Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Kazakhstan Nur-Sultan seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Andreas Seppi 2 6 1 6
Aslan Karatsev 1 3 6 3
27.10.20
1-a rundă
Yuichi Sugita 2 6 5 6
Damir Dzumhur 1 1 7 4
27.10.20
1-a rundă
Jiri Vesely 2 6 7
Tennys Sandgren 0 4 67
27.10.20
1-a rundă
Egor Gerasimov 2 6 3 7
Lloyd Harris 1 3 6 63
27.10.20
1-a rundă
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Timofey Skatov 0 2 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Novak Djokovic 2 7 6
Filip Krajinovic 0 66 3
27.10.20
1-a rundă
Daniel Evans 1 6 4
Aljaz Bedene retragere 0 3 5
27.10.20
1-a rundă
Grigor Dimitrov 2 7 6
Karen Khachanov 0 66 3
27.10.20
1-a rundă
Dominic Thiem 2 6 7
Vitaliy Sachko 0 4 5
27.10.20
1-a rundă
Christian Garin 2 6 6 6
Stan Wawrinka 1 4 79 3
27.10.20
1-a rundă
Hubert Hurkacz 2 6 7
Attila Balazs 0 3 5
27.10.20
1-a rundă
Lorenzo Sonego 2 6 6
Dusan Lajovic 0 4 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Tobias Kamke 2 3 6 6
Prajnesh Gunneswaran 1 6 4 1
27.10.20
1-a rundă
Cedrik-Marcel Stebe 2 6 6
Filip Horansky 0 2 4
27.10.20
1-a rundă
Roman Safiullin 2 6 6
Stefano Napolitano 0 2 2
27.10.20
1-a rundă
Pavel Kotov 2 6 6 7
Borna Gojo 1 4 76 5
27.10.20
1-a rundă
Jeff Wolf 2 6 6
Matthias Bachinger 0 4 3
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Uladzimir Ignatik 2 7 6
Francesco Forti 0 5 4
27.10.20
Calificare
Robin Stanek 2 6 6
Sebastian Gima 0 2 1
27.10.20
1-a rundă
Matija Pecotic 2 6 6
Mathieu Perchicot 0 3 2
27.10.20
1-a rundă
Lucas Gerch 2 6 6 6
Michail Pervolarakis 1 77 3 4
27.10.20
Calificare
Gerardo Lopez Villasenor 2 2 6 10
Clement Tabur 1 6 3 4
27.10.20
Calificare
Riccardo Balzerani 2 4 6 10
Pietro Rondoni 1 6 3 6
27.10.20
Calificare
Michal Dembek 2 6 6 10
Giovanni Fonio 1 3 73 1
27.10.20
Calificare
Evan Furness 2 6 6
Adrian Andreev 0 3 3
27.10.20
1-a rundă
Petros Tsitsipas 2 6 7
Hanwen Li 0 1 65
27.10.20
1-a rundă
Jacopo Berrettini 2 7 6
Vaclav Safranek 0 66 2
27.10.20
Calificare
Vasil Kirkov 2 6 6
Mateus Alves (2001) 0 2 1
27.10.20
1-a rundă
Facundo Diaz Acosta 2 7 7
Natan Rodrigues 0 67 5
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Yanais Laurent 2 6 6 6
Facundo Juarez 1 710 4 4
27.10.20
1-a rundă
Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Fermin Tenti 0 3 2
27.10.20
1-a rundă
Matias Franco Descotte 2 6 6
Ignacio Carou 0 0 2
27.10.20
1-a rundă
Colin Sinclair 2 7 3 6
Taiyo Yamanaka 1 66 6 3
27.10.20
1-a rundă
Matias Zukas 2 6 6
Alberto Orso 0 2 2
27.10.20
1-a rundă
Jack Gibbens 2 6 7
Sacha Modica 0 3 5
27.10.20
1-a rundă
Aziz Ouakaa 2 6 6
Alexandros Skorilas 0 4 1
27.10.20
1-a rundă
Oleksandr Ovcharenko 2 6 3 7
Tak Khunn Wang 1 4 6 61
27.10.20
1-a rundă
Guido Ivan Justo 2 6 6
Lukas Hellum Lilleengen 0 0 2
27.10.20
1-a rundă
Alibek Kachmazov 2 7 6
Luis Patino 0 64 3
bărbaţi simplu Carpet France M15 Sarreguemines seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Tobias Simon 2 6 6
Alexis Gautier 0 3 4
27.10.20
1-a rundă
Elmar Ejupovic 2 6 6
Kyrian Jacquet 0 2 4
27.10.20
1-a rundă
Quentin Robert (1994) 2 6 6
Fabrizio Ornago 0 4 2
27.10.20
1-a rundă
Kenneth Raisma 2 6 7 6
Leopold Zima 1 77 68 2
27.10.20
1-a rundă
Maxence Broville 2 7 6
Antoine Cornut-Chauvinc 0 5 3
27.10.20
1-a rundă
Robert Strombachs 2 6 7
Patrik Niklas-Salminen 0 4 64
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
Calificare
Yann Marti 2 6 5 10
