Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
1-a rundă
Aldin Setkic 2 6 6
Quentin Folliot 0 1 4
24.09.20
1-a rundă
Ivan Nedelko 2 4 6 10
Joshua Ortlip 1 6 3 6
24.09.20
1-a rundă
Evan King 2 4 6 10
Boris Arias 1 6 1 5
24.09.20
1-a rundă
Alejandro Gomez 2 6 6
Adam El Mihdawy 0 1 2
24.09.20
1-a rundă
Maxime Chazal 2 6 6
Pierre Faivre 0 2 3
24.09.20
1-a rundă
Antoine Escoffier 2 4 6 10
Jonathan Eysseric 1 6 0 4
24.09.20
1-a rundă
Yanais Laurent 2 6 7
Milan Drinic 0 4 5
24.09.20
1-a rundă
Marko Tepavac 2 6 6
Koray Kirci 0 4 2
24.09.20
1-a rundă
Gage Brymer 2 6 6
Alec Adamson 0 0 4
24.09.20
1-a rundă
Martin Redlicki 2 1 6 10
Felix Corwin 1 6 2 3
24.09.20
1-a rundă
Grigoriy Lomakin 2 6 6
Michael Redlicki 0 0 0
24.09.20
1-a rundă
Grigoriy Lomakin 2 6 6
Evan King 0 2 3
24.09.20
1-a rundă
Gabriel Petit 2 6 7
Calvin Hemery 0 2 5
24.09.20
1-a rundă
Boris Butulija 2 6 6
Aziz Kijametovic 0 2 2
24.09.20
1-a rundă
Jonas Maier 2 6 3 10
Toby D. Boyer 1 3 6 8
24.09.20
1-a rundă
Alen Rogic Hadzalic 2 6 6
Daniil Savelev 0 1 1
24.09.20
1-a rundă
Dusan Rajic 2 6 7
Pavle Daljev 0 3 5
24.09.20
1-a rundă
Alen Avidzba 2 6 6
Aziz Dougaz 0 3 4
24.09.20
1-a rundă
Fletcher Scott 2 6 7
Boris Arias 0 2 5
24.09.20
1-a rundă
Luka Pavlovic 2 3 7 6
Dejan Katic 1 6 64 2
bărbaţi simplu Zgura Italy Forli Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
Sfert de finală
Thiago Moura Monteiro 2 7 6
Alexander Ritschard 0 64 3
24.09.20
Sfert de finală
Andrea Pellegrino 2 6 6
Guilherme Clezar 0 4 2
24.09.20
Sfert de finală
Lloyd Harris 2 7 7
Salvatore Caruso 0 61 5
24.09.20
Sfert de finală
Lorenzo Musetti 2 6 6
Andreas Seppi 0 3 1
bărbaţi simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
Calificare
Emilio Gomez 2 2 6 7
Dmitry Popko 1 6 4 61
24.09.20
Calificare
Lorenzo Giustino 2 6 7
Dustin Brown 0 3 5
24.09.20
Calificare
Steven Diez 2 6 6
Enzo Couacaud 0 3 4
24.09.20
Calificare
Liam Broady 2 7 6
Marc Polmans 0 65 4
24.09.20
Calificare
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Ulises Blanch 0 2 3
24.09.20
2-a rundă de calif.
