Brazil F8 (Sao 2018 scoruri live, rezultate live

Brazil F8 (Sao Paulo) live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Brazil Brazil F8 (Sao seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Joao Souza 2 6 7
Christian Lindell 0 1 64
10.11.18
Semifinală
Joao Souza 2 6 7
Nicolas Santos 0 2 62
10.11.18
Semifinală
Christian Lindell 1 4
Rafael Matos retragere 0 1
09.11.18
Sfert de finală
Nicolas Santos 2 6 2 6
Carlos Eduardo Severino 1 2 6 3
09.11.18
Sfert de finală
Joao Souza 2 3 7 6
Jose Pereira 1 6 5 4
09.11.18
Sfert de finală
Christian Lindell 2 6 6
Joao Lucas Reis Da Silva 0 3 4
09.11.18
Sfert de finală
Rafael Matos 2 4 6 6
Oscar Jose Gutierrez 1 6 4 2
07.11.18
a 2-a rundă
Joao Souza 2 6 6
Alexandre Tsuchiya 0 4 4
07.11.18
a 2-a rundă
Jose Pereira 2 6 6
Eduardo Ribeiro 0 1 2
07.11.18
a 2-a rundă
Christian Lindell 1 w/o
Gilbert Soares Klier Junior 0
07.11.18
a 2-a rundă
Oscar Jose Gutierrez 2 6 6
Rafael Marques Da Silva 0 1 2
08.11.18
a 2-a rundă
Nicolas Santos 1 4 7 3
Gabriel Ciro Da Silva retragere 0 6 5 2
08.11.18
a 2-a rundă
Rafael Matos 2 6 6
Luis Britto 0 0 1
08.11.18
a 2-a rundă
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Javier Naser 0 3 4
09.11.18
a 2-a rundă
Carlos Eduardo Severino 2 6 7 6
Mateus Alves (2001) 1 72 66 2
05.11.18
1-a rundă
Christian Lindell 2 6 6
Pedro Gabriel Rodrigues 0 4 3
05.11.18
1-a rundă
Alexandre Tsuchiya 2 6 6
Aaron Schmid 0 3 3
05.11.18
1-a rundă
Eduardo Ribeiro 2 5 6 6
Daniil Zarichanskyy 1 7 2 2
05.11.18
1-a rundă
Gilbert Soares Klier Junior 2 6 6
Fernando Yamacita 0 2 2
05.11.18
1-a rundă
Rafael Marques Da Silva 2 6 6
Joao Marcos Nusdeo 0 3 3
06.11.18
1-a rundă
Nicolas Santos 2 4 6 7
Joao Hinsching 1 6 3 61
06.11.18
1-a rundă
Joao Souza 2 7 7
Alex Blumenberg 0 64 64
06.11.18
1-a rundă
Jose Pereira 2 6 7
Andre Miele 0 1 5
06.11.18
1-a rundă
Carlos Eduardo Severino 2 7 3 7
Daniel Dutra Da Silva 1 5 6 5
06.11.18
1-a rundă
Oscar Jose Gutierrez 2 4 6 7
Fermin Tenti 1 6 4 65
06.11.18
1-a rundă
Luis Britto 2 6 6
Louroi Martinez 0 4 4
06.11.18
1-a rundă
Rafael Matos 2 6 6
Leonardo Schmitz Frederico 0 2 1
06.11.18
1-a rundă
Javier Naser 1 6 3 2
Thales Turini retragere 0 2 6 1
06.11.18
1-a rundă
Mateus Alves (2001) 2 7 6
Felipe Assuncao Garla 0 63 3
06.11.18
1-a rundă
Gabriel Ciro Da Silva 2 1 6 6
Rai Vicente De Araujo 1 6 1 4
06.11.18
1-a rundă
Joao Lucas Reis Da Silva 2 5 6 6
Enrique Bogo 1 7 1 2
05.11.18
Calificare
Alex Blumenberg 1 6 2
Matheus Trevisan Rezende retragere 0 0 1
05.11.18
Calificare
Enrique Bogo 2 6 6
Laelson Rodrigues 0 3 1
05.11.18
Calificare
Luis Britto 2 6 7
Fabio Costa 0 3 63
05.11.18
Calificare
Felipe Assuncao Garla 2 6 6
Rafael Saraiva 0 1 4
05.11.18
Calificare
Joao Hinsching 2 6 6
Damien Wenger 0 3 4
05.11.18
Calificare
Javier Naser 2 6 4 6
Asdrubal Gobernate 1 2 6 4
05.11.18
Calificare
Rai Vicente De Araujo 2 7 0 6
Osni Nery Junior 1 65 6 1
05.11.18
Calificare
Leonardo Schmitz Frederico 2 6 6
Fabio Varella 0 2 1
04.11.18
2-a rundă de calif.
Rafael Saraiva 2 7 6
Lucas Gessner 0 62 2
04.11.18
2-a rundă de calif.
Alex Blumenberg 2 6 6
Joao Giannella 0 2 1
04.11.18
2-a rundă de calif.
Fabio Costa 2 6 6
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira 0 3 1
04.11.18
2-a rundă de calif.
Enrique Bogo 2 6 6
Bruno Clemente 0 1 1
04.11.18
2-a rundă de calif.
Luis Britto 2 6 6
Leonardo Reami Da Cunha 0 0 3
04.11.18
2-a rundă de calif.
Felipe Assuncao Garla 2 6 6
Joao Pedro Okano 0 2 0
04.11.18
2-a rundă de calif.
Osni Nery Junior 2 6 6
Tiago Gaiotto 0 0 3
04.11.18
2-a rundă de calif.
Asdrubal Gobernate 2 6 6
Felipe Muzzi 0 3 1
04.11.18
2-a rundă de calif.
