Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Spain Alicante Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
a 2-a rundă
Steven Diez 2 6 6
Nicola Kuhn 0 1 2
15.10.20
a 2-a rundă
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Malek Jaziri 0 3 2
15.10.20
a 2-a rundă
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 0 3 0
15.10.20
a 2-a rundă
Carlos Alcaraz Garfia 2 6 3 6
Daniel Elahi Galan 1 1 6 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
a 2-a rundă
Roberto Bautista Agut 2 6 7
Gilles Simon 0 4 65
15.10.20
a 2-a rundă
Alexander Zverev 2 6 6
Fernando Verdasco 0 4 1
15.10.20
a 2-a rundă
Alejandro Davidovich Fokina 2 3 7 6
Marin Cilic 1 6 63 2
15.10.20
a 2-a rundă
Felix Auger Aliassime 2 6 6
Henri Laaksonen 0 4 1
bărbaţi simplu Zgura Italy Sardinia seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
a 2-a rundă
Albert Ramos-Vinolas 2 6 6
Corentin Moutet 0 0 3
15.10.20
a 2-a rundă
Yannick Hanfmann 2 6 6
Casper Ruud 0 2 1
15.10.20
a 2-a rundă
Marco Cecchinato 2 7 6
Tommy Paul 0 61 4
15.10.20
a 2-a rundă
Lorenzo Musetti 2 6 6
Andrea Pellegrino 0 2 1
bărbaţi simplu Zgura Portugal Lisbon Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
a 2-a rundă
Pedro Sousa 2 7 6
Hugo Grenier 0 5 0
15.10.20
a 2-a rundă
Federico Gaio 2 6 7
Elliot Benchetrit 0 4 5
15.10.20
a 2-a rundă
Guilherme Clezar 2 6 7
Nuno Borges 0 3 65
15.10.20
a 2-a rundă
Dmitry Popko 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 2 2
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
a 2-a rundă
Vladimir Ivanov 2 6 6 6
Facundo Juarez 1 3 72 2
15.10.20
a 2-a rundă
Laurynas Grigelis 2 6 6
Daniil Glinka 0 3 3
15.10.20
a 2-a rundă
Martin Cuevas 2 6 7
Aziz Ouakaa 0 3 5
15.10.20
a 2-a rundă
Matias Franco Descotte 2 6 6
Fermin Tenti 0 2 2
15.10.20
a 2-a rundă
Mats Rosenkranz 2 6 6
Marco Bortolotti 0 2 1
15.10.20
a 2-a rundă
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 4 6
Jean Thirouin 1 4 6 3
15.10.20
a 2-a rundă
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Kristjan Tamm 0 2 4
15.10.20
a 2-a rundă
Daniel Michalski 2 6 3 6
Guido Ivan Justo 1 1 6 3
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
a 2-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Justin Butsch 0 3 2
15.10.20
a 2-a rundă
Gijs Brouwer 1 w/o
Amr Asrawy 0
15.10.20
a 2-a rundă
Marek Gengel 2 7 7
Daniele Capecchi 0 66 66
15.10.20
a 2-a rundă
Felix Corwin 2 6 6 6
Dusty H. Boyer 1 74 2 2
15.10.20
a 2-a rundă
Alexandar Lazarov 2 7 3 6
Vitaliy Sachko 1 5 6 3
15.10.20
a 2-a rundă
Georgii Kravchenko 2 3 6 7
Ivan Gakhov 1 6 3 61
15.10.20
a 2-a rundă
Timofey Skatov 2 6 6
Evgeny Philippov 0 4 3
15.10.20
a 2-a rundă
Shintaro Mochizuki 2 6 6
Vladyslav Manafov 0 2 1
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Rodez seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
a 2-a rundă
Igor Sijsling 2 6 6
Thomas Laurent 0 2 0
15.10.20
a 2-a rundă
Antoine Escoffier 2 6 6
Sadio Doumbia 0 2 3
15.10.20
a 2-a rundă
Jelle Sels 2 7 6
Baptiste Crepatte 0 65 3
15.10.20
a 2-a rundă
Maxime Hamou 2 3 6 6
Arthur Reymond 1 6 3 2
15.10.20
a 2-a rundă
Viktor Durasovic 2 6 7 6
Jurgen Briand 1 74 65 4
15.10.20
a 2-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Kenny de Schepper 0 4 3
15.10.20
a 2-a rundă
Otto Virtanen 2 6 6 6
Dan Added 1 73 4 3
15.10.20
a 2-a rundă
Jesper De Jong 2 4 7 7
Titouan Droguet 1 6 68 63
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
a 2-a rundă
Milos Raonic 2 6 6
Alexander Bublik 0 3 2
15.10.20
a 2-a rundă
Borna Coric 2 6 7
Roman Safiullin 0 3 5
15.10.20
a 2-a rundă
Karen Khachanov 2 4 7 6
Aslan Karatsev 1 6 5 3
15.10.20
a 2-a rundă
Reilly Opelka 2 2 7 6
