Italy F8 (Santa 2017 scoruri live, rezultate live

Italy F8 (Santa Margherita Di Pula) live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F8 (Santa seturi 1 2 3 4 5
15.04.17
Finală
Yannick Maden 2 2 6 6
Andrea Collarini 1 6 1 3
14.04.17
Semifinală
Yannick Maden 2 6 0 6
Omar Giacalone 1 3 6 4
14.04.17
Semifinală
Andrea Collarini 2 0 6 6
Michael Linzer 1 6 3 3
13.04.17
Sfert de finală
Michael Linzer 2 7 7
Walter Trusendi 0 5 5
13.04.17
Sfert de finală
Yannick Maden 2 6 6
Vasile Antonescu 0 3 2
13.04.17
Sfert de finală
Andrea Collarini 2 6 6
Juan Pablo Ficovich 0 3 1
13.04.17
Sfert de finală
Omar Giacalone 2 6 6
Pietro Licciardi 0 2 1
11.04.17
a 2-a rundă
Michael Linzer 1 w/o
Michael Quintero 0
12.04.17
a 2-a rundă
Walter Trusendi 2 7 6
Erik Crepaldi 0 5 0
12.04.17
a 2-a rundă
Yannick Maden 2 3 6 6
Lorenzo Frigerio 1 6 0 1
12.04.17
a 2-a rundă
Andrea Collarini 2 7 7
Rhyne Williams 0 64 5
12.04.17
a 2-a rundă
Vasile Antonescu 2 4 7 6
Benjamin Loccisano 1 6 64 1
12.04.17
a 2-a rundă
Omar Giacalone 2 6 7
Filippo Baldi 0 3 65
12.04.17
a 2-a rundă
Pietro Licciardi 2 4 6 6
Maxime Hamou 1 6 4 4
12.04.17
a 2-a rundă
Juan Pablo Ficovich 2 6 2 6
Daniel Masur 1 1 6 4
10.04.17
1-a rundă
Michael Quintero 2 6 6
Gibril Diarra 0 1 4
10.04.17
1-a rundă
Rhyne Williams 2 7 1 6
Ryusei Makiguchi 1 5 6 1
10.04.17
1-a rundă
Vasile Antonescu 2 6 4 6
Gregoire Barrere 1 4 6 2
10.04.17
1-a rundă
Daniel Masur 2 6 4 6
Luca Prevosto 1 2 6 3
10.04.17
1-a rundă
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol 0 2 0
11.04.17
1-a rundă
Walter Trusendi 2 6 6
Petru-Alexandru Luncanu 0 2 1
11.04.17
1-a rundă
Erik Crepaldi 2 6 4 6
Davide Della Tommasina 1 3 6 4
11.04.17
1-a rundă
Michael Linzer 2 6 6
Adrian Bodmer 0 0 2
11.04.17
1-a rundă
Yannick Maden 2 6 6
Riccardo Bonadio 0 3 4
11.04.17
1-a rundă
Andrea Collarini 1 6
Kirill Kivattsev retragere 0 1
11.04.17
1-a rundă
Omar Giacalone 2 6 6
Alessandro Bega 0 0 1
11.04.17
1-a rundă
Lorenzo Frigerio 2 3 6 6
Yannick Vandenbulcke 1 6 1 4
11.04.17
1-a rundă
Pietro Licciardi 2 6 6
Jakob Sude 0 1 3
11.04.17
1-a rundă
Maxime Hamou 2 6 7
Giovanni Rizzuti 0 1 5
11.04.17
1-a rundă
Filippo Baldi 2 6 6
Remy Bertola 0 3 4
11.04.17
1-a rundă
Benjamin Loccisano 2 6 6
Riccardo Balzerani 0 2 2
10.04.17
Calificare
Michael Quintero 2 7 6
Vitalii Shcherba 0 63 3
10.04.17
Calificare
Jakob Sude 2 6 6
Alessandro Ricci 0 2 4
10.04.17
Calificare
Adrian Bodmer 2 6 6
Riccardo Roberto 0 4 0
10.04.17
Calificare
Pietro Licciardi 2 6 6
Nicolas Carlone 0 4 0
10.04.17
Calificare
Giovanni Rizzuti 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 1 1
10.04.17
Calificare
Bogdan Ionut Apostol 2 6 7
Alen Avidzba 0 4 65
10.04.17
Calificare
Remy Bertola 2 6 6
Andrea Guerrieri 0 4 2
10.04.17
Calificare
Kirill Kivattsev 2 6 3 6
Riccardo Siciliano 1 4 6 2
10.04.17
2-a rundă de calif.
Michael Quintero 2 6 6 7
Francesco Ferrari 1 74 1 63
10.04.17
2-a rundă de calif.
