Egypt F13 (Sharm 2018 scoruri live, rezultate live

Egypt F13 (Sharm El Sheikh) live, $15K

bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F13 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Andres Artunedo Martinavarr 2 0 7 6
Lucas Miedler 1 6 67 3
14.04.18
Semifinală
Andres Artunedo Martinavarr 2 3 7 6
Tom Jomby 1 6 5 3
14.04.18
Semifinală
Lucas Miedler 2 6 7
Michel Vernier 0 2 61
13.04.18
Sfert de finală
Michel Vernier 2 6 7
Joy Vigani 0 2 63
13.04.18
Sfert de finală
Tom Jomby 2 6 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 3 4
13.04.18
Sfert de finală
Andres Artunedo Martinavarr 2 7 6 6
Peter Kobelt 1 5 78 1
13.04.18
Sfert de finală
Lucas Miedler 2 6 7
Petr Michnev 0 4 5
12.04.18
a 2-a rundă
Petr Michnev 2 7 6 6
Marat Deviatiarov 1 61 71 4
12.04.18
a 2-a rundă
Michel Vernier 2 3 6 6
Mick Lescure 1 6 2 2
12.04.18
a 2-a rundă
Tom Jomby 2 6 6
Evan Hoyt 0 4 4
12.04.18
a 2-a rundă
Andres Artunedo Martinavarr 2 4 6 6
David Poljak 1 6 2 4
12.04.18
a 2-a rundă
Peter Kobelt 2 6 7
Alessandro Bega 0 1 65
12.04.18
a 2-a rundă
Lucas Miedler 2 6 6
Christian Hirschmueller 0 1 3
12.04.18
a 2-a rundă
Joy Vigani 2 6 6
Louis Wessels 0 4 4
12.04.18
a 2-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez 2 7 6
Marek Gengel 0 62 3
10.04.18
1-a rundă
Tom Jomby 2 6 6 6
Dejan Katic 1 1 75 3
10.04.18
1-a rundă
Christian Hirschmueller 2 6 6
Oleg Khotkov 0 3 4
10.04.18
1-a rundă
Evan Hoyt 2 6 6 6
Vladyslav Orlov 1 4 71 2
10.04.18
1-a rundă
Peter Kobelt 1 7 5 5
Daniil Zarichanskyy retragere 0 6 4
11.04.18
1-a rundă
Petr Michnev 2 6 6
Enrico Dalla Valle 0 3 3
11.04.18
1-a rundă
Alessandro Bega 2 6 6
Frederik Press 0 3 0
11.04.18
1-a rundă
Michel Vernier 2 6 7
Igor Ribeiro Marcondes 0 3 63
11.04.18
1-a rundă
Mick Lescure 2 4 6 7
Michael Zhu 1 6 1 5
11.04.18
1-a rundă
Andres Artunedo Martinavarr 2 6 6
Peter Goldsteiner 0 1 3
11.04.18
1-a rundă
David Poljak 2 6 6
Romain Bauvy 0 4 4
11.04.18
1-a rundă
Marat Deviatiarov 1 3 4
Jack Draper retragere 0 6 0
11.04.18
1-a rundă
Lucas Miedler 2 6 6
Brian Cernoch 0 3 3
11.04.18
1-a rundă
Joy Vigani 2 6 6
Pawel Cias 0 1 4
11.04.18
1-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Kristian Lozan 0 1 1
11.04.18
1-a rundă
Marek Gengel 2 6 6
Eduardo Struvay 0 4 3
11.04.18
1-a rundă
Louis Wessels 2 6 6
Jorge Blanco Guadalupe 0 1 2
09.04.18
Calificare
Oleg Khotkov 2 2 6 7
Valentin Guenther 1 6 3 61
09.04.18
Calificare
Michel Vernier 2 7 6
Dusty H. Boyer 0 5 3
09.04.18
Calificare
Michael Zhu 1 6 4
Dimitriy Voronin retragere 0 2 1
09.04.18
Calificare
Romain Bauvy 2 6 3 6
Issam Haitham Taweel 1 2 6 1
09.04.18
Calificare
Joy Vigani 2 6 6
Hunter Johnson 0 4 2
09.04.18
Calificare
Vladyslav Orlov 2 6 6
Jonathan Morr 0 2 4
09.04.18
Calificare
Brian Cernoch 2 6 6
Antonio Muniz Hidalgo 0 1 0
09.04.18
Calificare
Jack Draper 2 3 6 7
Dominik Kellovsky 1 6 4 64
08.04.18
2-a rundă de calif.
