Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Semifinală
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 5 6
Felix Auger Aliassime 1 4 7 4
24.10.20
Semifinală
Alexander Zverev 2 7 6
Jannik Sinner 0 63 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
1-a rundă de calif.
Attila Balazs 2 7 6
Rajeev Ram 0 5 1
24.10.20
1-a rundă de calif.
Vasek Pospisil 2 3 6 6
Alexander Erler 1 6 3 2
24.10.20
1-a rundă de calif.
Jason Jung 2 6 6 6
Kyle Edmund 1 72 4 2
24.10.20
1-a rundă de calif.
Aljaz Bedene 2 6 6
David Pichler 0 0 4
24.10.20
1-a rundă de calif.
Norbert Gombos 2 7 6
Nikoloz Basilashvili 0 62 2
24.10.20
1-a rundă de calif.
Vitaliy Sachko 2 1 6 6
Pierre-Hugues Herbert 1 6 4 3
24.10.20
1-a rundă de calif.
Lorenzo Sonego 2 6 6
Lucas Miedler 0 4 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Semifinală
Ugo Humbert 2 4 7 6
Daniel Evans 1 6 67 4
24.10.20
Semifinală
Alex De Minaur 2 7 6 6
Grigor Dimitrov 1 64 73 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
1-a rundă de calif.
Tobias Kamke 2 6 6
Julian Lenz 0 3 1
24.10.20
1-a rundă de calif.
Matthias Bachinger 2 7 6
Hiroki Moriya 0 5 3
24.10.20
1-a rundă de calif.
Illya Marchenko 2 6 6 6
Mats Rosenkranz 1 74 3 3
24.10.20
1-a rundă de calif.
Stefano Napolitano 2 6 5 7
Constant Lestienne 1 4 7 65
24.10.20
1-a rundă de calif.
Evgeny Karlovskiy 2 6 3 6
Brayden Schnur 1 3 6 4
24.10.20
1-a rundă de calif.
Pavel Kotov 2 7 6
Max Wiskandt 0 64 4
24.10.20
1-a rundă de calif.
Hugo Gaston 2 7 6 6
Hugo Grenier 1 60 71 4
24.10.20
1-a rundă de calif.
Marvin Moeller 2 6 6 6
Cem Ilkel 1 710 3 4
bărbaţi simplu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Semifinală
Botic Van De Zandschulp 2 7 6
Prajnesh Gunneswaran 0 66 1
24.10.20
Semifinală
Marc-Andrea Huesler 2 6 7
Antoine Hoang 0 4 64
bărbaţi simplu Hard Turkey Istanbul Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Semifinală
Martin Klizan 2 6 7
Borna Gojo 0 4 5
24.10.20
Semifinală
Ilya Ivashka 2 3 6 6
Benjamin Bonzi 1 6 2 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Semifinală
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 2 2
24.10.20
Semifinală
Wojciech Marek 2 6 6
Daniil Glinka 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Semifinală
Gijs Brouwer 2 7 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 63 2
24.10.20
Semifinală
Vladyslav Orlov 2 5 6 6
Shintaro Mochizuki 1 7 1 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany M25 Hamburg seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Finală
Kacper Zuk 2 6 7
Chun Hsin Tseng 0 4 64
bărbaţi simplu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
1-a rundă de calif.
Andrey Kuznetsov 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 3 2
24.10.20
1-a rundă de calif.
Riccardo Bonadio 2 7 6
Dimitar Kuzmanov 0 5 1
24.10.20
1-a rundă de calif.
Javier Barranco Cosano 2 6 7
Tristan Lamasine 0 0 63
24.10.20
1-a rundă de calif.
Vit Kopriva 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux 0 3 0
24.10.20
1-a rundă de calif.
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Luis David Martinez 0 1 3
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Semifinală
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 6
Marcus Daniell/Philipp Oswald 0 4 3
bărbaţi dublu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Semifinală
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Pablo Andujar/Sander Arends 0 3 4
24.10.20
Semifinală
Rohan Bopanna/Matwe Middelkoop 2 4 6 10
Sander Gille/Joran Vliegen 1 6 3 8
bărbaţi dublu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Finală
Andre Begemann/David Pel 2 5 7 10
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 1 7 62 4
bărbaţi dublu Hard Turkey Istanbul Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Finală
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 4 6 10
Robert Galloway/Nathaniel Lammons 1 6 3 7
bărbaţi dublu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
24.10.20
Finală
Arjun Kadhe/Vladyslav Manafov 2 6 6
Ivan Gakhov/Georgii Kravchenko 0 3 4
<