Brazil F6 (Curitiba) 2018 scoruri live, rezultate live

Brazil F6 (Curitiba) live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Brazil Brazil F6 (Curitiba) seturi 1 2 3 4 5
28.10.18
Finală
Francisco Cerundolo 2 7 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 63 2
27.10.18
Semifinală
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 7 6
Maximiliano Estevez 0 62 2
27.10.18
Semifinală
Francisco Cerundolo 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 2 1
26.10.18
Sfert de finală
Maximiliano Estevez 2 6 3 6
Daniel Dutra Da Silva 1 3 6 3
26.10.18
Sfert de finală
Alejandro Tabilo 2 7 7
Jose Pereira 0 63 63
26.10.18
Sfert de finală
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Joao Souza 0 3 4
26.10.18
Sfert de finală
Francisco Cerundolo 2 6 6
Daniil Zarichanskyy 0 1 1
25.10.18
a 2-a rundă
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Eduardo Ribeiro 0 3 4
25.10.18
a 2-a rundă
Joao Souza 2 1 6 6
Facundo Mena 1 6 3 4
25.10.18
a 2-a rundă
Jose Pereira 2 6 6
Francisco Comesana 0 3 3
25.10.18
a 2-a rundă
Maximiliano Estevez 2 6 6
Carlos Eduardo Severino 0 4 3
25.10.18
a 2-a rundă
Alejandro Tabilo 2 0 6 6
Christian Lindell 1 6 1 4
25.10.18
a 2-a rundă
Daniil Zarichanskyy 2 6 7
Ignacio Carou 0 2 65
25.10.18
a 2-a rundă
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 7 6
Nicolas Santos 0 67 4
25.10.18
a 2-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 6
Ignacio Monzon 0 2 3
22.10.18
1-a rundă
Maximiliano Estevez 2 7 6
Joao Lucas Reis Da Silva 0 5 1
22.10.18
1-a rundă
Alejandro Tabilo 2 6 7
Fernando Yamacita 0 2 61
22.10.18
1-a rundă
Daniil Zarichanskyy 2 6 3 6
Aaron Schmid 1 3 6 4
22.10.18
1-a rundă
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Guilherme Toresan 0 0 0
23.10.18
1-a rundă
Nicolas Santos 2 6 6
Igor Gimenez 0 4 1
23.10.18
1-a rundă
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Gabriel Ciro Da Silva 0 4 4
23.10.18
1-a rundă
Joao Souza 2 6 6 6
Andre Miele 1 2 74 2
23.10.18
1-a rundă
Jose Pereira 2 6 6
Pedro Gabriel Rodrigues 0 1 4
23.10.18
1-a rundă
Carlos Eduardo Severino 2 6 4 6
Federico Moreno 1 4 6 4
23.10.18
1-a rundă
Christian Lindell 2 6 7
Alexandre Tsuchiya 0 4 5
23.10.18
1-a rundă
Facundo Mena 2 6 6
Enrique Bogo 0 3 0
23.10.18
1-a rundă
Ignacio Monzon 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 4 4
23.10.18
1-a rundă
Ignacio Carou 2 6 2 7
Rafael Matos 1 4 6 69
23.10.18
1-a rundă
Eduardo Ribeiro 2 6 6
Felipe Assuncao Garla 0 4 4
23.10.18
1-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 6
Christian Oliveira 0 3 2
23.10.18
1-a rundă
Francisco Comesana 2 6 6
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 0 0 1
22.10.18
Calificare
Enrique Bogo 2 6 6
Javier Naser 0 2 2
22.10.18
Calificare
Felipe Assuncao Garla 2 6 6
Joao Marcos Nusdeo 0 1 1
22.10.18
Calificare
Pedro Gabriel Rodrigues 2 7 6
Rai Vicente De Araujo 0 65 0
22.10.18
Calificare
Eduardo Ribeiro 2 6 6
Joao Hinsching 0 1 2
22.10.18
Calificare
Christian Oliveira 2 6 7
Juan Manuel Cerundolo 0 1 5
22.10.18
Calificare
Francisco Comesana 2 6 6
Luiz Eduardo Santos 0 2 0
22.10.18
Calificare
Igor Gimenez 2 6 6
Matheus Trevisan Rezende 0 3 1
22.10.18
Calificare
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 1 6 2
Alex Blumenberg retragere 0 3 0
21.10.18
2-a rundă de calif.
Alex Blumenberg 2 6 6
Leonardo Schmitz Frederico 0 3 4
21.10.18
2-a rundă de calif.
Enrique Bogo 2 6 6
Laelson Rodrigues 0 4 0
21.10.18
2-a rundă de calif.
Felipe Assuncao Garla 2 6 6
Hernando Jose Escurra Isnardi 0 0 1
21.10.18
2-a rundă de calif.
Joao Hinsching 2 6 7
Vinicius Saleme 0 1 5
21.10.18
2-a rundă de calif.
Javier Naser 2 6 6 6
Karl William Wurth Mac-Leay 1 77 3 0
21.10.18
2-a rundă de calif.
Pedro Gabriel Rodrigues 2 6 6
Hugo Moura 0 3 2
21.10.18
2-a rundă de calif.
Luiz Eduardo Santos 2 1 6 6
Pedro Ortega 1 6 3 2
21.10.18
2-a rundă de calif.
Eduardo Ribeiro 2 7 6
Gabriel Bendazoli 0 61 3
21.10.18
2-a rundă de calif.
Christian Oliveira 2 7 7
Mateo Barreiros Reyes 0 64 5
21.10.18
2-a rundă de calif.
