Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Spain Alicante Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
a 2-a rundă
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Guillermo Garcia-Lopez 0 4 0
14.10.20
a 2-a rundă
Aleksandar Vukic 2 6 6
Inigo Cervantes 0 1 1
14.10.20
a 2-a rundă
Bernabe Zapata Miralles 2 6 7
Pol Martin Tiffon 0 3 5
14.10.20
a 2-a rundă
Tomas Machac 2 6 6
Liam Broady 0 3 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
a 2-a rundă
Radu Albot 2 6 5 7
Oscar Otte 1 4 7 5
14.10.20
a 2-a rundă
Dennis Novak 2 6 6
Benoit Paire 0 3 4
14.10.20
a 2-a rundă
Hubert Hurkacz 2 6 6
Mischa Zverev 0 4 3
14.10.20
a 2-a rundă
Lloyd Harris 2 7 7
Steve Johnson 0 65 62
bărbaţi simplu Zgura Italy Sardinia seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
a 2-a rundă
Federico Delbonis 2 5 7 6
Pablo Andujar 1 7 65 4
14.10.20
a 2-a rundă
Danilo Petrovic 2 6 6
Roberto Carballes Baena 0 1 4
14.10.20
1-a rundă
Yannick Hanfmann 2 6 6
Salvatore Caruso 0 0 4
14.10.20
a 2-a rundă
Jiri Vesely 2 6 3 6
Lorenzo Sonego 1 4 6 1
14.10.20
a 2-a rundă
Laslo Djere 2 6 7
Dusan Lajovic 0 4 5
14.10.20
1-a rundă
Corentin Moutet 2 7 6
Frances Tiafoe 0 60 4
bărbaţi simplu Zgura Portugal Lisbon Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
a 2-a rundă
Alessandro Giannessi 2 7 6
Paolo Lorenzi 0 5 3
14.10.20
a 2-a rundă
Dimitar Kuzmanov 2 7 6
Benjamin Bonzi 0 5 2
14.10.20
a 2-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 7
Borna Gojo 0 1 65
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
1-a rundă
Marco Bortolotti 2 6 6
Oscar Weightman 0 3 4
14.10.20
1-a rundă
Laurynas Grigelis 2 6 4 6
Tom Kocevar-Desman 1 3 6 4
14.10.20
1-a rundă
Matias Franco Descotte 2 6 6
Lilian Breut 0 4 4
14.10.20
1-a rundă
Facundo Juarez 2 6 6
Thijmen Loof 0 2 4
14.10.20
1-a rundă
Aziz Ouakaa 2 6 6
Jack Gibbens 0 1 4
14.10.20
1-a rundă
Daniil Glinka 2 4 6 6
Oscar Moraing 1 6 4 3
14.10.20
1-a rundă
Thiago Agustin Tirante 2 6 1 6
Skander Mansouri 1 2 6 1
14.10.20
1-a rundă
Guido Ivan Justo 2 6 6
Lucas Hellfritsch 0 2 3
14.10.20
1-a rundă
Daniel Michalski 2 6 5 6
Alibek Kachmazov 1 4 7 2
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
1-a rundă
Vladyslav Manafov 2 7 6
Marko Topo 0 60 2
14.10.20
1-a rundă
Ivan Gakhov 2 6 7
Egor Noskin 0 4 63
14.10.20
1-a rundă
Daniele Capecchi 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 0 3 4
14.10.20
1-a rundă
Vitaliy Sachko 2 6 6
Yann Marti 0 1 1
14.10.20
1-a rundă
Justin Butsch 2 6 6
Michael Zhu 0 1 2
14.10.20
1-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6 7
Wally Thayne 1 76 3 64
14.10.20
1-a rundă
Marek Gengel 2 7 6 6
Francesco Vilardo 1 61 78 2
14.10.20
1-a rundă
Alexandar Lazarov 2 6 6
Benjamin Lock 0 2 3
14.10.20
1-a rundă
Georgii Kravchenko 2 7 4 6
Arnaud Bovy 1 5 6 2
14.10.20
1-a rundă
Timofey Skatov 2 7 7
Yurii Dzhavakian 0 5 64
14.10.20
1-a rundă
Shintaro Mochizuki 2 4 7 7
Nick Chappell 1 6 65 67
14.10.20
1-a rundă
Evgeny Philippov 2 6 6
Savriyan Danilov 0 3 0
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Rodez seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
1-a rundă
Igor Sijsling 2 6 6
Quentin Robert (1994) 0 2 0
14.10.20
1-a rundă
Kenny de Schepper 2 6 6
Jules Okala 0 4 3
14.10.20
1-a rundă
Sadio Doumbia 2 7 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 64 3
14.10.20
1-a rundă
Antoine Escoffier 2 6 3 6
George Loffhagen 1 3 6 4
14.10.20
1-a rundă
Maxime Hamou 2 4 7 7
Shuichi Sekiguchi 1 6 62 64
14.10.20
1-a rundă
Baptiste Crepatte 2 6 6
Kyrian Jacquet 0 3 3
14.10.20
1-a rundă
Thomas Laurent 2 6 6
Lucas Poullain 0 3 3
14.10.20
1-a rundă
Arthur Reymond 2 2 6 6
Axel Garcian 1 6 4 3
14.10.20
1-a rundă
Jurgen Briand 2 6 6
Stefan Kozlov 0 4 2
14.10.20
1-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 4 3
14.10.20
1-a rundă
Otto Virtanen 2 7 6
Pedro Cachin 0 5 1
14.10.20
1-a rundă
Titouan Droguet 2 6 3 6
Alessandro Bega 1 3 6 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
a 2-a rundă
Stan Wawrinka 2 6 3 6
Evgeny Donskoy 1 1 6 3
14.10.20
1-a rundă
Daniil Medvedev 2 3 6 6
Richard Gasquet 1 6 3 0
14.10.20
a 2-a rundă
