Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
1-a rundă
Aldin Setkic 2 6 6
Pavle Daljev 0 2 1
23.09.20
1-a rundă
Jonathan Eysseric 2 6 6
Sergey Fomin 0 4 3
23.09.20
1-a rundă
Mirza Basic 2 6 6
Alen Rogic Hadzalic 0 4 2
23.09.20
1-a rundă
Adam El Mihdawy 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 1 0
23.09.20
1-a rundă
Antoine Escoffier 2 6 6
Sanjar Fayziev 0 4 2
23.09.20
1-a rundă
Boris Arias 2 6 6
Evan King 0 1 2
23.09.20
1-a rundă
Boris Arias 2 6 6
Alejandro Gomez 0 1 2
23.09.20
1-a rundă
Marko Tepavac 2 6 7
Luka Pavlovic 0 4 62
23.09.20
1-a rundă
Calvin Hemery 2 6 3 10
Alen Avidzba 1 3 6 6
23.09.20
1-a rundă
Martin Redlicki 2 7 6
Jonas Maier 0 5 4
23.09.20
1-a rundă
Aziz Dougaz 2 6 6 10
Maxime Chazal 1 2 74 7
23.09.20
1-a rundă
Koray Kirci 2 6 7 6
Dejan Katic 1 73 5 0
23.09.20
1-a rundă
Alec Adamson 0 4 4
Ivan Nedelko 2 6 5
23.09.20
1-a rundă
Felix Corwin 2 6 2 10
Toby D. Boyer 1 3 6 4
23.09.20
1-a rundă
Quentin Folliot 2 3 7 6
Dusan Rajic 1 6 64 2
23.09.20
1-a rundă
Daniil Savelev 2 4 6 6
Jaimee Floyd Angele 1 6 4 4
23.09.20
1-a rundă
Joshua Ortlip 2 3 7 10
Gage Brymer 1 6 5 8
bărbaţi simplu Zgura Italy Forli Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
a 2-a rundă
Andreas Seppi 2 7 6
Thomaz Bellucci 0 5 3
23.09.20
a 2-a rundă
Thiago Moura Monteiro 2 2 7 6
Riccardo Bonadio 1 6 62 4
23.09.20
a 2-a rundă
Guilherme Clezar 2 7 6 6
Federico Coria 1 66 74 4
23.09.20
a 2-a rundă
Salvatore Caruso 2 7 7
Michael Vrbensky 0 5 5
23.09.20
a 2-a rundă
Alexander Ritschard 2 5 6 6
Pedro Sakamoto 1 7 3 1
23.09.20
a 2-a rundă
Andrea Pellegrino 2 6 6
Cameron Norrie 0 2 4
23.09.20
a 2-a rundă
Lloyd Harris 2 7 6
Bjorn Fratangelo 0 66 4
23.09.20
a 2-a rundă
Lorenzo Musetti 2 6 5 6
Frances Tiafoe 1 4 7 2
bărbaţi simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
2-a rundă de calif.
Dustin Brown 2 3 6 6
Alexandre Muller 1 6 3 3
23.09.20
2-a rundă de calif.
Leonardo Mayer 2 6 6
Carlos Taberner 0 3 3
23.09.20
2-a rundă de calif.
Jason Jung 2 6 6
Tommy Robredo 0 4 3
23.09.20
2-a rundă de calif.
Ruben Bemelmans 2 6 6
Kyrian Jacquet 0 4 3
23.09.20
2-a rundă de calif.
Emilio Gomez 2 6 2 6
Filip Horansky 1 4 6 4
23.09.20
2-a rundă de calif.
Lorenzo Giustino 2 3 6 7
Hugo Grenier 1 6 4 5
23.09.20
2-a rundă de calif.
Renzo Olivo 2 7 6
Hyeon Chung 0 65 2
23.09.20
2-a rundă de calif.
Henri Laaksonen 2 6 6
Facundo Mena 0 1 1
23.09.20
2-a rundă de calif.
Steven Diez 2 6 7
Christopher Eubanks 0 2 65
23.09.20
2-a rundă de calif.
Andrey Kuznetsov 2 6 3 7
Taro Daniel 1 2 6 5
23.09.20
2-a rundă de calif.
Roberto Marcora 2 7 3 6
Tristan Lamasine 1 64 6 3
23.09.20
2-a rundă de calif.
