Greece F3 (Heraklion) 2018 scoruri live, rezultate live

Greece F3 (Heraklion) live, $15K

bărbaţi simplu Hard Greece Greece F3 (Heraklion) seturi 1 2 3 4 5
18.03.18
Finală
Marko Tepavac 2 6 7
Marcelo Tomas Barrios Vera 0 3 5
17.03.18
Semifinală
Marko Tepavac 2 6 1 6
Luca Giacomini 1 3 6 4
17.03.18
Semifinală
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Fran Zvonimir Zgombic 0 1 0
16.03.18
Sfert de finală
Marko Tepavac 2 6 6
Erik Crepaldi 0 3 2
16.03.18
Sfert de finală
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Neil Pauffley 0 3 2
16.03.18
Sfert de finală
Fran Zvonimir Zgombic 2 7 7
Adrian Bodmer 0 65 5
16.03.18
Sfert de finală
Luca Giacomini 2 6 5 6
Filippo Baldi 1 1 7 3
15.03.18
a 2-a rundă
Erik Crepaldi 2 6 4 6
Riccardo Balzerani 1 4 6 3
15.03.18
a 2-a rundă
Neil Pauffley 2 6 6
Guy Den Heijer 0 4 2
15.03.18
a 2-a rundă
Marko Tepavac 2 6 6
Maksim Tikhomirov 0 1 4
15.03.18
a 2-a rundă
Adrian Bodmer 2 7 7
Tim Van Terheijden 0 65 65
15.03.18
a 2-a rundă
Filippo Baldi 2 6 6
Markos Kalovelonis 0 3 3
15.03.18
a 2-a rundă
Marcelo Tomas Barrios Vera 1 5
Alan Kohen retragere 0 0
15.03.18
a 2-a rundă
Fran Zvonimir Zgombic 2 7 7
Jonathan Gray 0 5 64
15.03.18
a 2-a rundă
Luca Giacomini 2 6 6
Jakob Sude 0 1 2
13.03.18
1-a rundă
Erik Crepaldi 2 6 6
Alexandros Skorilas 0 2 3
13.03.18
1-a rundă
Neil Pauffley 2 7 4 6
Franco Emanuel Egea 1 63 6 0
13.03.18
1-a rundă
Riccardo Balzerani 2 6 6
Ljubomir Celebic 0 4 1
13.03.18
1-a rundă
Guy Den Heijer 2 6 7
Jannik Sinner 0 3 66
14.03.18
1-a rundă
Tim Van Terheijden 2 6 6
Giorgio Ricca 0 4 4
14.03.18
1-a rundă
Maksim Tikhomirov 2 6 6 7
Domagoj Biljesko 1 76 4 5
14.03.18
1-a rundă
Jakob Sude 2 6 6
Paul Woerner 0 3 1
14.03.18
1-a rundă
Markos Kalovelonis 2 6 6
Alex Brenner 0 2 2
14.03.18
1-a rundă
Marko Tepavac 2 6 6
Flavio Cipolla 0 2 4
14.03.18
1-a rundă
Adrian Bodmer 2 6 6
Corrado Summaria 0 1 2
14.03.18
1-a rundă
Filippo Baldi 2 6 6 6
Ioannis Stergiou 1 75 2 2
14.03.18
1-a rundă
Marcelo Tomas Barrios Vera 1 6 4
Julian Ocleppo retragere 0 4 0
14.03.18
1-a rundă
Luca Giacomini 2 6 6
Andres Artunedo Martinavarr 0 3 4
14.03.18
1-a rundă
Jonathan Gray 2 6 6 7
Enrico Dalla Valle 1 4 79 64
15.03.18
1-a rundă
Alan Kohen 2 6 6 7
Nikita Mashtakov 1 2 73 60
15.03.18
1-a rundă
Fran Zvonimir Zgombic 2 6 7
Diego Matos 0 1 64
12.03.18
Calificare
Diego Matos 2 4 6 6
Martin Dimitrov 1 6 4 4
12.03.18
Calificare
Tim Van Terheijden 2 6 6
Robert Strombachs 0 3 0
12.03.18
Calificare
Maksim Tikhomirov 2 6 6
Giorgio Ricca 0 2 4
12.03.18
Calificare
Alan Kohen 2 7 7
Duje Ajdukovic 0 66 63
12.03.18
Calificare
Fran Zvonimir Zgombic 2 6 6 6
Tadeas Paroulek 1 1 77 4
12.03.18
Calificare
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Leevi Saatela 0 1 2
12.03.18
Calificare
Corrado Summaria 2 7 6 6
Federico Moreno 1 5 75 2
12.03.18
Calificare
Nikita Mashtakov 2 7 2 6
Remy Bertola 1 5 6 2
11.03.18
2-a rundă de calif.
