M15 Castellon 2019 scoruri live, rezultate live

M15 Castellon live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Castellon seturi 1 2 3 4 5
10.11.19
Finală
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Javier Marti 0 3 2
09.11.19
Semifinală
Javier Marti 2 7 3 6
Eduard Esteve Lobato 1 5 6 2
09.11.19
Semifinală
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Johan Nikles 0 3 3
08.11.19
Sfert de finală
Javier Marti 2 6 6
Carlos Boluda-Purkiss 0 2 4
08.11.19
Sfert de finală
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Jordan Correia Passos Do Carmo 0 4 1
08.11.19
Sfert de finală
Eduard Esteve Lobato 2 5 6 7
Alvaro Lopez San Martin 1 7 1 64
08.11.19
Sfert de finală
Johan Nikles 2 7 6
Diego Barreto Sanchez 0 5 1
07.11.19
a 2-a rundă
Javier Marti 2 6 6
Pawel Cias 0 4 4
07.11.19
a 2-a rundă
Carlos Boluda-Purkiss 1 w/o
Carlos Gimeno Valero 0
07.11.19
a 2-a rundă
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Alexander Zhurbin 0 2 2
07.11.19
a 2-a rundă
Eduard Esteve Lobato 2 7 2 6
Arnaud Bovy 1 64 6 3
07.11.19
a 2-a rundă
Alvaro Lopez San Martin 2 6 6
Oriol Roca Batalla 0 3 3
07.11.19
a 2-a rundă
Johan Nikles 2 6 6
Nicolas Moreno De Alboran 0 1 0
07.11.19
a 2-a rundă
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Andrey Chepelev 0 1 0
07.11.19
a 2-a rundă
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Arthur Fery 0 4 4
05.11.19
1-a rundă
Alexander Zhurbin 2 7 5 7
Imanol Lopez Morillo 1 66 7 63
05.11.19
1-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 6 7
Carlos Sanchez Jover 0 2 5
05.11.19
1-a rundă
Johan Nikles 2 6 6 6
Alessandro Petrone 1 76 0 1
05.11.19
1-a rundă
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Richard Zusman 0 4 1
05.11.19
1-a rundă
Arnaud Bovy 2 6 3 7
Pol Martin Tiffon 1 1 6 5
05.11.19
1-a rundă
Arthur Fery 1 6
Pablo Llamas Ruiz retragere 0 1
06.11.19
1-a rundă
Javier Marti 2 6 6
Carles Hernandez 0 3 1
06.11.19
1-a rundă
Carlos Boluda-Purkiss 2 6 3 6
Sergi Perez Contri 1 3 6 3
06.11.19
1-a rundă
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Kirill Kivattsev 0 3 2
06.11.19
1-a rundă
Pawel Cias 2 3 6 7
Jaume Pla Malfeito 1 6 2 5
06.11.19
1-a rundă
Eduard Esteve Lobato 1 6 1
Francisco Andreu Garcia retragere 0 3 1
06.11.19
1-a rundă
Alvaro Lopez San Martin 2 7 3 6
Luis Diego Chavez Villalpando 1 5 6 2
06.11.19
1-a rundă
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Timofey Skatov 0 1 3
06.11.19
1-a rundă
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Tiago Cacao 0 3 2
06.11.19
1-a rundă
Andrey Chepelev 1 5 6 2
Mario Mansilla Diez retragere 0 7 2 0
06.11.19
1-a rundă
Diego Barreto Sanchez 2 3 7 6
Hernan Casanova 1 6 5 3
05.11.19
Calificare
Pawel Cias 2 6 6
Vicente Oliver Moratalla 0 3 1
05.11.19
Calificare
Luis Diego Chavez Villalpando 2 4 6 10
Grigoriy Korobeynikov 1 6 3 7
05.11.19
Calificare
Sergi Perez Contri 2 7 6
Aleksandr Bulitski 0 64 2
05.11.19
Calificare
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Alejandro Garcia 0 1 2
05.11.19
Calificare
Mario Mansilla Diez 2 6 3 10
David Jorda Sanchis 1 3 6 8
05.11.19
Calificare
Francisco Andreu Garcia 2 6 6 11
Alvaro Blanco Damea 1 2 74 9
04.11.19
2-a rundă de calif.
Aleksandr Bulitski 2 6 6
Benjamin Winter Lopez 0 3 2
04.11.19
2-a rundă de calif.
David Jorda Sanchis 2 6 6
Adrian Exposito 0 2 2
04.11.19
2-a rundă de calif.
Pawel Cias 2 6 6
Pol Sanchez Vinas 0 3 2
04.11.19
2-a rundă de calif.
Luis Diego Chavez Villalpando 2 5 6 10
Alex Marti Pujolras 1 7 3 6
04.11.19
2-a rundă de calif.
Sergi Perez Contri 2 6 7
Sheil Kotecha 0 1 5
04.11.19
2-a rundă de calif.
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Alejandro Valencia 0 2 4
04.11.19
2-a rundă de calif.
Alvaro Blanco Damea 2 7 0 10
Mirko Martinez 1 5 6 3
04.11.19
2-a rundă de calif.
Grigoriy Korobeynikov 2 6 6
Filippo Giovannini 0 2 1
04.11.19
2-a rundă de calif.
