Guayaquil Challenger 2020 scoruri live, rezultate live

Guayaquil Challenger live, $52K, site-ul oficial

bărbaţi simplu Zgura Ecuador Guayaquil Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.11.20
Finală
Francisco Cerundolo 2 6 3 6
Andrej Martin 1 4 6 2
21.11.20
Semifinală
Andrej Martin 2 6 2 6
Jesper De Jong 1 3 6 3
21.11.20
Semifinală
Francisco Cerundolo 2 6 6
Roberto Carballes Baena 0 2 1
20.11.20
Sfert de finală
Andrej Martin 2 6 6
Sebastian Baez 0 4 4
20.11.20
Sfert de finală
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Pedro Sousa 0 4 2
20.11.20
Sfert de finală
Francisco Cerundolo 2 4 6 6
Jaume Antoni Munar Clar 1 6 4 2
20.11.20
Sfert de finală
Jesper De Jong 2 6 6
Oriol Roca Batalla 0 2 2
18.11.20
a 2-a rundă
Andrej Martin 2 6 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 0 4 1
18.11.20
a 2-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 4 6
Christian Lindell 1 0 6 4
18.11.20
a 2-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 6 7
Juan Pablo Varillas 1 1 79 62
18.11.20
a 2-a rundă
Sebastian Baez 2 7 6
Facundo Mena 0 64 2
19.11.20
a 2-a rundă
Pedro Sousa 2 1 6 6
Vit Kopriva 1 6 3 4
19.11.20
a 2-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Gonzalo Escobar 0 4 3
19.11.20
a 2-a rundă
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Renzo Olivo 0 4 4
19.11.20
a 2-a rundă
Jesper De Jong 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 2 2
16.11.20
1-a rundă
Gonzalo Escobar 2 6 7
Diego Hidalgo 0 3 65
16.11.20
1-a rundă
Andrej Martin 2 6 7
Roberto Ortega-Olmedo 0 4 5
16.11.20
1-a rundă
Renzo Olivo 2 4 6 6
Jelle Sels 1 6 2 4
16.11.20
1-a rundă
Juan Pablo Varillas 2 7 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 5 4
16.11.20
1-a rundă
Alejandro Tabilo 2 6 7
Joao Menezes 0 3 5
16.11.20
1-a rundă
Vit Kopriva 2 6 6
Pedja Krstin 0 1 4
16.11.20
1-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 6
Pedro Sakamoto 0 3 3
17.11.20
1-a rundă
Pedro Sousa 2 2 6 6
Tomas Martin Etcheverry 1 6 4 4
17.11.20
1-a rundă
Christian Lindell 2 7 6
Cayetano March 0 65 4
17.11.20
1-a rundă
Facundo Mena 2 3 7 6
Emilio Gomez 1 6 67 2
17.11.20
1-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 7 6 7
Federico Coria 1 67 72 68
17.11.20
1-a rundă
Roberto Carballes Baena 1 5
Hernan Casanova retragere 0 0
17.11.20
1-a rundă
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Thiago Agustin Tirante 0 3 2
17.11.20
1-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar 2 5 6 6
Juan Pablo Ficovich 1 7 4 2
17.11.20
1-a rundă
Sebastian Baez 2 7 7
Roberto Quiroz 0 5 61
17.11.20
1-a rundă
Jesper De Jong 2 5 6 7
Mario Vilella Martinez 1 7 3 5
15.11.20
Calificare
Oriol Roca Batalla 2 6 2 6
Genaro Alberto Olivieri 1 4 6 2
15.11.20
Calificare
Hernan Casanova 2 4 7 7
Gonzalo Lama 1 6 5 64
15.11.20
Calificare
Thiago Agustin Tirante 2 6 6 7
Nicolas Alvarez 1 4 76 5
15.11.20
Calificare
Jesper De Jong 2 6 6
Camilo Ugo Carabelli 0 1 3
14.11.20
1-a rundă de calif.
Gonzalo Lama 2 4 6 7
Carlos Gomez-Herrera 1 6 4 5
14.11.20
1-a rundă de calif.
Oriol Roca Batalla 2 6 7
Angel Diaz Jalil 0 2 5
14.11.20
1-a rundă de calif.
Hernan Casanova 2 6 6
Rafael Matos 0 3 3
14.11.20
1-a rundă de calif.
Nicolas Alvarez 2 6 6
Sergio Martos Gornes 0 0 2
14.11.20
1-a rundă de calif.
Genaro Alberto Olivieri 2 3 6 6
Juan Manuel Cerundolo 1 6 3 2
14.11.20
1-a rundă de calif.
Camilo Ugo Carabelli 1 6 6 6 4
Inigo Cervantes retragere 0 7 3 1
14.11.20
1-a rundă de calif.
Thiago Agustin Tirante 2 7 2 6
Agustin Velotti 1 62 6 4
14.11.20
1-a rundă de calif.
Jesper De Jong 2 6 6
Alexander Zederbauer 0 2 3
bărbaţi dublu Zgura Ecuador Guayaquil Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.11.20
Finală
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 4 10
Sergio Martos Gornes/Jaume Antoni Munar Clar 1 0 6 3
20.11.20
Semifinală
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 3 6 10
Rafael Matos/Joao Menezes 1 6 3 5
20.11.20
Semifinală
Sergio Martos Gornes/Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 0 4 3
19.11.20
Sfert de finală
Rafael Matos/Joao Menezes 2 6 7
Mark Vervoort/Mario Vilella Martinez 0 1 5
19.11.20
Sfert de finală
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 2 6 6 10
Alexander Merino/Juan Pablo Varillas 1 74 3 4
19.11.20
Sfert de finală
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 w/o
Francisco Cerundolo/Tomas Martin Etcheverry 0
19.11.20
Sfert de finală
Sergio Martos Gornes/Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo 0 2 1
17.11.20
1-a rundă
Alexander Merino/Juan Pablo Varillas 2 5 7 10
Sergio Galdos/Facundo Mena 1 7 66 4
18.11.20
1-a rundă
Rafael Matos/Joao Menezes 2 3 6 11
Carlos Gomez-Herrera/Roberto Quiroz 1 6 4 9
18.11.20
1-a rundă
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 2 4 6 10
Gonzalo Escobar/Diego Hidalgo 1 6 4 7
18.11.20
1-a rundă
Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo 2 2 6 10
Angel Diaz Jalil/Cayetano March 1 6 2 5
18.11.20
1-a rundă
Francisco Cerundolo/Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo/Alexander Zederbauer 0 3 4
18.11.20
1-a rundă
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Christian Lindell/Pedro Sakamoto 0 0 4
18.11.20
1-a rundă
Mark Vervoort/Mario Vilella Martinez 2 6 6
Renzo Olivo/Fernando Romboli 0 3 3
18.11.20
1-a rundă
Sergio Martos Gornes/Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Guillermo Duran/Rogerio Dutra Da Silva 0 3 1
<