Blois Challenger 2019 scoruri live, rezultate live

Blois Challenger live, ˆ46K+H, site-ul oficial

bărbaţi simplu Zgura France Blois Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.19
Finală
Pedro Sousa 2 4 6 7
Kimmer Coppejans 1 6 3 64
22.06.19
Semifinală
Pedro Sousa 2 6 6
Lorenzo Giustino 0 4 2
22.06.19
Semifinală
Kimmer Coppejans 2 2 7 6
Facundo Arguello 1 6 5 4
21.06.19
Sfert de finală
Pedro Sousa 2 6 6
Tristan Lamasine 0 1 1
21.06.19
Sfert de finală
Lorenzo Giustino 2 6 6
Daniel Elahi Galan 0 3 1
21.06.19
Sfert de finală
Facundo Arguello 2 6 6
Johan Sebastien Tatlot 0 4 0
21.06.19
Sfert de finală
Kimmer Coppejans 2 6 7 6
Oriol Roca Batalla 1 76 66 3
20.06.19
a 3-a rundă
Pedro Sousa 2 6 6
Daniel Dutra Da Silva 0 4 0
20.06.19
a 3-a rundă
Facundo Arguello 2 4 6 6
Geoffrey Blancaneaux 1 6 4 3
20.06.19
a 3-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 3 7 7
Pedro Cachin 1 6 5 5
20.06.19
a 3-a rundă
Tristan Lamasine 2 6 7
Federico Coria 0 4 66
20.06.19
a 3-a rundă
Kimmer Coppejans 2 6 3 6
Bernabe Zapata Miralles 1 3 6 4
20.06.19
a 3-a rundă
Johan Sebastien Tatlot 2 1 7 7
Pedro Martinez Portero 1 6 64 5
20.06.19
a 3-a rundă
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Constant Lestienne 0 4 4
21.06.19
a 3-a rundă
Lorenzo Giustino 2 7 3 7
Steven Diez 1 64 6 63
18.06.19
a 2-a rundă
Facundo Arguello 2 6 2 6
Arthur Rinderknech 1 2 6 1
18.06.19
a 2-a rundă
Federico Coria 2 6 6
Peter Torebko 0 3 4
18.06.19
a 2-a rundă
Tristan Lamasine 2 7 6
Scott Griekspoor 0 65 4
18.06.19
a 2-a rundă
Pedro Cachin 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 0 2
18.06.19
a 2-a rundă
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Maxime Hamou 0 3 4
18.06.19
a 2-a rundă
Pedro Martinez Portero 2 6 7
Jose Hernandez-Fernandez 0 4 5
19.06.19
a 2-a rundă
Pedro Sousa 2 7 6
Juan Pablo Varillas 0 63 3
19.06.19
a 2-a rundă
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Kaichi Uchida 0 4 4
19.06.19
a 2-a rundă
Lorenzo Giustino 2 3 6 6
Alexandre Muller 1 6 4 4
19.06.19
a 2-a rundă
Steven Diez 2 6 6
Manuel Guinard 0 4 3
19.06.19
a 2-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Carlos Berlocq 0 4 4
19.06.19
a 2-a rundă
Constant Lestienne 2 6 6
Holger Vitus Nodskov Rune 0 4 3
19.06.19
a 2-a rundă
Kimmer Coppejans 2 6 6
Jonathan Eysseric 0 1 3
19.06.19
a 2-a rundă
Daniel Elahi Galan 2 6 7
Matteo Martineau 0 3 63
19.06.19
a 2-a rundă
Bernabe Zapata Miralles 2 4 6 6
Botic Van De Zandschulp 1 6 1 4
19.06.19
a 2-a rundă
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Sergio Galdos 0 2 0
17.06.19
1-a rundă
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Corentin Denolly 0 0 4
17.06.19
1-a rundă
Peter Torebko 2 6 6
Antoine Cornut-Chauvinc 0 1 2
17.06.19
1-a rundă
