Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Spain Alicante Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
1-a rundă de calif.
Malek Jaziri 2 6 7
Nicolas Alvarez Varona 0 3 61
10.10.20
1-a rundă de calif.
Inigo Cervantes 2 6 7
Manuel Guinard 0 4 65
10.10.20
1-a rundă de calif.
Arthur De Greef 2 6 6
Vit Kopriva 0 2 3
10.10.20
1-a rundă de calif.
Christian Lindell 2 7 6
Lucas Miedler 0 68 3
10.10.20
1-a rundă de calif.
Liam Broady 2 6 7
Juan Manuel Cerundolo 0 3 62
10.10.20
1-a rundă de calif.
Oriol Roca Batalla 2 3 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 1 6 4 2
10.10.20
1-a rundă de calif.
Carlos Lopez Montagud 2 7 2 6
Riccardo Bonadio 1 64 6 2
bărbaţi simplu Zgura Spain Barcelona Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Semifinală
Damir Dzumhur 2 6 6
Carlos Gimeno Valero 0 0 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
1-a rundă de calif.
Henri Laaksonen 2 6 6
Yuichi Sugita 0 1 4
10.10.20
1-a rundă de calif.
Marcos Giron 2 6 6
Rudolf Molleker 0 4 3
10.10.20
1-a rundă de calif.
Oscar Otte 2 6 6
Dominik Koepfer 0 1 2
10.10.20
1-a rundă de calif.
Daniel Masur 2 6 6
Yasutaka Uchiyama 0 2 1
10.10.20
1-a rundă de calif.
Marc Polmans 2 6 6
Ivo Karlovic 0 1 4
10.10.20
1-a rundă de calif.
Antoine Hoang 2 7 6
Gregoire Barrere 0 5 4
10.10.20
1-a rundă de calif.
Lloyd Harris 2 2 6 6
Peter Gojowczyk 1 6 1 3
10.10.20
1-a rundă de calif.
Emil Ruusuvuori 2 7 6
Jason Jung 0 64 3
bărbaţi simplu Zgura Italy Sardinia seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
1-a rundă de calif.
Andrea Arnaboldi 2 6 2 6
Taro Daniel 1 3 6 4
10.10.20
1-a rundă de calif.
Andrej Martin 2 6 2 6
Jc Aragone 1 4 6 2
10.10.20
1-a rundă de calif.
Jozef Kovalik 2 6 6
Matteo Gigante 0 4 0
10.10.20
1-a rundă de calif.
Danilo Petrovic 2 6 6
Tomas Martin Etcheverry 0 4 2
10.10.20
1-a rundă de calif.
Federico Coria 2 6 1 7
Matteo Viola 1 2 6 64
10.10.20
1-a rundă de calif.
Kimmer Coppejans 2 2 7 6
Gian Marco Moroni 1 6 63 0
10.10.20
1-a rundă de calif.
Sumit Nagal 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux 0 3 3
10.10.20
1-a rundă de calif.
Andrea Pellegrino 2 4 6 6
Thiago Seyboth Wild 1 6 3 2
bărbaţi simplu Zgura France French Open (juniors) seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Finală
Dominic Stephan Stricker 2 6 6
Leandro Riedi 0 2 4
bărbaţi simplu Zgura Portugal Lisbon Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
1-a rundă de calif.
Adrian Menendez-Maceiras 2 6 4 6
Chun Hsin Tseng 1 4 6 2
10.10.20
1-a rundă de calif.
Guilherme Clezar 2 6 6 6
Joao Monteiro 1 75 4 1
10.10.20
1-a rundă de calif.
Dimitar Kuzmanov 2 6 4 6
Stefano Napolitano 1 2 6 1
10.10.20
1-a rundă de calif.
Tristan Lamasine 2 6 5 6
Pedro Sakamoto 1 4 7 4
10.10.20
1-a rundă de calif.
Sebastian Ofner 2 6 6
Pedro Araujo 0 2 2
10.10.20
1-a rundă de calif.
Orlando Luz 2 6 4 6
Viktor Galovic 1 4 6 4
10.10.20
1-a rundă de calif.
Borna Gojo 2 6 6
Tiago Cacao 0 3 2
10.10.20
1-a rundă de calif.
Kacper Zuk 1 6 3
Pedja Krstin retragere 0 3 0
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Semifinală
Laurynas Grigelis 2 6 6
Fermin Tenti 0 1 1
10.10.20
Semifinală
Matias Franco Descotte 2 5 6 6
Martin Cuevas 1 7 4 2
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Setubal seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Semifinală
Sebastian Fanselow 2 6 4 6
Mateus Alves (2001) 1 3 6 4
10.10.20
Semifinală
Nuno Borges 2 7 7
Francesco Forti 0 63 65
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Semifinală
Nick Chappell 2 6 5 7
Vitaliy Sachko 1 4 7 65
10.10.20
Semifinală
Martins Podzus 2 6 6
Denis Yevseyev 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura Italy Parma Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Semifinală
Salvatore Caruso 2 6 6
Alexei Popyrin 0 4 4
10.10.20
Semifinală
Frances Tiafoe 2 3 6 6
Federico Delbonis 1 6 3 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
1-a rundă de calif.
Viktor Troicki 2 6 6 6
Andrey Kuznetsov 1 3 75 4
10.10.20
1-a rundă de calif.
Emilio Gomez 2 7 1 6
Teimuraz Gabashvili 1 67 6 4
10.10.20
1-a rundă de calif.
Nikola Milojevic 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 4 0
10.10.20
1-a rundă de calif.
Ilya Ivashka 2 7 6
Max Purcell 0 5 4
10.10.20
1-a rundă de calif.
Nino Serdarusic 2 7 3 6
Cem Ilkel 1 65 6 4
10.10.20
1-a rundă de calif.
Pavel Kotov 2 6 3 7
Jurij Rodionov 1 4 6 5
10.10.20
1-a rundă de calif.
Jeff Wolf 2 4 6 6
Alexey Vatutin 1 6 1 3
10.10.20
1-a rundă de calif.
Alen Avidzba 2 4 6 7
Ernests Gulbis 1 6 3 62
bărbaţi dublu Zgura Spain Barcelona Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Finală
Szymon Walkow/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 4 10
Harri Heliovaara/Alex Lawson 1 1 6 8
bărbaţi dublu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Finală
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 7
Mate Pavic/Bruno Soares 0 3 5
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Finală
Marco Bortolotti/Daniel Michalski 2 4 6 10
Facundo Juarez/Gabriel Roveri Sidney 1 6 2 6
bărbaţi dublu Hard Portugal M15 Setubal seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Finală
Nuno Borges/Francisco Cabral 2 6 6 10
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 1 2 75 7
bărbaţi dublu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Finală
Vladyslav Manafov/Vitaliy Sachko 2 6 6
Yurii Dzhavakian/Martins Podzus 0 3 3
bărbaţi dublu Zgura Italy Parma Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.10.20
Finală
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic 2 6 6
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 0 4 4
<