Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Spain Barcelona Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
Calificare
Andrea Collarini 2 6 6
Peter Polansky 0 4 2
04.10.20
Calificare
Enzo Couacaud 2 6 6
Maxime Janvier 0 4 3
04.10.20
Calificare
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 4 6
Renzo Olivo 1 4 6 1
04.10.20
Calificare
Brandon Nakashima 2 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 1 2
bărbaţi simplu Zgura Italy Biella Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
Semifinală
Blaz Kavcic 2 5 6 6
Blaz Rola 1 7 4 1
04.10.20
Finală
Facundo Bagnis 1 6 4 6
Blaz Kavcic retragere 0 7 4
bărbaţi simplu Zgura France French Open (juniors) seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
1-a rundă
Mario Mansilla Diez 2 6 6
Bruno Kuzuhara 0 2 4
04.10.20
1-a rundă
Harold Mayot 2 6 6
Bruno Oliveira 0 1 1
04.10.20
1-a rundă
Khololwam Montsi 2 6 6
Axel Garcian 0 2 2
04.10.20
1-a rundă
Terence Atmane 2 6 6
Dalibor Svrcina 0 4 1
04.10.20
1-a rundă
Pedro Boscardin Dias 2 6 6 6
Mikolaj Lorens 1 4 75 2
04.10.20
1-a rundă
Martin Krumich 2 6 6
Rafael Alfonso De Alba Valdes 0 2 0
04.10.20
1-a rundă
Arthur Cazaux 2 7 6
Jerome Kym 0 612 3
04.10.20
1-a rundă
Peter Fajta 2 6 6
Mans Dahlberg 0 2 1
04.10.20
1-a rundă
Luca Nardi 2 6 7
Max Wiskandt 0 4 63
04.10.20
1-a rundă
Sean Cuenin 2 6 2 6
Nicholas David Ionel 1 0 6 3
04.10.20
1-a rundă
Dominic Stephan Stricker 2 6 6
Max Westphal 0 4 2
04.10.20
1-a rundă
Felix Gill 2 5 6 6
Leonardo Malgaroli 1 7 4 3
04.10.20
1-a rundă
Natan Rodrigues 2 3 6 6
Samuel Vincent Ruggeri 1 6 4 0
04.10.20
1-a rundă
Alex Barrena 2 6 7
Pablo Llamas Ruiz 0 0 5
04.10.20
1-a rundă
Luciano Darderi 2 6 6
Shunsuke Mitsui 0 1 4
04.10.20
1-a rundă
Hamad Medjedovic 2 7 6
Kokoro Isomura 0 5 3
04.10.20
1-a rundă
Leandro Riedi 2 6 6
Luca Van Assche 0 0 4
04.10.20
1-a rundă
Arthur Fery 2 6 6
Mehdi Sadaoui 0 4 3
04.10.20
1-a rundă
Arthur Fils 2 7 6
Elmer Moller 0 5 4
04.10.20
1-a rundă
Jeffrey Von Der Schulenburg 2 6 6
Giovanni Mpetshi Perricard 0 4 4
04.10.20
1-a rundă
Alexander Hoogmartens 2 6 6
Alexander Bernard 0 0 2
04.10.20
1-a rundă
Lukas Neumayer 2 3 7 7
Flavio Cobolli 1 6 64 65
04.10.20
1-a rundă
Raphael Collignon 2 6 3 6
Maks Kasnikowski 1 4 6 4
04.10.20
1-a rundă
Guy Den Ouden 2 6 6 6
Lorenzo Claverie 1 75 3 2
bărbaţi simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
a 4-a rundă
Rafael Nadal 3 6 6 6
Sebastian Korda 0 1 1 2
04.10.20
a 4-a rundă
Diego Sebastian Schwartzman 3 6 6 6
Lorenzo Sonego 0 1 3 4
04.10.20
a 4-a rundă
Dominic Thiem 3 6 6 5 3 6
Hugo Gaston 2 4 4 7 6 3
04.10.20
a 4-a rundă
Jannik Sinner 3 6 6 4 6
Alexander Zverev 1 3 3 6 3
bărbaţi simplu Carpet France M15 Forbach seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
Finală
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Michael Geerts 0 2 4
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
Finală
Laurynas Grigelis 2 6 7
Tom Kocevar-Desman 0 1 5
04.10.20
1-a rundă de calif.