Joao Hinsching 2 6 6
Gabriel Tumasonis 0 4 2
04.11.18
2-a rundă de calif.
Javier Naser 2 6 6
Victor Segantini Bertoldo 0 4 2
04.11.18
2-a rundă de calif.
Damien Wenger 2 6 6
Natan Rodrigues 0 4 3
04.11.18
2-a rundă de calif.
Laelson Rodrigues 2 2 6 6
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 1 6 1 3
04.11.18
2-a rundă de calif.
Matheus Trevisan Rezende 2 6 4 6
Matheus Queiroz 1 3 6 4
04.11.18
2-a rundă de calif.
Rai Vicente De Araujo 2 6 6
Matheus Comunello 0 2 3
04.11.18
2-a rundă de calif.
Leonardo Schmitz Frederico 2 6 6
Nicolas Zaidman 0 1 2
04.11.18
2-a rundă de calif.
Fabio Varella 1 w/o
Renan Perdigao 0
03.11.18
1-a rundă de calif.
Rafael Saraiva 2 6 6
Heitor Forjaz Toledo Dornelles De Carvalho 0 0 0
03.11.18
1-a rundă de calif.
Leonardo Reami Da Cunha 2 6 7
Pedro Ortega 0 3 5
03.11.18
1-a rundă de calif.
Gabriel Tumasonis 2 6 6
Hugo Moura 0 2 4
03.11.18
1-a rundă de calif.
Victor Segantini Bertoldo 2 6 6
Gabriel Schlatter 0 1 1
03.11.18
1-a rundă de calif.
Matheus Queiroz 2 7 6
Enrico Dos Santos Lima 0 67 1
03.11.18
1-a rundă de calif.
Felipe Muzzi 2 6 6
Rafael Costa 0 1 1
03.11.18
1-a rundă de calif.
Renan Perdigao 2 0 7 6
Bernardo Muzzi 1 6 65 4
03.11.18
1-a rundă de calif.
Tiago Gaiotto 2 3 6 6
Johann Soares Valinho 1 6 2 4
03.11.18
1-a rundă de calif.
Laelson Rodrigues 2 6 6
Renato Teixeira Mendes 0 0 0
03.11.18
1-a rundă de calif.
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira 2 6 6
Eber Faria Tiepermann Pereira 0 1 0
03.11.18
1-a rundă de calif.
Joao Giannella 2 6 6
Rodrigo Lujan 0 2 3
03.11.18
1-a rundă de calif.
Joao Pedro Okano 2 6 6
Ishwara Pola 0 2 0
03.11.18
1-a rundă de calif.
Rai Vicente De Araujo 2 6 6
Lourenzo Gasperini 0 3 2
03.11.18
1-a rundă de calif.
Leonardo Schmitz Frederico 2 6 6
Joao Pedro Alcantara 0 3 4
03.11.18
1-a rundă de calif.
Bruno Clemente 2 6 2 6
Karl William Wurth Mac-Leay 1 4 6 4
03.11.18
1-a rundă de calif.
Natan Rodrigues 2 6 6
Gabriel Bendazoli 0 3 4
bărbaţi dublu Zgura Brazil Brazil F8 (Sao seturi 1 2 3 4 5
05.11.18
Finală
Oscar Jose Gutierrez/Rafael Matos 2 3 7 10
Caio Silva/Thales Turini 1 6 5 8
05.11.18
Semifinală
Caio Silva/Thales Turini 2 7 6 10
Louroi Martinez/Damien Wenger 1 69 76 0
05.11.18
Semifinală
Oscar Jose Gutierrez/Rafael Matos 2 6 6 12
Mateus Alves (2001)/Natan Rodrigues 1 74 0 10
05.11.18
Sfert de finală
Caio Silva/Thales Turini 1 6 2
Gabriel Ciro Da Silva/Aaron Schmid retragere 0 0 1
05.11.18
Sfert de finală
Louroi Martinez/Damien Wenger 1 w/o
Daniel Dutra Da Silva/Jose Pereira 0
05.11.18
Sfert de finală
Oscar Jose Gutierrez/Rafael Matos 2 7 6
Andre Miele/Alexandre Tsuchiya 0 63 3
05.11.18
Sfert de finală
Mateus Alves (2001)/Natan Rodrigues 2 6 6
Enrique Bogo/Felipe Assuncao Garla 0 3 3
05.11.18
1-a rundă
Andre Miele/Alexandre Tsuchiya 2 6 7
Asdrubal Gobernate/Daniil Zarichanskyy 0 2 5
05.11.18
1-a rundă
Caio Silva/Thales Turini 2 6 6
Joao Marcos Nusdeo/Fernando Tsuchiya 0 3 1
05.11.18
1-a rundă
Louroi Martinez/Damien Wenger 2 7 6
Joao Hinsching/Pedro Gabriel Rodrigues 0 5 4
05.11.18
1-a rundă
Oscar Jose Gutierrez/Rafael Matos 2 7 6
Luis Britto/Nicolas Santos 0 5 2
05.11.18
1-a rundă
Daniel Dutra Da Silva/Jose Pereira 2 6 6
Alex Blumenberg/Fermin Tenti 0 3 4
05.11.18
1-a rundă
Enrique Bogo/Felipe Assuncao Garla 2 6 6
Victor Bini/Andrey Narcizo Rodrigues Dos Santos 0 2 2
05.11.18
1-a rundă
Gabriel Ciro Da Silva/Aaron Schmid 2 2 6 12
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira/Eduardo Ribeiro 1 6 3 10
05.11.18
1-a rundă
Mateus Alves (2001)/Natan Rodrigues 2 6 6
Eduardo Russi Assumpcao/Carlos Eduardo Severino 0 4 2
<