Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Peru Lima Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Jesper De Jong 2 6 6
Collin Altamirano 0 2 4
24.11.20
1-a rundă
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Pedro Sousa 0 2 1
24.11.20
1-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 7 7
Pedja Krstin 0 5 5
24.11.20
1-a rundă
Federico Coria 2 6 6
Mario Vilella Martinez 0 2 4
24.11.20
1-a rundă
Juan Pablo Varillas 2 6 7
Sadio Doumbia 0 1 66
24.11.20
1-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 6
Jelle Sels 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Ivan Gakhov 2 6 7
Sergi Perez Contri 0 2 62
24.11.20
1-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 3 6
Pablo Alemany 1 2 6 1
24.11.20
1-a rundă
Lilian Marmousez 2 6 6
Jarmo Perez Wienese 0 0 2
24.11.20
1-a rundă
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 7
Ben Patael 0 3 5
24.11.20
1-a rundă
Francisco Andreu Garcia 2 6 6
Giovanni Mpetshi Perricard 0 4 4
24.11.20
1-a rundă
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Jaume Pla Malfeito 0 1 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia M15 Bratislava seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
David Poljak 2 6 7
Pavel Nejedly 0 3 65
24.11.20
1-a rundă
Danylo Kalenichenko 2 6 4 7
Luca Nardi 1 4 6 5
24.11.20
1-a rundă
Zizou Bergs 2 6 6
Leandro Riedi 0 4 1
24.11.20
1-a rundă
Peter Fajta 2 6 6 6
Christopher Heyman 1 77 4 3
bărbaţi simplu Zgura Brazil Sao Paulo Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Orlando Luz 2 7 1 6
Thiago Seyboth Wild 1 5 6 3
24.11.20
1-a rundă
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Benjamin Lock 0 4 1
24.11.20
1-a rundă
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 5 6
Kaichi Uchida 1 2 7 3
24.11.20
1-a rundă
Christian Lindell 2 6 4 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 2 6 3
24.11.20
1-a rundă
Camilo Ugo Carabelli 2 5 6 6
Emilio Gomez 1 7 3 0
24.11.20
1-a rundă
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Gastao Elias 0 3 2
24.11.20
1-a rundă
Thomaz Bellucci 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 2 0
24.11.20
1-a rundă
Frederico Ferreira Silva 2 4 7 6
Aziz Dougaz 1 6 65 1
24.11.20
1-a rundă
Chun Hsin Tseng 2 6 3 6
Sebastian Baez 1 3 6 4
24.11.20
1-a rundă
Joao Menezes 2 6 6
Joao Pedro Sorgi 0 1 1
bărbaţi dublu Zgura Peru Lima Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Gonzalo Escobar/Artem Sitak 2 7 6
Nicolas Alvarez/Nicolas Jarry 0 5 4
24.11.20
1-a rundă
Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Mauricio Echazu/Bastian Malla 0 2 1
bărbaţi dublu Zgura Spain M15 Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Nathan Seateun/Michael Zhu 2 6 6
Jose Vicent Monsonis Uso/Oscar Pinto Sansano 0 1 3
24.11.20
Sfert de finală
Yan Bondarevskiy/Oleg Prihodko 2 3 6 10
Kenny de Schepper/Benjamin Pietri 1 6 4 8
24.11.20
Sfert de finală
Javier Barranco Cosano/Albert Roglan 2 6 6
Alberto Colas Sanchez/Jarmo Perez Wienese 0 4 2
24.11.20
1-a rundă
Ivan Gakhov/Alvaro Lopez San Martin 1 w/o
Antoine Cornut-Chauvinc/Maxime Hamou 0
bărbaţi dublu Indoor Hard Slovakia M15 Bratislava seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Lukas Palovic/Lukas Pokorny 2 6 5 10
Janos Fekete/Kristof Minarik 1 4 7 5
bărbaţi dublu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Johan Nikles/Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Mikel Aranzabal/Kevin Portmann 0 3 3
24.11.20
1-a rundă
Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz 2 6 6
Louroi Martinez/Damien Wenger 0 4 3
24.11.20
1-a rundă
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 2 6 6
Tarun Chilakalapudi/Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 0 1 1
24.11.20
1-a rundă
Arjun Kadhe/Yaraslav Shyla 2 4 6 10
Adam El Mihdawy/Luis Patino 1 6 1 7
24.11.20
1-a rundă
Daniel Michalski/Fabrizio Ornago 2 6 6
Simon Beaupain/Benjamin Dhoe 0 1 3
24.11.20
1-a rundă
Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar 2 6 6
Daniel Harris/Sean Harris 0 1 1
24.11.20
1-a rundă
Emiliano Maggioli/Dalibor Svrcina 2 6 7
Erik Crepaldi/Aldin Setkic 0 2 5
24.11.20
1-a rundă
Yurii Dzhavakian/Mariano Navone 2 6 7
Sidharth Rawat/Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 3 63
bărbaţi dublu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Markos Kalovelonis/Michail Pervolarakis 2 6 7
Vasileios Iliopoulos/Stephanos Schinas 0 3 63
24.11.20
1-a rundă
Gijs Brouwer/Mick Veldheer 2 3 6 10
Corentin Denolly/Nicholas David Ionel 1 6 2 6
<