Bratislava Challenger 2019 scoruri live, rezultate live

Bratislava Challenger live, ˆ114K+H, site-ul oficial

bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia Bratislava Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.11.19
Finală
Dennis Novak 2 6 6
Damir Dzumhur 0 1 1
09.11.19
Semifinală
Damir Dzumhur 2 7 6
Zdenek Kolar 0 64 3
09.11.19
Semifinală
Dennis Novak 2 6 7
Egor Gerasimov 0 4 62
08.11.19
Sfert de finală
Damir Dzumhur 1 6 1
Mikhail Kukushkin retragere 0 3 1
08.11.19
Sfert de finală
Egor Gerasimov 2 7 3 6
Ilya Ivashka 1 5 6 4
08.11.19
Sfert de finală
Dennis Novak 2 6 2 7
Stefano Travaglia 1 4 6 65
08.11.19
Sfert de finală
Zdenek Kolar 2 6 7 6
Lloyd Harris 1 75 67 4
07.11.19
a 3-a rundă
Mikhail Kukushkin 2 6 6 6
Lukas Klein 1 3 74 4
07.11.19
a 3-a rundă
Stefano Travaglia 2 6 7
Roberto Marcora 0 4 5
07.11.19
a 3-a rundă
Damir Dzumhur 2 6 6
Emil Ruusuvuori 0 4 1
07.11.19
a 3-a rundă
Egor Gerasimov 2 6 6
Salvatore Caruso 0 3 4
07.11.19
a 3-a rundă
Dennis Novak 2 7 6
Norbert Gombos 0 5 2
07.11.19
a 3-a rundă
Ilya Ivashka 2 6 4 6
Peter Gojowczyk 1 2 6 0
07.11.19
a 3-a rundă
Zdenek Kolar 2 6 6
Kamil Majchrzak 0 4 4
07.11.19
a 3-a rundă
Lloyd Harris 2 1 6 6
Yannick Maden 1 6 3 3
05.11.19
a 2-a rundă
Mikhail Kukushkin 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 0 2
05.11.19
a 2-a rundă
Peter Gojowczyk 2 3 7 6
Alex Molcan 1 6 64 4
05.11.19
a 2-a rundă
Yannick Maden 2 6 2 6
Oscar Otte 1 4 6 4
05.11.19
a 2-a rundă
Roberto Marcora 2 1 7 6
Elias Ymer 1 6 67 3
05.11.19
a 2-a rundă
Egor Gerasimov 2 6 7
Filip Horansky 0 3 5
05.11.19
a 2-a rundă
Dennis Novak 2 6 5 6
Alexei Popyrin 1 4 7 4
05.11.19
a 2-a rundă
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Antoine Hoang 0 4 2
06.11.19
a 2-a rundă
Stefano Travaglia 2 6 7
Sergiy Stakhovsky 0 4 5
06.11.19
a 2-a rundă
Damir Dzumhur 2 6 3 6
Lukas Lacko 1 4 6 1
06.11.19
a 2-a rundă
Salvatore Caruso 2 6 6
Federico Gaio 0 4 4
06.11.19
a 2-a rundă
Norbert Gombos 2 6 6
Cedrik-Marcel Stebe 0 2 0
06.11.19
a 2-a rundă
Ilya Ivashka 2 3 7 7
Marton Fucsovics 1 6 65 67
06.11.19
a 2-a rundă
Kamil Majchrzak 2 7 6
Illya Marchenko 0 64 0
06.11.19
a 2-a rundă
Zdenek Kolar 2 7 6
Gianluca Mager 0 65 4
06.11.19
a 2-a rundă
Lloyd Harris 2 7 7
Lukas Rosol 0 65 65
06.11.19
a 2-a rundă
Lukas Klein 2 4 7 6
Jiri Vesely 1 6 65 2
04.11.19
1-a rundă
Sergiy Stakhovsky 2 6 6
Attila Balazs 0 4 4
04.11.19
1-a rundă
Lukas Rosol 2 6 7
Mathias Bourgue 0 4 61
04.11.19
1-a rundă
Cedrik-Marcel Stebe 2 7 7
Filippo Baldi 0 5 5
04.11.19
1-a rundă
Federico Gaio 2 1 6 6
Ruben Bemelmans 1 6 4 3
