Italy F34 (Santa 2018 scoruri live, rezultate live

Italy F34 (Santa Margherita Di Pula) live, $25K

bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F34 (Santa seturi 1 2 3 4 5
03.11.18
Finală
Riccardo Bonadio 2 6 7
Jordan Correia Passos Do Carmo 0 2 5
02.11.18
Semifinală
Riccardo Bonadio 2 7 1 6
Nerman Fatic 1 5 6 1
02.11.18
Semifinală
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 7 6
Marco Bortolotti 0 64 0
01.11.18
Sfert de finală
Marco Bortolotti 2 6 7
Mircea-Alexandru Jecan 0 2 5
01.11.18
Sfert de finală
Riccardo Bonadio 2 6 6
Davide Galoppini 0 2 2
01.11.18
Sfert de finală
Nerman Fatic 2 6 0 6
Peter Torebko 1 4 6 2
01.11.18
Sfert de finală
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Pol Toledo Bague 0 3 1
31.10.18
a 2-a rundă
Peter Torebko 2 6 7
Marko Miladinovic 0 1 5
31.10.18
a 2-a rundă
Marco Bortolotti 2 6 6
Georg Winkler 0 2 3
31.10.18
a 2-a rundă
Riccardo Bonadio 1 6
Nicolae Frunza retragere 0 3
31.10.18
a 2-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6 6
Toby Martin 1 72 3 3
31.10.18
a 2-a rundă
Nerman Fatic 1 6 1
Antonio Massara retragere 0 2 0
31.10.18
a 2-a rundă
Pol Toledo Bague 2 6 6
Thiago Agustin Tirante 0 3 1
31.10.18
a 2-a rundă
Davide Galoppini 2 6 6
Rayane Roumane 0 2 3
31.10.18
a 2-a rundă
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Duje Kekez 0 3 2
30.10.18
1-a rundă
Peter Torebko 2 6 6
Franco Capalbo 0 3 1
30.10.18
1-a rundă
Marco Bortolotti 2 7 7
Bogdan Ionut Apostol 0 65 5
30.10.18
1-a rundă
Riccardo Bonadio 2 6 6
Mateo Nicolas Martinez 0 2 4
30.10.18
1-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6 6
Bruno Sant'Anna 1 3 75 3
30.10.18
1-a rundă
Antonio Massara 1 4
Ronald Slobodchikov retragere 0 1
30.10.18
1-a rundă
Toby Martin 2 7 6
Alessandro Ceppellini 0 5 3
30.10.18
1-a rundă
Duje Kekez 1 6 3
Dante Gennaro retragere 0 1 0
30.10.18
1-a rundă
Nerman Fatic 2 6 6
Federico Bertuccioli 0 3 1
30.10.18
1-a rundă
Pol Toledo Bague 2 6 6
Jakob Sude 0 1 1
30.10.18
1-a rundă
Davide Galoppini 2 6 1 6
Timur Kiuamov 1 3 6 3
30.10.18
1-a rundă
Nicolae Frunza 2 7 6
Gianluca Di Nicola 0 5 1
30.10.18
1-a rundă
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 7
Francesco Forti 0 4 64
30.10.18
1-a rundă
Georg Winkler 2 7 6
Mike Loccisano 0 5 3
30.10.18
1-a rundă
Rayane Roumane 2 7 6
Diego Matos 0 66 3
30.10.18
1-a rundă
Marko Miladinovic 2 2 6 6
Nicolas Parizzia 1 6 3 4
30.10.18
1-a rundă
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Federico Iannaccone 0 3 2
28.10.18
Calificare
Peter Torebko 2 6 6
Francesco Maestrelli 0 1 2
28.10.18
Calificare
Diego Matos 2 6 6
Luca George Tatomir 0 2 0
28.10.18
Calificare
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 7
Teodor Nicolae Marin 0 2 66
28.10.18
Calificare
Toby Martin 2 6 6 6
Carlos Sanchez Jover 1 73 4 4
28.10.18
Calificare
Timur Kiuamov 2 6 6
Muthu Aadhitiya Senthilkumar 0 0 2
28.10.18
Calificare
Rayane Roumane 2 6 6
Milan Radojkovic 0 2 4
28.10.18
Calificare
Nicolas Parizzia 2 6 6
Franjo Raspudic 0 1 0
28.10.18
Calificare
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Vladimir Filip 0 3 1
27.10.18
1-a rundă de calif.
