Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Kazakhstan Nur-Sultan seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Mikhail Kukushkin 2 6 6 6
Federico Delbonis 1 75 3 2
28.10.20
a 2-a rundă
John Millman 2 6 6
Fernando Verdasco 0 3 4
28.10.20
1-a rundă
Mackenzie Mcdonald 2 6 6
Alexander Bublik 0 3 2
28.10.20
a 2-a rundă
Egor Gerasimov 2 4 6 6
Jiri Vesely 1 6 3 4
28.10.20
a 2-a rundă
Tommy Paul 2 6 6
Radu Albot 0 4 0
28.10.20
a 2-a rundă
Frances Tiafoe 2 7 6
Miomir Kecmanovic 0 5 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
a 2-a rundă
Novak Djokovic 2 7 6
Borna Coric 0 611 3
28.10.20
a 2-a rundă
Kevin Anderson 2 7 6
Pablo Carreno-Busta 0 5 1
28.10.20
1-a rundă
Vasek Pospisil 2 7 7
Felix Auger Aliassime 0 5 5
28.10.20
1-a rundă
Daniil Medvedev 2 6 6
Jason Jung 0 3 1
28.10.20
1-a rundă
Stefanos Tsitsipas 2 6 6 6
Jan-Lennard Struff 1 73 3 4
28.10.20
1-a rundă
Jannik Sinner 2 7 6
Casper Ruud 0 62 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Illya Marchenko 1 6 3
Daniel Altmaier retragere 0 4 2
28.10.20
a 2-a rundă
Henri Laaksonen 2 7 7
Tobias Kamke 0 60 5
28.10.20
a 2-a rundă
Taro Daniel 2 4 6 6
Maximilian Marterer 1 6 4 3
28.10.20
1-a rundă
Oscar Otte 2 6 6
Marc-Andrea Huesler 0 2 3
28.10.20
a 2-a rundă
Nikola Milojevic 2 7 6
Pavel Kotov 0 65 1
28.10.20
1-a rundă
Botic Van De Zandschulp 2 6 7
Benjamin Bonzi 0 4 5
28.10.20
a 2-a rundă
Sebastian Ofner 2 7 6
Hugo Gaston 0 65 2
28.10.20
a 2-a rundă
Kamil Majchrzak 2 6 6
Yannick Maden 0 4 4
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 2 7 4 6
Gerardo Lopez Villasenor 1 5 6 1
28.10.20
1-a rundă
Robin Stanek 2 6 6
Ioannis Xilas 0 3 0
28.10.20
1-a rundă
Lucas Catarina 2 6 6
Aristotelis Thanos 0 2 2
28.10.20
1-a rundă
Artem Dubrivnyy 2 6 6
Riccardo Balzerani 0 3 4
28.10.20
1-a rundă
Evan Furness 2 6 6
Edan Leshem 0 4 1
28.10.20
1-a rundă
Dan Added 2 6 7
Eleftherios Theodorou 0 3 5
28.10.20
1-a rundă
Vasil Kirkov 2 7 6
Filip Cristian Jianu 0 61 4
28.10.20
1-a rundă
Zsombor Piros 2 6 1 6
Michal Dembek 1 4 6 4
28.10.20
1-a rundă
Fabian Marozsan 2 7 7
Rayane Roumane 0 5 64
28.10.20
1-a rundă
Toby Alex Kodat 2 6 6
Rio Noguchi 0 2 1
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Skander Mansouri 2 6 6
Mirko Martinez 0 3 4
28.10.20
1-a rundă
Aziz Dougaz 2 4 6 6
Gabriel Roveri Sidney 1 6 2 4
28.10.20
1-a rundă
Jean Thirouin 2 6 6
Egill Sigurdsson 0 4 1
28.10.20
1-a rundă
Moez Echargui 2 6 6
Ignacio Monzon 0 2 3
28.10.20
1-a rundă
Thiago Agustin Tirante 2 6 5 6
Fausto Tabacco 1 4 7 3
28.10.20
1-a rundă
Wojciech Marek 2 0 7 7
Alex Barrena 1 6 5 65
bărbaţi simplu Carpet France M15 Sarreguemines seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Antoine Escoffier 2 6 6
Sascha Gueymard Wayenburg 0 2 2
28.10.20
1-a rundă
Sandro Ehrat 2 6 6
Karlo Cubelic 0 2 4
28.10.20
1-a rundă
Christopher Heyman 2 6 6 7
Antoine Bellier 1 75 4 66
28.10.20
1-a rundă
Baptiste Crepatte 2 6 6