Lukas Mugevicius 2 6 6
Alexander Pustovit 0 4 3
04.10.20
2-a rundă de calif.
Tom Schonenberg 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde 0 3 1
04.10.20
1-a rundă de calif.
Tom Schonenberg 2 6 6
Gabriel Roveri Sidney 0 2 1
04.10.20
1-a rundă de calif.
George Davies 1 7 5 4
Louis Allen retragere 0 6 2
04.10.20
2-a rundă de calif.
Mathieu Scaglia 2 6 6
Jack Gibbens 0 2 2
04.10.20
1-a rundă de calif.
Mathieu Scaglia 2 6 6
Stephanos Schinas 0 2 1
04.10.20
1-a rundă de calif.
Cesar Bourgois 2 6 6
Egill Sigurdsson 0 1 4
04.10.20
2-a rundă de calif.
Cesar Bourgois 2 6 6
Sacha Modica 0 4 3
04.10.20
2-a rundă de calif.
Aliaksandr Liaonenka 2 6 6
Samoil Lavric 0 0 0
04.10.20
2-a rundă de calif.
Tim Heger 2 7 6
Thijmen Loof 0 64 3
04.10.20
2-a rundă de calif.
Oscar Moraing 2 6 6
Lukas Mugevicius 0 1 2
04.10.20
2-a rundă de calif.
Stuart Parker 2 6 6
Anthony Genov 0 0 0
04.10.20
1-a rundă de calif.
Hugo Bron 2 6 6 10
David Quayle 1 1 72 8
04.10.20
2-a rundă de calif.
Cyril Vandermeersch 2 6 6
Jack Hodges 0 4 2
04.10.20
2-a rundă de calif.
Oscar Weightman 2 6 6
Vitalii Shcherba 0 1 4
04.10.20
2-a rundă de calif.
Alexander Kotzen 2 7 6
George Davies 0 69 3
04.10.20
2-a rundă de calif.
Liova Ajavon 2 6 6
Adam Bronka 0 2 2
04.10.20
1-a rundă de calif.
Liova Ajavon 2 6 7
Imran Sibille 0 4 5
04.10.20
2-a rundă de calif.
Lilian Breut 2 6 6
Hugo Bron 0 2 4
04.10.20
1-a rundă de calif.
Anthony Genov 2 6 4 10
Liam Schiemann 1 1 6 6
04.10.20
1-a rundă de calif.
Jack Hodges 2 6 7
Jason Janis 0 1 5
04.10.20
1-a rundă de calif.
Thijmen Loof 2 6 2 10
Amaury De Beer 1 1 6 7
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Setubal seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
1-a rundă de calif.
Filipe Brandao 2 6 6
Tennyson Whiting 0 3 1
04.10.20
1-a rundă de calif.
David Jorda Sanchis 2 3 6 12
Henry Patten 1 6 2 10
04.10.20
1-a rundă de calif.
Naoki Nakagawa 2 4 6 10
Mathys Erhard 1 6 4 7
04.10.20
1-a rundă de calif.
Luke Johnson 2 6 6
Skippy Chapman 0 0 0
04.10.20
1-a rundă de calif.
Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6
Pedro Gabriel Rodrigues 0 1 0
04.10.20
1-a rundă de calif.
Eero Vasa 2 6 6
Diogo Alves 0 3 0
04.10.20
1-a rundă de calif.
Daniel Cukierman 2 6 6
Nicolas Agustin Lema 0 1 1
04.10.20
1-a rundă de calif.
Luis Faria 2 6 6
Pedro Estevao 0 0 1
04.10.20
1-a rundă de calif.
