M15 Bratislava 2020 scoruri live, rezultate live

M15 Bratislava live, $15K

bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia M15 Bratislava seturi 1 2 3 4 5
29.11.20
Finală
Zizou Bergs 2 6 6
Bogdan Bobrov 0 4 2
28.11.20
Semifinală
Bogdan Bobrov 2 3 6 6
Peter Fajta 1 6 4 1
28.11.20
Semifinală
Zizou Bergs 2 6 6
Danylo Kalenichenko 0 4 2
27.11.20
Sfert de finală
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Vadym Ursu 0 3 4
27.11.20
Sfert de finală
Bogdan Bobrov 2 2 7 6
Tobias Simon 1 6 66 4
27.11.20
Sfert de finală
Zizou Bergs 2 7 7
Artem Dubrivnyy 0 5 5
27.11.20
Sfert de finală
Peter Fajta 2 6 6
Marek Gengel 0 3 3
26.11.20
a 2-a rundă
Tobias Simon 2 6 7
Tomas Jirousek 0 1 5
26.11.20
a 2-a rundă
Danylo Kalenichenko 2 4 6 7
David Poljak 1 6 2 63
26.11.20
a 2-a rundă
Bogdan Bobrov 2 0 7 7
Alexis Canter 1 6 5 5
26.11.20
a 2-a rundă
Vadym Ursu 2 4 6 6
Filip Misolic 1 6 3 4
26.11.20
a 2-a rundă
Marek Gengel 2 7 6
Savriyan Danilov 0 65 4
26.11.20
a 2-a rundă
Zizou Bergs 2 7 6
Arthur Fery 0 61 1
26.11.20
a 2-a rundă
Artem Dubrivnyy 2 2 6 6
Otto Virtanen 1 6 3 4
26.11.20
a 2-a rundă
Peter Fajta 2 6 6
Petr Michnev 0 4 4
24.11.20
1-a rundă
David Poljak 2 6 7
Pavel Nejedly 0 3 65
24.11.20
1-a rundă
Danylo Kalenichenko 2 6 4 7
Luca Nardi 1 4 6 5
24.11.20
1-a rundă
Zizou Bergs 2 6 6
Leandro Riedi 0 4 1
24.11.20
1-a rundă
Peter Fajta 2 6 6 6
Christopher Heyman 1 77 4 3
25.11.20
1-a rundă
Petr Michnev 2 6 6 6
Yvo Panak 1 4 75 4
25.11.20
1-a rundă
Tobias Simon 2 6 7
Yann Marti 0 3 63
25.11.20
1-a rundă
Bogdan Bobrov 2 3 6 7
Michal Novansky 1 6 4 64
25.11.20
1-a rundă
Vadym Ursu 2 7 6
Tomas Vanko 0 5 2
25.11.20
1-a rundă
Alexis Canter 2 6 6
Michal Mikula 0 3 1
25.11.20
1-a rundă
Marek Gengel 2 3 7 6
Frane Nincevic 1 6 5 4
25.11.20
1-a rundă
Artem Dubrivnyy 2 6 6
Luigi Castelletti 0 1 4
25.11.20
1-a rundă
Filip Misolic 2 7 3 7
Lukas Palovic 1 63 6 64
25.11.20
1-a rundă
Otto Virtanen 2 7 6
Lukas Pokorny 0 5 4
25.11.20
1-a rundă
Savriyan Danilov 2 6 3 6
Yannik Steinegger 1 4 6 2
25.11.20
1-a rundă
Tomas Jirousek 2 4 7 6
Yann Wojcik 1 6 5 3
25.11.20
1-a rundă
Arthur Fery 2 6 6
Kristof Minarik 0 3 1
24.11.20
Calificare
Yann Marti 2 6 6
Vitalii Shcherba 0 0 1
24.11.20
Calificare
Yvo Panak 2 6 6
Luigi Castelletti 0 0 3
24.11.20
Calificare
Vadym Ursu 2 6 6
Noah Thurner 0 2 1
24.11.20
Calificare
Yann Wojcik 2 6 7
Benedikt Emesz 0 1 5
24.11.20
Calificare
Filip Misolic 2 6 6
Milos Karol 0 1 2
24.11.20
Calificare
Kristof Minarik 2 6 6
Kai Lemstra 0 2 4
24.11.20
Calificare
Frane Nincevic 2 6 3 10
Mihailo Popovic 1 3 6 4
24.11.20
Calificare
Michal Mikula 2 6 6
Martin Dobry 0 3 1
23.11.20
1-a rundă de calif.