Mick Veldheer 0 3 4
28.10.20
1-a rundă
Matteo Martineau 2 7 7
Gabriel Petit 0 5 64
28.10.20
1-a rundă
Arthur Reymond 2 6 6
Maxence Beauge 0 3 3
28.10.20
1-a rundă
Julien De Cuyper 2 6 6
Arthur Bouquier 0 2 4
28.10.20
1-a rundă
Titouan Droguet 2 6 6 6
Louis Dussin 1 3 73 3
28.10.20
1-a rundă
Arthur Cazaux 2 7 6
Daniel De Jonge 0 5 1
28.10.20
1-a rundă
Leandro Riedi 2 6 6
Hugo Schott 0 3 3
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Yann Marti 2 6 1 6
Christian Langmo 1 1 6 3
28.10.20
1-a rundă
Alessandro Bega 2 4 6 6
Raphael Collignon 1 6 2 2
28.10.20
1-a rundă
Francesco Vilardo 2 6 6
Arjun Kadhe 0 4 4
28.10.20
1-a rundă
Nick Chappell 2 6 6 6
Dusty H. Boyer 1 4 73 1
28.10.20
1-a rundă
David Poljak 2 7 4 7
Flavio Cobolli 1 66 6 5
28.10.20
1-a rundă
Petros Chrysochos 2 6 4 6
Aldin Setkic 1 3 6 4
28.10.20
1-a rundă
Gijs Brouwer 2 6 6
Marko Miladinovic 0 3 1
28.10.20
1-a rundă
Vladyslav Orlov 2 6 6
Ali Habib 0 2 1
28.10.20
1-a rundă
Felix Corwin 2 6 4 6
Marek Gengel 1 3 6 1
28.10.20
1-a rundă
Tristan Boyer 2 6 6
Aidan Mchugh 0 3 4
28.10.20
1-a rundă
Oleksii Krutykh 2 6 6 6
Sidharth Rawat 1 75 3 2
28.10.20
1-a rundă
Ryan Nijboer 2 6 3 7
Alexander Donski 1 4 6 63
28.10.20
1-a rundă
Alexey Zakharov 2 6 6
Dominik Langmajer 0 3 2
28.10.20
1-a rundă
Max Houkes 2 6 2 7
Vladyslav Manafov 1 3 6 5
28.10.20
1-a rundă
Shintaro Mochizuki 2 6 7
Pablo Vivero Gonzalez 0 2 5
28.10.20
1-a rundă
Amr Asrawy 2 4 6 6
Leo Borg 1 6 4 4
bărbaţi simplu Hard Portugal M25 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Gastao Elias 2 6 6
Raphael Baltensperger 0 4 1
28.10.20
1-a rundă
Viktor Galovic 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 4 2
28.10.20
1-a rundă
Michael Geerts 2 6 6
Wilson Leite 0 1 4
28.10.20
1-a rundă
Raul Brancaccio 2 6 6
Nicolas Barrientos 0 4 4
28.10.20
1-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 3 7 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 6 5 4
28.10.20
1-a rundă
Kacper Zuk 2 6 7
Sebastian Fanselow 0 4 5
28.10.20
1-a rundă
Duje Ajdukovic 2 7 4 6
Jelle Sels 1 5 6 4
28.10.20
1-a rundă
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Gianluigi Quinzi 0 4 4
28.10.20
1-a rundă
Emilio Nava 2 7 6
Tim Van Rijthoven 0 65 3
28.10.20
1-a rundă
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 6
Tomas Antonio Serrano Luis 0 2 0
bărbaţi simplu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
a 2-a rundă
Blaz Rola 2 6 6
Joao Domingues 0 3 3
28.10.20
a 2-a rundă
Pedro Martinez Portero 2 7 6
Elliot Benchetrit 0 5 3
28.10.20
a 2-a rundă
Alexandre Muller 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 4 4
28.10.20
a 2-a rundă
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Steven Diez 0 3 3
bărbaţi dublu Indoor Hard Kazakhstan Nur-Sultan seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Marcus Daniell/Philipp Oswald 2 6 6
Dominic Inglot/Aisam Qureshi 0 4 1
28.10.20
1-a rundă
