Buenos Aires Challenger 2017 scoruri live, rezultate live
LiveTenis.ro
Toate meciurile
Bărbaţi
Femei
TURNEE TENIS LIVE
TOATE TURNEELE
ATP: Shanghai
ATP: Buenos Aires Challenger
ATP: Fairfield Challenger
ATP: Ortisei Challenger
ATP: Tashkent Challenger
ATP: Australia F7 (Cairns)
ATP: Egypt F29 (Sharm
ATP: France F23 (Saint
ATP: Germany F14 (Oberhaching)
ATP: Italy F33 (Santa
ATP: Nigeria F4 (Lagos)
ATP: Roja de
ATP: Thailand F8 (Nonthaburi)
ATP: Tunisia F30 (Hammamet)
ATP: Turkey F38 (Antalya)
ATP: USA F33 (Houston)
CLASAMENTE TENIS
Clasament ATP
Clasament WTA
PARTENERI
Predictii tenis
Live tenis
Program
Rezultate Finale
Meciurile mele (0)
Buenos Aires Challenger live, $50K+H,
site-ul oficial
Buenos Aires Challenger
seturi
1
2
3
4
5
15.10.17
Finală
Nicolas Kicker
2
6
6
7
H2H
Horacio Zeballos
1
7
5
0
5
14.10.17
Semifinală
Horacio Zeballos
2
6
7
H2H
Gerald Melzer
0
3
6
5
14.10.17
Semifinală
Nicolas Kicker
2
6
6
H2H
Gastao Elias
0
4
2
13.10.17
Sfert de finală
Horacio Zeballos
2
6
6
H2H
Renzo Olivo
0
2
1
13.10.17
Sfert de finală
Gastao Elias
2
7
6
H2H
Federico Delbonis
0
5
1
13.10.17
Sfert de finală
Gerald Melzer
2
6
6
H2H
Joao Domingues
0
3
1
13.10.17
Sfert de finală
Nicolas Kicker
2
5
6
6
H2H
Federico Coria
1
7
3
4
11.10.17
a 2-a rundă
Gerald Melzer
2
6
6
H2H
Blaz Rola
0
4
3
11.10.17
a 2-a rundă
Joao Domingues
2
4
6
6
H2H
Andrea Collarini
1
6
2
4
11.10.17
a 2-a rundă
Nicolas Kicker
2
6
6
H2H
Jaume Antoni Munar Clar
0
1
3
11.10.17
a 2-a rundă
Federico Coria
2
6
6
H2H
Juan Pablo Ficovich
0
4
0
12.10.17
a 2-a rundă
Gastao Elias
2
6
6
H2H
Facundo Arguello
0
3
2
12.10.17
a 2-a rundă
Federico Delbonis
2
7
7
H2H
Maxime Janvier
0
5
5
13.10.17
a 2-a rundă
Horacio Zeballos
2
6
7
H2H
Maximo Gonzalez
0
2
6
1
13.10.17
a 2-a rundă
Renzo Olivo
2
6
6
H2H
Michael Linzer
0
2
2
09.10.17
1-a rundă
Gerald Melzer
2
7
6
H2H
Joao Pedro Sorgi
0
5
4
09.10.17
1-a rundă
Joao Domingues
2
7
6
H2H
Facundo Bagnis
0
6
1
3
09.10.17
1-a rundă
Federico Coria
2
2
6
6
H2H
Jozef Kovalik
1
6
3
4
09.10.17
1-a rundă
Juan Pablo Ficovich
2
6
6
H2H
Christian Lindell
0
4
2
09.10.17
1-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar
2
7
7
H2H
Hernan Casanova
0
6
4
6
1
10.10.17
1-a rundă
Maximo Gonzalez
2
6
6
H2H
Joao Souza
0
3
1
10.10.17
1-a rundă
Gastao Elias
2
6
7
H2H
Marc Giner