Jack Sock 2 2 6 7
Facundo Bagnis 1 6 2 61
23.09.20
2-a rundă de calif.
Liam Broady 2 7 7
Botic Van De Zandschulp 0 65 68
23.09.20
2-a rundă de calif.
Aslan Karatsev 2 6 6
Max Purcell 0 4 1
23.09.20
2-a rundă de calif.
Marco Cecchinato 2 6 6
Constant Lestienne 0 2 3
23.09.20
2-a rundă de calif.
Frederico Ferreira Silva 2 7 7
Joao Menezes 0 64 62
23.09.20
2-a rundă de calif.
Nikola Milojevic 2 4 6 6
Yannick Maden 1 6 0 2
23.09.20
2-a rundă de calif.
Dmitry Popko 2 7 7
Oscar Otte 0 5 65
23.09.20
2-a rundă de calif.
Kimmer Coppejans 2 2 6 6
Martin Klizan 1 6 2 4
23.09.20
2-a rundă de calif.
Enzo Couacaud 2 6 6
Juan Pablo Ficovich 0 3 3
23.09.20
2-a rundă de calif.
Marc Polmans 2 5 6 6
Alessandro Giannessi 1 7 4 3
23.09.20
2-a rundă de calif.
Daniel Elahi Galan 2 7 6
Mario Vilella Martinez 0 62 0
23.09.20
2-a rundă de calif.
Michael Mmoh 1 7 3 3
Lukas Rosol retragere 0 6 1
23.09.20
2-a rundă de calif.
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Robin Haase 0 4 4
23.09.20
2-a rundă de calif.
Aleksandar Vukic 2 6 7
Prajnesh Gunneswaran 0 4 64
23.09.20
2-a rundă de calif.
Benjamin Bonzi 2 6 7
Ivo Karlovic 0 3 63
23.09.20
2-a rundă de calif.
Daniel Altmaier 2 6 6
Hiroki Moriya 0 1 2
23.09.20
2-a rundă de calif.
Ulises Blanch 2 7 4 6
Gian Marco Moroni 1 68 6 3
23.09.20
2-a rundă de calif.
Sebastian Korda 2 6 6
Brayden Schnur 0 4 4
23.09.20
2-a rundă de calif.
Jurij Rodionov 2 6 6
Roman Safiullin 0 3 2
23.09.20
2-a rundă de calif.
Tomas Machac 2 6 6
Go Soeda 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura Germany Hamburg seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
a 2-a rundă
Roberto Bautista Agut 2 6 3 6
Dominik Koepfer 1 3 6 3
23.09.20
a 2-a rundă
Alexander Bublik 2 6 6
Felix Auger Aliassime 0 4 2
23.09.20
a 2-a rundă
Christian Garin 2 6 7
Yannick Hanfmann 0 2 63
23.09.20
a 2-a rundă
Andrey Rublev 2 6 3 6
Tommy Paul 1 1 6 2
23.09.20
1-a rundă
Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Daniel Evans 0 3 1
23.09.20
1-a rundă
Casper Ruud 1 6 2
Benoit Paire retragere 0 4 0
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Castelo Branco seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
1-a rundă
Gonzalo Lama 2 6 7
Wilson Leite 0 3 5
23.09.20
Calificare
Alexis Musialek 2 1 6 10
Francisco Cabral 1 6 1 4
23.09.20
1-a rundă
Mark Whitehouse 2 6 6
Jacopo Berrettini 0 3 4
23.09.20
1-a rundă
Tiago Cacao 2 6 6
Pedro Araujo 0 4 4
23.09.20
1-a rundă
Mateus Alves (2001) 2 2 6 6
Fabio Coelho 1 6 3 4
23.09.20
1-a rundă
Nicolas Alvarez Varona 1 5
Francisco Cabral retragere 0 3
23.09.20
1-a rundă
Joao Lucas Reis Da Silva 2 7 6
Otto Virtanen 0 5 3
23.09.20
Calificare
Otto Virtanen 2 6 6
Matheus Pucinelle De Almeida 0 4 3
23.09.20
1-a rundă
Emilio Nava 2 6 5 6
Daniel Cukierman 1 1 7 4
23.09.20
1-a rundă
Natan Rodrigues 2 7 6
Patrik Niklas-Salminen 0 63 1
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Melilla seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
1-a rundă
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Wojciech Marek 0 4 1
23.09.20
1-a rundă
Maxime Mora 2 3 7 6
Andrey Chepelev 1 6 5 3
23.09.20
1-a rundă
Maxime Pauwels 2 2 6 6
Miguel Damas 1 6 4 2
23.09.20
1-a rundă
Imanol Lopez Morillo 2 6 6
Sergi Perez Contri 0 4 4
