Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Peru Lima Challenger seturi 1 2 3 4 5
17:00
a 2-a rundă
Daniel Elahi Galan [7]  
Inigo Cervantes [PR]  
17:00
a 2-a rundă
Juan Manuel Cerundolo  
Vitaliy Sachko [q]  
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Marco Bortolotti  
Max Alcala Gurri [q]  
11:00
1-a rundă
Marco Trungelliti [1]  
Felix Gill  
11:00
1-a rundă
Tiago Cacao  
Mathys Erhard [q]  
11:00
1-a rundă
Nicolas Alvarez Varona  
Pedro Vives Marcos [q]  
11:00
1-a rundă
Pol Martin Tiffon  
Mathieu Perchicot [5]  
12:30
1-a rundă
Alvaro Lopez San Martin  
Mariano Alberto Hasenkopf [q]  
12:30
1-a rundă
Alberto Barroso Campos [q]  
Pol Toledo Bague [8]  
12:30
1-a rundă
Luca Van Assche [q]  
Diego Barreto Sanchez [WC]  
14:00
1-a rundă
Kenny de Schepper [q]  
Javier Barranco Cosano [2]  
14:00
1-a rundă
Timofey Skatov [4]  
Xavi Matas Ortega [q]  
26.11.20
01:00
a 2-a rundă
Eduard Esteve Lobato [7]  
Francisco Andreu Garcia [WC]  
26.11.20
01:00
a 2-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc [6]  
Nicolas Moreno De Alboran  
bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia M15 Bratislava seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Vadym Ursu [q]  
Tomas Vanko [WC]  
11:00
1-a rundă
Michal Mikula [q]  
Alexis Canter  
11:00
1-a rundă
Tomas Jirousek  
Yann Wojcik [q]  
12:30
1-a rundă
Bogdan Bobrov [5]  
Michal Novansky [WC]  
12:30
1-a rundă
Marek Gengel [8]  
Frane Nincevic [q]  
12:30
1-a rundă
Filip Misolic [q]  
Lukas Palovic [WC]  
14:00
1-a rundă
Yann Marti [q]  
Tobias Simon [3]  
14:00
1-a rundă
Otto Virtanen  
Lukas Pokorny [WC]  
14:00
1-a rundă
Kristof Minarik [q]  
Arthur Fery  
15:30
1-a rundă
Petr Michnev  
Yvo Panak [q]  
15:30
1-a rundă
Artem Dubrivnyy [4]  
Luigi Castelletti [LL]  
15:30
1-a rundă
Savriyan Danilov  
Yannik Steinegger  
bărbaţi simplu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
09:30
1-a rundă
Sidharth Rawat [3]  
Damien Wenger [q]  
09:30
1-a rundă
Jose Fco. Vidal Azorin  
Sidane Pontjodikromo [LL]  
09:30
1-a rundă
Simon Beaupain [q]  
Johan Nikles [6]  
09:30
1-a rundă
Sherif Makhlouf [WC]  
Emiliano Maggioli  
10:30
1-a rundă
Fabrizio Ornago [1]  
Arjun Kadhe  
10:30
1-a rundă
Stefano Baldoni [q]  
Aldin Setkic [4]  
10:30
1-a rundă
Juan Bautista Otegui [q]  
Fermin Tenti [7]  
10:30
1-a rundă
Mariano Navone [q]  
Niels Visker [q]  
12:00
1-a rundă
Erik Crepaldi  
Alex Barrena  
12:00
1-a rundă
Juan Pablo Paz  
Dalibor Svrcina  
12:30
1-a rundă
Miljan Zekic [5]  
Carlos Sanchez Jover  
13:30
1-a rundă
Adam El Mihdawy [8]  
Luis Patino [WC]  
13:30
1-a rundă
Muthu Aadhitiya Senthilkumar [WC]  
Daniel Michalski [2]  
13:30
1-a rundă
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen [q]  
Juan Bautista Torres  
14:00
1-a rundă
Manish Sureshkumar  
Yurii Dzhavakian [q]  
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
09:30
1-a rundă
Markos Kalovelonis [WC]  
Lucas Gerch  
09:30
1-a rundă
Nicholas David Ionel  
Corentin Denolly [2]  
09:30
1-a rundă
Jiri Lehecka [4]  
Toby Alex Kodat  
09:30
1-a rundă
Natan Rodrigues  
Sho Shimabukuro  
09:30
1-a rundă
Hanwen Li  
Gijs Brouwer  
11:00
1-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan  
Naoki Tajima [q]  
11:00
1-a rundă
Timo Stodder [q]  
Jan Choinski [3]  
11:00
1-a rundă
Petros Tsitsipas [WC]  
Mateus Alves (2001)  
11:00
1-a rundă
Vasil Kirkov  
Lucas Catarina [7]  
11:00
1-a rundă
Facundo Diaz Acosta [6]  
Cezar Cretu (ROU) [q]  
12:30
1-a rundă
Lucas Miedler [1]  
Hazem Naow [WC]  
12:30
1-a rundă
Ryan Peniston [5]  
Matic Spec [q]  
12:30
1-a rundă