Diego Matos 2 7 7
Gage Brymer 0 67 5
11.03.18
2-a rundă de calif.
Tim Van Terheijden 2 6 6
Cristopher Kohl 0 1 0
11.03.18
2-a rundă de calif.
Maksim Tikhomirov 2 6 6
Isa Mammetgulyyev 0 1 4
11.03.18
2-a rundă de calif.
Alan Kohen 2 6 6
Calin Manda 0 4 0
11.03.18
2-a rundă de calif.
Giorgio Ricca 2 6 6
Leandros Misdrahis 0 3 4
11.03.18
2-a rundă de calif.
Fran Zvonimir Zgombic 2 7 6
Herman Meeuwes Mattheo Knoop 0 5 2
11.03.18
2-a rundă de calif.
Federico Moreno 2 3 6 6
Ville-Petteri Ahti 1 6 3 4
11.03.18
2-a rundă de calif.
Martin Dimitrov 2 7 6
Hunter Johnson 0 66 4
11.03.18
2-a rundă de calif.
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Daniel Etcheverry 0 2 1
11.03.18
2-a rundă de calif.
Leevi Saatela 2 1 7 6
Marek Flinner 1 6 68 4
11.03.18
2-a rundă de calif.
Corrado Summaria 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 0 1
11.03.18
2-a rundă de calif.
Remy Bertola 2 6 7
Mateo Nicolas Martinez 0 2 5
11.03.18
2-a rundă de calif.
Nikita Mashtakov 2 6 6
Yates Johnson 0 0 3
11.03.18
2-a rundă de calif.
Duje Ajdukovic 2 6 6
Jeremy Sonkin 0 3 4
11.03.18
2-a rundă de calif.
Tadeas Paroulek 2 1 6 7
Vangelis Fragistas 1 6 4 62
11.03.18
2-a rundă de calif.
Robert Strombachs 2 6 6
Franco Feitt 0 4 2
10.03.18
1-a rundă de calif.
Jeremy Sonkin 2 6 6
Rayne Roselt 0 2 2
10.03.18
1-a rundă de calif.
Diego Matos 2 7 6
Masayoshi Ono 0 5 4
10.03.18
1-a rundă de calif.
Tim Van Terheijden 2 6 6
Socrates Leonardo Bousbouras Romero 0 2 0
10.03.18
1-a rundă de calif.
Maksim Tikhomirov 2 6 6
Jacopo Bartolini 0 2 4
10.03.18
1-a rundă de calif.
Mateo Nicolas Martinez 2 6 6 6
Marco Miceli 1 3 73 3
10.03.18
1-a rundă de calif.
Gage Brymer 2 6 6
Luke Johnson 0 2 4
10.03.18
1-a rundă de calif.
Alan Kohen 2 6 6 6
Alexander Donski 1 75 0 4
10.03.18
1-a rundă de calif.
Giorgio Ricca 1 5
Alexey Dubinin retragere 0 0
10.03.18
1-a rundă de calif.
Franco Feitt 2 6 6
Marvin Schramm 0 1 1
10.03.18
1-a rundă de calif.
Ville-Petteri Ahti 2 6 6
Klim Kozyrev 0 0 1
10.03.18
1-a rundă de calif.
Cristopher Kohl 2 6 6
Leon Hoeveler 0 2 3
10.03.18
1-a rundă de calif.
Fran Zvonimir Zgombic 2 6 5 6
Athanassios Manekas 1 2 7 4
10.03.18
1-a rundă de calif.
Federico Moreno 2 6 6
Ken Onoda 0 3 4
10.03.18
1-a rundă de calif.
Martin Dimitrov 2 6 4 7
Jacopo Berrettini 1 3 6 5
10.03.18
1-a rundă de calif.
Enrico Dalla Valle 2 7 6
Nicolas Acevedo 0 62 2
10.03.18
1-a rundă de calif.
Calin Manda 2 6 6
Nicolas Carlone 0 2 2
10.03.18
1-a rundă de calif.
Hunter Johnson 2 6 6
Agustin Kalinowski 0 1 2
10.03.18
1-a rundă de calif.
Yates Johnson 2 6 6
Guillermo Aracena 0 2 2
10.03.18
1-a rundă de calif.
