Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Kazakhstan Nur-Sultan seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Semifinală
Adrian Mannarino 2 7 6
Emil Ruusuvuori 0 5 2
31.10.20
Semifinală
John Millman 2 3 6 6
Frances Tiafoe 1 6 4 4
bărbaţi simplu Carpet Germany Eckental Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
1-a rundă de calif.
Matthias Bachinger 2 7 6
Tobias Simon 0 65 4
31.10.20
1-a rundă de calif.
Tom Schonenberg 2 6 6
Filip Cristian Jianu 0 2 3
31.10.20
1-a rundă de calif.
Johannes Haerteis 2 6 6
Leopold Zima 0 0 3
31.10.20
1-a rundă de calif.
Lukas Klein 2 6 6
Ergi Kirkin 0 3 4
31.10.20
1-a rundă de calif.
Duje Ajdukovic 2 4 6 7
Max Wiskandt 1 6 4 65
31.10.20
1-a rundă de calif.
Marvin Moeller 2 6 6
Jiri Lehecka 0 3 4
31.10.20
1-a rundă de calif.
Benito Sanchez Martinez 2 6 3 7
Pavel Kotov 1 4 6 66
bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Semifinală
Andrey Rublev 1 6 4
Kevin Anderson retragere 0 4 1
31.10.20
Semifinală
Lorenzo Sonego 2 6 6
Daniel Evans 0 3 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Semifinală
Taro Daniel 1 w/o
Botic Van De Zandschulp 0
31.10.20
Semifinală
Sebastian Ofner 2 7 6
Kamil Majchrzak 0 63 1
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Semifinală
Matija Pecotic 2 6 6 6
Fabian Marozsan 1 4 73 2
31.10.20
Semifinală
Evan Furness 2 6 6
Uladzimir Ignatik 0 4 1
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Semifinală
Skander Mansouri 2 7 5 6
Guido Ivan Justo 1 65 7 1
31.10.20
Semifinală
Thiago Agustin Tirante 2 3 6 6
Alibek Kachmazov 1 6 1 2
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Semifinală
David Poljak 2 6 6
Oleksii Krutykh 0 1 4
31.10.20
Semifinală
Felix Corwin 2 6 6
Alessandro Bega 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Portugal M25 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Semifinală
Nuno Borges 2 6 6
Gastao Elias 0 3 4
31.10.20
Semifinală
Kacper Zuk 2 1 7 6
Chun Hsin Tseng 1 6 5 3
bărbaţi simplu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Semifinală
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Carlos Taberner 0 4 2
31.10.20
Semifinală
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Alexandre Muller 0 4 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Parma Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
1-a rundă de calif.
Andrea Arnaboldi 2 6 6
Luciano Darderi 0 3 4
31.10.20
1-a rundă de calif.
Luca Vanni 2 7 3 6
Dimitar Kuzmanov 1 5 6 1
31.10.20
1-a rundă de calif.
Stefano Napolitano 2 6 7
Marco Bortolotti 0 0 63
31.10.20
1-a rundă de calif.
Tristan Lamasine 2 6 6
Flavio Cobolli 0 2 1
31.10.20
1-a rundă de calif.
Jack Draper 2 6 7
Lorenzo Bocchi 0 4 61
31.10.20
1-a rundă de calif.
Holger Vitus Nodskov Rune 1 7 1 4
Enrico Dalla Valle retragere 0 6 3
31.10.20
1-a rundă de calif.
Matteo Gigante 2 6 5 7
Fabrizio Ornago 1 1 7 62
bărbaţi simplu Indoor Hard France Paris seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
1-a rundă de calif.
Vasek Pospisil 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 0 1
31.10.20
1-a rundă de calif.
Radu Albot 2 7 6
Alessandro Giannessi 0 5 4
31.10.20
1-a rundă de calif.
Federico Delbonis 2 7 3 7
Andrej Martin 1 65 6 61
31.10.20
1-a rundă de calif.
Stefano Travaglia 2 6 4 7
Pedro Sousa 1 3 6 63
31.10.20
1-a rundă de calif.
Marton Fucsovics 2 6 6
Arthur Cazaux 0 3 1
31.10.20
1-a rundă de calif.
Yannick Hanfmann 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 4 1
31.10.20
1-a rundă de calif.
Salvatore Caruso 2 3 6 7
Marc Polmans 1 6 4 62
31.10.20
1-a rundă de calif.
Norbert Gombos 2 6 6
Pablo Cuevas 0 4 4
31.10.20
1-a rundă de calif.
Federico Coria 2 6 3 6
Arthur Rinderknech 1 3 6 3
31.10.20
1-a rundă de calif.
Marcos Giron 2 6 6
Roberto Carballes Baena 0 4 1
31.10.20
1-a rundă de calif.
Marco Cecchinato 2 6 6
Jason Jung 0 3 4
31.10.20
1-a rundă de calif.
Gianluca Mager 2 3 6 6
Daniel Elahi Galan 1 6 3 4
31.10.20
1-a rundă de calif.
Laslo Djere 2 6 6
Antoine Cornut-Chauvinc 0 4 2
31.10.20
1-a rundă de calif.
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Paolo Lorenzi 0 1 1
bărbaţi dublu Indoor Hard Kazakhstan Nur-Sultan seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Semifinală
Sander Gille/Joran Vliegen 2 7 7
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic 0 64 63
31.10.20
Semifinală
Max Purcell/Luke Saville 2 4 6 10
Ben McLachlan/Franko Skugor 1 6 3 5
bărbaţi dublu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Semifinală
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 4 6 10
Kevin Krawietz/Andreas Mies 1 6 4 8
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Finală
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak 2 6 1 20
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 1 3 6 18
bărbaţi dublu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Finală
Evan Furness/Clement Tabur 2 7 7
Lucas Gerch/Gerardo Lopez Villasenor 0 64 64
31.10.20
Semifinală
Lucas Gerch/Gerardo Lopez Villasenor 2 6 1 10
Vaclav Safranek/Robin Stanek 1 2 6 8
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Finală
Maik Steiner/Patrick Zahraj 2 4 6 10
Luis Patino/Thiago Agustin Tirante 1 6 4 8
bărbaţi dublu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Finală
Marko Miladinovic/Miljan Zekic 2 6 6
Alessandro Bega/Petros Chrysochos 0 4 3
bărbaţi dublu Hard Portugal M25 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Finală
Jesper De Jong/Jelle Sels 2 7 5 10
Nuno Borges/Francisco Cabral 1 63 7 8
bărbaţi dublu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Finală
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 2 6 6
Luis David Martinez/Fernando Romboli 0 3 4
<