Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Spain Alicante Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.10.20
1-a rundă
Guillermo Garcia-Lopez 2 6 6
Brandon Nakashima 0 4 3
12.10.20
1-a rundă
Inigo Cervantes 2 1 7 6
Alex Bolt 1 6 5 3
12.10.20
1-a rundă
Liam Broady 2 7 6
Lorenzo Giustino 0 5 3
12.10.20
1-a rundă
Pedro Martinez Portero 1 6 3
Marco Trungelliti retragere 0 4 0
12.10.20
1-a rundă
Aleksandar Vukic 2 6 6
Enzo Couacaud 0 2 1
12.10.20
1-a rundă
Bernabe Zapata Miralles 2 7 6
Carlos Gimeno Valero 0 5 2
12.10.20
1-a rundă
Pol Martin Tiffon 2 7 2 7
Javier Barranco Cosano 1 5 6 64
12.10.20
1-a rundă
Tomas Machac 2 6 6
Peter Polansky 0 1 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
12.10.20
1-a rundă
Mischa Zverev 2 6 6
John Millman 0 1 4
12.10.20
1-a rundă
Radu Albot 2 6 4 6
Pierre-Hugues Herbert 1 2 6 4
12.10.20
1-a rundă
Steve Johnson 2 3 6 6
Filip Krajinovic 1 6 4 4
12.10.20
1-a rundă
Oscar Otte 2 6 6
Jan-Lennard Struff 0 4 3
12.10.20
1-a rundă
Dennis Novak 2 6 6
Jordan Thompson 0 3 3
12.10.20
1-a rundă
Hubert Hurkacz 2 6 7
Marc Polmans 0 2 5
bărbaţi simplu Zgura Italy Sardinia seturi 1 2 3 4 5
12.10.20
1-a rundă
Jiri Vesely 2 6 7
Kamil Majchrzak 0 1 5
12.10.20
1-a rundă
Andrea Pellegrino 1 4 7 7 3
Stefano Travaglia retragere 0 6 6 0
12.10.20
1-a rundă
Tommy Paul 2 5 6 7
Andrej Martin 1 7 3 5
12.10.20
1-a rundă
Lorenzo Musetti 2 7 7
Pablo Cuevas 0 64 5
bărbaţi simplu Zgura Portugal Lisbon Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.10.20
1-a rundă
Paolo Lorenzi 2 6 6
Ulises Blanch 0 2 3
12.10.20
1-a rundă
Alessandro Giannessi 2 6 5 6
Roberto Cid Subervi 1 3 7 2
12.10.20
1-a rundă
Dimitar Kuzmanov 2 7 6
Frederico Ferreira Silva 0 5 3
12.10.20
1-a rundă
Dmitry Popko 2 6 6
Joao Menezes 0 3 4
12.10.20
1-a rundă
Goncalo Oliveira 2 1 7 7
Blaz Rola 1 6 62 5
12.10.20
1-a rundă
Alexandre Muller 2 6 3 6
Jay Clarke 1 1 6 3
12.10.20
1-a rundă
Benjamin Bonzi 2 6 6
Joao Domingues 0 3 0
12.10.20
1-a rundă
Borna Gojo 2 6 6
Quentin Halys 0 2 4
12.10.20
1-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Sebastian Ofner 0 4 2
12.10.20
1-a rundă
Tallon Griekspoor 2 7 2 6
Constant Lestienne 1 5 6 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
12.10.20
Calificare
Tom Schonenberg 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde 0 2 0
12.10.20
Calificare
Jack Gibbens 1 6 3
Louis Allen retragere 0 4 3
12.10.20
Calificare
Daniel Michalski 2 6 6
Egill Sigurdsson 0 2 3
12.10.20
Calificare
Oscar Weightman 2 4 6 11
Lukas Mugevicius 1 6 0 9
12.10.20
Calificare
Lilian Breut 2 6 6
David Quayle 0 0 4
12.10.20
Calificare
Thijmen Loof 2 7 7
Tim Heger 0 67 5
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
12.10.20
Calificare
Yann Marti 1 7 3
Dragos Nicolae Madaras retragere 0 5 1
12.10.20
2-a rundă de calif.
Yann Marti 2 6 7
Mikhail Fufygin 0 0 5
12.10.20
2-a rundă de calif.
Francesco Vilardo 2 4 6 10
Alastair Gray 1 6 1 4
12.10.20
Calificare
Francesco Vilardo 2 7 6
Kelsey Stevenson 0 5 1
12.10.20
2-a rundă de calif.
Kelsey Stevenson 2 6 6
Dominik Langmajer 0 3 4
12.10.20
2-a rundă de calif.
Michael Zhu 2 6 6
Sebastian Prechtel 0 4 4
12.10.20
Calificare
Michael Zhu 2 6 6
Omni Kumar 0 4 3
12.10.20
2-a rundă de calif.
Yurii Dzhavakian 2 6 6
Nikita Kashirin 0 1 2
12.10.20
Calificare
Yurii Dzhavakian 2 3 6 10
Alec Beckley 1 6 3 3
12.10.20
2-a rundă de calif.
