Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Kazakhstan Nur-Sultan seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Viktor Troicki 2 6 6
Evgeny Donskoy 0 0 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Yuichi Sugita 2 6 6
Mohamed Safwat 0 0 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Damir Dzumhur 2 1 7 6
Aleksandr Nedovesov 1 6 5 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Yannick Hanfmann 2 6 6
Liam Broady 0 2 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Aslan Karatsev 2 7 6
Ernests Gulbis 0 63 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Marc Polmans 2 5 6 6
Denis Yevseyev 1 7 3 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
Alexei Popyrin 1 6 4
Denis Istomin retragere 0 4 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Max Purcell 0 1 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
Finală
Alexander Zverev 2 6 6
Diego Sebastian Schwartzman 0 2 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
Calificare
Attila Balazs 2 6 6
Bruno Soares 0 2 4
25.10.20
Calificare
Vasek Pospisil 2 7 3 6
Jason Jung 1 61 6 3
25.10.20
Calificare
Aljaz Bedene 2 6 4 7
Lorenzo Sonego 1 2 6 5
25.10.20
Calificare
Norbert Gombos 2 5 6 6
Vitaliy Sachko 1 7 4 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
Finală
Ugo Humbert 2 6 7
Alex De Minaur 0 1 64
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
Calificare
Tobias Kamke 2 6 6 6
Illya Marchenko 1 76 3 0
25.10.20
Calificare
Matthias Bachinger 2 4 6 6
Hugo Gaston 1 6 4 4
25.10.20
Calificare
Stefano Napolitano 2 7 7
Evgeny Karlovskiy 0 66 65
25.10.20
Calificare
Pavel Kotov 2 6 7
Marvin Moeller 0 3 65
bărbaţi simplu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
Finală
Marc-Andrea Huesler 2 6 7 7
Botic Van De Zandschulp 1 73 62 5
bărbaţi simplu Hard Turkey Istanbul Challenger seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
Finală
Ilya Ivashka 2 6 6
Martin Klizan 0 1 4
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Pietro Rondoni 2 7 6
Roman Andres Burruchaga 0 5 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Robin Stanek 2 6 3 10
Frane Nincevic 1 1 6 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Stephanos Schinas 2 7 6
Victoras Zervoudakis 0 63 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Luke Johnson 2 6 6
Tomas Jirousek 0 1 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Gabriel Donev 1 6 1
Sergis Kyratzis retragere 0 2 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 7
Tom Hands 0 4 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Riccardo Balzerani 2 6 6
George Galenianos 0 2 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Josip Krstanovic 2 6 6
Daniel O'Neill 0 0 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Michal Dembek 2 6 6
Vasilios Caripi 0 0 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Giovanni Fonio 2 6 6
Jordan Hasson 0 3 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Evan Furness 2 6 6
Henry Patten 0 2 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Michalis Sakellaridis 2 1 6 10
Dominik Recek 1 6 3 7
25.10.20
1-a rundă de calif.
Hazem Naow 2 6 6
Stefanos Sakellaridis 0 3 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Mateus Alves (2001) 2 6 6
Federico Arnaboldi 0 0 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Vasil Kirkov 2 6 6
Theodoros Mitsakos 0 0 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Clement Tabur 2 6 4 10
Peter Bertran 1 4 6 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Adrian Andreev 2 6 6
Lodewijk Weststrate 0 3 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Filip Misolic 2 5 7 11
Paul Woerner 1 7 64 9
25.10.20
1-a rundă de calif.
Neil Oberleitner 2 6 7
Igor Solomatin 0 1 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Tadeas Paroulek 2 7 6
Calin Manda 0 64 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Francesco Maestrelli 2 6 6 10
Alec Deckers 1 76 0 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Sebastian Gima 2 6 6
Nick Hardt 0 2 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Ioannis Kountourakis 2 6 2 10
Nini Gabriel Dica 1 4 6 6
25.10.20
1-a rundă de calif.
Gianmarco Ferrari 2 6 6
Michel-Alexandre Fortin 0 1 1
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
2-a rundă de calif.
