Bergamo Challenger 2020 scoruri live, rezultate live

Bergamo Challenger live, ˆ46K, site-ul oficial

bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Bergamo Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.02.20
Semifinală
Illya Marchenko 2 4 6 6
Hugo Gaston 1 6 4 4
22.02.20
Semifinală
Enzo Couacaud 2 4 6 7
Chun Hsin Tseng 1 6 3 65
21.02.20
Sfert de finală
Illya Marchenko 2 6 7 6
Baptiste Crepatte 1 75 63 0
21.02.20
Sfert de finală
Enzo Couacaud 2 7 6
Roberto Marcora 0 64 3
21.02.20
Sfert de finală
Hugo Gaston 2 6 6
Cem Ilkel 0 4 4
21.02.20
Sfert de finală
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Andrea Arnaboldi 0 4 4
20.02.20
a 3-a rundă
Andrea Arnaboldi 2 6 6
Zdenek Kolar 0 3 4
20.02.20
a 3-a rundă
Illya Marchenko 1 7
Roman Safiullin retragere 0 5
20.02.20
a 3-a rundă
Roberto Marcora 2 6 6
Pedja Krstin 0 2 3
20.02.20
a 3-a rundă
Cem Ilkel 2 6 7
Raul Brancaccio 0 1 62
20.02.20
a 3-a rundă
Enzo Couacaud 2 6 6
Luca Vanni 0 3 2
20.02.20
a 3-a rundă
Baptiste Crepatte 2 2 6 6
Daniel Michalski 1 6 4 3
20.02.20
a 3-a rundă
Hugo Gaston 2 6 3 6
Lorenzo Giustino 1 3 6 4
20.02.20
a 3-a rundă
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Filippo Baldi 0 4 2
18.02.20
a 2-a rundă
Andrea Arnaboldi 2 2 6 6
Constant Lestienne 1 6 2 3
18.02.20
a 2-a rundă
Luca Vanni 2 6 6
Tristan Lamasine 0 3 4
18.02.20
a 2-a rundă
Lorenzo Giustino 2 6 6 7
Nino Serdarusic 1 710 3 67
18.02.20
a 2-a rundă
Cem Ilkel 2 6 6
Viktor Durasovic 0 3 4
18.02.20
a 2-a rundă
Pedja Krstin 2 6 6
Arthur De Greef 0 2 4
18.02.20
a 2-a rundă
Zdenek Kolar 2 7 2 6
Andrea Vavassori 1 62 6 4
18.02.20
a 2-a rundă
Raul Brancaccio 2 6 6
Matteo Viola 0 4 4
18.02.20
a 2-a rundă
Hugo Gaston 2 6 6
Hugo Grenier 0 3 0
19.02.20
a 2-a rundă
Illya Marchenko 2 6 6
Hiroki Moriya 0 1 4
19.02.20
a 2-a rundă
Roberto Marcora 2 7 6
Giulio Zeppieri 0 5 2
19.02.20
a 2-a rundă
Enzo Couacaud 2 6 6
Viktor Galovic 0 2 4
19.02.20
a 2-a rundă
Filippo Baldi 2 6 6
Pavel Nejedly 0 3 3
19.02.20
a 2-a rundă
Roman Safiullin 1 5
Sadio Doumbia retragere 0 4
19.02.20
a 2-a rundă
Baptiste Crepatte 2 6 6
Frederico Ferreira Silva 0 3 4
19.02.20
a 2-a rundă
Chun Hsin Tseng 2 7 6
Marco Trungelliti 0 64 3
19.02.20
a 2-a rundă
Daniel Michalski 1 6 2
Mathias Bourgue retragere 0 4 0
17.02.20
1-a rundă
Andrea Arnaboldi 2 7 6
Lukas Klein 0 64 4
17.02.20
1-a rundă
Illya Marchenko 2 6 3 6
Andrea Pellegrino 1 4 6 1
17.02.20
1-a rundă
Luca Vanni 2 6 6
Fabrizio Ornago 0 1 2
17.02.20
1-a rundă
Arthur De Greef 2 6 7 7
Matteo Gigante 1 76 63 5
17.02.20
1-a rundă
Nino Serdarusic 2 6 7
Ivan Gakhov 0 3 5
17.02.20
1-a rundă
Viktor Durasovic 2 7 6
Luca Nardi 0 5 3
17.02.20
1-a rundă
Hugo Grenier 2 7 6
Matija Pecotic 0 5 3
17.02.20
1-a rundă
Andrea Vavassori 2 7 6 7
Alex Molcan 1 61 75 5
17.02.20
1-a rundă
Raul Brancaccio 2 3 6 6
Altug Celikbilek 1 6 0 1
17.02.20
1-a rundă
Baptiste Crepatte 2 6 6
Lorenzo Musetti 0 3 2
17.02.20
1-a rundă
Giulio Zeppieri 2 6 3 7
Flavio Cobolli 1 3 6 69
18.02.20
1-a rundă
Sadio Doumbia 2 6 7
Nerman Fatic 0 4 64
18.02.20
1-a rundă
Viktor Galovic 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 1 2
18.02.20
1-a rundă
Pavel Nejedly 2 6 6
Julian Ocleppo 0 2 4
18.02.20
1-a rundă
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Leo Borg 0 3 1
18.02.20
1-a rundă
Daniel Michalski 2 6 4 6
Francesco Maestrelli 1 2 6 2
17.02.20
Calificare
Sadio Doumbia 2 4 6 6
Filiberto Fumagalli 1 6 2 2
17.02.20
Calificare
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Pavel Nejedly 0 1 3
bărbaţi dublu Indoor Hard Italy Bergamo Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.02.20
Finală
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo 2 6 6
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 0 4 3
21.02.20
Semifinală
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 2 6 6 10
Filippo Baldi/Andrea Pellegrino 1 73 1 7
21.02.20
Semifinală
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo 2 6 6
Marco Bortolotti/Viktor Galovic 0 2 3
20.02.20
Sfert de finală
Filippo Baldi/Andrea Pellegrino 2 6 7
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 0 3 5
20.02.20
Sfert de finală
Marco Bortolotti/Viktor Galovic 2 6 6 16
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 1 4 72 14
20.02.20
Sfert de finală
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 1 w/o
Illya Marchenko/Roman Safiullin 0
20.02.20
Sfert de finală
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo 2 6 7
Purav Raja/Adil Shamasdin 0 3 5
18.02.20
1-a rundă
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Tomislav Draganja/Sergio Martos Gornes 0 1 0
18.02.20
1-a rundă
Marco Bortolotti/Viktor Galovic 2 5 6 11
Raul Brancaccio/Giulio Zeppieri 1 7 3 9
19.02.20
1-a rundă
Purav Raja/Adil Shamasdin 2 6 3 10
Nino Serdarusic/Chun Hsin Tseng 1 4 6 3
19.02.20
1-a rundă
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 6 6 10
Andrea Arnaboldi/Luca Vanni 1 74 3 3
19.02.20
1-a rundă
Filippo Baldi/Andrea Pellegrino 2 7 5 10
Enzo Couacaud/Tristan Lamasine 1 5 7 6
19.02.20
1-a rundă
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 2 6 6
Luca Nardi/Lorenzo Rottoli 0 2 3
19.02.20
1-a rundă
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo 2 7 6 10
Hugo Gaston/Constant Lestienne 1 5 79 8
19.02.20
1-a rundă
Illya Marchenko/Roman Safiullin 1 w/o
Lorenzo Giustino/Marco Trungelliti 0
<