Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
1-a rundă
Maxime Chazal 2 6 6
Sanjar Fayziev 0 4 0
18.09.20
1-a rundă
Maxime Chazal 2 6 6
Igor Solomatin 0 1 1
18.09.20
1-a rundă
Hernan Casanova 2 2 7 10
Igor Solomatin 1 6 64 5
18.09.20
1-a rundă
Thomas Laurent 2 6 7
Sergey Fomin 0 1 5
18.09.20
1-a rundă
Thomas Laurent 2 6 6
Yan Sabanin 0 1 2
bărbaţi simplu Zgura Romania Iasi Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Pablo Andujar 2 6 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 1 75 2
18.09.20
Sfert de finală
Mathias Bourgue 2 6 6
Jurij Rodionov 0 2 3
18.09.20
Sfert de finală
Carlos Taberner 2 1 6 6
Adrian Menendez-Maceiras 1 6 0 1
18.09.20
Sfert de finală
Jaume Antoni Munar Clar 2 7 7
Joao Menezes 0 5 62
bărbaţi simplu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
a 3-a rundă
Rafael Nadal 2 6 6
Dusan Lajovic 0 1 3
18.09.20
a 3-a rundă
Novak Djokovic 2 7 6
Filip Krajinovic 0 67 3
18.09.20
a 3-a rundă
Grigor Dimitrov 2 4 6 6
Jannik Sinner 1 6 4 4
18.09.20
a 3-a rundă
Diego Sebastian Schwartzman 2 3 6 6
Hubert Hurkacz 1 6 2 4
18.09.20
a 3-a rundă
Matteo Berrettini 2 7 7
Stefano Travaglia 0 65 61
18.09.20
a 3-a rundă
Denis Shapovalov 2 6 6 6
Ugo Humbert 1 75 1 4
18.09.20
a 3-a rundă
Casper Ruud 2 6 7
Marin Cilic 0 2 66
18.09.20
a 3-a rundă
Dominik Koepfer 2 6 6
Lorenzo Musetti 0 4 0
bărbaţi simplu Zgura Romania M15 Curtea de seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Franco Agamenone 2 7 6
Carlos Lopez Montagud 0 5 3
18.09.20
Sfert de finală
Vitaliy Sachko 2 6 3 6
Bogdan Pavel 1 4 6 3
18.09.20
Sfert de finală
Duje Ajdukovic 2 6 6
Pol Toledo Bague 0 1 2
18.09.20
Sfert de finală
Alex Marti Pujolras 2 7 6
Nicolae Frunza 0 65 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
David Pichler 2 7 7
Moez Echargui 0 5 66
18.09.20
Sfert de finală
Benedikt Henning 2 6 6
Simon Carr 0 3 4
18.09.20
a 2-a rundă
Moez Echargui 1 6 4
Boris Pokotilov retragere 0 4 0
18.09.20
Sfert de finală
Alexander Shevchenko 2 6 6
Gabriel Petit 0 1 2
18.09.20
Sfert de finală
Alexander Kotzen 2 7 3 6
Constantin Bittoun Kouzmine 1 61 6 4
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Sintra seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Ryan Peniston 2 6 6
Gauthier Onclin 0 1 0
18.09.20
Sfert de finală
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6
Emilio Nava 0 4 0
18.09.20
Sfert de finală
Carlos Gimeno Valero 1 6 4
Gastao Elias retragere 0 4 1
bărbaţi simplu Zgura Switzerland M25 Klosters seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Gonzalo Lama 2 6 7
Remy Bertola 0 2 5
18.09.20
Sfert de finală
Jelle Sels 2 6 7
Corentin Denolly 0 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Jesper De Jong 2 7 6
Leandro Riedi 0 5 4
18.09.20
Sfert de finală
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 3 6
Dominic Stephan Stricker 1 3 6 1
18.09.20
a 2-a rundă
Leandro Riedi 1 6 3
Andrea Arnaboldi retragere 0 2 0
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic M25 Prague seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Christian Lindell 2 6 6
Miljan Zekic 0 4 3
18.09.20
a 2-a rundă
Robin Stanek 1 6 1
Inigo Cervantes retragere 0 3 0
18.09.20
Sfert de finală
Sebastian Baez 2 6 5 6
Pedro Cachin 1 4 7 1
18.09.20
Sfert de finală
Jiri Lehecka 2 6 6
Lucas Miedler 0 3 0
18.09.20
Sfert de finală
Jonas Forejtek 2 7 6
Robin Stanek 0 5 3
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Plaisir seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Igor Sijsling 2 6 6
Guilherme Clezar 0 4 4
18.09.20
Sfert de finală
Yannick Mertens 2 7 6
Michael Geerts 0 62 0
18.09.20
Sfert de finală
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Louis Dussin 0 4 3
18.09.20
Sfert de finală
Daniel Cukierman 2 6 6 6
Roy Smith 1 710 4 4
bărbaţi dublu Zgura Romania Iasi Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Semifinală
Rafael Matos/Joao Menezes 2 6 6
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo 0 4 3
18.09.20
Semifinală
Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons 2 6 5 15
Alex Lawson/Hunter Reese 1 4 7 13
bărbaţi dublu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Max Purcell/Luke Saville 0 1 1
18.09.20
Sfert de finală
Jeremy Chardy/Fabrice Martin 2 4 7 10
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 1 6 5 7
18.09.20
Sfert de finală
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 4 7 10
Mate Pavic/Bruno Soares 1 6 67 6
18.09.20
Sfert de finală
John Peers/Michael Venus 2 6 3 10
Lorenzo Sonego/Andrea Vavassori 1 3 6 7
bărbaţi dublu Zgura Romania M15 Curtea de seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Vasile Antonescu/Patrick Grigoriu 2 6 7
Max Houkes/Ryan Nijboer 0 3 5
18.09.20
Sfert de finală
Franco Agamenone/Mariano Kestelboim 2 6 6
Duje Ajdukovic/Gabriel Donev 0 1 4
18.09.20
Semifinală
Adrian Barbu/Stefan Palosi 2 6 6
Franco Agamenone/Mariano Kestelboim 0 4 3
18.09.20
Sfert de finală
Adrian Barbu/Stefan Palosi 2 6 6
Mihai Razvan Marinescu/Bruno Pujol Navarro 0 2 1
18.09.20
Sfert de finală
Michal Dembek/Vitaliy Sachko 2 6 6
Alex Marti Pujolras/Pol Toledo Bague 0 3 3
18.09.20
Semifinală
Michal Dembek/Vitaliy Sachko 2 6 6
Vasile Antonescu/Patrick Grigoriu 0 3 3
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Daniil Glinka/Karl Kiur Saar 2 6 6
Terence Atmane/Oscar Weightman 0 4 3
18.09.20
Semifinală
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 2 6 3 10
Daniil Glinka/Karl Kiur Saar 1 4 6 7
18.09.20
Sfert de finală
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 2 2 6 11
Pietro Orlando Fellin/Adrian Oetzbach 1 6 4 9
18.09.20
Sfert de finală
Moez Echargui/Aziz Ouakaa 2 7 6
Mark Owen Endler/Andreja Petrovic 0 5 4
18.09.20
Sfert de finală
Alexander Erler/David Pichler 2 7 6
Benedikt Henning/Caspar Schuetze 0 5 2
18.09.20
Semifinală
Alexander Erler/David Pichler 2 6 6
Moez Echargui/Aziz Ouakaa 0 3 3
bărbaţi dublu Hard Portugal M15 Sintra seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Semifinală
Eduardo Nava/Emilio Nava 2 6 7 10
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 1 75 67 6
18.09.20
Semifinală
Sebastian Fanselow/Maik Steiner 2 7 6 10
Maximilian Neuchrist/Ryan Peniston 1 65 72 4
bărbaţi dublu Zgura Switzerland M25 Klosters seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Gijs Brouwer/Jelle Sels 2 7 7
Sandro Ehrat/Dominic Stephan Stricker 0 68 65
18.09.20
Semifinală
Jakub Paul/Damien Wenger 2 6 6
Leandro Riedi/Jeffrey Von Der Schulenburg 0 4 3
18.09.20
Sfert de finală
Jakub Paul/Damien Wenger 2 7 6
Raphael Baltensperger/Jerome Kym 0 67 2
18.09.20
Semifinală
Neil Oberleitner/Patrick Zahraj 2 1 6 10
Gijs Brouwer/Jelle Sels 1 6 4 3
18.09.20
Sfert de finală
Neil Oberleitner/Patrick Zahraj 2 7 6
Jesper De Jong/Bart Stevens 0 69 0
18.09.20
Sfert de finală
Leandro Riedi/Jeffrey Von Der Schulenburg 2 6 7
Genaro Alberto Olivieri/Camilo Ugo Carabelli 0 1 5
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic M25 Prague seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Lukas Klein/Michael Vrbensky 2 6 6
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 0 4 3
18.09.20
Sfert de finală
Toby Alex Kodat/Goncalo Oliveira 2 4 7 10
Vit Kopriva/Petr Nouza 1 6 62 8
18.09.20
Semifinală
Sebastian Baez/Pedro Cachin 2 6 6
Toby Alex Kodat/Goncalo Oliveira 0 4 2
18.09.20
Sfert de finală
Sebastian Baez/Pedro Cachin 2 6 6
Javier Barranco Cosano/Alexander Merino 0 2 4
18.09.20
Sfert de finală
Lucas Miedler/Jan Zielinski 2 4 7 10
Lucas Gerch/Rio Noguchi 1 6 60 5
18.09.20
Semifinală
Lucas Miedler/Jan Zielinski 2 7 6
Lukas Klein/Michael Vrbensky 0 64 4
bărbaţi dublu Indoor Hard France M25+H Plaisir seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Semifinală
Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto 2 7 6
Daniel Cukierman/Edan Leshem 0 65 4
18.09.20
Finală
Michael Geerts/Strong Kirchheimer 2 6 6 10
Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto 1 2 74 4
18.09.20
Semifinală
Michael Geerts/Strong Kirchheimer 2 6 7
Lucas Poullain/Clement Tabur 0 2 5
<