Sebastian Ofner 2 7 7
Elias Ymer 0 64 65
24.09.20
Calificare
Aleksandar Vukic 2 6 3 6
Jason Jung 1 3 6 3
24.09.20
Calificare
Daniel Altmaier 2 6 1 6
Ruben Bemelmans 1 3 6 3
bărbaţi simplu Zgura Germany Hamburg seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
a 2-a rundă
Dusan Lajovic 2 6 6
Karen Khachanov 0 1 2
24.09.20
a 2-a rundă
Stefanos Tsitsipas 2 7 6
Pablo Cuevas 0 5 4
24.09.20
a 2-a rundă
Casper Ruud 2 6 6
Fabio Fognini 0 3 3
24.09.20
a 2-a rundă
Ugo Humbert 2 6 6
Jiri Vesely 0 4 3
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Castelo Branco seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
1-a rundă
Sebastian Fanselow 2 6 6
Patrick Kypson 0 2 3
24.09.20
1-a rundă
Stefan Kozlov 2 7 6
Alexis Musialek 0 5 0
24.09.20
1-a rundă
Strong Kirchheimer 2 7 6
Alafia Ayeni 0 64 2
24.09.20
a 2-a rundă
Strong Kirchheimer 2 6 6
Leopold Zima 0 4 4
24.09.20
a 2-a rundă
Tiago Cacao 2 6 6 6
Gonzalo Lama 1 3 75 3
24.09.20
1-a rundă
Riccardo Balzerani 2 4 6 7
Dali Blanch 1 6 4 63
24.09.20
a 2-a rundă
Riccardo Balzerani 2 7 2 6
Sebastian Fanselow 1 66 6 4
24.09.20
a 2-a rundă
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Stefan Kozlov 0 3 4
24.09.20
a 2-a rundă
Lucas Catarina 2 6 3 6
Mateus Alves (2001) 1 3 6 3
24.09.20
a 2-a rundă
Nicolas Alvarez Varona 2 7 6
Mark Whitehouse 0 5 4
24.09.20
1-a rundă
Leopold Zima 2 3 6 7
Luis Faria 1 6 4 5
24.09.20
a 2-a rundă
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 7
Natan Rodrigues 0 2 5
24.09.20
a 2-a rundă
Emilio Nava 2 5 6 6
Ryan Peniston 1 7 2 3
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Melilla seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
a 2-a rundă
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 2 2
24.09.20
a 2-a rundă
Adrian Andreev 2 6 6
Francisco Andreu Garcia 0 4 1
24.09.20
a 2-a rundă
Imanol Lopez Morillo 2 4 7 6
Maxime Pauwels 1 6 65 1
24.09.20
a 2-a rundă
Timofey Skatov 2 6 6
Pablo Alemany 0 3 3
24.09.20
a 2-a rundă
Valentin Royer 2 6 6
Bruno Pujol Navarro 0 3 4
24.09.20
a 2-a rundă
Max Houkes 2 6 6
Maxime Mora 0 2 3
24.09.20
a 2-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Eduard Esteve Lobato 0 3 3
24.09.20
a 2-a rundă
Eric Vanshelboim 2 6 7
Aidan Mchugh 0 3 63
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
a 2-a rundă
Tom Kocevar-Desman 2 6 6
Kirill Kivattsev 0 2 3
24.09.20
a 2-a rundă
Matias Franco Descotte 2 3 6 6
David Pichler 1 6 2 3
24.09.20
a 2-a rundă
Alexander Erler 2 6 6
Cesar Bourgois 0 2 2
24.09.20
a 2-a rundă
Jean Thirouin 2 6 7
Boris Pokotilov 0 3 65
24.09.20
1-a rundă
Moez Echargui 2 4 6 7
Yaraslav Shyla 1 6 3 5
24.09.20
a 2-a rundă
Stuart Parker 2 6 6
Simon Carr 0 3 3
24.09.20
a 2-a rundă
Luca Potenza 2 6 7
Alexander Kotzen 0 2 66
24.09.20
a 2-a rundă
Alexander Shevchenko 2 6 4 6
Moez Echargui 1 3 6 3
24.09.20
a 2-a rundă
Terence Atmane 2 6 7
Max Andrews 0 1 63
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic M25 Jablonec Nad seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
a 2-a rundă
Uladzimir Ignatik 2 7 6
Genaro Alberto Olivieri 0 66 1
24.09.20
a 2-a rundă
Agustin Velotti 2 6 6 6
Jelle Sels 1 74 0 3
24.09.20
a 2-a rundă
Martin Cuevas 2 6 3 6
Jesper De Jong 1 4 6 3
24.09.20
a 2-a rundă
Gianluigi Quinzi 2 6 6
Christian Lindell 0 4 2
24.09.20
a 2-a rundă
Patrik Rikl 2 2 7 6
Lukas Klein 1 6 5 3
24.09.20
a 2-a rundă
Yshai Oliel 2 7 6
Andrew Paulson 0 62 1
24.09.20
a 2-a rundă
Camilo Ugo Carabelli 2 7 6
Pawel Cias 0 5 4
24.09.20
a 2-a rundă
Sebastian Baez 2 6 6
Dalibor Svrcina 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