Omar Giacalone 2 6 6
Pietro Marino 0 1 3
25.10.20
2-a rundă de calif.
Gabriel Roveri Sidney 1 6 4
Oscar Weightman retragere 0 2 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
George Davies 2 6 6
Dwaine Duncan 0 0 1
25.10.20
2-a rundă de calif.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 7
Perry Gregg 0 3 64
25.10.20
2-a rundă de calif.
Tim Heger 2 6 6
Samoil Lavric 0 0 0
25.10.20
2-a rundă de calif.
Jack Gibbens 2 6 6
Facundo Yunis 0 4 2
25.10.20
2-a rundă de calif.
Federico Juan Aguilar 2 7 6
Juan Ignacio Alcalde 0 66 1
25.10.20
2-a rundă de calif.
Patrick Zahraj 2 6 6
Caspar Schuetze 0 2 3
25.10.20
Finală
Thiago Agustin Tirante 2 7 6 6
Wojciech Marek 1 62 74 3
25.10.20
2-a rundă de calif.
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Giorgio Tabacco 0 3 4
25.10.20
2-a rundă de calif.
Alexandros Skorilas 2 6 6
Andrea Cugini 0 3 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
Andrea Cugini 2 7 6
Skander Ben Fraj 0 5 3
25.10.20
2-a rundă de calif.
Maik Steiner 2 6 6
George Davies 0 2 2
25.10.20
2-a rundă de calif.
Fausto Tabacco 1 4
Geronimo Marcolini retragere 0 0
25.10.20
2-a rundă de calif.
Taiyo Yamanaka 2 6 6
Piotr Galus 0 3 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Pietro Marino 2 6 6
Alexander Pustovit 0 0 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Giorgio Tabacco 2 7 6
Andreja Petrovic 0 61 2
bărbaţi simplu Carpet France M15 Sarreguemines seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Mick Lescure 2 6 6
Batiste Klein 0 2 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Hendrik Jebens 2 6 6
Damien Wenger 0 3 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Dominik Boehler 2 3 6 10
Boris Fassbender 1 6 4 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Kenneth Raisma 2 7 7
Niklas Schell 0 63 66
25.10.20
1-a rundă de calif.
Antoine Monaco 2 4 6 11
Alexis Canter 1 6 2 9
25.10.20
1-a rundă de calif.
Maxence Beauge 2 6 3 11
Luca Castelnuovo 1 3 6 9
25.10.20
1-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 6 6
Theo Arribage 0 4 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Daniel De Jonge 2 4 6 10
Axel Garcian 1 6 4 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Milan Welte 2 2 7 10
Patrik Hartmeier 1 6 63 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Karlo Cubelic 2 6 6
Adil Kalyanpur 0 2 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Leopold Zima 2 6 6
Kristjan Tamm 0 2 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Kai Lemstra 1 6 3
Alafia Ayeni retragere 0 4 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
Titouan Droguet 2 7 6
Damien Salvestre 0 66 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Yannik Steinegger 2 6 3 10
Ugo Blanchet 1 4 6 7
25.10.20
1-a rundă de calif.
Robert Strombachs 2 6 6
Brett Vadoz 0 0 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Arthur Bouquier 2 6 6
David Jorda Sanchis 0 4 4
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Yann Marti 2 6 6
Igor Trunov 0 3 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Francesco Vilardo 2 7 6
Toby D. Boyer 0 65 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Kelsey Stevenson 2 6 6
Aleksei Khomich 0 1 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Arjun Kadhe 2 6 4 15
Leonid Sheyngezikht 1 2 6 13
25.10.20
1-a rundă de calif.
Yurii Dzhavakian 2 6 6
Sagadat Ayap 0 2 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Juan Pablo Paz 2 6 6
Elijah Poritzky 0 4 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Daniele Capecchi 2 6 6
Davud Amirov 0 2 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 6
Dostanbek Tashbulatov 0 2 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Timur Kiuamov 2 6 6
Benjamin Dhoe 0 3 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Jesse Flores 2 6 6 11
Evgeny Philippov 1 74 4 9
25.10.20
1-a rundă de calif.
