Guayaquil Challenger 2019 scoruri live, rezultate live

Guayaquil Challenger live, $54K+H, site-ul oficial

bărbaţi simplu Zgura Ecuador Guayaquil Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.11.19
Finală
Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Hugo Dellien 0 4 0
02.11.19
Semifinală
Hugo Dellien 2 6 6 7
Federico Coria 1 3 73 60
02.11.19
Semifinală
Thiago Seyboth Wild 2 6 7
Juan Pablo Varillas 0 4 5
01.11.19
Sfert de finală
Hugo Dellien 2 7 6
Facundo Bagnis 0 5 2
01.11.19
Sfert de finală
Federico Coria 2 4 7 6
Yannick Hanfmann 1 6 5 4
01.11.19
Sfert de finală
Juan Pablo Varillas 1 4
Leonardo Mayer retragere 0 1
01.11.19
Sfert de finală
Thiago Seyboth Wild 2 7 7
Francisco Cerundolo 0 64 5
31.10.19
a 3-a rundă
Leonardo Mayer 2 6 6
Roberto Quiroz 0 3 4
31.10.19
a 3-a rundă
Facundo Bagnis 2 7 4 6
Pedro Sousa 1 63 6 2
31.10.19
a 3-a rundă
Yannick Hanfmann 2 6 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 4 0
31.10.19
a 3-a rundă
Hugo Dellien 2 6 5 7
Daniel Elahi Galan 1 2 7 5
31.10.19
a 3-a rundă
Federico Coria 2 6 7
Andrej Martin 0 4 68
31.10.19
a 3-a rundă
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Facundo Diaz Acosta 0 2 3
31.10.19
a 3-a rundă
Thiago Seyboth Wild 2 6 3 6
Jozef Kovalik 1 3 6 3
31.10.19
a 3-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 7
Paolo Lorenzi 0 3 65
29.10.19
a 2-a rundă
Leonardo Mayer 2 6 2 6
Andrea Collarini 1 1 6 4
29.10.19
a 2-a rundă
Pedro Sousa 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 2 2
29.10.19
a 2-a rundă
Roberto Quiroz 2 6 7 6
Mario Vilella Martinez 1 75 5 2
29.10.19
a 2-a rundă
Facundo Bagnis 2 6 6
Tomas Martin Etcheverry 0 4 3
29.10.19
a 2-a rundă
Yannick Hanfmann 2 6 6
Guilherme Clezar 0 3 3
29.10.19
a 2-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 3 6
Emilio Gomez 1 4 6 1
30.10.19
a 2-a rundă
Paolo Lorenzi 2 7 6
Martin Cuevas 0 5 4
30.10.19
a 2-a rundă
Andrej Martin 2 6 6
Federico Zeballos 0 1 3
30.10.19
a 2-a rundă
Jozef Kovalik 2 6 3 6
Ulises Blanch 1 2 6 3
30.10.19
a 2-a rundă
Hugo Dellien 2 6 6
Pedja Krstin 0 3 2
30.10.19
a 2-a rundă
Federico Coria 1 6 4 7
Christian Lindell retragere 0 7 5
30.10.19
a 2-a rundă
Juan Pablo Varillas 1 7 0 2
Orlando Luz retragere 0 6 0
30.10.19
a 2-a rundă
Daniel Elahi Galan 2 7 3 6
Joao Domingues 1 63 6 3
30.10.19
a 2-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 4 2
30.10.19
a 2-a rundă
Thiago Seyboth Wild 2 7 7
Thiago Moura Monteiro 0 66 65
30.10.19
a 2-a rundă
Facundo Diaz Acosta 2 6 4 7
Mauricio Echazu 1 3 6 5
28.10.19
1-a rundă
Roberto Quiroz 2 6 6
Joao Menezes 0 2 2
28.10.19
1-a rundă
Andrea Collarini 2 6 6
Alexander Zederbauer 0 2 2
28.10.19
1-a rundă
Christian Lindell 2 7 6
Facundo Mena 0 64 2
28.10.19
1-a rundă
Guilherme Clezar 2 6 6
Nicolas Alvarez 0 2 3
28.10.19
1-a rundă
Oscar Jose Gutierrez 2 3 7 6
Pedro Sakamoto 1 6 63 4
28.10.19
1-a rundă
Martin Cuevas 2 7 6
Bastian Malla 0 5 2
28.10.19
1-a rundă
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Cayetano March 0 4 3
28.10.19
1-a rundă
Orlando Luz 2 6 7
Juan Pablo Ficovich 0 3 64
28.10.19
1-a rundă
Ulises Blanch 2 6 6
Diego Hidalgo 0 2 4
28.10.19
1-a rundă
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Agustin Velotti 0 2 3
28.10.19
1-a rundă
Francisco Cerundolo 2 7 6
Maxime Chazal 0 64 2
28.10.19
1-a rundă
Facundo Diaz Acosta 2 4 6 6
Alejandro Gonzalez 1 6 3 4
29.10.19
1-a rundă
Federico Zeballos 2 6 4 6
Nicolas Mejia 1 3 6 4
29.10.19
1-a rundă
Pedja Krstin 2 6 6 6
Rafael Matos 1 76 3 1
29.10.19
1-a rundă
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 4 4
29.10.19
1-a rundă
Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Wilson Leite 0 4 1
28.10.19
Calificare
Mauricio Echazu 2 6 6
Federico Zeballos 0 1 4
28.10.19
Calificare
Rafael Matos 2 6 6
Juan Diego Rojas 0 0 1
bărbaţi dublu Zgura Ecuador Guayaquil Challenger seturi 1 2 3 4 5
02.11.19
Finală
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 7 7
Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild 0 64 65
01.11.19
Semifinală
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 7
Orlando Luz/Rafael Matos 0 4 5
01.11.19
Semifinală
Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild 2 7 4 10
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 63 6 3
31.10.19
Sfert de finală
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
Alexander Merino/Mario Vilella Martinez 0 2 3
31.10.19
Sfert de finală
Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild 2 6 7
Oscar Jose Gutierrez/Joao Menezes 0 2 5
31.10.19
Sfert de finală
Orlando Luz/Rafael Matos 2 6 3 12
Sergio Galdos/Diego Hidalgo 1 2 6 10
31.10.19
Sfert de finală
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Boris Arias/Federico Zeballos 0 2 4
29.10.19
1-a rundă
Boris Arias/Federico Zeballos 2 1 6 10
Daniel Elahi Galan/Facundo Mena 1 6 3 4
29.10.19
1-a rundă
Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild 2 7 7
Facundo Diaz Acosta/Cayetano March 0 5 62
29.10.19
1-a rundă
Oscar Jose Gutierrez/Joao Menezes 2 6 6
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 0 4 4
30.10.19
1-a rundă
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
Pedro Sousa/Mark Vervoort 0 3 4
30.10.19
1-a rundă
Orlando Luz/Rafael Matos 2 6 6
Wilson Leite/Christian Lindell 0 4 2
30.10.19
1-a rundă
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 3 7 10
Yannick Hanfmann/Roberto Quiroz 1 6 61 4
30.10.19
1-a rundă
Alexander Merino/Mario Vilella Martinez 2 6 6
Juan Diego Rojas/Alexander Zederbauer 0 1 1
30.10.19
1-a rundă
Sergio Galdos/Diego Hidalgo 2 6 6
Guilherme Clezar/Joao Domingues 0 4 2
<