Sfert de finală
Carlos Gomez-Herrera 2 6 6 6
Johannes Haerteis 1 3 78 2
24.09.20
Sfert de finală
Marc-Andrea Huesler 2 6 5 6
Borna Gojo 1 4 7 4
24.09.20
Sfert de finală
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 3 0
24.09.20
Sfert de finală
Francisco Cerundolo 2 6 6
Malek Jaziri 0 2 1
bărbaţi dublu Zgura Italy Forli Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
Sfert de finală
Tomislav Brkic/Nikola Cacic 2 6 7
Romain Arneodo/Aleksandr Nedovesov 0 4 62
24.09.20
Sfert de finală
Andrey Golubev/Andrea Vavassori 2 6 6
Robert Lindstedt/Szymon Walkow 0 2 4
24.09.20
Sfert de finală
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski 1 w/o
Lloyd Glasspool/Cameron Norrie 0
24.09.20
Sfert de finală
Lorenzo Musetti/Andrea Pellegrino 2 7 4 10
Marcus Daniell/Philipp Oswald 1 65 6 5
bărbaţi dublu Zgura Germany Hamburg seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
Sfert de finală
Ivan Dodig/Mate Pavic 2 6 6
Radu Albot/Aisam Qureshi 0 4 2
24.09.20
Sfert de finală
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 6 7
Nicolas Mahut/Fabrice Martin 0 3 5
24.09.20
Sfert de finală
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 7
Kevin Krawietz/Andreas Mies 0 3 5
24.09.20
Sfert de finală
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 1 2
bărbaţi dublu Hard Portugal M15 Castelo Branco seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
Sfert de finală
Wilson Leite/Matheus Pucinelle De Almeida 1 w/o
Daniel Cukierman/Edan Leshem 0
bărbaţi dublu Zgura Spain M15 Melilla seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
Semifinală
Valentin Royer/Holger Vitus Nodskov Rune 1 6 1
Eduard Esteve Lobato/Benjamin Winter Lopez retragere 0 3 0
24.09.20
Semifinală
Max Houkes/Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 7
Wojciech Marek/Eric Vanshelboim 0 4 68
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
Sfert de finală
Moez Echargui/Skander Mansouri 2 6 6
Filip Bergevi/Marius Ruzgas 0 4 3
24.09.20
Sfert de finală
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas 2 6 6
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 0 3 4
24.09.20
Sfert de finală
Alexander Erler/David Pichler 2 6 7
Constantin Bittoun Kouzmine/Kelsey Stevenson 0 2 64
24.09.20
1-a rundă
Filip Bergevi/Marius Ruzgas 2 6 7
Simon Carr/Jean Thirouin 0 4 5
24.09.20
Sfert de finală
Matias Franco Descotte/Thiago Agustin Tirante 2 7 7
Kirill Kivattsev/Luca Potenza 0 68 5
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic M25 Jablonec Nad seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
Sfert de finală
Markus Eriksson/Christian Lindell 2 6 7
Piotr Matuszewski/Rio Noguchi 0 1 64
24.09.20
Sfert de finală
Filip Duda/Petr Nouza 2 6 6
Jesper De Jong/Mick Veldheer 0 2 2
24.09.20
Sfert de finală
Sebastian Baez/Pedro Cachin 2 7 6
Marek Gengel/Toby Alex Kodat 0 64 2
24.09.20
Sfert de finală
Uladzimir Ignatik/Lukas Klein 2 3 6 10
Nicolas Barrientos/Cristian Rodriguez 1 6 3 4
bărbaţi dublu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.09.20
Sfert de finală
Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler 2 6 7
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 0 3 64
24.09.20
Sfert de finală
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo 2 6 6
Francisco Cerundolo/Tomas Martin Etcheverry 0 0 4
24.09.20
Sfert de finală
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Fernando Romboli 2 7 7
Adrian Menendez-Maceiras/Lucas Miedler 0 63 5
24.09.20
Sfert de finală
Hunter Reese/Jan Zielinski 2 6 6
Andre Begemann/Florin Mergea 0 4 4
<