Jakob Sude 2 6 6
Jonathan Prince 0 2 1
10.04.17
2-a rundă de calif.
Adrian Bodmer 2 6 6
Marcel Marlon Sudzum 0 1 0
10.04.17
2-a rundă de calif.
Pietro Licciardi 2 6 6
Niclas Loccisano 0 2 1
10.04.17
2-a rundă de calif.
Giovanni Rizzuti 2 6 6
Evan Bechtel 0 1 1
10.04.17
2-a rundă de calif.
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Francesco Moncagatto 0 2 0
10.04.17
2-a rundă de calif.
Vitalii Shcherba 2 7 6
Mike Loccisano 0 5 2
10.04.17
2-a rundă de calif.
Nicolas Carlone 2 7 6
Alessandro Ceppellini 0 62 2
10.04.17
2-a rundă de calif.
Riccardo Roberto 2 6 2 6
Bogdan Djurdjevic 1 3 6 4
10.04.17
2-a rundă de calif.
Remy Bertola 2 6 6
Pedro Uribe 0 1 2
10.04.17
2-a rundă de calif.
Andrea Guerrieri 2 5 6 6
Patrick Grigoriu 1 7 2 0
10.04.17
2-a rundă de calif.
Kirill Kivattsev 2 6 6
Nikolaj Talimaa 0 1 2
10.04.17
2-a rundă de calif.
Alessandro Ricci 2 6 6
Leonardo Chiari 0 3 2
10.04.17
2-a rundă de calif.
Riccardo Siciliano 2 4 6 6
Alexandru Catalin Marasin 1 6 1 4
10.04.17
2-a rundă de calif.
Federico Juan Aguilar 2 4 7 6
Michele Longo 1 6 61 4
10.04.17
2-a rundă de calif.
Alen Avidzba 2 6 6
Gabriele Maria Noce 0 1 1
10.04.17
1-a rundă de calif.
Jonathan Prince 2 3 7 6
Enrico Becuzzi 1 6 64 1
bărbaţi dublu Zgura Italy Italy F8 (Santa seturi 1 2 3 4 5
10.04.17
Finală
Adrian Bodmer/Jakob Sude 2 7 4 10
Andrea Collarini/Rhyne Williams 1 65 6 1
10.04.17
Semifinală
Adrian Bodmer/Jakob Sude 2 6 7
Filippo Baldi/Gibril Diarra 0 4 5
10.04.17
Semifinală
Andrea Collarini/Rhyne Williams 2 6 6
Giovanni Rizzuti/Riccardo Roberto 0 2 2
10.04.17
Sfert de finală
Adrian Bodmer/Jakob Sude 2 6 7
Vasile Antonescu/Pietro Licciardi 0 3 5
10.04.17
Sfert de finală
Giovanni Rizzuti/Riccardo Roberto 2 6 4 10
Davide Della Tommasina/Walter Trusendi 1 4 6 7
10.04.17
Sfert de finală
Andrea Collarini/Rhyne Williams 2 6 6
Federico Juan Aguilar/Juan Pablo Ficovich 0 4 2
10.04.17
Sfert de finală
Filippo Baldi/Gibril Diarra 2 2 6 10
Erik Crepaldi/Francesco Moncagatto 1 6 3 8
10.04.17
1-a rundă
Erik Crepaldi/Francesco Moncagatto 2 6 6
Riccardo Bonadio/Omar Giacalone 0 4 4
10.04.17
1-a rundă
Federico Juan Aguilar/Juan Pablo Ficovich 2 6 6 10
Bogdan Ionut Apostol/Alexandru Catalin Marasin 1 72 1 4
10.04.17
1-a rundă
Adrian Bodmer/Jakob Sude 2 6 3 10
Patrick Grigoriu/Petru-Alexandru Luncanu 1 1 6 6
10.04.17
1-a rundă
Davide Della Tommasina/Walter Trusendi 2 4 6 10
Gregoire Barrere/Daniel Masur 1 6 2 1
10.04.17
1-a rundă
Giovanni Rizzuti/Riccardo Roberto 2 6 6
Mike Loccisano/Niclas Loccisano 0 0 2
10.04.17
1-a rundă
Andrea Collarini/Rhyne Williams 2 6 6
Evan Bechtel/Marcel Marlon Sudzum 0 0 0
10.04.17
1-a rundă
Filippo Baldi/Gibril Diarra 2 6 7
Alen Avidzba/Vitalii Shcherba 0 4 5
10.04.17
1-a rundă
Vasile Antonescu/Pietro Licciardi 2 6 6
Jonathan Prince/Alessandro Ricci 0 2 1
<