Italy F17 (Albinea) 2018 scoruri live, rezultate live

Italy F17 (Albinea) live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F17 (Albinea) seturi 1 2 3 4 5
07.07.18
Finală
Pietro Rondoni 2 2 6 6
Davide Galoppini 1 6 1 4
06.07.18
Semifinală
Pietro Rondoni 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 1 3
06.07.18
Semifinală
Davide Galoppini 2 6 3 7
Lucas Gomez 1 4 6 67
05.07.18
Sfert de finală
Mircea-Alexandru Jecan 2 7 7
Giovanni Fonio 0 5 63
05.07.18
Sfert de finală
Lucas Gomez 2 6 6
Riccardo Bonadio 0 3 3
05.07.18
Sfert de finală
Pietro Rondoni 2 6 6
Andres Gabriel Ciurletti 0 1 2
05.07.18
Sfert de finală
Davide Galoppini 2 6 6
Fabrizio Ornago 0 2 2
04.07.18
a 2-a rundă
Fabrizio Ornago 2 4 6 7
Jacopo Berrettini 1 6 4 5
04.07.18
a 2-a rundă
Riccardo Bonadio 2 6 6
Andrea Guerrieri 0 3 4
04.07.18
a 2-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 1 5
Eduard Esteve Lobato retragere 0 1
04.07.18
a 2-a rundă
Lucas Gomez 2 6 6
Simone Roncalli 0 2 3
04.07.18
a 2-a rundă
Pietro Rondoni 2 6 6
Luis Patino 0 2 2
04.07.18
a 2-a rundă
Davide Galoppini 2 6 6
Pietro Licciardi 0 2 3
04.07.18
a 2-a rundă
Andres Gabriel Ciurletti 1 7 5 2
Matias Zukas retragere 0 6 0
04.07.18
a 2-a rundă
Giovanni Fonio 2 4 6 6
Luca Tomasetto 1 6 1 1
02.07.18
1-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Filippo Speziali 0 0 4
02.07.18
1-a rundă
Simone Roncalli 2 6 6
Alessandro Coppini 0 1 1
02.07.18
1-a rundă
Andres Gabriel Ciurletti 2 7 6
Pierre Faivre 0 5 3
02.07.18
1-a rundă
Luca Tomasetto 2 7 6
Marco Miceli 0 64 2
03.07.18
1-a rundă
Luis Patino 2 6 6
Bastian Malla 0 3 4
03.07.18
1-a rundă
Fabrizio Ornago 2 7 1 6
Filippo Leonardi 1 65 6 3
03.07.18
1-a rundă
Riccardo Bonadio 2 6 6
Antonio Massara 0 3 1
03.07.18
1-a rundă
Lucas Gomez 2 7 6
Omar Giacalone 0 5 4
03.07.18
1-a rundă
Pietro Rondoni 1 6 4
Corrado Summaria retragere 0 2 2
03.07.18
1-a rundă
Eduard Esteve Lobato 1 6 3
Juan Pablo Paz retragere 0 3 0
03.07.18
1-a rundă
Pietro Licciardi 2 6 6
Giuseppe La Vela 0 4 2
03.07.18
1-a rundă
Matias Zukas 2 5 6 6
Gabriele Bosio 1 7 3 3
03.07.18
1-a rundă
Giovanni Fonio 1 6 1
Matteo Fortini retragere 0 1 0
04.07.18
1-a rundă
Davide Galoppini 1 6 6 6 4
Wilson Leite retragere 0 7 2 1
04.07.18
1-a rundă
Andrea Guerrieri 2 7 6 6
Tommaso Roggero 1 5 74 3
04.07.18
1-a rundă
Jacopo Berrettini 2 6 6
Lorenzo Bocchi 0 3 2
01.07.18
Calificare
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 7
Paolo Dagnino 0 3 5
01.07.18
Calificare
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Luigi Sorrentino 0 3 1
01.07.18
Calificare
Luca Tomasetto 2 6 6
Andrea Borroni 0 3 4
01.07.18
Calificare
Marco Miceli 2 6 6
Umberto Giovannini 0 2 4
01.07.18
Calificare
Tommaso Roggero 2 6 6
Pasquale De Giorgio 0 1 2
01.07.18
Calificare
Gabriele Bosio 2 6 7
Andrea Bolla 0 3 5
01.07.18
Calificare
Filippo Speziali 2 6 6 6
Carlo Donato 1 3 76 3
01.07.18
Calificare
Giuseppe La Vela 2 6 6
Andrea Bessire 0 1 0
30.06.18
1-a rundă de calif.