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Felipe Muzzi 0 4 0
21.10.18
2-a rundă de calif.
Joao Marcos Nusdeo 2 6 6
Lucas Amorim De Lima 0 3 2
21.10.18
2-a rundă de calif.
Francisco Comesana 2 7 6
Joao Giannella 0 65 3
21.10.18
2-a rundă de calif.
Igor Gimenez 2 7 6
Lucas Carlos Ribas Crichigno 0 65 2
21.10.18
2-a rundă de calif.
Matheus Trevisan Rezende 2 2 6 6
Felipe Flach 1 6 4 3
21.10.18
2-a rundă de calif.
Rai Vicente De Araujo 2 6 6
Renan Perdigao 0 2 2
21.10.18
2-a rundă de calif.
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 2 6 6
Victor Segantini Bertoldo 0 1 2
20.10.18
1-a rundă de calif.
Gabriel Bendazoli 2 6 6
Sergio Henrique Amorim 0 2 1
20.10.18
1-a rundă de calif.
Victor Segantini Bertoldo 2 6 6
Heitor Forjaz Toledo Dornelles De Carvalho 0 2 3
20.10.18
1-a rundă de calif.
Hernando Jose Escurra Isnardi 2 6 6
Gabriel Schlatter 0 1 2
20.10.18
1-a rundă de calif.
Luiz Eduardo Santos 2 6 6
Diogo Castor De Mattos 0 2 1
20.10.18
1-a rundă de calif.
Hugo Moura 2 6 6
Guilherme Brizuela 0 3 1
20.10.18
1-a rundă de calif.
Karl William Wurth Mac-Leay 2 6 6
Gabriel Tumasonis 0 3 3
20.10.18
1-a rundă de calif.
Felipe Muzzi 2 6 6
Bernardo Muzzi 0 2 1
20.10.18
1-a rundă de calif.
Joao Marcos Nusdeo 2 6 6
Johann Soares Valinho 0 2 1
20.10.18
1-a rundă de calif.
Laelson Rodrigues 2 7 6 6
Guilherme Diniz 1 5 76 4
20.10.18
1-a rundă de calif.
Mateo Barreiros Reyes 1 6 1
Enrico Dos Santos Lima retragere 0 1 0
20.10.18
1-a rundă de calif.
Joao Giannella 2 6 6
Lucas Gessner 0 4 0
20.10.18
1-a rundă de calif.
Matheus Trevisan Rezende 2 1 6 6
Caio Gruber 1 6 3 0
20.10.18
1-a rundă de calif.
Rai Vicente De Araujo 2 6 6 6
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira 1 77 3 4
20.10.18
1-a rundă de calif.
Leonardo Schmitz Frederico 2 6 6
Joao Pedro Okano 0 4 0
20.10.18
1-a rundă de calif.
Vinicius Saleme 2 6 6
Matheus Comunello 0 3 4
20.10.18
1-a rundă de calif.
Lucas Carlos Ribas Crichigno 1 3
Gabriel Daldegan Ferreira retragere 0 1
bărbaţi dublu Zgura Brazil Brazil F6 (Curitiba) seturi 1 2 3 4 5
22.10.18
Finală
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira/Eduardo Ribeiro 2 4 6 11
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Jose Pereira 1 6 2 9
22.10.18
Semifinală
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira/Eduardo Ribeiro 2 6 6
Francisco Cerundolo/Francisco Comesana 0 2 4
22.10.18
Semifinală
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Jose Pereira 2 4 6 12
Joao Lucas Reis Da Silva/Fernando Yamacita 1 6 4 10
22.10.18
Sfert de finală
Joao Lucas Reis Da Silva/Fernando Yamacita 2 6 6
Rafael Matos/Facundo Mena 0 4 2
22.10.18
Sfert de finală
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira/Eduardo Ribeiro 2 6 5 10
Andre Miele/Alexandre Tsuchiya 1 4 7 6
22.10.18
Sfert de finală
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Jose Pereira 2 6 6
Ignacio Monzon/Federico Moreno 0 1 2
22.10.18
Sfert de finală
Francisco Cerundolo/Francisco Comesana 2 6 3 10
Gabriel Ciro Da Silva/Christian Oliveira 1 4 6 3
22.10.18
1-a rundă
Andre Miele/Alexandre Tsuchiya 2 6 6
Juan Manuel Cerundolo/Daniil Zarichanskyy 0 3 3
22.10.18
1-a rundă
Joao Lucas Reis Da Silva/Fernando Yamacita 2 6 6
Alex Blumenberg/Carlos Eduardo Severino 0 2 1
22.10.18
1-a rundă
Ignacio Monzon/Federico Moreno 2 7 6
Ignacio Carou/Maximiliano Estevez 0 5 3
22.10.18
1-a rundă
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira/Eduardo Ribeiro 2 6 3 10
Daniel Dutra Da Silva/Eduardo Russi Assumpcao 1 1 6 7
22.10.18
1-a rundă
Rafael Matos/Facundo Mena 2 6 6
Caio Silva/Thales Turini 0 3 2
22.10.18
1-a rundă
Gabriel Ciro Da Silva/Christian Oliveira 2 7 6
Lucas Amorim De Lima/Miguel Danelon 0 5 3
22.10.18
1-a rundă
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Jose Pereira 2 6 6
Luis Britto/Nicolas Santos 0 2 3
22.10.18
1-a rundă
Francisco Cerundolo/Francisco Comesana 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez/Alejandro Tabilo 0 1 2
<