Timur Kiuamov 1 2 7 4
27.10.20
Calificare
Francesco Vilardo 2 6 6
Daniele Capecchi 0 4 4
27.10.20
Calificare
Arjun Kadhe 2 6 2 10
Alastair Gray 1 4 6 6
27.10.20
Calificare
Tristan Boyer 2 6 6
Loic Ratsaratany 0 4 3
27.10.20
Calificare
Ryan Nijboer 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 0 4 4
27.10.20
Calificare
Max Houkes 2 6 5 10
Lorenzo Claverie 1 2 7 4
bărbaţi simplu Hard Portugal M25 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 4 3
27.10.20
Calificare
Wilson Leite 2 3 6 13
Matteo Arnaldi 1 6 3 11
27.10.20
Calificare
Nicolas Barrientos 2 6 7
David Volfson 0 3 5
27.10.20
1-a rundă
Pedro Cachin 2 7 1 7
Alex Molcan 1 63 6 65
27.10.20
1-a rundă
Maxime Hamou 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 1 3
27.10.20
1-a rundă
Tiago Cacao 2 4 6 6
Viktor Durasovic 1 6 3 3
27.10.20
1-a rundă
Nuno Borges 1 6 5
Alexander Ritschard retragere 0 4 4
27.10.20
Calificare
Raphael Baltensperger 2 6 6
Mariano Kestelboim 0 3 3
27.10.20
Calificare
Duje Ajdukovic 2 6 6
Luis Faria 0 1 2
27.10.20
Calificare
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Goncalo Falcao 0 4 4
27.10.20
1-a rundă
Jesper De Jong 2 6 6
Jonas Forejtek 0 3 2
27.10.20
Calificare
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 6
Jaimee Floyd Angele 0 3 0
bărbaţi simplu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Lorenzo Giustino 2 3 7 6
Carlos Alcaraz Garfia 1 6 5 4
27.10.20
1-a rundă
Steven Diez 2 6 6
Carlos Gomez-Herrera 0 2 3
27.10.20
1-a rundă
Federico Gaio 2 6 4 6
Nicola Kuhn 1 3 6 4
27.10.20
1-a rundă
Gianluca Mager 2 2 6 6
Alessandro Giannessi 1 6 1 2
27.10.20
1-a rundă
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Andrea Pellegrino 0 3 2
27.10.20
1-a rundă
Carlos Taberner 2 3 7 7
Ramkumar Ramanathan 1 6 5 64
27.10.20
1-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar 2 7 5 6
Riccardo Bonadio 1 63 7 3
27.10.20
1-a rundă
Vit Kopriva 2 7 6
Roberto Carballes Baena 0 63 2
27.10.20
1-a rundă
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Federico Coria 0 4 1
bărbaţi dublu Indoor Hard Kazakhstan Nur-Sultan seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Max Purcell/Luke Saville 2 6 6
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 0 4 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Karen Khachanov/Andrey Rublev 2 7 3 10
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 1 69 6 2
27.10.20
1-a rundă
Robert Farah/Fabrice Martin 2 7 6
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 0 5 3
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
N.Sriram Balaji/Luca Margaroli 2 6 7
Illya Marchenko/Roman Safiullin 0 1 64
27.10.20
1-a rundă
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak 2 6 6 10
Maxime Cressy/Albano Olivetti 1 72 4 4
27.10.20
1-a rundă
Andre Goransson/Jan Zielinski 2 6 7 10
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 1 73 5 3
27.10.20
1-a rundă
Hugo Gaston/Arthur Rinderknech 2 6 4 11
Mikael Torpegaard/Jeff Wolf 1 3 6 9
27.10.20
1-a rundă
Dustin Brown/James Cerretani 2 7 6
Brayden Schnur/Jack Withrow 0 65 3
bărbaţi dublu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Vaclav Safranek/Robin Stanek 1 5
Francesco Ferrari/Michail Pervolarakis retragere 0 2
27.10.20
1-a rundă
Riccardo Balzerani/Francesco Forti 2 6 7
Edan Leshem/Rio Noguchi 0 3 5
27.10.20
1-a rundă
Dan Added/Luke Johnson 2 2 7 10
Mateus Alves (2001)/Facundo Diaz Acosta 1 6 68 8
