Czech Republic F11 2017 scoruri live, rezultate live

Czech Republic F11 (Valasske Mezirici) live, $25K

bărbaţi simplu Indoor Hard Czech Republic Czech Republic F11 seturi 1 2 3 4 5
26.11.17
Finală
Pavel Kotov 2 6 7
Dan Added 0 0 5
25.11.17
Semifinală
Dan Added 2 4 6 6
Marek Gengel 1 6 3 2
25.11.17
Semifinală
Pavel Kotov 2 6 6
Yanais Laurent 0 3 3
24.11.17
Sfert de finală
Yanais Laurent 2 6 6
Dominik Kellovsky 0 1 1
24.11.17
Sfert de finală
Marek Gengel 2 6 6
Niels Lootsma 0 3 1
24.11.17
Sfert de finală
Dan Added 2 7 3 6
Michael Vrbensky 1 61 6 2
24.11.17
Sfert de finală
Pavel Kotov 2 7 6
David Poljak 0 66 2
23.11.17
a 2-a rundă
Yanais Laurent 2 3 6 6
Ondrej Krstev 1 6 3 4
23.11.17
a 2-a rundă
David Poljak 2 5 6 6
Vit Kopriva 1 7 3 4
23.11.17
a 2-a rundă
Dominik Kellovsky 2 7 6
Danylo Kalenichenko 0 64 3
23.11.17
a 2-a rundă
Niels Lootsma 2 7 6
Petr Hajek 0 5 3
23.11.17
a 2-a rundă
Marek Gengel 2 6 6
Petr Nouza 0 4 3
23.11.17
a 2-a rundă
Dan Added 2 7 3 7
Petr Michnev 1 63 6 62
23.11.17
a 2-a rundă
Pavel Kotov 2 6 6
Andrej Glvac 0 2 2
23.11.17
a 2-a rundă
Michael Vrbensky 2 6 7
Matej Vocel 0 3 64
21.11.17
1-a rundă
Yanais Laurent 2 7 7
Marcus Willis 0 5 63
21.11.17
1-a rundă
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Marcin Gawron 0 3 2
21.11.17
1-a rundă
Niels Lootsma 2 6 6
Ilija Vucic 0 2 1
21.11.17
1-a rundă
Ondrej Krstev 1 6 4
Piotr Matuszewski retragere 0 1 3
21.11.17
1-a rundă
Dan Added 1 7 7 4
Tadeas Paroulek retragere 0 6 1
21.11.17
1-a rundă
Pavel Kotov 2 6 5 7
Filip Duda 1 3 7 63
21.11.17
1-a rundă
Michael Vrbensky 2 7 6
Rudolf Molleker 0 60 1
22.11.17
1-a rundă
Petr Michnev 2 6 6
Victor Ouvrard 0 2 3
22.11.17
1-a rundă
David Poljak 2 6 6
Michel Dornbusch 0 2 2
22.11.17
1-a rundă
Dominik Kellovsky 2 6 7
Marek Semjan 0 3 67
22.11.17
1-a rundă
Marek Gengel 2 6 6
William Flavell 0 3 0
22.11.17
1-a rundă
Matej Vocel 2 6 4 6
Grzegorz Panfil 1 3 6 1
22.11.17
1-a rundă
Andrej Glvac 2 6 6
Mateusz Terczynski 0 4 4
22.11.17
1-a rundă
Petr Nouza 2 6 6
Andres Gabriel Ciurletti 0 2 2
22.11.17
1-a rundă
Petr Hajek 2 6 6
Alessandro Ricci 0 2 1
22.11.17
1-a rundă
Vit Kopriva 2 6 6
Robert Strombachs 0 3 1
20.11.17
Calificare
Marek Semjan 1 6 1
Antonin Bolardt retragere 0 0 0
20.11.17
Calificare
Victor Ouvrard 2 6 6
Andres Gabriel Ciurletti 0 1 3
20.11.17
Calificare
Michel Dornbusch 2 6 6
Grzegorz Panfil 0 3 1
20.11.17
Calificare
Ondrej Krstev 2 3 7 6
Dominik Nazaruk 1 6 5 1
20.11.17
Calificare
Dan Added 1 6 2
Mihail Khaldeev retragere 0 1 0
20.11.17
Calificare
Petr Hajek 2 7 6
Yvo Panak 0 5 2
20.11.17
Calificare
Alessandro Ricci 2 6 7
David Damian Brna 0 4 64
20.11.17
Calificare
Robert Strombachs 2 6 6
Calin Manda 0 2 4
20.11.17
1-a rundă de calif.