Omar El-Moslemany 2 4 7 10
Ahmed Borai 1 6 5 4
25.10.20
Finală
Gijs Brouwer 2 6 7
Vladyslav Orlov 0 3 64
25.10.20
1-a rundă de calif.
Loic Ratsaratany 2 6 1 10
Akram El Sallaly 1 2 6 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Simon Beaupain 2 6 7
Zakai Stone 0 2 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Mohab Hamed 2 3 6 13
Seth Seely 1 6 4 11
25.10.20
1-a rundă de calif.
Taha Baadi 2 6 6
Egor Agafonov 0 2 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Alastair Gray 2 6 6
Yaraslav Shyla 0 1 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Tristan Boyer 2 6 6
Guillaume Dermiens 0 2 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Omni Kumar 2 6 6
Juan Bautista Otegui 0 2 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Ryan Nijboer 2 6 6
Preston Connor 0 0 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
Illya Beloborodko 1 5
Siddhant Banthia retragere 0 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Faris Zakaryia 2 6 6
Oscar Galimardanov 0 4 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Wally Thayne 2 6 3 10
Alec Beckley 1 2 6 6
25.10.20
1-a rundă de calif.
Max Houkes 2 6 4 10
Issei Okamura 1 2 6 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Lorenzo Claverie 2 7 6
Anze Arh 0 63 2
bărbaţi simplu Hard Portugal M25 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Goncalo Falcao 2 6 6
Osgar O'Hoisin 0 2 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Filipe Brandao 2 6 6
Adan Freire Da Silva 0 3 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Wilson Leite 2 6 6
Ayman Azarioh 0 0 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
Nicolas Barrientos 2 6 6
Edoardo Graziani 0 3 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Max Andrews 2 6 6
Tiago Rodrigo Fernandes 0 1 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Charles Minc 2 6 6
Mark Vervoort 0 4 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Mariano Kestelboim 2 6 6
Tiago Torres 0 4 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Raphael Baltensperger 2 6 6
Tennyson Whiting 0 1 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
David Volfson 2 6 6
Keanu Elias Immler 0 3 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
Francisco Cabral 2 6 6
Valentin De Carvalho 0 1 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Afonso Salgado 2 6 6
Guilherme Silva (POR) 0 0 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Luis Faria 2 6 6
Francisco Faria 0 3 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
Jaimee Floyd Angele 2 6 6
Russell Henderson 0 3 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Duje Ajdukovic 2 6 6
Fabio Coelho 0 4 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 5 10
Guilherme Sousa Severin 1 4 7 8
25.10.20
1-a rundă de calif.
Paulo Fernandes 2 7 7
Hugo Maia 0 5 65
25.10.20
1-a rundă de calif.
Patrick Foley 2 6 6
Illia Stoliar 0 3 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Manuel Goncalves 2 6 6
Bernardo Teixeira 0 3 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 6
Marc Guardeno 0 0 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Pedro Araujo 2 7 7
Seydina Andre 0 5 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Diogo Alves 2 6 7
Nicolas Agustin Lema 0 2 65
25.10.20
1-a rundă de calif.
Matteo Arnaldi 2 6 6
Louroi Martinez 0 1 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Paulo Knippling 2 6 5 12
Sebastiao Vilas 1 2 7 10
25.10.20
1-a rundă de calif.
Ying Hou 2 7 6
Daniel Ivanov 0 61 3
bărbaţi simplu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Andrea Arnaboldi 2 6 4 6
Pedja Krstin 1 4 6 2
25.10.20
Calificare
Riccardo Bonadio 2 6 6
Malek Jaziri 0 3 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Andrea Pellegrino 2 7 6 6
Inigo Cervantes 1 5 73 4
25.10.20
Calificare
Vit Kopriva 2 3 7 7
Javier Barranco Cosano 1 6 5 65
25.10.20
Calificare
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Andrey Kuznetsov 0 2 3
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
Finală
Raven Klaasen/Ben Mclachlan 2 6 6
Kevin Krawietz/Andreas Mies 0 2 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
25.10.20
Finală
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Rohan Bopanna/Matwe Middelkoop 0 3 4
<