M15 Antalya 2019 scoruri live, rezultate live

M15 Antalya live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
28.04.19
Finală
Christopher O'Connell 2 2 6 6
Jonas Forejtek 1 6 4 1
27.04.19
Semifinală
Christopher O'Connell 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 2 1
27.04.19
Semifinală
Jonas Forejtek 2 1 7 6
Christopher Heyman 1 6 64 3
26.04.19
Sfert de finală
Christopher O'Connell 2 6 7
Dimitar Kuzmanov 0 4 67
26.04.19
Sfert de finală
Christopher Heyman 2 7 6
Yuta Shimizu 0 63 4
26.04.19
Sfert de finală
Vladyslav Orlov 2 6 7 6
Eduardo Struvay 1 75 64 2
26.04.19
Sfert de finală
Jonas Forejtek 2 6 6
Bogdan Bobrov 0 0 0
25.04.19
a 2-a rundă
Eduardo Struvay 2 6 6
Jesper De Jong 0 4 0
25.04.19
a 2-a rundă
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Lucas Hellfritsch 0 2 3
25.04.19
a 2-a rundă
Christopher O'Connell 2 7 6
Jan Mertl 0 61 2
25.04.19
a 2-a rundă
Christopher Heyman 2 7 7
Niklas Guttau 0 65 5
25.04.19
a 2-a rundă
Bogdan Bobrov 2 5 7 6
Marko Miladinovic 1 7 5 4
25.04.19
a 2-a rundă
Vladyslav Orlov 2 6 6
Marius Ruzgas 0 1 0
25.04.19
a 2-a rundă
Yuta Shimizu 2 6 6
Neel Rajesh 0 1 4
25.04.19
a 2-a rundă
Jonas Forejtek 2 6 6
Patrik Niklas-Salminen 0 2 1
23.04.19
1-a rundă
Patrik Niklas-Salminen 2 6 7
Mikhail Korovin 0 1 5
23.04.19
1-a rundă
Bogdan Bobrov 2 6 6
Vladimir Korolev 0 2 2
24.04.19
1-a rundă
Jan Mertl 2 7 6
Michael Gloeckler 0 5 3
24.04.19
1-a rundă
Eduardo Struvay 2 6 6
Cristian Rodriguez 0 2 4
24.04.19
1-a rundă
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Paul Woerner 0 1 3
24.04.19
1-a rundă
Christopher O'Connell 2 6 6
Kuzey Cekirge 0 4 3
24.04.19
1-a rundă
Christopher Heyman 2 2 7 6
Oleg Prihodko 1 6 65 4
24.04.19
1-a rundă
Vladyslav Orlov 2 6 6
Tim Heger 0 1 4
24.04.19
1-a rundă
Lucas Hellfritsch 2 6 6
Elliott Farmer 0 0 3
24.04.19
1-a rundă
Marko Miladinovic 2 6 6 6
Jordi Walder 1 4 72 1
24.04.19
1-a rundă
Marius Ruzgas 2 6 6
Luca Castelnuovo 0 4 3
24.04.19
1-a rundă
Yuta Shimizu 2 6 6 6
Aleksei Khomich 1 76 4 2
24.04.19
1-a rundă
Niklas Guttau 2 6 7
Gorazd Srbljak 0 1 5
24.04.19
1-a rundă
Jesper De Jong 2 7 6
Moritz Thiem 0 5 2
24.04.19
1-a rundă
Neel Rajesh 2 6 6
Aliaksandr Prudnikau 0 3 2
24.04.19
1-a rundă
Jonas Forejtek 2 6 6
Sidane Pontjodikromo 0 3 1
23.04.19
Calificare
Aleksei Khomich 2 2 6 10
Koray Kirci 1 6 3 6
23.04.19
Calificare
Elliott Farmer 2 6 6
Emmanuel Luria 0 3 2
23.04.19
Calificare
Lucas Hellfritsch 2 6 6
Andrey Uvarov 0 4 3
23.04.19
Calificare
Marius Ruzgas 2 6 6
Shamael Chaudhry 0 3 0
23.04.19
Calificare
Michael Gloeckler 2 7 4 11
George Botezan 1 66 6 9
23.04.19
Calificare
Moritz Thiem 2 6 6
Milos Vukovic 0 3 0
23.04.19
Calificare
Jordi Walder 2 7 7
Mats Hermans 0 66 63
23.04.19
Calificare
Niklas Guttau 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 1 1
22.04.19
1-a rundă de calif.