Daniil Medvedev 1 6 5 4
15.10.20
a 2-a rundă
Andrey Rublev 2 4 6 7
Ugo Humbert 1 6 4 5
15.10.20
a 2-a rundă
Denis Shapovalov 2 6 6
Ilya Ivashka 0 1 4
bărbaţi dublu Zgura Spain Alicante Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
Sfert de finală
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 2 6 6
Steven Diez/Tommy Robredo 0 0 0
15.10.20
Sfert de finală
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 2 6 6
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 0 2 2
15.10.20
Sfert de finală
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 7 6
Manuel Guinard/Lucas Miedler 0 63 3
15.10.20
Sfert de finală
Enzo Couacaud/Albano Olivetti 2 6 6
N.Sriram Balaji/Luca Margaroli 0 4 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
Sfert de finală
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 6
John Millman/Jordan Thompson 0 3 3
15.10.20
Sfert de finală
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 2 10
Tomislav Brkic/Marin Cilic 1 62 6 5
15.10.20
Sfert de finală
Raven Klaasen/Oliver Marach 2 7 6
Alejandro Davidovich Fokina/Fernando Verdasco 0 5 3
15.10.20
Sfert de finală
Dominic Inglot/Aisam Qureshi 2 7 2 10
Santiago Gonzalez/Ken Skupski 1 67 6 5
bărbaţi dublu Zgura Italy Sardinia seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
Semifinală
Marcus Daniell/Philipp Oswald 2 6 6
John Peers/Michael Venus 0 4 3
15.10.20
Sfert de finală
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez 2 6 6
Lorenzo Sonego/Andrea Vavassori 0 2 4
bărbaţi dublu Zgura Portugal Lisbon Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
Sfert de finală
Nuno Borges/Francisco Cabral 2 2 7 10
Orlando Luz/Joao Menezes 1 6 5 5
15.10.20
Sfert de finală
Roberto Cid Subervi/Goncalo Oliveira 2 1 6 10
Robert Galloway/Denys Molchanov 1 6 3 4
15.10.20
Sfert de finală
Harri Heliovaara/Zdenek Kolar 2 6 6 10
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 1 74 4 5
15.10.20
Sfert de finală
Chun Hsin Tseng/Kacper Zuk 2 6 6
Tiago Cacao/Joao Monteiro 0 4 4
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
Sfert de finală
Laurynas Grigelis/Lukas Mugevicius 2 6 6
Alberto Orso/Oleksandr Ovcharenko 0 4 3
15.10.20
Sfert de finală
Skander Mansouri/Jean Thirouin 2 7 6
Martin Cuevas/Gabriel Roveri Sidney 0 5 4
15.10.20
Sfert de finală
Vladimir Ivanov/Alibek Kachmazov 2 3 7 10
Daniil Glinka/Karl Kiur Saar 1 6 5 7
15.10.20
Sfert de finală
Aliaksandr Liaonenka/Mirko Martinez 2 7 6
Piotr Galus/Taiyo Yamanaka 0 67 4
bărbaţi dublu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
Sfert de finală
Alexander Donski/Alexandar Lazarov 2 6 7
Jose Fco. Vidal Azorin/Pablo Vivero Gonzalez 0 3 5
15.10.20
Sfert de finală
Justin Butsch/Nick Chappell 2 2 6 10
Georgii Kravchenko/Vitaliy Sachko 1 6 4 8
15.10.20
Sfert de finală
Shintaro Mochizuki/Rio Noguchi 2 6 6
Savriyan Danilov/Timur Kiuamov 0 2 3
15.10.20
Sfert de finală
Gijs Brouwer/Ryan Nijboer 2 6 6
Sagadat Ayap/Markos Kalovelonis 0 4 4
bărbaţi dublu Indoor Hard France M25+H Rodez seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
Semifinală
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 6 7 10
Jesper De Jong/Jelle Sels 1 75 65 7
15.10.20
Semifinală
Igor Sijsling/Glenn Smits 2 7 7
Theo Arribage/Maxence Broville 0 63 60
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
15.10.20
Sfert de finală
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 4 6 10
Daniil Golubev/Evgeny Tyurnev 1 6 1 8
15.10.20
Sfert de finală
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 2 6 6
Taylor Harry Fritz/Cameron Norrie 0 4 4
15.10.20
Sfert de finală
Ben McLachlan/Franko Skugor 2 7 6
Adrian Mannarino/Fabrice Martin 0 5 4
<