Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Spain Alicante Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Finală
Carlos Alcaraz Garfia 2 7 6
Pedro Martinez Portero 0 66 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Calificare
Damir Dzumhur 1 4
Oscar Otte retragere 0 3
18.10.20
Calificare
Pierre-Hugues Herbert 2 6 6
Sumit Nagal 0 2 2
18.10.20
Calificare
Egor Gerasimov 2 6 1 6
Alexei Popyrin 1 2 6 3
18.10.20
Calificare
Dennis Novak 2 6 7
James Duckworth 0 4 5
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Finală
Alexander Zverev 2 6 6
Felix Auger Aliassime 0 3 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
1-a rundă de calif.
Yuichi Sugita 2 4 6 6
Nicholas David Ionel 1 6 1 2
18.10.20
1-a rundă de calif.
Joao Sousa 2 6 2 6
Andreas Seppi 1 4 6 4
18.10.20
1-a rundă de calif.
Yasutaka Uchiyama 2 6 3 6
Liam Broady 1 4 6 1
18.10.20
1-a rundă de calif.
Salvatore Caruso 2 7 6
Michael Geerts 0 65 4
18.10.20
1-a rundă de calif.
Federico Coria 2 7 6
Carlos Taberner 0 5 3
18.10.20
1-a rundă de calif.
Marcos Giron 2 6 4 6
Kamil Majchrzak 1 3 6 3
18.10.20
1-a rundă de calif.
Lloyd Harris 2 7 6
Zane Khan 0 61 2
18.10.20
1-a rundă de calif.
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Daniel Elahi Galan 0 4 2
bărbaţi simplu Zgura Italy Sardinia seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Finală
Laslo Djere 2 7 7
Marco Cecchinato 0 63 5
bărbaţi simplu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Calificare
Julian Lenz 2 6 6
Hugo Grenier 0 3 4
18.10.20
Calificare
Daniel Masur 2 6 6
Jc Aragone 0 1 2
18.10.20
Calificare
Lucas Miedler 2 7 6
Alexander Ritschard 0 63 3
18.10.20
Calificare
Tomas Martin Etcheverry 2 7 6 6
Jack Draper 1 64 75 4
bărbaţi simplu Hard Turkey Istanbul Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Calificare
Mackenzie Mcdonald 2 6 6
Viktor Galovic 0 2 4
18.10.20
Calificare
Tristan Lamasine 2 2 7 6
Alexey Vatutin 1 6 63 2
18.10.20
Calificare
Nino Serdarusic 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 4 3
18.10.20
Calificare
Borna Gojo 2 6 6 6
Andrea Arnaboldi 1 76 3 2
bărbaţi simplu Zgura Portugal Lisbon Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Finală
Jaume Antoni Munar Clar 2 7 6
Pedro Sousa 0 63 2
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Finală
Laurynas Grigelis 2 5 7 7
Daniel Michalski 1 7 5 68
18.10.20
2-a rundă de calif.
Luis Patino 2 6 7
George Davies 0 4 63
18.10.20
2-a rundă de calif.
Yanais Laurent 2 6 6
Amaury De Beer 0 2 2
18.10.20
1-a rundă de calif.
Gabriel Roveri Sidney 2 6 6
Lukas Mugevicius 0 3 3
18.10.20
2-a rundă de calif.
Gabriel Roveri Sidney 2 7 6
Lucas Hellfritsch 0 62 3
18.10.20
1-a rundă de calif.
George Davies 2 6 7
Geronimo Marcolini 0 4 5
18.10.20
2-a rundă de calif.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Karl Kiur Saar 0 1 2
18.10.20
2-a rundă de calif.
Sacha Modica 2 7 6
Jack Gibbens 0 65 2
18.10.20
2-a rundă de calif.
Tim Heger 2 6 7
Egill Sigurdsson 0 4 65
18.10.20
2-a rundă de calif.
Mirko Martinez 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 2 2
18.10.20
1-a rundă de calif.
Federico Juan Aguilar 2 6 1 14
Pedro Iamachkine 1 4 6 12
18.10.20
1-a rundă de calif.
Patrick Zahraj 2 6 6
Samoil Lavric 0 0 0
18.10.20
2-a rundă de calif.
Perry Gregg 2 6 7
Taiyo Yamanaka 0 2 5
18.10.20
2-a rundă de calif.
Piotr Galus 2 7 6
Juan Ignacio Alcalde 0 5 4
18.10.20
2-a rundă de calif.
