Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Kazakhstan Nur-Sultan seturi 1 2 3 4 5
26.10.20
1-a rundă
Fernando Verdasco 2 6 7
James Duckworth 0 4 65
26.10.20
Calificare
Yuichi Sugita 2 3 6 7
Marc Polmans 1 6 2 65
26.10.20
1-a rundă
Radu Albot 2 4 6 6
Dmitry Popko 1 6 4 4
26.10.20
Calificare
Damir Dzumhur 2 6 6
Yannick Hanfmann 0 4 4
26.10.20
Calificare
Aslan Karatsev 2 6 6
Alexei Popyrin 0 3 3
26.10.20
1-a rundă
Jordan Thompson 2 5 7 6
Cameron Norrie 1 7 66 2
26.10.20
1-a rundă
Tommy Paul 2 7 6
Stefano Travaglia 0 62 3
26.10.20
1-a rundă
Frances Tiafoe 2 6 6
Corentin Moutet 0 3 2
26.10.20
Calificare
Emil Ruusuvuori 2 6 6 6
Viktor Troicki 1 3 73 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
26.10.20
1-a rundă
Kevin Anderson 2 6 6 7
Dennis Novak 1 72 4 66
26.10.20
1-a rundă
Pablo Carreno-Busta 1 6 2
Gael Monfils retragere 0 1 0
26.10.20
1-a rundă
Borna Coric 2 6 6
Taylor Harry Fritz 0 4 4
26.10.20
1-a rundă
Andrey Rublev 2 6 6
Norbert Gombos 0 3 2
26.10.20
1-a rundă
Jurij Rodionov 2 6 7
Denis Shapovalov 0 4 5
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
26.10.20
1-a rundă
Yannick Maden 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 0 1
26.10.20
1-a rundă
Henri Laaksonen 2 6 3 6
Mikael Torpegaard 1 3 6 4
26.10.20
1-a rundă
Taro Daniel 2 6 3 6
Arthur Rinderknech 1 3 6 4
26.10.20
1-a rundă
Nikola Milojevic 2 7 6
Lukas Lacko 0 5 4
26.10.20
1-a rundă
Maximilian Marterer 2 6 6
Maxime Cressy 0 4 4
26.10.20
1-a rundă
Sebastian Ofner 2 7 6
Dustin Brown 0 66 2
26.10.20
1-a rundă
Kamil Majchrzak 2 6 6
Roberto Marcora 0 3 3
26.10.20
1-a rundă
Hugo Gaston 1 7 4
Sumit Nagal retragere 0 5 1
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
26.10.20
2-a rundă de calif.
Pietro Rondoni 2 6 6
Luke Johnson 0 4 4
26.10.20
2-a rundă de calif.
Robin Stanek 2 6 6
Francesco Maestrelli 0 4 3
26.10.20
2-a rundă de calif.
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 3 10
Neil Oberleitner 1 2 6 2
26.10.20
2-a rundă de calif.
Riccardo Balzerani 2 4 7 10
Josip Krstanovic 1 6 63 7
26.10.20
2-a rundă de calif.
Michal Dembek 2 6 6
Gabriel Donev 0 1 2
26.10.20
2-a rundă de calif.
Giovanni Fonio 2 6 6
Ioannis Kountourakis 0 1 3
26.10.20
2-a rundă de calif.
Evan Furness 2 6 6
Stephanos Schinas 0 2 4
26.10.20
2-a rundă de calif.
Mateus Alves (2001) 2 7 4 15
Gianmarco Ferrari 1 5 6 13
26.10.20
2-a rundă de calif.
Vasil Kirkov 2 7 6
Tadeas Paroulek 0 65 4
26.10.20
2-a rundă de calif.
Clement Tabur 2 3 6 10
Hazem Naow 1 6 3 7
26.10.20
2-a rundă de calif.
Adrian Andreev 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 1 3
26.10.20
2-a rundă de calif.
Sebastian Gima 2 5 7 10
Filip Misolic 1 7 67 8
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
26.10.20
Calificare
Gabriel Roveri Sidney 2 6 3 10
Omar Giacalone 1 4 6 6
26.10.20
Calificare
Jack Gibbens 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 0 3
26.10.20
Calificare
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 4 2
26.10.20
Calificare
Alexandros Skorilas 2 6 3 10
Tim Heger 1 3 6 6
26.10.20
Calificare
Fausto Tabacco 2 6 7
Maik Steiner 0 4 5
26.10.20
Calificare
Taiyo Yamanaka 2 6 6
Patrick Zahraj 0 3 4
bărbaţi simplu Carpet France M15 Sarreguemines seturi 1 2 3 4 5
26.10.20
Calificare
Kenneth Raisma 2 6 6
Robert Strombachs 0 4 1
26.10.20
Calificare
Maxence Beauge 2 7 6
Mick Lescure 0 5 4
26.10.20
Calificare
Louis Dussin 2 6 7
Yannik Steinegger 0 4 5
26.10.20
Calificare
Daniel De Jonge 2 7 6
Hendrik Jebens 0 63 3
26.10.20
Calificare
Karlo Cubelic 2 6 5 10
Kai Lemstra 1 4 7 8
26.10.20
Calificare
Leopold Zima 2 7 6
Milan Welte 0 62 4
26.10.20
Calificare
Titouan Droguet 2 6 6
Dominik Boehler 0 3 4
26.10.20
Calificare
Arthur Bouquier 2 6 7
Antoine Monaco 0 3 69
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
26.10.20
2-a rundă de calif.