Oleg Khotkov 2 7 6
Simon Beaupain 0 613 3
08.04.18
2-a rundă de calif.
Issam Haitham Taweel 2 6 6
Oscar Matias Leiva Biason 0 2 0
08.04.18
2-a rundă de calif.
Michael Zhu 2 6 6
Vito Dell'Elba 0 0 3
08.04.18
2-a rundă de calif.
Romain Bauvy 2 6 6
Alan Bzarov 0 2 2
08.04.18
2-a rundă de calif.
Dominik Kellovsky 2 6 6
Federico Rebecchini 0 2 3
08.04.18
2-a rundă de calif.
Joy Vigani 2 6 6
Guido Marson 0 1 4
08.04.18
2-a rundă de calif.
Hunter Johnson 2 6 6
Adrian Andrzejczuk 0 4 4
08.04.18
2-a rundă de calif.
Valentin Guenther 2 6 6
Cristopher Kohl 0 4 4
08.04.18
2-a rundă de calif.
Vladyslav Orlov 2 6 6
Yannick Lenaerts 0 1 0
08.04.18
2-a rundă de calif.
Dimitriy Voronin 1 w/o
Tom Pisane 0
08.04.18
2-a rundă de calif.
Brian Cernoch 2 6 6
Gage Brymer 0 2 2
08.04.18
2-a rundă de calif.
Jonathan Morr 2 6 6
Vasil Yehorov 0 2 3
08.04.18
2-a rundă de calif.
Dusty H. Boyer 2 6 6
Max Maas 0 3 1
08.04.18
2-a rundă de calif.
Antonio Muniz Hidalgo 2 6 6
Bogdan Didenko 0 0 2
08.04.18
2-a rundă de calif.
Jack Draper 1 6 2
Ivan Krivic retragere 0 1 0
09.04.18
2-a rundă de calif.
Michel Vernier 2 6 6 7
Philipp Dittmer 1 76 4 5
07.04.18
1-a rundă de calif.
Michel Vernier 2 4 7 6
Yates Johnson 1 6 62 3
07.04.18
1-a rundă de calif.
Romain Bauvy 2 7 6
Matic Zaplotnik 0 5 1
07.04.18
1-a rundă de calif.
Gage Brymer 2 6 6
Piotr Matuszewski 0 0 2
07.04.18
1-a rundă de calif.
Philipp Dittmer 2 6 6
Ajay Pruthvi Nemakal 0 2 4
07.04.18
1-a rundă de calif.
Ivan Krivic 1 6 3
Philip Sikman retragere 0 4 0
07.04.18
1-a rundă de calif.
Vasil Yehorov 2 4 6 6
Ighor Halmenschlager Reis 1 6 1 3
07.04.18
1-a rundă de calif.
Joy Vigani 2 6 7
Boris Fassbender 0 4 63
07.04.18
1-a rundă de calif.
Cristopher Kohl 2 6 6
Muhammad Ragy 0 0 0
07.04.18
1-a rundă de calif.
Bogdan Didenko 2 6 7
Joao Giannella 0 3 65
07.04.18
1-a rundă de calif.
Oscar Matias Leiva Biason 2 6 6
Mark Pfeiffer 0 2 4
07.04.18
1-a rundă de calif.
Yannick Lenaerts 2 6 3 6
Marek Flinner 1 4 6 4
07.04.18
1-a rundă de calif.
Hunter Johnson 2 6 6
Killian Davanzo 0 2 0
07.04.18
1-a rundă de calif.