Lukas Hellum Lilleengen 2 6 4 10
Alberto Orso 1 2 6 5
18.10.20
2-a rundă de calif.
Oleksandr Ovcharenko 2 7 6
Patrick Zahraj 0 5 2
18.10.20
2-a rundă de calif.
Maik Steiner 2 7 6
Bastien Presuhn 0 65 3
18.10.20
1-a rundă de calif.
Amaury De Beer 2 0 6 10
Liova Ajavon 1 6 4 6
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
1-a rundă de calif.
Yaraslav Shyla 2 6 6
Omni Kumar 0 3 3
18.10.20
1-a rundă de calif.
Sagadat Ayap 2 5 6 10
Ivan Denisov 1 7 4 4
18.10.20
1-a rundă de calif.
Yurii Dzhavakian 2 7 3 10
Leonid Sheyngezikht 1 65 6 6
18.10.20
1-a rundă de calif.
Juan Pablo Paz 2 7 1 13
Yann Marti 1 64 6 11
18.10.20
1-a rundă de calif.
Daniele Capecchi 2 6 6
Dominik Langmajer 0 4 1
18.10.20
Finală
Pablo Vivero Gonzalez 2 7 5 6
Felix Corwin 1 5 7 2
18.10.20
1-a rundă de calif.
Rio Noguchi 2 6 6
Graham Maassen 0 1 0
18.10.20
1-a rundă de calif.
Jaime Caldes 2 7 6
Dostanbek Tashbulatov 0 64 4
18.10.20
1-a rundă de calif.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Timur Kiuamov 0 2 2
18.10.20
1-a rundă de calif.
Guillaume Dermiens 1 6
Kelsey Stevenson retragere 0 1
18.10.20
1-a rundă de calif.
Tristan Boyer 2 6 6
Egor Noskin 0 2 2
18.10.20
1-a rundă de calif.
Gauthier Onclin 2 7 3 10
Michael Zhu 1 67 6 8
18.10.20
1-a rundă de calif.
Ryan Nijboer 2 6 6
Juan Bautista Otegui 0 1 3
18.10.20
1-a rundă de calif.
Max Houkes 2 7 2 10
Issei Okamura 1 65 6 5
18.10.20
1-a rundă de calif.
Sabit Suntic 2 6 6
Danylo Semenov 0 2 2
18.10.20
1-a rundă de calif.
Igor Trunov 2 7 6 10
Francesco Vilardo 1 65 76 7
18.10.20
1-a rundă de calif.
Zakai Stone 2 5 6 10
Vasilios Caripi 1 7 4 2
18.10.20
1-a rundă de calif.
Evgeny Philippov 2 6 6 10
Toby D. Boyer 1 74 1 4
18.10.20
1-a rundă de calif.
Egor Novikov 2 6 6
Sebastian Prechtel 0 2 1
18.10.20
1-a rundă de calif.
Viacheslav Bielinskyi 2 4 7 10
Markos Kalovelonis 1 6 62 8
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany M25 Hamburg seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
1-a rundă de calif.
Yan Sabanin 2 6 6
Noah Prehn 0 3 1
18.10.20
1-a rundă de calif.
Nicolas Barrientos 2 6 7
Pelle Boerma 0 2 5
18.10.20
1-a rundă de calif.
Adrian Obert 2 6 7
Noel Larwig 0 2 62
18.10.20
1-a rundă de calif.
Lenny Hampel 2 6 6
Leopold Zima 0 2 1
18.10.20
1-a rundă de calif.
Benedikt Henning 2 7 6
Robert Strombachs 0 610 2
18.10.20
1-a rundă de calif.
Alafia Ayeni 2 6 7
Hendrik Jebens 0 4 64
18.10.20
1-a rundă de calif.
Adil Kalyanpur 2 6 6
Alexander Abou Boutros 0 4 2
18.10.20
1-a rundă de calif.
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Paul Woerner 0 1 1
18.10.20
1-a rundă de calif.
Anton Matusevich 2 6 6
Ali Mirzakhani 0 1 4
18.10.20
1-a rundă de calif.
Lewie Lane 2 6 4 11
Otto Virtanen 1 3 6 9
18.10.20
1-a rundă de calif.
Benito Sanchez Martinez 2 6 6
Colin Sinclair 0 2 1
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Rodez seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Finală
Igor Sijsling 2 6 6
Jelle Sels 0 3 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Finală
Andrey Rublev 2 7 6
Borna Coric 0 65 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Finală
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 6
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 4 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Finală
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 6 7
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 0 2 64
<