Yann Marti 2 6 4 10
Omni Kumar 1 2 6 5
26.10.20
2-a rundă de calif.
Francesco Vilardo 2 4 6 10
Illya Beloborodko 1 6 4 8
26.10.20
2-a rundă de calif.
Arjun Kadhe 2 6 6
Omar El-Moslemany 0 2 0
26.10.20
2-a rundă de calif.
Daniele Capecchi 2 6 3 10
Jesse Flores 1 3 6 3
26.10.20
2-a rundă de calif.
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 1 10
Faris Zakaryia 1 1 6 6
26.10.20
2-a rundă de calif.
Timur Kiuamov 2 6 6
Wally Thayne 0 4 1
26.10.20
2-a rundă de calif.
Loic Ratsaratany 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 2 3
26.10.20
2-a rundă de calif.
Alastair Gray 2 6 4 10
Yurii Dzhavakian 1 3 6 5
26.10.20
2-a rundă de calif.
Tristan Boyer 2 6 6
Taha Baadi 0 2 4
26.10.20
2-a rundă de calif.
Ryan Nijboer 2 7 6
Simon Beaupain 0 5 2
26.10.20
2-a rundă de calif.
Max Houkes 2 6 6
Mohab Hamed 0 3 2
26.10.20
2-a rundă de calif.
Lorenzo Claverie 2 6 6
Kelsey Stevenson 0 4 3
bărbaţi simplu Hard Portugal M25 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
26.10.20
2-a rundă de calif.
Goncalo Falcao 2 6 6
Francisco Cabral 0 4 2
26.10.20
2-a rundă de calif.
Wilson Leite 2 6 6
Manuel Goncalves 0 1 2
26.10.20
2-a rundă de calif.
Nicolas Barrientos 2 6 6
Filipe Brandao 0 2 2
26.10.20
2-a rundă de calif.
Mariano Kestelboim 2 6 6
Afonso Salgado 0 0 0
26.10.20
2-a rundă de calif.
Raphael Baltensperger 2 6 6
Ying Hou 0 2 1
26.10.20
2-a rundă de calif.
David Volfson 2 6 6
Charles Minc 0 3 4
26.10.20
2-a rundă de calif.
Luis Faria 2 7 7
Max Andrews 0 5 65
26.10.20
2-a rundă de calif.
Jaimee Floyd Angele 2 7 6
Patrick Foley 0 61 1
26.10.20
2-a rundă de calif.
Duje Ajdukovic 2 6 6
Pedro Araujo 0 4 3
26.10.20
2-a rundă de calif.
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Paulo Fernandes 0 1 4
26.10.20
2-a rundă de calif.
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 6
Paulo Knippling 0 1 0
26.10.20
2-a rundă de calif.
Matteo Arnaldi 2 6 6
Diogo Alves 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
26.10.20
1-a rundă
Blaz Rola 2 4 6 6
Maxime Janvier 1 6 2 4
26.10.20
1-a rundă
Joao Domingues 2 6 3 7
Andrej Martin 1 3 6 67
26.10.20
1-a rundă
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Mario Vilella Martinez 0 2 1
26.10.20
1-a rundă
Alexandre Muller 2 6 6
Pedro Sousa 0 3 4
26.10.20
1-a rundă
Jay Clarke 2 6 7
Jozef Kovalik 0 3 5
26.10.20
Calificare
Andrea Pellegrino 2 3 6 6
Andrea Arnaboldi 1 6 4 2
26.10.20
1-a rundă
Bernabe Zapata Miralles 1 6 3
Tommy Robredo retragere 0 0 0
26.10.20
1-a rundă
Elliot Benchetrit 2 1 6 6
Holger Vitus Nodskov Rune 1 6 4 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
26.10.20
1-a rundă
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 3 10
Grigor Dimitrov/Stan Wawrinka 1 4 6 6
26.10.20
1-a rundă
Jamie Murray/Neal Skupski 2 7 6 10
Dennis Novak/Dominic Thiem 1 5 71 5
26.10.20
1-a rundă
Mate Pavic/Bruno Soares 2 7 6
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 0 67 3
<