Vitalii Shcherba 2 6 6
Tomas Lanik 0 4 4
23.11.20
1-a rundă de calif.
Yvo Panak 2 6 6
Peter Nad 0 2 2
23.11.20
1-a rundă de calif.
Yann Wojcik 2 6 6
Radovan Michalik 0 1 3
23.11.20
1-a rundă de calif.
Kristof Minarik 2 6 6
Leyton Rivera 0 0 2
23.11.20
1-a rundă de calif.
Noah Thurner 2 7 5 11
Jakub Katuch 1 64 7 9
23.11.20
1-a rundă de calif.
Benedikt Emesz 2 3 6 10
Matej Galik 1 6 3 4
23.11.20
1-a rundă de calif.
Mihailo Popovic 2 6 6
Juraj Pivoluska 0 1 1
24.11.20
1-a rundă de calif.
Yann Marti 2 6 6
Patrik Lapin 0 0 1
24.11.20
1-a rundă de calif.
Vadym Ursu 2 6 6
Andrej Stehlik 0 2 2
24.11.20
1-a rundă de calif.
Kai Lemstra 2 6 6
Patrik Jancovic 0 2 2
24.11.20
1-a rundă de calif.
Filip Misolic 2 6 6
Charles Minc 0 3 3
24.11.20
1-a rundă de calif.
Frane Nincevic 2 3 6 11
Dominique Graf 1 6 4 9
24.11.20
1-a rundă de calif.
Michal Mikula 2 7 6
Janos Fekete 0 5 3
24.11.20
1-a rundă de calif.
Luigi Castelletti 2 6 6
Samuel Paulovcak 0 4 4
24.11.20
1-a rundă de calif.
Martin Dobry 2 3 6 10
Nikolas Lahky 1 6 1 5
24.11.20
1-a rundă de calif.
Milos Karol 2 7 6
Michael Weindl 0 66 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Slovakia M15 Bratislava seturi 1 2 3 4 5
28.11.20
Finală
Artem Dubrivnyy/Vadym Ursu 2 6 6
Lukas Palovic/Lukas Pokorny 0 2 0
27.11.20
Semifinală
Lukas Palovic/Lukas Pokorny 2 6 7
Filip Misolic/Frane Nincevic 0 3 61
27.11.20
Semifinală
Artem Dubrivnyy/Vadym Ursu 2 7 6
Michal Mikula/Yann Wojcik 0 64 4
26.11.20
Sfert de finală
Michal Mikula/Yann Wojcik 2 6 6
Jan Jermar/Jaroslav Pospisil 0 4 2
26.11.20
Sfert de finală
Filip Misolic/Frane Nincevic 1 w/o
Zizou Bergs/Otto Virtanen 0
26.11.20
Sfert de finală
Lukas Palovic/Lukas Pokorny 2 6 6
Bogdan Bobrov/Savriyan Danilov 0 3 3
26.11.20
Sfert de finală
Artem Dubrivnyy/Vadym Ursu 2 6 6
Jakob Schnaitter/Michael Weindl 0 4 3
24.11.20
1-a rundă
Lukas Palovic/Lukas Pokorny 2 6 5 10
Janos Fekete/Kristof Minarik 1 4 7 5
25.11.20
1-a rundă
Jan Jermar/Jaroslav Pospisil 2 6 6
Petr Michnev/David Poljak 0 4 3
25.11.20
1-a rundă
Jakob Schnaitter/Michael Weindl 2 5 6 10
Kris Krawcewicz/Yvo Panak 1 7 4 4
25.11.20
1-a rundă
Bogdan Bobrov/Savriyan Danilov 2 7 7
Leyton Rivera/Vitalii Shcherba 0 5 66
25.11.20
1-a rundă
Artem Dubrivnyy/Vadym Ursu 2 6 6
Tomas Jirousek/Dominik Recek 0 2 2
26.11.20
1-a rundă
Michal Mikula/Yann Wojcik 2 6 6
Milos Karol/Michal Novansky 0 4 2
26.11.20
1-a rundă
Zizou Bergs/Otto Virtanen 2 6 6
Marek Gengel/Danylo Kalenichenko 0 4 2
26.11.20
1-a rundă
Filip Misolic/Frane Nincevic 2 7 6
Kai Lemstra/Sven Lemstra 0 64 3
<