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Kenny de Schepper 0 3 4
17.06.19
1-a rundă
Jose Hernandez-Fernandez 2 4 6 6
Marvin Netuschil 1 6 4 3
17.06.19
1-a rundă
Scott Griekspoor 2 7 6
Facundo Mena 0 67 3
17.06.19
1-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 7 6
Samuel Brosset 0 66 2
17.06.19
1-a rundă
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Sadio Doumbia 0 3 2
17.06.19
1-a rundă
Maxime Hamou 2 6 6
Tim Van Rijthoven 0 4 4
17.06.19
1-a rundă
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Ruben Ramirez-Hidalgo 0 3 1
17.06.19
1-a rundă
Arthur Rinderknech 2 6 7
Renzo Olivo 0 4 66
17.06.19
1-a rundă
Matteo Martineau 2 4 6 7
Enzo Wallart 1 6 2 65
17.06.19
1-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 3 6
Nicolas Barrientos 1 1 6 3
18.06.19
1-a rundă
Jonathan Eysseric 2 6 6
Mark Vervoort 0 1 1
18.06.19
1-a rundă
Alexandre Muller 2 3 6 6
Jelle Sels 1 6 4 3
18.06.19
1-a rundă
Manuel Guinard 2 6 6
Youlian Iakovlev 0 1 1
18.06.19
1-a rundă
Geoffrey Blancaneaux 2 6 3 6
Pedro Sakamoto 1 3 6 4
17.06.19
Calificare
Mark Vervoort 2 6 6
Youlian Iakovlev 0 4 4
bărbaţi dublu Zgura France Blois Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.19
Finală
Corentin Denolly/Alexandre Muller 2 7 6 10
Sergio Galdos/Andreas Siljestrom 1 5 75 6
21.06.19
Semifinală
Sergio Galdos/Andreas Siljestrom 2 6 6
Jelle Sels/Tim Van Rijthoven 0 4 3
22.06.19
Semifinală
Corentin Denolly/Alexandre Muller 2 6 3 10
Nicolas Barrientos/Facundo Mena 1 3 6 8
20.06.19
Sfert de finală
Nicolas Barrientos/Facundo Mena 2 6 6
Antoine Cornut-Chauvinc/Matteo Martineau 0 3 3
20.06.19
Sfert de finală
Corentin Denolly/Alexandre Muller 2 6 6
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech 0 4 2
20.06.19
Sfert de finală
Sergio Galdos/Andreas Siljestrom 2 6 6
Pedro Martinez Portero/Bernabe Zapata Miralles 0 4 3
20.06.19
Sfert de finală
Jelle Sels/Tim Van Rijthoven 2 6 6
Jonathan Eysseric/Tristan Lamasine 0 1 2
18.06.19
1-a rundă
Corentin Denolly/Alexandre Muller 2 6 6
Ruben Gonzales/Vishnu Vardhan 0 3 4
18.06.19
1-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc/Matteo Martineau 2 7 7
Johan Sebastien Tatlot/Enzo Wallart 0 5 5
18.06.19
1-a rundă
Sergio Galdos/Andreas Siljestrom 1 w/o
Roberto Ortega-Olmedo/Ruben Ramirez-Hidalgo 0
18.06.19
1-a rundă
Jelle Sels/Tim Van Rijthoven 2 6 6
Sadio Doumbia/Juan Pablo Varillas 0 3 4
19.06.19
1-a rundă
Nicolas Barrientos/Facundo Mena 2 6 6
Facundo Arguello/Mark Vervoort 0 3 4
19.06.19
1-a rundă
Jonathan Eysseric/Tristan Lamasine 2 6 6
Steven Diez/Renzo Olivo 0 4 0
19.06.19
1-a rundă
Pedro Martinez Portero/Bernabe Zapata Miralles 2 6 6 10
Jose Hernandez-Fernandez/Pedro Sousa 1 74 4 6
19.06.19
1-a rundă
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech 2 6 7
Daniel Dutra Da Silva/Pedro Sakamoto 0 4 64
<