Cameron Norrie 2 7 6 6
Miomir Kecmanovic 1 5 75 3
14.10.20
1-a rundă
Reilly Opelka 2 3 7 6
Nino Serdarusic 1 6 65 2
14.10.20
1-a rundă
Roman Safiullin 2 6 6
Emilio Gomez 0 4 2
14.10.20
1-a rundă
Denis Shapovalov 2 6 6
Viktor Troicki 0 2 3
14.10.20
1-a rundă
Ugo Humbert 2 4 6 6
Pavel Kotov 1 6 2 3
bărbaţi dublu Zgura Spain Alicante Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
1-a rundă
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 2 6 6
Denis Istomin/Peter Polansky 0 3 3
14.10.20
1-a rundă
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 7 6
Joe Misrahi/Alejandro Turriziani Alvarez 0 5 4
14.10.20
1-a rundă
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 2 6 6
David Marrero/Nenad Zimonjic 0 4 0
14.10.20
1-a rundă
Manuel Guinard/Lucas Miedler 2 6 6
Alex Bolt/Matt Reid 0 3 4
14.10.20
1-a rundă
Enzo Couacaud/Albano Olivetti 2 7 3 10
Sergio Martos Gornes/Mario Vilella Martinez 1 63 6 8
14.10.20
1-a rundă
Steven Diez/Tommy Robredo 2 7 5 10
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 1 65 7 7
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
1-a rundă
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 6
Divij Sharan/Jack Withrow 0 3 3
14.10.20
1-a rundă
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 7
Felix Auger Aliassime/Robert Lindstedt 0 5 5
14.10.20
1-a rundă
Santiago Gonzalez/Ken Skupski 2 4 6 10
Frederik Nielsen/Tim Puetz 1 6 1 5
14.10.20
1-a rundă
Alejandro Davidovich Fokina/Fernando Verdasco 2 3 6 10
Daniel Masur/Rudolf Molleker 1 6 1 8
bărbaţi dublu Zgura Italy Sardinia seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
Sfert de finală
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 1 w/o
Tommy Paul/Frances Tiafoe 0
14.10.20
1-a rundă
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 7
Sander Arends/David Pel 0 4 5
14.10.20
Sfert de finală
Marcus Daniell/Philipp Oswald 2 6 7
Artem Sitak/Igor Zelenay 0 3 63
14.10.20
Sfert de finală
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara 0 1 2
14.10.20
1-a rundă
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez 2 6 6
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 0 1 4
bărbaţi dublu Zgura Portugal Lisbon Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
1-a rundă
Nuno Borges/Francisco Cabral 2 6 6
Dmitry Popko/Tsung-Hua Yang 0 2 1
14.10.20
1-a rundă
Tiago Cacao/Joao Monteiro 1 2 6
Damir Dzumhur/Pedja Krstin retragere 0 6 4
14.10.20
1-a rundă
Robert Galloway/Denys Molchanov 2 6 6
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 3 4
14.10.20
1-a rundă
Chun Hsin Tseng/Kacper Zuk 2 3 6 10
Sergio Galdos/Rafael Matos 1 6 4 4
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
1-a rundă
Daniil Glinka/Karl Kiur Saar 2 6 7 10
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa 1 72 64 4
14.10.20
1-a rundă
Martin Cuevas/Gabriel Roveri Sidney 2 6 6
Lukas Hellum Lilleengen/Andreja Petrovic 0 2 3
14.10.20
1-a rundă
Alberto Orso/Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Lucas Hellfritsch/Bastien Presuhn 0 1 2
14.10.20
1-a rundă
Piotr Galus/Taiyo Yamanaka 2 6 6 10
George Davies/Imran Sibille 1 74 4 3
14.10.20
1-a rundă
Aliaksandr Liaonenka/Mirko Martinez 2 5 6 10
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 1 7 4 4
bărbaţi dublu Indoor Hard France M25+H Rodez seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
Sfert de finală
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri/Agustin Velotti 0 0 3
14.10.20
Sfert de finală
Theo Arribage/Maxence Broville 2 6 3 10
Raul Brancaccio/Mark Vervoort 1 3 6 6
14.10.20
Sfert de finală
Igor Sijsling/Glenn Smits 2 6 6
Dan Added/Jonathan Eysseric 0 4 2
14.10.20
Sfert de finală
Jesper De Jong/Jelle Sels 2 2 6 10
Lucas Poullain/Clement Tabur 1 6 3 8
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
14.10.20
1-a rundă
Adrian Mannarino/Fabrice Martin 2 6 5 10
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski 1 3 7 8
14.10.20
Sfert de finală
Alexander Bublik/Reilly Opelka 2 6 1 11
Karen Khachanov/Andrey Rublev 1 3 6 9
14.10.20
1-a rundă
Ben McLachlan/Franko Skugor 2 6 6
Max Purcell/Luke Saville 0 3 2
<