Kazakhstan F5 (Shymkent) 2018 scoruri live, rezultate live

Kazakhstan F5 (Shymkent) live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan Kazakhstan F5 (Shymkent) seturi 1 2 3 4 5
28.04.18
Finală
Denis Yevseyev 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 2 3
27.04.18
Semifinală
Teimuraz Gabashvili 2 3 6 6
Roman Khassanov 1 6 1 2
27.04.18
Semifinală
Denis Yevseyev 2 4 6 6
Denys Klok 1 6 1 0
25.04.18
Sfert de finală
Denys Klok 2 6 6
Mikalai Haliak 0 1 0
26.04.18
Sfert de finală
Teimuraz Gabashvili 2 6 6
Matvey Minin 0 1 2
26.04.18
Sfert de finală
Denis Yevseyev 2 6 7
Matvey Khomentovskiy 0 1 5
26.04.18
Sfert de finală
Roman Khassanov 2 6 6
Vladimir Korolev 0 3 3
25.04.18
a 2-a rundă
Teimuraz Gabashvili 2 3 7 6
Maksim Tikhomirov 1 6 5 2
25.04.18
a 2-a rundă
Denis Yevseyev 2 4 7 6
Yan Bondarevskiy 1 6 5 1
25.04.18
a 2-a rundă
Roman Khassanov 2 3 6 7
Daniil Klimov 1 6 2 5
25.04.18
a 2-a rundă
Vladimir Korolev 2 7 6 6
Johan Nikles 1 65 73 1
25.04.18
a 2-a rundă
Denys Klok 2 6 6
Vladislav Dubinsky 0 3 2
25.04.18
a 2-a rundă
Matvey Khomentovskiy 2 6 6
Beibit Zhukayev 0 2 2
25.04.18
a 2-a rundă
Mikalai Haliak 2 1 7 6
Ivan Gakhov 1 6 5 4
25.04.18
a 2-a rundă
Matvey Minin 2 6 7
Bogdan Bobrov 0 3 67
23.04.18
1-a rundă
Johan Nikles 2 6 6
Anton Chekhov 0 1 3
23.04.18
1-a rundă
Vladimir Korolev 2 6 6
Yan Sabanin 0 2 2
23.04.18
1-a rundă
Mikalai Haliak 2 6 6
Sagadat Ayap 0 4 2
23.04.18
1-a rundă
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Aleksandre Metreveli 0 2 2
24.04.18
1-a rundă
Teimuraz Gabashvili 2 7 6
George Tsivadze 0 5 1
24.04.18
1-a rundă
Maksim Tikhomirov 2 6 6
Quentin Folliot 0 4 0
24.04.18
1-a rundă
Denis Yevseyev 2 6 6
Timur Maulenov 0 4 1
24.04.18
1-a rundă
Vladislav Dubinsky 1 3 6 3
Artem Dubrivnyy retragere 0 6 1 1
24.04.18
1-a rundă
Roman Khassanov 2 6 3 6
Sergei Pogosian 1 1 6 1
24.04.18
1-a rundă
Ivan Gakhov 2 6 6
Bulat Galiev 0 4 2
24.04.18
1-a rundă
Bogdan Bobrov 2 6 6
Timur Khabibulin 0 2 1
24.04.18
1-a rundă
Denys Klok 2 2 6 6
Vazha Shubladze 1 6 3 0
24.04.18
1-a rundă
Matvey Khomentovskiy 2 6 6
Karol Beck 0 4 3
24.04.18
1-a rundă
Daniil Klimov 2 7 6
Grigoriy Lomakin 0 5 0
24.04.18
1-a rundă
Matvey Minin 2 6 6 6
Imanol Lopez Morillo 1 74 2 0
24.04.18
1-a rundă
Beibit Zhukayev 2 7 6
Oleksandr Bielinskyi 0 64 4
23.04.18
Calificare
Karol Beck 2 6 6
Dietrich Dernowski 0 3 1
23.04.18
Calificare
Maksim Tikhomirov 2 7 6
Vadim Kutsenko 0 67 2
23.04.18
Calificare
Vladislav Dubinsky 2 6 6
Sultan Narbekov 0 1 0
23.04.18
Calificare
Timur Khabibulin 2 6 6
Yerassyl Murat 0 0 3
23.04.18
Calificare
Quentin Folliot 2 6 5 6
Loick Bruandet 1 2 7 3
23.04.18
Calificare
Vazha Shubladze 2 6 6
Sergey Bolotov 0 3 1
23.04.18
Calificare
Matvey Minin 2 6 7
Imanol Lopez Morillo 0 2 68
23.04.18
Calificare
Sergei Pogosian 2 6 6
Mark Tryakshin 0 3 3
22.04.18
2-a rundă de calif.
Vadim Kutsenko 2 6 6
Ayubkhon Khasanov 0 2 0
22.04.18
2-a rundă de calif.
Karol Beck 2 6 6
Sergey Dorozhkin 0 0 0
22.04.18
2-a rundă de calif.
Maksim Tikhomirov 2 6 5 6
Rafik Terzyan 1 2 7 2
22.04.18
2-a rundă de calif.
Vladislav Dubinsky 2 6 3 6
Dmytro Ishtuganov 1 4 6 1
22.04.18
2-a rundă de calif.
Timur Khabibulin 2 6 6
Maksim Zubkou 0 3 4
22.04.18
2-a rundă de calif.