Leevi Saatela 2 6 6
Yusei Fukuoka 0 4 1
10.03.18
1-a rundă de calif.
Corrado Summaria 2 6 6
Sorin Andrei Iordache 0 2 3
10.03.18
1-a rundă de calif.
Remy Bertola 2 6 6
Yutaro Matsuzaki 0 4 3
10.03.18
1-a rundă de calif.
Nikita Mashtakov 1 3
Athanasios Bilis retragere 0 0
10.03.18
1-a rundă de calif.
Isa Mammetgulyyev 2 6 6
Andreas Anastasis Lavdas 0 1 2
10.03.18
1-a rundă de calif.
Daniel Etcheverry 2 6 6
Stephanos Schinas 0 1 2
10.03.18
1-a rundă de calif.
Michalis Sakellaridis 2 6 6
Petros Tsitsipas 0 3 2
10.03.18
1-a rundă de calif.
Duje Ajdukovic 2 6 6
Jeffrey Schorsch 0 1 2
10.03.18
1-a rundă de calif.
Marek Flinner 2 6 3 6
Andrea Guerrieri 1 3 6 1
10.03.18
1-a rundă de calif.
Tadeas Paroulek 2 4 6 6
Aleksi Tuukkanen 1 6 2 1
10.03.18
1-a rundă de calif.
Vangelis Fragistas 2 6 6
Hermanni Tiainen 0 1 1
10.03.18
1-a rundă de calif.
Leandros Misdrahis 2 6 1 6
Austin Hoole 1 1 6 3
10.03.18
1-a rundă de calif.
Herman Meeuwes Mattheo Knoop 2 6 7
Oscar Matias Leiva Biason 0 2 62
10.03.18
1-a rundă de calif.
Robert Strombachs 2 6 6
Vlad Cristian Niculae 0 1 2
bărbaţi dublu Hard Greece Greece F3 (Heraklion) seturi 1 2 3 4 5
12.03.18
Finală
Adrian Bodmer/Jakob Sude 2 6 6
Filippo Baldi/Julian Ocleppo 0 4 3
12.03.18
Semifinală
Filippo Baldi/Julian Ocleppo 2 3 7 10
Jacopo Berrettini/Jonathan Gray 1 6 66 7
12.03.18
Semifinală
Adrian Bodmer/Jakob Sude 2 6 6
Domagoj Biljesko/Enrico Dalla Valle 0 4 1
12.03.18
Sfert de finală
Filippo Baldi/Julian Ocleppo 2 7 6
Franco Emanuel Egea/Federico Moreno 0 65 4
12.03.18
Sfert de finală
Adrian Bodmer/Jakob Sude 2 6 7
Luca Giacomini/Giorgio Ricca 0 2 61
12.03.18
Sfert de finală
Jacopo Berrettini/Jonathan Gray 2 7 6
Alan Kohen/Mateo Nicolas Martinez 0 64 4
12.03.18
Sfert de finală
Domagoj Biljesko/Enrico Dalla Valle 2 6 2 10
Alex Brenner/Jeremy Sonkin 1 1 6 4
12.03.18
1-a rundă
Filippo Baldi/Julian Ocleppo 2 7 6
Neil Pauffley/Paul Woerner 0 5 3
12.03.18
1-a rundă
Franco Emanuel Egea/Federico Moreno 2 7 6 13
Jeffrey Schorsch/Maksim Tikhomirov 1 63 74 11
12.03.18
1-a rundă
Adrian Bodmer/Jakob Sude 2 7 6
Guy Den Heijer/Franco Feitt 0 5 2
12.03.18
1-a rundă
Alan Kohen/Mateo Nicolas Martinez 2 6 6 10
Hunter Johnson/Yates Johnson 1 73 3 4
12.03.18
1-a rundă
Jacopo Berrettini/Jonathan Gray 2 6 7
Markos Kalovelonis/Ioannis Stergiou 0 3 62
12.03.18
1-a rundă
Alex Brenner/Jeremy Sonkin 2 7 3 10
Alexandros Skorilas/Petros Tsitsipas 1 66 6 4
12.03.18
1-a rundă
Domagoj Biljesko/Enrico Dalla Valle 2 7 6
Riccardo Balzerani/Corrado Summaria 0 67 3
12.03.18
1-a rundă
Luca Giacomini/Giorgio Ricca 1 6 5
Milos Nikolic/Marko Tepavac retragere 0 4 2
<