0
3
6
4
10.10.17
1-a rundă
Michael Linzer
2
6
6
6
H2H
Guilherme Clezar
1
3
7
2
3
10.10.17
1-a rundă
Federico Delbonis
2
6
6
H2H
Juan Ignacio Londero
0
2
2
10.10.17
1-a rundă
Andrea Collarini
2
6
6
H2H
Sebastian Baez
0
4
2
10.10.17
1-a rundă
Renzo Olivo
2
7
6
H2H
Andrej Martin
0
5
1
10.10.17
1-a rundă
Blaz Rola
2
6
6
H2H
Martin Cuevas
0
0
4
10.10.17
1-a rundă
Facundo Arguello
2
6
6
H2H
Facundo Mena
0
2
4
10.10.17
1-a rundă
Nicolas Kicker
2
6
7
H2H
Mario Vilella Martinez
0
1
5
10.10.17
1-a rundă
Maxime Janvier
2
6
7
H2H
Goncalo Oliveira
0
3
5
11.10.17
1-a rundă
Horacio Zeballos
2
6
6
H2H
Juan Pablo Paz
0
4
1
09.10.17
Calificare
Marc Giner
2
7
1
6
H2H
Lenny Hampel
1
6
2
6
1
09.10.17
Calificare
Martin Cuevas
2
4
6
7
H2H
Genaro Alberto Olivieri
1
6
4
6
6
09.10.17
Calificare
Juan Ignacio Londero
2
6
6
H2H
Jose Hernandez-Fernandez
0
2
3
09.10.17
Calificare
Mario Vilella Martinez
2
6
7
H2H
Juan Pablo Paz
0
2
5
08.10.17
2-a rundă de calif.
Jose Hernandez-Fernandez
2
6
6
H2H
Mariano Kestelboim
0
3
4
08.10.17
2-a rundă de calif.
Marc Giner
2
6
6
7
H2H
Juan Ignacio Galarza
1
7
5
4
6
8
08.10.17
2-a rundă de calif.
Martin Cuevas
2
6
6
H2H
Santiago Besada
0
0
2
08.10.17
2-a rundă de calif.
Juan Ignacio Londero
2
6
6
H2H
Juan Bautista Otegui
0
1
4
08.10.17
2-a rundă de calif.
Mario Vilella Martinez
2
6
6
H2H
Pedro Sakamoto
0
2
2
08.10.17
2-a rundă de calif.
Juan Pablo Paz
2
4
6
7
H2H
Nicolas Alberto Arreche
1
6
4
6
8
08.10.17
2-a rundă de calif.
Lenny Hampel
2
3
6
7
H2H
Matias Franco Descotte
1
6
3
6
1
08.10.17
2-a rundă de calif.
Genaro Alberto Olivieri
2
6
6
H2H
Gonzalo Villanueva
0
4
2
07.10.17
1-a rundă de calif.
Jose Hernandez-Fernandez
2
6
7
H2H
Camilo Ugo Carabelli
0
4
6
3
07.10.17
1-a rundă de calif.
Marc Giner
2
4
6
6
H2H
Gonzalo Lama
1
6
3
0
07.10.17
1-a rundă de calif.
Martin Cuevas
2
6
6
H2H
Daniel Dutra Da Silva
0
1
4
07.10.17
1-a rundă de calif.
Pedro Sakamoto
2
7
7
H2H
Bruno Britez
0
5
5
07.10.17
1-a rundă de calif.
Juan Ignacio Londero
2
6
6
H2H
Fernando Romboli
0
1
1
07.10.17
1-a rundă de calif.
Juan Ignacio Galarza
2
7
7
H2H
Maximiliano Estevez
0
5
6
3
07.10.17
1-a rundă de calif.
Gonzalo Villanueva
2
6
7
H2H
David Souto
0
4
5
07.10.17
1-a rundă de calif.
Mario Vilella Martinez
2
6
6
H2H
Franco Agamenone
0
1
3
07.10.17
1-a rundă de calif.