Aleksei Khomich 2 6 6
Oscar Galimardanov 0 0 2
22.04.19
1-a rundă de calif.
George Botezan 2 6 6
Andres Haefele 0 1 0
22.04.19
1-a rundă de calif.
Koray Kirci 2 3 7 10
Egor Matvievici 1 6 5 6
22.04.19
1-a rundă de calif.
Mats Hermans 2 6 2 10
Dusan Obradovic 1 3 6 7
22.04.19
1-a rundă de calif.
Elliott Farmer 2 7 6
Bekir Berk Sahin 0 5 3
22.04.19
1-a rundă de calif.
Emmanuel Luria 2 6 6
Noah Prehn 0 1 4
22.04.19
1-a rundă de calif.
Michalis Sakellaridis 2 7 6
Jim Walder 0 64 4
22.04.19
1-a rundă de calif.
Lucas Hellfritsch 2 6 6
Kaya Arinc 0 1 1
22.04.19
1-a rundă de calif.
Marius Ruzgas 2 6 6
Robert Ziganshin 0 1 0
22.04.19
1-a rundă de calif.
Michael Gloeckler 2 6 6
Vladimir Senchuk 0 0 0
22.04.19
1-a rundă de calif.
Moritz Thiem 2 6 3 10
Bulat Galiev 1 3 6 8
22.04.19
1-a rundă de calif.
Jordi Walder 2 6 6
Roman Nashatyrkin 0 4 4
22.04.19
1-a rundă de calif.
Milos Vukovic 2 6 6
Avni Avnioglu 0 1 0
22.04.19
1-a rundă de calif.
Niklas Guttau 2 7 6
Peter Vajda 0 5 2
22.04.19
1-a rundă de calif.
Shamael Chaudhry 2 6 6
Rishabdev Raman 0 1 0
22.04.19
1-a rundă de calif.
Andrey Uvarov 2 6 6
Daniil Gusev 0 2 0
bărbaţi dublu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
22.04.19
Finală
Bogdan Bobrov/Patrik Niklas-Salminen 2 6 6 10
Jesper De Jong/Sidane Pontjodikromo 1 2 78 7
22.04.19
Semifinală
Jesper De Jong/Sidane Pontjodikromo 2 6 6
Gorazd Srbljak/Paul Woerner 0 4 4
22.04.19
Semifinală
Bogdan Bobrov/Patrik Niklas-Salminen 2 7 4 10
Cristian Rodriguez/Eduardo Struvay 1 61 6 1
22.04.19
Sfert de finală
Jesper De Jong/Sidane Pontjodikromo 2 6 4 10
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov 1 4 6 7
22.04.19
Sfert de finală
Bogdan Bobrov/Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Jonas Forejtek/Jan Mertl 0 1 0
22.04.19
Sfert de finală
Gorazd Srbljak/Paul Woerner 2 6 2 10
Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin 1 1 6 7
22.04.19
Sfert de finală
Cristian Rodriguez/Eduardo Struvay 2 6 7
Mats Hermans/Vladyslav Orlov 0 0 64
22.04.19
1-a rundă
Jesper De Jong/Sidane Pontjodikromo 2 7 4 11
Luca Castelnuovo/Yuta Shimizu 1 68 6 9
22.04.19
1-a rundă
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov 2 6 7
Aleksei Khomich/Aliaksandr Prudnikau 0 2 5
22.04.19
1-a rundă
Jonas Forejtek/Jan Mertl 2 6 6
Jim Walder/Jordi Walder 0 4 2
22.04.19
1-a rundă
Bogdan Bobrov/Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Kuzey Cekirge/Bekir Berk Sahin 0 1 0
22.04.19
1-a rundă
Gorazd Srbljak/Paul Woerner 2 6 4 10
Mikhail Korovin/Oleg Prihodko 1 4 6 8
22.04.19
1-a rundă
Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin 2 6 6
Elliott Farmer/Emmanuel Luria 0 3 0
22.04.19
1-a rundă
Mats Hermans/Vladyslav Orlov 2 6 6
Tim Heger/Neel Rajesh 0 3 3
22.04.19
1-a rundă
Cristian Rodriguez/Eduardo Struvay 2 6 6
Kaya Arinc/Koray Kirci 0 1 3
<