Sander Arends/Artem Sitak 1 6 4
Nikola Cacic/Marcelo Demoliner retragere 0 3 5
28.10.20
1-a rundă
Luke Bambridge/Divij Sharan 2 7 4 10
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 1 5 6 6
bărbaţi dublu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 6 7
Daniel Evans/Oliver Marach 0 2 5
28.10.20
1-a rundă
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 6 10
Raven Klaasen/Jean-Julien Rojer 1 64 74 7
28.10.20
1-a rundă
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 6
John Peers/Michael Venus 0 4 4
28.10.20
Sfert de finală
Robert Farah/Fabrice Martin 2 6 6 10
Karen Khachanov/Andrey Rublev 1 75 4 2
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 6 6
Julian Lenz/Yannick Maden 0 3 2
28.10.20
1-a rundă
Andre Begemann/David Pel 2 6 7
Marvin Moeller/Max Wiskandt 0 2 5
28.10.20
1-a rundă
Benito Sanchez Martinez/Cedrik-Marcel Stebe 2 6 3 10
Fabian Fallert/Mats Rosenkranz 1 2 6 7
28.10.20
Sfert de finală
Dustin Brown/James Cerretani 2 6 6
N.Sriram Balaji/Luca Margaroli 0 4 4
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa 2 7 6
Guido Ivan Justo/Alexandros Skorilas 0 69 1
28.10.20
1-a rundă
Constantin Bittoun Kouzmine/Mirko Martinez 2 4 6 10
Alibek Kachmazov/Oleksandr Ovcharenko 1 6 4 6
28.10.20
1-a rundă
Colin Sinclair/Matias Zukas 2 6 6
Perry Gregg/Alberto Orso 0 0 1
bărbaţi dublu Carpet France M15 Sarreguemines seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
Sfert de finală
Glenn Smits/Mick Veldheer 1 w/o
Antoine Bellier/Sandro Ehrat 0
bărbaţi dublu Hard Portugal M25 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Nuno Borges/Francisco Cabral 2 6 6
Goncalo Falcao/Luis Faria 0 3 1
28.10.20
1-a rundă
Viktor Durasovic/Michael Geerts 2 6 6
Max Andrews/David Volfson 0 3 2
28.10.20
1-a rundă
Jesper De Jong/Jelle Sels 2 6 6
Manuel Goncalves/Hugo Maia 0 0 3
28.10.20
1-a rundă
Pedro Cachin/Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Patrick Foley/Charles Minc 0 2 4
28.10.20
1-a rundă
Joao Lucas Reis Da Silva/Khumoun Sultanov 2 3 6 10
Chun Hsin Tseng/Tsung-Hua Yang 1 6 4 6
bărbaţi dublu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.10.20
1-a rundă
Carlos Taberner/Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 0 2 4
28.10.20
1-a rundă
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 2 6 6
Sergio Martos Gornes/Jaume Antoni Munar Clar 0 4 3
28.10.20
1-a rundă
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 1 w/o
Malek Jaziri/Jozef Kovalik 0
28.10.20
1-a rundă
Luis David Martinez/Fernando Romboli 2 7 5 14
Riccardo Bonadio/Daniel Elahi Galan 1 64 7 12
28.10.20
1-a rundă
Federico Gaio/Andrea Pellegrino 2 6 6
Romain Arneodo/David Vega Hernandez 0 3 2
28.10.20
1-a rundă
Steven Diez/Blaz Rola 2 7 6
Carlos Gomez-Herrera/Mario Vilella Martinez 0 65 2
28.10.20
1-a rundă
Pedja Krstin/Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Elliot Benchetrit/Alexandre Muller 0 1 0
<