Matias Franco Descotte
2
6
7
H2H
Juan Pablo Grassi Mazzuchi
0
4
6
2
07.10.17
1-a rundă de calif.
Nicolas Alberto Arreche
2
5
7
6
H2H
Manuel Pena Lopez
1
7
6
3
3
07.10.17
1-a rundă de calif.
Juan Pablo Paz
2
6
7
H2H
Agustin Velotti
0
1
6
3
07.10.17
1-a rundă de calif.
Lenny Hampel
2
6
3
6
H2H
Oscar Jose Gutierrez
1
2
6
1
07.10.17
1-a rundă de calif.
Mariano Kestelboim
2
3
6
6
H2H
Carlos Eduardo Severino
1
6
1
4
07.10.17
1-a rundă de calif.
Juan Bautista Otegui
2
7
6
H2H
Thiago Agustin Tirante
0
6
10
3
07.10.17
1-a rundă de calif.
Genaro Alberto Olivieri
2
4
6
6
H2H
Bruno Sant'Anna
1
6
4
2
07.10.17
1-a rundă de calif.
Santiago Besada
1
6
4
H2H
Franco Emanuel Egea
retragere
0
4
1
Buenos Aires Challenger
seturi
1
2
3
4
5
15.10.17
Finală
Ariel Behar/Fabiano De Paula
2
7
5
10
H2H
Maximo Gonzalez/Fabricio Neis
1
6
3
7
8
13.10.17
Semifinală
Ariel Behar/Fabiano De Paula
2
6
7
H2H
Federico Coria/Tomas Lipovsek Puches
0
2
6
5
14.10.17
Semifinală
Maximo Gonzalez/Fabricio Neis
2
7
6
H2H
Sergio Galdos/Fernando Romboli
0
6
2
2
11.10.17
Sfert de finală
Ariel Behar/Fabiano De Paula
1
w/o
H2H
Juan Ignacio Londero/Facundo Mena
0
12.10.17
Sfert de finală
Federico Coria/Tomas Lipovsek Puches
2
7
7
H2H
Gerald Melzer/Joao Souza
0
6
4
5
12.10.17
Sfert de finală
Sergio Galdos/Fernando Romboli
2
6
7
H2H
Jaume Antoni Munar Clar/Mario Vilella Martinez
0
2
5
13.10.17
Sfert de finală
Maximo Gonzalez/Fabricio Neis
1
w/o
H2H
Guilherme Clezar/Blaz Rola
0
09.10.17
1-a rundă
Sergio Galdos/Fernando Romboli
2
4
6
10
H2H
Genaro Alberto Olivieri/Camilo Ugo Carabelli
1
6
3
7
09.10.17
1-a rundă
Juan Ignacio Londero/Facundo Mena
2
6
3
10
H2H
Facundo Arguello/Gonzalo Villanueva
1
3
6
4
09.10.17
1-a rundă
Guilherme Clezar/Blaz Rola
2
4
6
10
H2H
Lenny Hampel/Maxime Janvier
1
6
3
5
10.10.17
1-a rundă
Federico Coria/Tomas Lipovsek Puches
2
6
6
H2H
Michael Linzer/Joao Pedro Sorgi
0
3
4
10.10.17
1-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar/Mario Vilella Martinez
2
7
6
10
H2H
Franco Agamenone/Mariano Kestelboim
1
5
7
4
8
11.10.17
1-a rundă
Ariel Behar/Fabiano De Paula
2
6
6
10
H2H
Jozef Kovalik/Andrej Martin
1
2
7
4
4
11.10.17
1-a rundă
Maximo Gonzalez/Fabricio Neis
2
6
6
H2H
Joao Domingues/Goncalo Oliveira
0
2
4
11.10.17
1-a rundă
Gerald Melzer/Joao Souza
2
6
6
H2H
Hernan Casanova/Juan Pablo Paz
0
4
0
<