Grzegorz Panfil 2 7 6
Piotr Grynkowski 0 64 3
20.11.17
1-a rundă de calif.
Marek Semjan 2 6 7
Nenad Vladusic 0 3 67
20.11.17
1-a rundă de calif.
Victor Ouvrard 2 6 6
Brian Cernoch 0 4 3
20.11.17
1-a rundă de calif.
Michel Dornbusch 2 6 6
Leon Hoeveler 0 2 2
20.11.17
1-a rundă de calif.
Mihail Khaldeev 2 4 6 7
Jakub Kadora 1 6 4 5
20.11.17
1-a rundă de calif.
Yvo Panak 2 6 7
Daniel Vala 0 2 5
20.11.17
1-a rundă de calif.
Ondrej Krstev 2 6 6
Antonin Stepanek 0 2 3
20.11.17
1-a rundă de calif.
Calin Manda 2 6 6
Dominik Recek 0 3 4
20.11.17
1-a rundă de calif.
Dominik Nazaruk 2 6 6
Daniil Tsebrenko 0 3 2
20.11.17
1-a rundă de calif.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Albert Sprlak Puk 0 3 4
20.11.17
1-a rundă de calif.
Dan Added 2 6 6
Stepan Holis 0 4 4
20.11.17
1-a rundă de calif.
Antonin Bolardt 2 6 6 7
Tomas Jirousek 1 73 4 68
20.11.17
1-a rundă de calif.
Petr Hajek 2 6 6
Jan Marancak 0 0 2
20.11.17
1-a rundă de calif.
Alessandro Ricci 2 7 7
Marcell Bartakovics 0 65 65
20.11.17
1-a rundă de calif.
David Damian Brna 2 6 6
David Mrazek 0 3 4
20.11.17
1-a rundă de calif.
Robert Strombachs 1 6 4
Marko Osmakcic retragere 0 4 0
bărbaţi dublu Indoor Hard Czech Republic Czech Republic F11 seturi 1 2 3 4 5
20.11.17
Finală
Filip Duda/Yanais Laurent 2 6 7
Marek Gengel/Matej Vocel 0 4 5
20.11.17
Semifinală
Marek Gengel/Matej Vocel 2 6 7
Petr Hajek/Vit Kopriva 0 3 61
20.11.17
Semifinală
Filip Duda/Yanais Laurent 2 6 7
Stepan Holis/Danylo Kalenichenko 0 4 64
20.11.17
Sfert de finală
Petr Hajek/Vit Kopriva 1 w/o
Mateusz Terczynski/Marcus Willis 0
20.11.17
Sfert de finală
Marek Gengel/Matej Vocel 2 6 6
Dan Added/Michael Vrbensky 0 4 1
20.11.17
Sfert de finală
Filip Duda/Yanais Laurent 2 6 7
Petr Michnev/Grzegorz Panfil 0 1 63
20.11.17
Sfert de finală
Stepan Holis/Danylo Kalenichenko 2 6 6
Lukas Soukup/Daniel Vala 0 3 4
20.11.17
1-a rundă
Petr Hajek/Vit Kopriva 2 6 7
Andres Gabriel Ciurletti/Victor Ouvrard 0 3 66
20.11.17
1-a rundă
Marek Gengel/Matej Vocel 2 6 6
Jan Marancak/Jiri Novak (2001) 0 1 2
20.11.17
1-a rundă
Petr Michnev/Grzegorz Panfil 2 6 6
Dominik Nazaruk/Jakub Novak (CZE) 0 2 4
20.11.17
1-a rundă
Filip Duda/Yanais Laurent 2 6 6
Mihail Khaldeev/Pavel Kotov 0 3 4
20.11.17
1-a rundă
Stepan Holis/Danylo Kalenichenko 2 6 6
David Poljak/Ilija Vucic 0 2 4
20.11.17
1-a rundă
Lukas Soukup/Daniel Vala 2 7 3 10
Niels Lootsma/Bart Van Leijsen 1 5 6 7
20.11.17
1-a rundă
Mateusz Terczynski/Marcus Willis 2 6 6
William Flavell/Petr Kucera 0 2 1
20.11.17
1-a rundă
Dan Added/Michael Vrbensky 2 6 6
Marko Osmakcic/Alessandro Ricci 0 1 4
<