Dietrich Dernowski 2 6 6
Sundet Nagimetov 0 3 4
22.04.18
2-a rundă de calif.
Loick Bruandet 2 6 6
Yahor Yatsyk 0 1 2
22.04.18
2-a rundă de calif.
Quentin Folliot 2 6 6
Nikita Kashirin 0 4 4
22.04.18
2-a rundă de calif.
Vazha Shubladze 2 6 6
Ramazan Nureev 0 1 4
22.04.18
2-a rundă de calif.
Sergey Bolotov 2 6 6
Maksim Maslov 0 2 2
22.04.18
2-a rundă de calif.
Matvey Minin 2 6 6
Alexander Maltsev (RUS) 0 1 0
22.04.18
2-a rundă de calif.
Imanol Lopez Morillo 2 6 6
Bekzat Usipbekov 0 3 1
22.04.18
2-a rundă de calif.
Sultan Narbekov 1 6 2
Temirlan Nauruzov retragere 0 0 0
22.04.18
2-a rundă de calif.
Sergei Pogosian 1 5
Alexander Guskov retragere 0 1
22.04.18
2-a rundă de calif.
Yerassyl Murat 2 6 6
Yusei Fukuoka 0 3 1
22.04.18
2-a rundă de calif.
Mark Tryakshin 2 6 6
Stepan Beresnev 0 4 3
21.04.18
1-a rundă de calif.
Dmytro Ishtuganov 2 7 6
Kudratilla Shonigmatov 0 5 1
21.04.18
1-a rundă de calif.
Maksim Zubkou 2 6 6
Damir Makhmudov 0 2 3
21.04.18
1-a rundă de calif.
Dietrich Dernowski 2 6 6
Didal Didalov 0 0 0
21.04.18
1-a rundă de calif.
Loick Bruandet 2 6 6
Victor Gurevich 0 2 0
21.04.18
1-a rundă de calif.
Sergey Bolotov 2 6 4 6
Vladislav Tasenkov 1 1 6 3
21.04.18
1-a rundă de calif.
Rafik Terzyan 2 4 6 6
Igor Timoshenko 1 6 3 2
21.04.18
1-a rundă de calif.
Yerassyl Murat 2 7 6
Fariduni Hamid 0 5 3
21.04.18
1-a rundă de calif.
Bekzat Usipbekov 2 6 1 6
Aliaksandr Prudnikau 1 3 6 3
21.04.18
1-a rundă de calif.
Mark Tryakshin 2 6 3 7
Sardor Pulatov 1 3 6 63
21.04.18
1-a rundă de calif.
Nikita Kashirin 2 7 6
Arpit Sharma 0 5 3
bărbaţi dublu Zgura Kazakhstan Kazakhstan F5 (Shymkent) seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Finală
Ivan Gakhov/Roman Khassanov 2 5 6 11
Oleksandr Bielinskyi/Yan Sabanin 1 7 2 9
23.04.18
Semifinală
Ivan Gakhov/Roman Khassanov 2 6 4 10
Sagadat Ayap/Mikalai Haliak 1 4 6 5
23.04.18
Semifinală
Oleksandr Bielinskyi/Yan Sabanin 2 6 6
Timur Maulenov/Beibit Zhukayev 0 3 3
23.04.18
Sfert de finală
Ivan Gakhov/Roman Khassanov 2 6 6 10
Sergey Bolotov/Ramazan Nureev 1 76 4 8
23.04.18
Sfert de finală
Sagadat Ayap/Mikalai Haliak 2 6 6
Quentin Folliot/Johan Nikles 0 3 2
23.04.18
Sfert de finală
Timur Maulenov/Beibit Zhukayev 2 3 6 10
Denys Klok/Vladimir Korolev 1 6 4 8
23.04.18
Sfert de finală
Oleksandr Bielinskyi/Yan Sabanin 2 6 6
Yerassyl Murat/Sundet Nagimetov 0 2 0
23.04.18
1-a rundă
Ivan Gakhov/Roman Khassanov 2 6 5 10
Matvey Khomentovskiy/Maksim Tikhomirov 1 4 7 5
23.04.18
1-a rundă
Sagadat Ayap/Mikalai Haliak 2 6 6
Vladislav Tasenkov/Bekzat Usipbekov 0 2 2
23.04.18
1-a rundă
Denys Klok/Vladimir Korolev 2 6 6
Teimuraz Gabashvili/Timur Khabibulin 0 4 4
23.04.18
1-a rundă
Yerassyl Murat/Sundet Nagimetov 2 7 6
Vladislav Dubinsky/Bulat Galiev 0 5 4
23.04.18
1-a rundă
Timur Maulenov/Beibit Zhukayev 2 2 6 10
Daniil Klimov/Maksim Zubkou 1 6 2 7
23.04.18
1-a rundă
Oleksandr Bielinskyi/Yan Sabanin 2 6 7
Anton Chekhov/Grigoriy Lomakin 0 1 65
23.04.18
1-a rundă
Sergey Bolotov/Ramazan Nureev 2 2 7 10
Imanol Lopez Morillo/Vazha Shubladze 1 6 63 7
23.04.18
1-a rundă
Quentin Folliot/Johan Nikles 2 7 3 10
Aleksandre Metreveli/George Tsivadze 1 64 6 7
<