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Luigi Moretti 0 2 2
30.06.18
1-a rundă de calif.
Paolo Dagnino 2 6 5 6
Edoardo Zanada 1 2 7 2
30.06.18
1-a rundă de calif.
Andrea Borroni 2 6 6
Francesco Coriani 0 0 1
30.06.18
1-a rundă de calif.
Umberto Giovannini 2 6 6
Carlo Alberto Fossati 0 1 4
30.06.18
1-a rundă de calif.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Christian Felline 0 2 1
30.06.18
1-a rundă de calif.
Luca Tomasetto 2 6 6 6
Leonardo Taddia 1 75 4 4
30.06.18
1-a rundă de calif.
Andrea Bolla 2 6 6
Stefano Baldoni 0 0 3
30.06.18
1-a rundă de calif.
Marco Miceli 2 6 6
Leonardo Chiari 0 0 1
30.06.18
1-a rundă de calif.
Luigi Sorrentino 2 6 6
Matteo Ghelli 0 3 0
30.06.18
1-a rundă de calif.
Carlo Donato 2 6 6 7
Daniele Spinnato 1 75 3 5
30.06.18
1-a rundă de calif.
Tommaso Roggero 2 6 6
Vlad Andrei Dumitru 0 1 1
30.06.18
1-a rundă de calif.
Andrea Bessire 2 6 6
Mattia Scotti 0 2 2
30.06.18
1-a rundă de calif.
Pasquale De Giorgio 2 6 6
Alessandro Dragoni 0 3 1
30.06.18
1-a rundă de calif.
Gabriele Bosio 2 6 6
Francesco Oliva 0 2 0
30.06.18
1-a rundă de calif.
Filippo Speziali 2 6 6
Vladimir Filip 0 3 2
30.06.18
1-a rundă de calif.
Giuseppe La Vela 2 6 6
Davide Della Tommasina 0 3 1
bărbaţi dublu Zgura Italy Italy F17 (Albinea) seturi 1 2 3 4 5
02.07.18
Finală
Omar Giacalone/Pietro Rondoni 2 6 6
Fabrizio Ornago/Matias Zukas 0 3 3
02.07.18
Semifinală
Omar Giacalone/Pietro Rondoni 2 6 3 10
Riccardo Bonadio/Giovanni Fonio 1 2 6 4
02.07.18
Semifinală
Fabrizio Ornago/Matias Zukas 2 6 6
Pietro Licciardi/Antonio Massara 0 3 4
02.07.18
Sfert de finală
Omar Giacalone/Pietro Rondoni 2 2 7 10
Matteo Curci/Andrea Guerrieri 1 6 66 8
02.07.18
Sfert de finală
Fabrizio Ornago/Matias Zukas 2 6 6
Davide Della Tommasina/Filippo Leonardi 0 4 2
02.07.18
Sfert de finală
Pietro Licciardi/Antonio Massara 2 3 6 10
Alessandro Coppini/Bastian Malla 1 6 3 8
02.07.18
Sfert de finală
Riccardo Bonadio/Giovanni Fonio 2 6 7
Luis Patino/Juan Pablo Paz 0 4 62
02.07.18
1-a rundă
Davide Della Tommasina/Filippo Leonardi 2 5 6 10
Gabriele Bosio/Filippo Speziali 1 7 0 6
02.07.18
1-a rundă
Fabrizio Ornago/Matias Zukas 2 7 6
Carlo Donato/Giuseppe La Vela 0 5 4
02.07.18
1-a rundă
Pietro Licciardi/Antonio Massara 2 6 6
Lorenzo Di Maro/Marco Di Maro 0 0 1
02.07.18
1-a rundă
Riccardo Bonadio/Giovanni Fonio 2 6 6
Adelchi Virgili/Augusto Virgili 0 4 2
02.07.18
1-a rundă
Luis Patino/Juan Pablo Paz 2 6 6
Vladimir Filip/Mircea-Alexandru Jecan 0 1 2
02.07.18
1-a rundă
Matteo Curci/Andrea Guerrieri 2 6 6
Matteo Fortini/Luigi Moretti 0 2 1
02.07.18
1-a rundă
Alessandro Coppini/Bastian Malla 2 6 5 10
Lorenzo Bocchi/Federico Ottolini 1 3 7 6
<