Alan Bzarov 2 6 6
Jordy Couwyzer 0 3 2
07.04.18
1-a rundă de calif.
Valentin Guenther 2 6 6
Andres Decock 0 0 2
07.04.18
1-a rundă de calif.
Federico Rebecchini 2 6 6
Guillermo Aracena 0 1 1
07.04.18
1-a rundă de calif.
Simon Beaupain 2 6 7
Hien Quang Hien Pham 0 2 5
07.04.18
1-a rundă de calif.
Dimitriy Voronin 2 6 6
Daniel Etcheverry 0 2 3
07.04.18
1-a rundă de calif.
Brian Cernoch 2 6 6
Chinmaya Dev Chauhan 0 0 0
07.04.18
1-a rundă de calif.
Jonathan Morr 2 6 6
Kevin Portmann 0 3 1
07.04.18
1-a rundă de calif.
Vito Dell'Elba 2 6 6
Bjorn Nareyka 0 2 2
07.04.18
1-a rundă de calif.
Antonio Muniz Hidalgo 2 6 6
Dustin Goldenberg 0 3 1
07.04.18
1-a rundă de calif.
Guido Marson 2 6 6
Antonio Pruner Neto 0 1 1
07.04.18
1-a rundă de calif.
Jack Draper 2 6 1 6
Alex Gornet 1 2 6 1
07.04.18
1-a rundă de calif.
Max Maas 2 3 6 6
Jacob Reheul 1 6 4 2
07.04.18
1-a rundă de calif.
Tom Pisane 2 6 6
Francesco Denicoloi 0 3 3
bărbaţi dublu Hard Egypt Egypt F13 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
09.04.18
Finală
Tom Jomby/Mick Lescure 2 6 6
Peter Goldsteiner/Lucas Miedler 0 4 4
09.04.18
Semifinală
Tom Jomby/Mick Lescure 2 6 6
Alessandro Bega/Marat Deviatiarov 0 4 4
09.04.18
Semifinală
Peter Goldsteiner/Lucas Miedler 2 6 7
Hunter Johnson/Yates Johnson 0 4 63
09.04.18
Sfert de finală
Tom Jomby/Mick Lescure 2 7 6
Conor Macdonald/Philip Sikman 0 63 1
09.04.18
Sfert de finală
Hunter Johnson/Yates Johnson 2 6 6 10
Andres Artunedo Martinavarr/Pablo Vivero Gonzalez 1 3 75 1
09.04.18
Sfert de finală
Peter Goldsteiner/Lucas Miedler 2 6 7
Marek Gengel/Dominik Kellovsky 0 3 5
09.04.18
Sfert de finală
Alessandro Bega/Marat Deviatiarov 2 7 6
Evan Hoyt/Vladyslav Orlov 0 66 3
09.04.18
1-a rundă
Tom Jomby/Mick Lescure 2 6 6
Petr Michnev/David Poljak 0 3 4
09.04.18
1-a rundă
Hunter Johnson/Yates Johnson 2 6 6 12
Valentin Guenther/Louis Wessels 1 75 4 10
09.04.18
1-a rundă
Conor Macdonald/Philip Sikman 2 7 5 10
Klim Ivanov/Dejan Katic 1 5 7 8
09.04.18
1-a rundă
Marek Gengel/Dominik Kellovsky 2 6 6
Alan Bzarov/Dimitriy Voronin 0 4 2
09.04.18
1-a rundă
Peter Goldsteiner/Lucas Miedler 2 6 7
Issam Haitham Taweel/Michael Zhu 0 3 62
09.04.18
1-a rundă
Andres Artunedo Martinavarr/Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Adrian Andrzejczuk/Piotr Matuszewski 0 2 3
09.04.18
1-a rundă
Evan Hoyt/Vladyslav Orlov 2 6 7
Pawel Cias/Igor Ribeiro Marcondes 0 1 65
09.04.18
1-a rundă
Alessandro Bega/Marat Deviatiarov 2 7 6
Oleg Khotkov/Kristian Lozan 0 5 2
<