04.11.19
1-a rundă
Roberto Marcora 2 3 6 7
Matteo Viola 1 6 3 63
04.11.19
1-a rundă
Filip Horansky 2 6 6
Andrej Glvac 0 4 3
04.11.19
1-a rundă
Oscar Otte 2 6 6
Sasi Kumar Mukund 0 1 2
04.11.19
1-a rundă
Dennis Novak 2 7 6
Sebastian Ofner 0 69 2
04.11.19
1-a rundă
Kimmer Coppejans 2 6 6
Mate Valkusz 0 3 2
04.11.19
1-a rundă
Ilya Ivashka 2 6 7
Elliot Benchetrit 0 1 65
04.11.19
1-a rundă
Alex Molcan 2 6 6
Nikola Milojevic 0 3 4
04.11.19
1-a rundă
Emil Ruusuvuori 2 6 3 6
Maxime Cressy 1 3 6 4
05.11.19
1-a rundă
Lukas Lacko 2 7 7
Viktor Troicki 0 5 66
05.11.19
1-a rundă
Illya Marchenko 2 7 7
Aleksandr Nedovesov 0 5 62
05.11.19
1-a rundă
Zdenek Kolar 2 6 4 6
Constant Lestienne 1 3 6 3
05.11.19
1-a rundă
Lukas Klein 2 6 6
Mohamed Safwat 0 2 3
04.11.19
Calificare
Illya Marchenko 2 3 6 6
Mischa Zverev 1 6 2 2
04.11.19
Calificare
Zdenek Kolar 1 6 3
Zsombor Piros retragere 0 4 0
bărbaţi dublu Indoor Hard Slovakia Bratislava Challenger seturi 1 2 3 4 5
09.11.19
Finală
Frederik Nielsen/Tim Puetz 2 4 7 11
Roman Jebavy/Igor Zelenay 1 6 64 9
08.11.19
Semifinală
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 7 6
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 0 65 4
08.11.19
Semifinală
Frederik Nielsen/Tim Puetz 2 6 7 10
Romain Arneodo/Hugo Nys 1 74 5 7
07.11.19
Sfert de finală
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 2 3 7 10
Matwe Middelkoop/Aisam Qureshi 1 6 65 8
07.11.19
Sfert de finală
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 6 6 10
Denys Molchanov/Hans Podlipnik-Castillo 1 75 1 4
07.11.19
Sfert de finală
Romain Arneodo/Hugo Nys 2 6 6 10
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe 1 4 75 6
07.11.19
Sfert de finală
Frederik Nielsen/Tim Puetz 2 6 6
Lukas Klein/Alex Molcan 0 4 2
05.11.19
1-a rundă
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe 2 4 6 10
Artem Sitak/Andrei Vasilevski 1 6 3 4
05.11.19
1-a rundă
Matwe Middelkoop/Aisam Qureshi 2 6 6
James Cerretani/Tristan-Samuel Weissborn 0 3 4
05.11.19
1-a rundă
Denys Molchanov/Hans Podlipnik-Castillo 2 6 6
Tomislav Brkic/Ante Pavic 0 4 2
06.11.19
1-a rundă
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Janko Tipsarevic/Nenad Zimonjic 0 3 4
06.11.19
1-a rundă
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 6 6
Stefano Travaglia/David Vega Hernandez 0 4 4
06.11.19
1-a rundă
Romain Arneodo/Hugo Nys 2 6 3 10
Sander Arends/David Pel 1 1 6 6
06.11.19
1-a rundă
Lukas Klein/Alex Molcan 2 7 7
Tuna Altuna/Scott Puodziunas 0 5 5
06.11.19
1-a rundă
Frederik Nielsen/Tim Puetz 2 7 7
Ken Skupski/John-Patrick Smith 0 63 62
<