Alejandro Garcia 2 6 4 11
Miguel Damas 1 4 6 9
04.11.19
2-a rundă de calif.
Mario Mansilla Diez 2 6 6
Oscar Pinto Sansano 0 1 1
04.11.19
2-a rundă de calif.
Vicente Oliver Moratalla 2 6 2 10
Damien Wenger 1 3 6 3
04.11.19
2-a rundă de calif.
Francisco Andreu Garcia 2 6 7
Maxime Mora 0 4 5
03.11.19
1-a rundă de calif.
Aleksandr Bulitski 2 6 6
Ilya Rudiukov 0 1 1
03.11.19
1-a rundă de calif.
David Jorda Sanchis 2 6 6
Afonso Salgado 0 2 3
03.11.19
1-a rundă de calif.
Pawel Cias 2 6 6
Francisco Cabral 0 2 1
03.11.19
1-a rundă de calif.
Luis Diego Chavez Villalpando 2 5 7 10
Paulo Fernandes 1 7 65 6
03.11.19
1-a rundă de calif.
Maxime Mora 2 2 6 10
Arjun Mehrotra 1 6 4 3
03.11.19
1-a rundă de calif.
Alejandro Valencia 1 6 3
Hugo Largo retragere 0 4 1
03.11.19
1-a rundă de calif.
Sergi Perez Contri 2 6 6
Pablo Archiles Tena 0 1 2
03.11.19
1-a rundă de calif.
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Alvaro Guillen Meza 0 4 0
03.11.19
1-a rundă de calif.
Filippo Giovannini 1 6 5
Xavier Gabarro retragere 0 2 1
03.11.19
1-a rundă de calif.
Alvaro Blanco Damea 2 6 6
Jose Llopis Chabrera 0 0 0
03.11.19
1-a rundă de calif.
Mirko Martinez 2 6 6
Vladislav Ivanov 0 2 2
03.11.19
1-a rundă de calif.
Damien Wenger 2 7 6
Alvaro Saez-Royuela Ariza 0 64 3
03.11.19
1-a rundă de calif.
Miguel Damas 2 6 6
Alexander Romay 0 2 2
03.11.19
1-a rundă de calif.
Grigoriy Korobeynikov 1 6 3
Luis Faria retragere 0 2 0
03.11.19
1-a rundă de calif.
Adrian Exposito 2 6 6 10
Bruno Pujol Navarro 1 1 78 5
03.11.19
1-a rundă de calif.
Alejandro Garcia 2 6 6
Joaquin Marquez 0 1 1
03.11.19
1-a rundă de calif.
Alex Marti Pujolras 2 6 4 10
Emilien Voisin 1 3 6 6
03.11.19
1-a rundă de calif.
Pol Sanchez Vinas 2 6 6
Miguel Perez Pena 0 4 0
03.11.19
1-a rundă de calif.
Mario Mansilla Diez 2 6 6
Jarmo Perez Wienese 0 1 3
03.11.19
1-a rundă de calif.
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Pol Fernandez 0 1 2
03.11.19
1-a rundă de calif.
Sheil Kotecha 2 6 6
Carles Arteche Vaquer 0 3 3
03.11.19
1-a rundă de calif.
Vicente Oliver Moratalla 2 3 6 10
Goncalo Falcao 1 6 1 4
03.11.19
1-a rundă de calif.
Francisco Andreu Garcia 2 6 6
Manuel Sos Tirado 0 0 0
03.11.19
1-a rundă de calif.
Oscar Pinto Sansano 2 6 6
Alberto Barroso Campos 0 3 2
bărbaţi dublu Zgura Spain M15 Castellon seturi 1 2 3 4 5
04.11.19
Finală
Francisco Cabral/Goncalo Falcao 2 6 4 10
Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla 1 3 6 8
04.11.19
Semifinală
Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla 2 6 7
Alex Marti Pujolras/Pol Martin Tiffon 0 3 5
04.11.19
Semifinală
Francisco Cabral/Goncalo Falcao 2 7 5 10
Arthur Fery/Emilien Voisin 1 5 7 6
04.11.19
Sfert de finală
Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla 2 6 6
Andres Artunedo Martinavarr/Oscar Pinto Sansano 0 2 3
04.11.19
Sfert de finală
Francisco Cabral/Goncalo Falcao 2 6 6
Alejandro Artunedo/Manuel Sos Tirado 0 1 1
04.11.19
Sfert de finală
Alex Marti Pujolras/Pol Martin Tiffon 1 w/o
Mirko Martinez/Damien Wenger 0
04.11.19
Sfert de finală
Arthur Fery/Emilien Voisin 1 w/o
Hernan Casanova/Alessandro Petrone 0
04.11.19
1-a rundă
Alex Marti Pujolras/Pol Martin Tiffon 2 6 6
Arjun Mehrotra/Alejandro Valencia 0 2 2
04.11.19
1-a rundă
Arthur Fery/Emilien Voisin 2 6 6
Pablo Archiles Tena/Carles Arteche Vaquer 0 2 2
04.11.19
1-a rundă
Alejandro Artunedo/Manuel Sos Tirado 1 w/o
Imanol Lopez Morillo/Maxime Mora 0
<