Kuwait F3 (Meshref) 2018 scoruri live, rezultate live

Kuwait F3 (Meshref) live, $15K

bărbaţi simplu Hard Kuwait Kuwait F3 (Meshref) seturi 1 2 3 4 5
18.11.18
Finală
Aidan Mchugh 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 1 3
17.11.18
Semifinală
Constantin Bittoun Kouzmine 2 3 6 6
Kai Wehnelt 1 6 3 4
17.11.18
Semifinală
Aidan Mchugh 2 7 6
Julian Ocleppo 0 5 1
16.11.18
Sfert de finală
Kai Wehnelt 2 6 7
Jonathan Binding 0 3 5
16.11.18
Sfert de finală
Julian Ocleppo 2 6 6
Alessandro Bega 0 4 3
16.11.18
Sfert de finală
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Alec Adamson 0 3 4
16.11.18
Sfert de finală
Aidan Mchugh 2 6 6
Roy De Valk 0 1 4
15.11.18
a 2-a rundă
Alessandro Bega 2 7 7
Jordi Walder 0 5 62
15.11.18
a 2-a rundă
Roy De Valk 2 6 3 6
Ergi Kirkin 1 4 6 4
15.11.18
a 2-a rundă
Jonathan Binding 2 6 7
Giovani Samaha 0 1 63
15.11.18
a 2-a rundă
Kai Wehnelt 2 6 6
Alen Rogic Hadzalic 0 3 2
15.11.18
a 2-a rundă
Julian Ocleppo 2 6 3 6
Pol Martin Tiffon 1 2 6 3
15.11.18
a 2-a rundă
Alec Adamson 2 7 6
Marc Dijkhuizen 0 5 4
15.11.18
a 2-a rundă
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Bart Stevens 0 4 3
15.11.18
a 2-a rundă
Aidan Mchugh 2 6 6
Dhruv Sunish 0 1 1
12.11.18
1-a rundă
Roy De Valk 2 7 6
Yuichiro Inui 0 68 2
12.11.18
1-a rundă
Jonathan Binding 2 4 6 6
Stefan Micov 1 6 3 4
12.11.18
1-a rundă
Kai Wehnelt 2 6 6
Cayetano March 0 4 0
12.11.18
1-a rundă
Giovani Samaha 2 7 6
Maciej Smola 0 65 3
12.11.18
1-a rundă
Ergi Kirkin 2 7 6
Michal Dembek 0 5 3
12.11.18
1-a rundă
Alen Rogic Hadzalic 2 6 6 6
Benjamin Niv 1 74 0 4
12.11.18
1-a rundă
Aidan Mchugh 2 6 6
Keivon Tabrizi 0 2 0
12.11.18
1-a rundă
Dhruv Sunish 2 6 6
Anze Arh 0 3 4
13.11.18
1-a rundă
Alessandro Bega 2 6 6
Ali Alshati 0 0 1
13.11.18
1-a rundă
Marc Dijkhuizen 2 6 6
Essa Qabazard 0 4 1
13.11.18
1-a rundă
Julian Ocleppo 2 6 6
Vadym Ursu 0 3 3
13.11.18
1-a rundă
Alec Adamson 2 6 4 7
Jose Fco. Vidal Azorin 1 1 6 65
13.11.18
1-a rundă
Constantin Bittoun Kouzmine 1 5
Daisuke Sumizawa retragere 0 2
13.11.18
1-a rundă
Bart Stevens 2 6 7 6
Alexis Canter 1 73 62 4
13.11.18
1-a rundă
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Abdulrahman Alawadhi 0 1 0
13.11.18
1-a rundă
Jordi Walder 2 6 6
Bader Alabdullah 0 0 0
11.11.18
Calificare
Stefan Micov 2 2 6 6
Karlo Cubelic 1 6 3 2
11.11.18
Calificare
Marc Dijkhuizen 2 6 6
Omar Alawadhi 0 3 4
11.11.18
Calificare
Roy De Valk 2 6 6
Mousa Alkotop 0 2 1
11.11.18
Calificare
Keivon Tabrizi 1 6 2
Aria Harajchi retragere 0 2 0
11.11.18
Calificare
Yuichiro Inui 2 6 6
Hussain Han Kuw Shams 0 1 1
11.11.18
Calificare
Benjamin Niv 2 6 6
Mohammad Alqattn 0 1 0
11.11.18
Calificare
Jordi Walder 2 6 6
Xavier Gabarro 0 3 2
11.11.18
Calificare
Anze Arh 2 6 6
Obrad Markovski 0 1 2
10.11.18
1-a rundă de calif.