Fabio Coelho 2 6 6
Tiago Rodrigo Fernandes 0 0 0
04.10.20
1-a rundă de calif.
Michel-Alexandre Fortin 2 3 6 10
Afonso Salgado 1 6 4 8
04.10.20
1-a rundă de calif.
George Loffhagen 2 7 7
Joao Monteiro 0 64 64
04.10.20
1-a rundă de calif.
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 6
Valentin De Carvalho 0 0 0
04.10.20
1-a rundă de calif.
Tom Hands 2 6 5 10
Goncalo Falcao 1 1 7 8
04.10.20
1-a rundă de calif.
Pedro Araujo 2 6 6
Igor Smilansky 0 2 4
04.10.20
1-a rundă de calif.
Taiyo Yamanaka 2 7 7
Illia Stoliar 0 67 610
04.10.20
1-a rundă de calif.
Martim Simoes 2 6 6
Guilherme Silva (POR) 0 1 3
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
1-a rundă de calif.
Roman Nashatyrkin 2 3 7 10
Federico Luzzo 1 6 5 2
04.10.20
1-a rundă de calif.
Mohamed Aboulkassem 2 6 6
Muhammad Ragy 0 0 2
04.10.20
1-a rundă de calif.
Ivan Denisov 2 6 6
Daniil Tsebrenko 0 3 3
04.10.20
1-a rundă de calif.
Preston Connor 2 6 6
Ignacio Barrios 0 0 0
04.10.20
1-a rundă de calif.
Wally Thayne 2 6 6
Zakai Stone 0 1 0
04.10.20
1-a rundă de calif.
Omar El Shehawy 2 6 6
Aljaz Fugina 0 3 3
04.10.20
1-a rundă de calif.
Egor Novikov 2 6 7
Omar Elkadi 0 1 62
04.10.20
1-a rundă de calif.
Viktor Jovic 2 6 6
Kaita Odani 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic M25 Pardubice seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
Finală
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Jan Satral 0 3 2
bărbaţi simplu Hard Portugal M25 Porto seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
Finală
Gastao Elias 2 6 6
Nuno Borges 0 3 3
04.10.20
Semifinală
Nuno Borges 2 6 7
Stefan Kozlov 0 3 5
bărbaţi simplu Zgura Italy Parma Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
Calificare
Filippo Baldi 2 6 7
Francesco Passaro 0 2 63
04.10.20
Calificare
Alexandre Muller 2 6 7
Roberto Cid Subervi 0 4 5
04.10.20
Calificare
Hugo Grenier 2 6 6
Ulises Blanch 0 4 4
04.10.20
Calificare
Tomas Machac 2 6 6
Juan Pablo Ficovich 0 4 4
bărbaţi simplu Zgura Croatia Split Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
Finală
Francisco Cerundolo 2 4 6 7
Pedro Sousa 1 6 3 64
bărbaţi dublu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
a 3-a rundă
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 4 7 7
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 1 6 63 63
04.10.20
a 3-a rundă
Frederik Nielsen/Tim Puetz 2 7 5 6
Ivan Dodig/Filip Polasek 1 5 7 4
04.10.20
a 3-a rundă
Mate Pavic/Bruno Soares 2 7 1 6
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 1 5 6 3
04.10.20
a 3-a rundă
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 7
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 0 2 63
04.10.20
a 3-a rundă
Nicholas Monroe/Tommy Paul 2 6 5 7
Pablo Cuevas/Feliciano Lopez 1 4 7 67
bărbaţi dublu Hard Portugal M25 Porto seturi 1 2 3 4 5
04.10.20
Semifinală
Dan Added/Sadio Doumbia 2 6 6
Manuel Goncalves/Hugo Maia 0 2 3
04.10.20
Sfert de finală
Dan Added/Sadio Doumbia 2 6 7
Nuno Borges/Francisco Cabral 0 2 5
04.10.20
Finală
Fabian Fallert/Johannes Haerteis 2 6 7
Dan Added/Sadio Doumbia 0 3 65
<