M15 Changwon 2019 scoruri live, rezultate live

M15 Changwon live, $15K

bărbaţi simplu Hard Republic of Korea M15 Changwon seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Sanhui Shin 2 7 6
Dusty H. Boyer 0 5 2
19.10.19
Semifinală
Dusty H. Boyer 2 5 6 7
Naoki Nakagawa 1 7 3 5
19.10.19
Semifinală
Sanhui Shin 2 6 7
Yuta Shimizu 0 4 67
18.10.19
Sfert de finală
Naoki Nakagawa 2 6 6 6
Shintaro Mochizuki 1 3 75 4
18.10.19
Sfert de finală
Dusty H. Boyer 2 6 6
Ryohei Tagata 0 1 3
18.10.19
Sfert de finală
Sanhui Shin 2 6 6
Hong Chung 0 3 1
18.10.19
Sfert de finală
Yuta Shimizu 2 6 7
Jung-Woong Na 0 3 5
17.10.19
a 2-a rundă
Jung-Woong Na 2 1 6 6
Minjong Park 1 6 0 4
17.10.19
a 2-a rundă
Hong Chung 2 6 3 6
Cheong-Eui Kim 1 3 6 3
17.10.19
a 2-a rundă
Naoki Nakagawa 2 6 7
Seong Chan Hong 0 4 610
17.10.19
a 2-a rundă
Dusty H. Boyer 2 1 6 6
Michael Shabaz 1 6 4 2
17.10.19
a 2-a rundă
Sanhui Shin 2 7 6
Sora Fukuda 0 64 3
17.10.19
a 2-a rundă
Yuta Shimizu 2 6 1 6
Uisung Park 1 2 6 4
17.10.19
a 2-a rundă
Ryohei Tagata 2 7 6
Kasidit Samrej 0 5 2
17.10.19
a 2-a rundă
Shintaro Mochizuki 2 6 6
Seong-Gook Oh 0 2 3
15.10.19
1-a rundă
Cheong-Eui Kim 2 6 4 6
Issei Okamura 1 4 6 4
15.10.19
1-a rundă
Hong Chung 2 6 6
Palaphoom Kovapitukted 0 3 1
15.10.19
1-a rundă
Naoki Nakagawa 2 6 2 6
Sung Hun Kim 1 2 6 1
15.10.19
1-a rundă
Seong Chan Hong 2 6 6
Seungri Choi 0 1 0
15.10.19
1-a rundă
Uisung Park 2 7 6
Seon Yong Han 0 62 2
16.10.19
1-a rundă
Michael Shabaz 2 5 6 6
Yuta Kawahashi 1 7 2 4
16.10.19
1-a rundă
Seong-Gook Oh 1 1 6 5
Ju-Hae Moon retragere 0 6 4 2
16.10.19
1-a rundă
Jung-Woong Na 2 6 6
Young Seok Lee 0 2 1
16.10.19
1-a rundă
Sora Fukuda 2 6 6
Geun Jun Kim 0 4 3
16.10.19
1-a rundă
Dusty H. Boyer 2 7 6
Soichiro Moritani 0 64 1
16.10.19
1-a rundă
Sanhui Shin 2 6 6
Taketo Takamisawa 0 0 1
16.10.19
1-a rundă
Yuta Shimizu 2 6 6
Ko Suzuki 0 2 2
16.10.19
1-a rundă
Kasidit Samrej 2 6 6
Takuya Kumasaka 0 4 3
16.10.19
1-a rundă
Ryohei Tagata 2 7 2 6
Takuto Niki 1 5 6 4
16.10.19
1-a rundă
Minjong Park 2 6 6
Young Seok Kim 0 3 1
16.10.19
1-a rundă
Shintaro Mochizuki 2 6 6
Ryota Tanuma 0 3 1
15.10.19
Calificare
Ju-Hae Moon 2 3 6 10
Oh-Hee Kwon 1 6 3 6
15.10.19
Calificare
Young Seok Kim 2 6 4 10
Sung Jun Park 1 3 6 7
15.10.19
Calificare
Young Seok Lee 2 6 6
Geun Wook Lee 0 1 1
15.10.19
Calificare
Takuya Kumasaka 2 4 6 10
Sung Ha Yeon 1 6 2 1
15.10.19
Calificare
Taketo Takamisawa 2 3 6 10
Seongbin Sim 1 6 3 6
15.10.19
Calificare
Minjong Park 2 6 3 10
Jea Moon Lee 1 1 6 3
14.10.19
2-a rundă de calif.
Oh-Hee Kwon 2 6 7
Kuan Yu Chen 0 2 5
14.10.19
2-a rundă de calif.
Ju-Hae Moon 2 6 6
Hao Yuan Ng 0 2 2
14.10.19
2-a rundă de calif.
Jea Moon Lee 2 7 4 10
Ryotaro Matsumura 1 5 6 7
14.10.19
2-a rundă de calif.
Sung Jun Park 2 6 6
Kangjae Kim 0 0 0
14.10.19
2-a rundă de calif.
Young Seok Kim 2 2 6 10
Jae Sung Choi 1 6 2 5
14.10.19
2-a rundă de calif.
Young Seok Lee 2 6 7
Chan-Yeong Oh 0 4 65
14.10.19
2-a rundă de calif.