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Viktor Jovic 0 2 0
12.10.20
2-a rundă de calif.
Omni Kumar 2 6 7
Markos Kalovelonis 0 2 5
12.10.20
2-a rundă de calif.
Simon Yitbarek 2 6 6
Jaime Caldes 0 2 3
12.10.20
2-a rundă de calif.
Toby D. Boyer 2 7 6
Ryan Nijboer 0 67 2
12.10.20
Calificare
Egor Noskin 2 7 2 10
Simon Yitbarek 1 62 6 4
12.10.20
2-a rundă de calif.
Egor Noskin 2 7 6
Igor Trunov 0 5 4
12.10.20
2-a rundă de calif.
Alec Beckley 2 4 6 10
Cayetano March 1 6 3 5
12.10.20
2-a rundă de calif.
Evgeny Philippov 2 6 6
Timur Kiuamov 0 3 2
12.10.20
Calificare
Evgeny Philippov 2 6 6
Toby D. Boyer 0 4 1
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Rodez seturi 1 2 3 4 5
12.10.20
1-a rundă de calif.
Jonathan Eysseric 2 6 7
Emilien Voisin 0 2 62
12.10.20
1-a rundă de calif.
Quentin Robert (1994) 2 6 6
Allan Deschamps 0 1 2
12.10.20
Calificare
Quentin Robert (1994) 2 6 6
Roy Smith 0 4 3
12.10.20
1-a rundă de calif.
Fabien Reboul 2 7 6
Thibault Verdier 0 5 4
12.10.20
1-a rundă de calif.
Lucas Poullain 2 6 6
Paul Cayre 0 2 1
12.10.20
Calificare
Lucas Poullain 2 6 6
Jonathan Eysseric 0 2 1
12.10.20
Calificare
Thomas Laurent 2 6 1 10
Fabien Reboul 1 3 6 3
12.10.20
1-a rundă de calif.
Thomas Laurent 2 6 6 10
Theo Arribage 1 4 72 3
12.10.20
1-a rundă de calif.
Roy Smith 2 6 6
Brice Martinou 0 1 0
12.10.20
1-a rundă de calif.
Ugo Blanchet 2 6 6
Johan Sebastien Tatlot 0 3 4
12.10.20
Calificare
Jurgen Briand 2 6 6
Agustin Velotti 0 1 3
12.10.20
1-a rundă de calif.
Jurgen Briand 2 6 6
Valentin Royer 0 4 1
12.10.20
Calificare
Otto Virtanen 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 3 4
12.10.20
1-a rundă de calif.
Otto Virtanen 2 6 6
Arthur Hugounenq 0 3 3
12.10.20
1-a rundă de calif.
Titouan Droguet 2 6 6
Benjamin Pietri 0 3 2
12.10.20
Calificare
Titouan Droguet 2 6 6
Arthur Bouquier 0 1 3
12.10.20
Calificare
George Loffhagen 2 6 6
Ugo Blanchet 0 4 3
12.10.20
1-a rundă de calif.
George Loffhagen 2 6 2 10
Damien Wenger 1 3 6 3
12.10.20
1-a rundă de calif.
Arthur Bouquier 2 6 6
Gerardo Lopez Villasenor 0 2 1
12.10.20
Calificare
Axel Garcian 2 7 6 10
Robin Bertrand 1 64 75 2
12.10.20
1-a rundă de calif.
Axel Garcian 2 3 6 10
Alexis Gautier 1 6 2 7
12.10.20
1-a rundă de calif.
Robin Bertrand 2 4 6 10
Clement Tabur 1 6 3 4
bărbaţi simplu Zgura Italy Parma Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.10.20
Finală
Frances Tiafoe 2 6 3 6
Salvatore Caruso 1 3 6 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
12.10.20
1-a rundă
Stan Wawrinka 2 3 7 7
Daniel Evans 1 6 63 5
12.10.20
1-a rundă
Evgeny Donskoy 2 6 7
Egor Gerasimov 0 4 64
12.10.20
1-a rundă
Aslan Karatsev 2 7 3 7
Tennys Sandgren 1 5 6 5
12.10.20
1-a rundă
Alexander Bublik 2 2 7 6
Mackenzie Mcdonald 1 6 62 4
12.10.20
1-a rundă
Cameron Norrie 2 6 4 6
Taylor Harry Fritz 1 4 6 3
bărbaţi dublu Zgura Italy Sardinia seturi 1 2 3 4 5
12.10.20
1-a rundă
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Marco Cecchinato/Andreas Seppi 0 3 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
12.10.20
1-a rundă
Karen Khachanov/Andrey Rublev 2 6 6 13
Jamie Murray/Neal Skupski 1 76 3 11
12.10.20
1-a rundă
Alexander Bublik/Reilly Opelka 2 2 7 10
Nikola Cacic/Miomir Kecmanovic 1 6 65 8
<