Adrian Andreev  
Gerardo Lopez Villasenor  
12:30
1-a rundă
Sebastian Gima [q]  
Aristotelis Thanos [WC]  
12:30
1-a rundă
Henry Patten [LL]  
Mick Veldheer  
15:00
1-a rundă
Jakub Paul [q]  
Michail Pervolarakis [8]  
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Alibek Kachmazov  
Ignacio Carou  
bărbaţi simplu Zgura Brazil Sao Paulo Challenger seturi 1 2 3 4 5
15:00
a 2-a rundă
Mohamed Safwat [3]  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves  
15:00
a 2-a rundă
Pedro Sakamoto  
Juan Pablo Ficovich [8]  
16:30
a 2-a rundă
Roberto Quiroz  
Dmitry Popko [5]  
16:30
a 2-a rundă
Thiago Moura Monteiro [1]  
Maxime Janvier  
bărbaţi dublu Zgura Peru Lima Challenger seturi 1 2 3 4 5
18:20
1-a rundă
Sergio Galdos/Facundo Mena [4]  
Vit Kopriva/Alexander Merino  
20:00
1-a rundă
Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo  
Sergio Martos Gornes/Jaume Antoni Munar Clar [3]  
20:00
1-a rundă
Collin Altamirano/Vitaliy Sachko  
Jesper De Jong/Jelle Sels  
20:30
1-a rundă
Daniel Elahi Galan/Agustin Velotti  
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [2]  
22:20
1-a rundă
Francisco Cerundolo/Renzo Olivo  
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla  
bărbaţi dublu Zgura Spain M15 Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
11:00
Sfert de finală
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez [1]  
Nathan Seateun/Michael Zhu  
bărbaţi dublu Indoor Hard Slovakia M15 Bratislava seturi 1 2 3 4 5
17:00
1-a rundă
Marek Gengel/Danylo Kalenichenko [1]  
Zizou Bergs/Otto Virtanen  
17:00
1-a rundă
Michal Mikula/Yann Wojcik  
Milos Karol/Michal Novansky [WC]  
17:00
1-a rundă
Filip Misolic/Frane Nincevic  
Kai Lemstra/Sven Lemstra  
bărbaţi dublu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan/Vasil Kirkov [3]  
Sho Shimabukuro/Naoki Tajima  
14:00
1-a rundă
Vasilios Caripi/Lucas Gerch  
Timo Stodder/Robert Strombachs  
14:00
1-a rundă
Toby Alex Kodat/Tadeas Paroulek  
Federico Arnaboldi/Gianmarco Ferrari  
15:30
1-a rundă
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas  
Billy Harris/Marcus Willis [WC]  
15:30
1-a rundă
Sean Hodkin/Toby Martin  
Cezar Cretu (ROU)/Stefan Palosi  
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Benedikt Henning/Caspar Schuetze [WC]  
Constantin Bittoun Kouzmine/Ergi Kirkin  
15:30
1-a rundă
Gabriel Roveri Sidney/Matias Zukas  
Alibek Kachmazov/Oscar Weightman  
16:00
1-a rundă
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa [4]  
Terence Atmane/Eliakim Coulibaly [WC]  
16:00
1-a rundă
Michal Dembek/Ivan Liutarevich [1]  
Moez Echargui/Jean Thirouin  
16:00
1-a rundă
Theo Arribage/Titouan Droguet  
Daniele Capecchi/Omar Giacalone  
16:00
1-a rundă
Maik Moraing/Oscar Moraing [WC]  
Luca Giacomini/Luca Potenza  
16:00
1-a rundă
Kenneth Raisma/Kristjan Tamm  
Skander Mansouri/Mirko Martinez [2]  
bărbaţi dublu Zgura Brazil Sao Paulo Challenger seturi 1 2 3 4 5
15:00
1-a rundă
Pedro Boscardin Dias/Eduardo Ribeiro [WC]  
Rogerio Dutra Da Silva/Fernando Romboli  
17:00
1-a rundă
Frederico Ferreira Silva/Mariano Kestelboim  
Chun Hsin Tseng/Kaichi Uchida  
17:40
1-a rundă
Gastao Elias/Paulo Knippling [WC]  
Carlos Gomez-Herrera/Roberto Ortega-Olmedo  
19:00
1-a rundă
Guillermo Duran/Roberto Quiroz [4]  
Rafael Matos/Joao Menezes  
19:00
1-a rundă
Diego Hidalgo/Pedro Sakamoto  
Martin Cuevas/Orlando Luz [3]  
19:00
1-a rundă
Teimuraz Gabashvili/Dmitry Popko  
Gustavo Teisen Pereira/Gabriel Tumasonis [WC]  
20:00
1-a rundă
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves [1]  
Aziz Dougaz/Benjamin Lock  
<