Takuya Kumasaka 1 4
Seung Heon Hong retragere 0 0
14.10.19
2-a rundă de calif.
Taketo Takamisawa 2 6 1 10
Jun Sang Park 1 2 6 4
14.10.19
2-a rundă de calif.
Seongbin Sim 2 6 6
Kousuke Ogura 0 3 2
14.10.19
2-a rundă de calif.
Minjong Park 2 6 6
Young Min Joo 0 0 1
14.10.19
2-a rundă de calif.
Sung Ha Yeon 1 6 3
Hyung-Chan Lim retragere 0 4 1
14.10.19
2-a rundă de calif.
Geun Wook Lee 2 6 6
Jungwon Park 0 4 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Oh-Hee Kwon 2 6 6
Sung Woo Cho 0 3 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Hyung-Chan Lim 2 6 6
Jeong Heon Lee 0 1 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Ju-Hae Moon 2 6 6
Yongjun Shim 0 1 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Ryotaro Matsumura 1 6
Ho-Min Kang retragere 0 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Hao Yuan Ng 2 6 6
Thiago Soo Chul Shin 0 1 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Sung Jun Park 2 6 6
Seokwoo Yoon 0 1 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Young Seok Kim 2 6 6
Hyung Sung Choi 0 1 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Chan-Yeong Oh 2 6 4 10
Min Seong Kim 1 0 6 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Jun Sang Park 2 4 6 10
In Kyo Jeong 1 6 1 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Kousuke Ogura 2 6 6
Min Gyeom Kim 0 1 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Young Seok Lee 2 7 6
Ren Nakamura 0 65 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Takuya Kumasaka 2 6 6
Samuel Beren 0 4 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Taketo Takamisawa 2 6 6
Mu Fu Tsai 0 0 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Kangjae Kim 2 6 6
Jatuporn Nalamphun 0 4 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Seongbin Sim 2 6 6
Seong Jae Han 0 2 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Young Min Joo 2 6 6
Donghwi Shin 0 3 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Minjong Park 2 7 6
Tae-Woo Lee 0 5 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Seung Heon Hong 2 7 3 11
Hyun Woo Cho 1 611 6 9
13.10.19
1-a rundă de calif.
Kuan Yu Chen 2 6 6
Jubin Kim 0 2 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Jungwon Park 2 6 6
Seounghun Lee 0 4 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Sung Ha Yeon 2 6 6
Hyunwoo Kim 0 0 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Geun Wook Lee 1 4 0
Young-Hoon Jeong retragere 0 6 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Jae Sung Choi 2 4 7 10
Jun Soo Kang 1 6 67 6
bărbaţi dublu Hard Republic of Korea M15 Changwon seturi 1 2 3 4 5
14.10.19
Finală
Shintaro Mochizuki/Naoki Nakagawa 2 6 6
Hong Chung/Jea Moon Lee 0 4 4
14.10.19
Semifinală
Hong Chung/Jea Moon Lee 2 6 6
Issei Okamura/Ryota Tanuma 0 3 2
14.10.19
Semifinală
Shintaro Mochizuki/Naoki Nakagawa 2 4 6 10
Seong Chan Hong/Sanhui Shin 1 6 4 6
14.10.19
Sfert de finală
Issei Okamura/Ryota Tanuma 2 5 6 10
Yuta Kawahashi/Soichiro Moritani 1 7 4 7
14.10.19
Sfert de finală
Hong Chung/Jea Moon Lee 2 6 6
Palaphoom Kovapitukted/Kasidit Samrej 0 2 3
14.10.19
Sfert de finală
Seong Chan Hong/Sanhui Shin 2 6 1 10
Cheong-Eui Kim/Seong-Gook Oh 1 2 6 6
14.10.19
Sfert de finală
Shintaro Mochizuki/Naoki Nakagawa 1 w/o
Jae-Won Choi/Ju-Hae Moon 0
14.10.19
1-a rundă
Issei Okamura/Ryota Tanuma 2 3 6 10
Kousuke Ogura/Ko Suzuki 1 6 3 8
14.10.19
1-a rundă
Jae-Won Choi/Ju-Hae Moon 2 6 6
Jaeseok Han/Seung Heon Hong 0 2 4
14.10.19
1-a rundă
Hong Chung/Jea Moon Lee 2 6 6
Sora Fukuda/Oh-Hee Kwon 0 3 4
14.10.19
1-a rundă
Palaphoom Kovapitukted/Kasidit Samrej 2 6 6 10
Dusty H. Boyer/Uisung Park 1 74 4 8
14.10.19
1-a rundă
Yuta Kawahashi/Soichiro Moritani 2 6 5 12
Samuel Beren/Michael Shabaz 1 2 7 10
14.10.19
1-a rundă
Cheong-Eui Kim/Seong-Gook Oh 2 6 6
Seon Yong Han/Jung-Woong Na 0 4 4
14.10.19
1-a rundă
Seong Chan Hong/Sanhui Shin 2 6 6
Takuto Niki/Yuta Shimizu 0 3 4
14.10.19
1-a rundă
Shintaro Mochizuki/Naoki Nakagawa 2 6 6
Hyun-Joon Kim/Hyung-Chan Lim 0 3 4
<