Diego Matos 2 6 7
Andrea Fiorentini 0 4 5
27.10.18
1-a rundă de calif.
Franjo Raspudic 2 6 6
Niclas Loccisano 0 2 0
27.10.18
1-a rundă de calif.
Teodor Nicolae Marin 2 6 6
Luka Stojanovic (SRB) 0 2 4
27.10.18
1-a rundă de calif.
Toby Martin 2 6 6
Leonardo Mazzucchelli 0 1 4
27.10.18
1-a rundă de calif.
Luca George Tatomir 2 6 1 6
Marco Dessi 1 4 6 2
27.10.18
1-a rundă de calif.
Vladimir Filip 2 6 7 6
Patrick Grigoriu 1 73 5 4
27.10.18
1-a rundă de calif.
Rayane Roumane 2 6 6
Massimiliano De Pasquale 0 3 2
27.10.18
1-a rundă de calif.
Nicolas Parizzia 2 6 6
Guan Kai Wang 0 1 1
27.10.18
1-a rundă de calif.
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Mario Salinger 0 0 1
27.10.18
1-a rundă de calif.
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Noah Schlagenhauf 0 2 2
27.10.18
1-a rundă de calif.
Muthu Aadhitiya Senthilkumar 2 6 6
Sid Donarski 0 2 0
27.10.18
1-a rundă de calif.
Milan Radojkovic 2 6 2 7
Umberto Setter 1 1 6 5
27.10.18
1-a rundă de calif.
Francesco Maestrelli 2 6 6
Riccardo Mascarini 0 0 2
bărbaţi dublu Zgura Italy Italy F34 (Santa seturi 1 2 3 4 5
29.10.18
Finală
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 7 2 10
Marco Bortolotti/Diego Matos 1 5 6 6
29.10.18
Semifinală
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Francesco Forti/Francesco Maestrelli 0 2 3
29.10.18
Semifinală
Marco Bortolotti/Diego Matos 1 w/o
Mateo Nicolas Martinez/Bruno Sant'Anna 0
29.10.18
Sfert de finală
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 4 6 10
Riccardo Bonadio/Pol Toledo Bague 1 6 2 3
29.10.18
Sfert de finală
Mateo Nicolas Martinez/Bruno Sant'Anna 2 6 6
Sid Donarski/Luka Stojanovic (SRB) 0 0 1
29.10.18
Sfert de finală
Marco Bortolotti/Diego Matos 2 7 7
Timur Kiuamov/Toby Martin 0 64 63
29.10.18
Sfert de finală
Francesco Forti/Francesco Maestrelli 2 6 6
Vladimir Filip/Teodor Nicolae Marin 0 3 4
29.10.18
1-a rundă
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 1 w/o
Jordan Correia Passos Do Carmo/Dante Gennaro 0
29.10.18
1-a rundă
Vladimir Filip/Teodor Nicolae Marin 1 w/o
Nerman Fatic/Duje Kekez 0
29.10.18
1-a rundă
Mateo Nicolas Martinez/Bruno Sant'Anna 1 5
Mike Loccisano/Niclas Loccisano retragere 0 0
29.10.18
1-a rundă
Marco Bortolotti/Diego Matos 2 6 6
Viacheslav Glebov/Ronald Slobodchikov 0 1 1
29.10.18
1-a rundă
Timur Kiuamov/Toby Martin 1 w/o
Nicolae Frunza/Luca George Tatomir 0
29.10.18
1-a rundă
Sid Donarski/Luka Stojanovic (SRB) 2 6 5 10
Franjo Raspudic/Mario Salinger 1 1 7 5
29.10.18
1-a rundă
Riccardo Bonadio/Pol Toledo Bague 2 7 6
Milan Radojkovic/Peter Torebko 0 64 2
29.10.18
1-a rundă
Francesco Forti/Francesco Maestrelli 2 6 6
Patrick Grigoriu/Jakob Sude 0 4 2
<