Ismaning Challenger 2020 scoruri live, rezultate live

Ismaning Challenger live, ˆ44K, site-ul oficial

bărbaţi simplu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.10.20
Sfert de finală
Antoine Hoang 2 5 6 6
Maximilian Marterer 1 7 4 4
23.10.20
Sfert de finală
Prajnesh Gunneswaran 2 7 6 6
Daniel Masur 1 5 79 3
23.10.20
Sfert de finală
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Sebastian Korda 0 4 4
23.10.20
Sfert de finală
Botic Van De Zandschulp 2 6 3 7
Tobias Kamke 1 3 6 69
22.10.20
a 2-a rundă
Tobias Kamke 2 6 6
Yannick Hanfmann 0 1 4
22.10.20
a 2-a rundă
Daniel Masur 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 4 3
22.10.20
a 2-a rundă
Marc-Andrea Huesler 2 7 3 6
Brayden Schnur 1 5 6 3
22.10.20
a 2-a rundă
Sebastian Korda 2 7 6
Julian Lenz 0 64 3
21.10.20
a 2-a rundă
Prajnesh Gunneswaran 2 6 5 6
Lukas Lacko 1 4 7 4
21.10.20
a 2-a rundă
Maximilian Marterer 2 7 6
Henri Laaksonen 0 66 2
21.10.20
a 2-a rundă
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Ramkumar Ramanathan 0 2 2
21.10.20
a 2-a rundă
Antoine Hoang 2 6 3 6
Matteo Viola 1 2 6 3
21.10.20
1-a rundă
Yannick Hanfmann 2 6 3 7
Yannick Maden 1 4 6 5
21.10.20
1-a rundă
Sebastian Korda 2 3 6 6
Zdenek Kolar 1 6 3 4
21.10.20
1-a rundă
Brayden Schnur 2 6 6 6
Federico Delbonis 1 4 72 3
21.10.20
1-a rundă
Marc-Andrea Huesler 2 7 4 7
Dustin Brown 1 63 6 65
20.10.20
1-a rundă
Mats Rosenkranz 2 7 7
Maxime Cressy 0 5 63
20.10.20
1-a rundă
Maximilian Marterer 2 7 6
Mikael Torpegaard 0 5 3
20.10.20
1-a rundă
Lukas Lacko 2 5 7 6
Max Hans Rehberg 1 7 64 1
20.10.20
1-a rundă
Daniel Masur 2 6 6
Gregoire Barrere 0 3 2
20.10.20
1-a rundă
Tobias Kamke 2 6 6
Constant Lestienne 0 4 2
20.10.20
1-a rundă
Julian Lenz 2 5 7 6
Juan Pablo Ficovich 1 7 5 4
19.10.20
1-a rundă
Antoine Hoang 2 4 7 6
Viktor Troicki 1 6 5 1
19.10.20
1-a rundă
Ramkumar Ramanathan 2 7 6
Quentin Halys 0 65 3
19.10.20
1-a rundă
Henri Laaksonen 2 6 7
Lucas Miedler 0 4 5
19.10.20
1-a rundă
Prajnesh Gunneswaran 2 6 3 7
Tomas Martin Etcheverry 1 4 6 63
19.10.20
1-a rundă
Matteo Viola 2 4 6 6
Brandon Nakashima 1 6 3 4
19.10.20
1-a rundă
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Juan Pablo Varillas 0 0 1
18.10.20
Calificare
Julian Lenz 2 6 6
Hugo Grenier 0 3 4
18.10.20
Calificare
Daniel Masur 2 6 6
Jc Aragone 0 1 2
18.10.20
Calificare
Lucas Miedler 2 7 6
Alexander Ritschard 0 63 3
18.10.20
Calificare
Tomas Martin Etcheverry 2 7 6 6
Jack Draper 1 64 75 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Julian Lenz 2 6 6
Michael Weindl 0 1 2
17.10.20
1-a rundă de calif.
Hugo Grenier 2 6 6
Johannes Haerteis 0 3 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Jc Aragone 2 3 6 7
Cedrik-Marcel Stebe 1 6 3 5
17.10.20
1-a rundă de calif.
Alexander Ritschard 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux 0 4 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Daniel Masur 2 3 6 6
Matthias Bachinger 1 6 2 3
17.10.20
1-a rundă de calif.
Lucas Miedler 2 3 6 6
Ulises Blanch 1 6 3 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Tomas Martin Etcheverry 2 5 7 6
Milan Welte 1 7 65 1
17.10.20
1-a rundă de calif.
Jack Draper 2 6 7
Evgeny Karlovskiy 0 1 5
bărbaţi dublu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.10.20
Semifinală
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 6 6 12
Zdenek Kolar/Albano Olivetti 1 4 78 10
23.10.20
Semifinală
Andre Begemann/David Pel 2 7 6
James Cerretani/Tristan-Samuel Weissborn 0 5 3
22.10.20
Sfert de finală
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 6 3 10
Antoine Hoang/Daniel Masur 1 4 6 8
22.10.20
Sfert de finală
James Cerretani/Tristan-Samuel Weissborn 2 3 7 10
Jakob Schnaitter/Michael Weindl 1 6 62 5
22.10.20
Sfert de finală
Andre Begemann/David Pel 2 6 6 10
Sergio Galdos/Marc-Andrea Huesler 1 2 75 3
22.10.20
Sfert de finală
Zdenek Kolar/Albano Olivetti 2 6 6 10
Sebastian Korda/Brandon Nakashima 1 74 3 3
21.10.20
1-a rundă
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 5 6 10
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 1 7 3 4
21.10.20
1-a rundă
James Cerretani/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 4 12
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 1 2 6 10
21.10.20
1-a rundă
Antoine Hoang/Daniel Masur 2 7 6
Fabian Fallert/Johannes Haerteis 0 610 1
20.10.20
1-a rundă
Jakob Schnaitter/Michael Weindl 2 6 6
Max Hans Rehberg/Cedrik-Marcel Stebe 0 4 4
20.10.20
1-a rundă
Andre Begemann/David Pel 2 6 6
Julian Lenz/Yannick Maden 0 3 2
20.10.20
1-a rundă
Zdenek Kolar/Albano Olivetti 2 6 6 10
Fernando Romboli/Tsung-Hua Yang 1 3 76 7
20.10.20
1-a rundă
Sebastian Korda/Brandon Nakashima 2 6 7
N.Sriram Balaji/Luca Margaroli 0 4 5
20.10.20
1-a rundă
Sergio Galdos/Marc-Andrea Huesler 2 6 2 11
Dustin Brown/Brayden Schnur 1 3 6 9
<