23.09.20
1-a rundă
Timofey Skatov 2 6 6
Benjamin Winter Lopez 0 3 1
23.09.20
1-a rundă
Bruno Pujol Navarro 1 3 6 4
Jorge Martinez Martinez retragere 0 6 3 1
23.09.20
1-a rundă
Valentin Royer 2 6 6
Zakhar Trapeznikov 0 1 4
23.09.20
1-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Lilian Marmousez 0 0 2
23.09.20
1-a rundă
Pablo Alemany 2 7 6
Javier Molino 0 65 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
1-a rundă
Tom Kocevar-Desman 2 6 6
Tom Schonenberg 0 1 2
23.09.20
1-a rundă
Max Andrews 2 7 2 7
Skander Mansouri 1 5 6 64
23.09.20
1-a rundă
David Pichler 2 2 7 7
Filip Bergevi 1 6 67 67
23.09.20
1-a rundă
Alexander Erler 2 6 6
Kelsey Stevenson 0 1 2
23.09.20
1-a rundă
Boris Pokotilov 2 6 6 6
Cyril Vandermeersch 1 1 74 3
23.09.20
1-a rundă
Cesar Bourgois 2 7 7
Aziz Ouakaa 0 5 63
23.09.20
1-a rundă
Luca Potenza 2 7 6
Bekkhan Atlangeriev 0 63 4
23.09.20
1-a rundă
Alexander Shevchenko 2 6 6
Dominik Palan 0 2 1
23.09.20
1-a rundă
Terence Atmane 2 6 6
Marius Ruzgas 0 4 4
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic M25 Jablonec Nad seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
1-a rundă
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Petr Nouza 0 2 2
23.09.20
1-a rundă
Martin Cuevas 2 6 5 6
Ryan Nijboer 1 2 7 1
23.09.20
1-a rundă
Jelle Sels 2 6 6
Franco Agamenone 0 1 4
23.09.20
1-a rundă
Pawel Cias 2 6 6
Toby Alex Kodat 0 4 4
23.09.20
1-a rundă
Gianluigi Quinzi 2 6 6
Jiri Lehecka 0 3 3
23.09.20
1-a rundă
Patrik Rikl 2 6 6 6
Matias Zukas 1 74 3 2
23.09.20
1-a rundă
Lukas Klein 2 6 6
Matic Spec 0 0 4
23.09.20
1-a rundă
Sebastian Baez 2 6 6
Martin Krumich 0 2 4
23.09.20
1-a rundă
Dalibor Svrcina 2 7 3 6
Francisco Comesana 1 65 6 4
bărbaţi simplu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
a 2-a rundă
Malek Jaziri 2 6 7
Orlando Luz 0 3 63
23.09.20
a 2-a rundă
Carlos Gomez-Herrera 2 3 7 6
Corentin Denolly 1 6 64 3
23.09.20
a 2-a rundă
Johannes Haerteis 2 6 3 7
Arthur Rinderknech 1 3 6 64
23.09.20
a 2-a rundă
Borna Gojo 2 6 6 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 1 1 71 4
23.09.20
a 2-a rundă
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 2 4
23.09.20
a 2-a rundă
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Shuichi Sekiguchi 0 2 3
23.09.20
a 2-a rundă
Tomas Martin Etcheverry 2 6 7
Juan Manuel Cerundolo 0 4 67
23.09.20
a 2-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 6 6
Inigo Cervantes 1 77 3 4
bărbaţi dublu Zgura Italy Forli Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
1-a rundă
Andrey Golubev/Andrea Vavassori 2 6 6
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara 0 1 2
23.09.20
1-a rundă
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski 2 4 6 10
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez 1 6 3 8
23.09.20
1-a rundă
Lorenzo Musetti/Andrea Pellegrino 2 7 6
Teimuraz Gabashvili/Tsung-Hua Yang 0 65 4
23.09.20
1-a rundă
Robert Lindstedt/Szymon Walkow 2 7 7
Alessio De Bernardis/Francesco Passaro 0 68 5
bărbaţi dublu Zgura Germany Hamburg seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
1-a rundă
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 1 10
Yannick Hanfmann/Mats Moraing 1 66 6 5
23.09.20
1-a rundă
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Fabio Fognini/Henri Kontinen 0 1 4