27.10.20
1-a rundă
Evan Furness/Clement Tabur 2 6 4 10
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas 1 4 6 3
27.10.20
1-a rundă
Fabian Marozsan/Zsombor Piros 2 6 6
Michal Dembek/Artem Dubrivnyy 0 4 3
27.10.20
1-a rundă
Lucas Gerch/Gerardo Lopez Villasenor 2 6 7
Jacopo Berrettini/Lucas Catarina 0 2 62
27.10.20
1-a rundă
Vasil Kirkov/Toby Alex Kodat 2 7 6
Sergis Kyratzis/Eleftherios Theodorou 0 64 2
27.10.20
1-a rundă
Uladzimir Ignatik/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Mathieu Perchicot/Rayane Roumane 0 2 3
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Facundo Juarez/Gabriel Roveri Sidney 2 6 6
Alex Barrena/Wojciech Marek 0 2 3
27.10.20
1-a rundă
Ignacio Carou/Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Yanais Laurent/Tak Khunn Wang 0 2 4
27.10.20
1-a rundă
Maik Steiner/Patrick Zahraj 2 7 2 10
Aziz Dougaz/Skander Mansouri 1 61 6 7
27.10.20
1-a rundă
Moez Echargui/Jean Thirouin 2 6 7
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 0 2 5
27.10.20
1-a rundă
Luis Patino/Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde/Egill Sigurdsson 0 2 1
bărbaţi dublu Carpet France M15 Sarreguemines seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Quentin Robert (1994)/Hugo Schott 2 6 3 10
Julien De Cuyper/Axel Garcian 1 3 6 5
27.10.20
1-a rundă
Theo Arribage/Maxence Broville 2 2 7 10
Daniel De Jonge/Tom Schonenberg 1 6 5 5
27.10.20
1-a rundă
Matteo Martineau/Arthur Reymond 2 6 6 10
Sascha Gueymard Wayenburg/Damien Salvestre 1 74 3 6
27.10.20
1-a rundă
Kai Lemstra/Robert Strombachs 2 6 6
Adil Kalyanpur/Lennart Melzer 0 3 3
27.10.20
1-a rundă
Arthur Cazaux/Titouan Droguet 2 6 7
Leandro Riedi/Yannik Steinegger 0 4 64
27.10.20
1-a rundă
Glenn Smits/Mick Veldheer 2 6 6
Karlo Cubelic/David Jorda Sanchis 0 3 1
27.10.20
1-a rundă
Antoine Bellier/Sandro Ehrat 2 6 3 10
Tony Bourcet/Antoine Escoffier 1 3 6 6
27.10.20
1-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc/Louis Dussin 2 6 6
Mick Lescure/Gabriel Petit 0 2 4
bărbaţi dublu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Nick Chappell/Felix Corwin 2 7 5 11
Gijs Brouwer/Ryan Nijboer 1 64 7 9
27.10.20
1-a rundă
Arjun Kadhe/Vladyslav Manafov 2 6 6
Preston Connor/Aljaz Fugina 0 0 0
27.10.20
1-a rundă
Marko Miladinovic/Miljan Zekic 2 7 6
David Poljak/Aldin Setkic 0 65 2
27.10.20
1-a rundă
Alexander Donski/Max Houkes 2 7 7
Daniele Capecchi/Francesco Vilardo 0 5 5
27.10.20
1-a rundă
Alessandro Bega/Petros Chrysochos 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin/Pablo Vivero Gonzalez 0 2 3
27.10.20
1-a rundă
Marat Deviatiarov/Oleksii Krutykh 2 7 6
Sidharth Rawat/Kelsey Stevenson 0 64 4
27.10.20
1-a rundă
Omni Kumar/Wally Thayne 2 7 6
Amr Asrawy/Akram El Sallaly 0 5 2
27.10.20
1-a rundă
Vladyslav Orlov/Alexey Zakharov 2 6 6
Sagadat Ayap/Juan Pablo Paz 0 0 4
bărbaţi dublu Hard Portugal M25 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Raul Brancaccio/Mark Vervoort 2 6 6
Mariano Kestelboim/Genaro Alberto Olivieri 0 4 3
27.10.20
1-a rundă
Nicolas Barrientos/Rogerio Dutra Da Silva 2 6 6
Matteo Arnaldi/Viktor Galovic 0 2 2
27.10.20
1-a rundă
Sebastian Fanselow/Wilson Leite 2 6 6
Fabio Coelho/Frederico Gil 0 3 4
bărbaţi dublu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.20
1-a rundă
Andrej Martin/Goncalo Oliveira 2 5 6 10
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 1 7 4 4
<