Omar Alawadhi 2 6 6
Akim Zarichanskyy 0 0 1
10.11.18
1-a rundă de calif.
Stefan Micov 2 6 5 7
Bernie Schranz 1 3 7 65
10.11.18
1-a rundă de calif.
Marc Dijkhuizen 2 6 6
Rayane Alami 0 2 4
10.11.18
1-a rundă de calif.
Roy De Valk 2 6 6
Abdullah Shannan Alharrasi 0 1 1
10.11.18
1-a rundă de calif.
Keivon Tabrizi 2 6 6
Fouad Behbehani 0 2 1
10.11.18
1-a rundă de calif.
Aria Harajchi 2 6 6
Daniel Kossek 0 3 2
10.11.18
1-a rundă de calif.
Yuichiro Inui 2 6 6
Yanik Kaelin 0 4 4
10.11.18
1-a rundă de calif.
Xavier Gabarro 2 6 6
Peter Roessel 0 0 3
10.11.18
1-a rundă de calif.
Karlo Cubelic 2 6 6
Philipp Sikorski 0 2 1
10.11.18
1-a rundă de calif.
Benjamin Niv 2 6 3 6
Ignasi De Rueda De Genover 1 4 6 2
10.11.18
1-a rundă de calif.
Jordi Walder 2 6 6
Mousa Zayed 0 1 4
10.11.18
1-a rundă de calif.
Anze Arh 2 6 6
Daiki Kato 0 4 0
10.11.18
1-a rundă de calif.
Mousa Alkotop 2 7 6
Karl Adrian Ringdal Noerstenaes 0 5 4
10.11.18
1-a rundă de calif.
Hussain Han Kuw Shams 2 6 4 6
Abdulaziz Redha 1 1 6 3
10.11.18
1-a rundă de calif.
Mohammad Alqattn 2 6 6
Hadi Jamal 0 3 4
10.11.18
1-a rundă de calif.
Obrad Markovski 2 6 6
Talal Alabdullah 0 0 1
bărbaţi dublu Hard Kuwait Kuwait F3 (Meshref) seturi 1 2 3 4 5
12.11.18
Finală
Jonathan Binding/Roy De Valk 2 6 6
Alec Adamson/Miles Seemann 0 3 4
12.11.18
Semifinală
Alec Adamson/Miles Seemann 2 7 6 10
Karlo Cubelic/Jordi Walder 1 5 76 7
12.11.18
Semifinală
Jonathan Binding/Roy De Valk 2 7 7
Giovani Samaha/Vadym Ursu 0 63 5
12.11.18
Sfert de finală
Alec Adamson/Miles Seemann 2 6 6
Yuichiro Inui/Alen Rogic Hadzalic 0 4 2
12.11.18
Sfert de finală
Jonathan Binding/Roy De Valk 2 6 6
Obrad Markovski/Stefan Micov 0 3 3
12.11.18
Sfert de finală
Giovani Samaha/Vadym Ursu 2 6 6
Daniel Kossek/Maciej Smola 0 1 3
12.11.18
Sfert de finală
Karlo Cubelic/Jordi Walder 1 1
Michal Dembek/Kai Wehnelt retragere 0 3
12.11.18
1-a rundă
Daniel Kossek/Maciej Smola 2 6 6
Hassan Al Mousa/Abdulrahman Alawadhi 0 3 1
12.11.18
1-a rundă
Alec Adamson/Miles Seemann 2 6 6
Michele Longo/Julian Ocleppo 0 3 2
12.11.18
1-a rundă
Obrad Markovski/Stefan Micov 1 w/o
Daisuke Sumizawa/Shunsuke Wakita 0
12.11.18
1-a rundă
Jonathan Binding/Roy De Valk 2 6 6
Ali Alshati/Essa Qabazard 0 1 0
12.11.18
1-a rundă
Giovani Samaha/Vadym Ursu 2 7 6
Marc Dijkhuizen/Bart Stevens 0 66 1
12.11.18
1-a rundă
Karlo Cubelic/Jordi Walder 2 6 6 10
Mousa Alkotop/Anze Arh 1 2 75 6
12.11.18
1-a rundă
Michal Dembek/Kai Wehnelt 2 6 6
Bader Alabdullah/Talal Alabdullah 0 1 0
12.11.18
1-a rundă
Yuichiro Inui/Alen Rogic Hadzalic 2 6 7
Xavier Gabarro/Cayetano March 0 3 64
<