23.09.20
1-a rundă
Nicolas Mahut/Fabrice Martin 2 7 7
Frederik Nielsen/Tim Puetz 0 5 5
bărbaţi dublu Hard Portugal M15 Castelo Branco seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
1-a rundă
Daniel Cukierman/Edan Leshem 2 6 6
Victor Bini/Valentin De Carvalho 0 3 2
23.09.20
1-a rundă
Manuel Goncalves/Hugo Maia 2 6 6
Tiago Rodrigo Fernandes/Bernardo Teixeira 0 3 1
23.09.20
1-a rundă
Riccardo Balzerani/Jacopo Berrettini 2 6 6
Francisco Cabral/Luis Faria 0 4 4
23.09.20
1-a rundă
Eduardo Nava/Emilio Nava 2 6 6
Eero Vasa/Otto Virtanen 0 3 2
23.09.20
1-a rundă
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6
Gonzalo Lama/Joao Lucas Reis Da Silva 0 4 3
23.09.20
1-a rundă
Wilson Leite/Matheus Pucinelle De Almeida 2 1 7 11
Goncalo Falcao/Patrik Niklas-Salminen 1 6 611 9
23.09.20
1-a rundă
Ryan Peniston/Mark Whitehouse 2 6 4 10
Pedro Araujo/Fabio Coelho 1 0 6 5
23.09.20
1-a rundă
Nick Hardt/Nicolas Moreno De Alboran 2 6 7
Alafia Ayeni/Evan Furness 0 1 5
bărbaţi dublu Zgura Spain M15 Melilla seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
Sfert de finală
Wojciech Marek/Eric Vanshelboim 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde/Ivan Marrero Curbelo 0 0 3
23.09.20
Sfert de finală
Eduard Esteve Lobato/Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Federico Arnaboldi/Gianmarco Ferrari 0 4 4
23.09.20
Sfert de finală
Valentin Royer/Holger Vitus Nodskov Rune 1 w/o
Carlos Lopez Montagud/Timofey Skatov 0
23.09.20
Sfert de finală
Max Houkes/Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 6
Pablo Alemany/Alejandro Vedri Asensi 0 3 2
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
1-a rundă
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 2 6 6
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa 0 4 1
23.09.20
1-a rundă
Matias Franco Descotte/Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Bekkhan Atlangeriev/Alexander Shevchenko 0 2 3
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic M25 Jablonec Nad seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
1-a rundă
Markus Eriksson/Christian Lindell 2 7 6 14
Antonin Bolardt/Andrew Paulson 1 5 75 12
23.09.20
1-a rundă
Filip Duda/Petr Nouza 2 6 6
Camilo Ugo Carabelli/Matias Zukas 0 1 2
23.09.20
1-a rundă
Nicolas Barrientos/Cristian Rodriguez 2 3 7 10
Martin Cuevas/Agustin Velotti 1 6 62 5
23.09.20
1-a rundă
Sebastian Baez/Pedro Cachin 2 6 6
Martin Krumich/Dalibor Svrcina 0 2 3
23.09.20
1-a rundă
Jesper De Jong/Mick Veldheer 2 3 6 10
Javier Barranco Cosano/Alexander Merino 1 6 4 5
bărbaţi dublu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.09.20
1-a rundă
Andre Begemann/Florin Mergea 2 6 6
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 0 1 2
23.09.20
1-a rundă
Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Orlando Luz/Rafael Matos 0 4 3
23.09.20
1-a rundă
Francisco Cerundolo/Tomas Martin Etcheverry 2 7 3 11
Alex Lawson/Kacper Zuk 1 5 6 9
23.09.20
1-a rundă
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo 2 2 7 10
Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons 1 6 62 7
23.09.20
1-a rundă
Adrian Menendez-Maceiras/Lucas Miedler 2 6 6
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 0 4 2
<