M15 Grenoble 2020 scoruri live, rezultate live

M15 Grenoble live, $15K

bărbaţi simplu Indoor Hard France M15 Grenoble seturi 1 2 3 4 5
16.02.20
Finală
Gleb Sakharov 2 6 7
Antoine Cornut-Chauvinc 0 3 64
15.02.20
Semifinală
Gleb Sakharov 2 6 6
Alexandre Peyrot 0 3 3
15.02.20
Semifinală
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Antoine Bellier 0 4 4
14.02.20
Sfert de finală
Gleb Sakharov 2 6 7
Clement Tabur 0 2 5
14.02.20
Sfert de finală
Alexandre Peyrot 2 6 6
Mick Veldheer 0 4 2
14.02.20
Sfert de finală
Antoine Bellier 2 6 6
Arthur Reymond 0 4 4
14.02.20
Sfert de finală
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 7
Jan Satral 0 4 64
13.02.20
a 2-a rundă
Gleb Sakharov 2 6 6
Titouan Droguet 0 3 4
13.02.20
a 2-a rundă
Jan Satral 2 6 7
Matteo Arnaldi 0 3 63
13.02.20
a 2-a rundă
Alexandre Peyrot 2 6 7
Ronan Joncour 0 2 64
13.02.20
a 2-a rundă
Antoine Bellier 2 6 6
Stuart Parker 0 4 3
13.02.20
a 2-a rundă
Mick Veldheer 2 7 6
Maxime Tchoutakian 0 64 2
13.02.20
a 2-a rundă
Arthur Reymond 2 4 6 6
Lucas Poullain 1 6 4 1
13.02.20
a 2-a rundă
Clement Tabur 1 7
Kyrian Jacquet 0 69
13.02.20
a 2-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Luca Van Assche 0 3 2
11.02.20
1-a rundă
Jan Satral 2 6 6
Robin Bertrand 0 2 4
11.02.20
1-a rundă
Maxime Tchoutakian 2 6 6
Marat Deviatiarov 0 0 3
11.02.20
1-a rundă
Lucas Poullain 2 6 6
Patrik Rikl 0 0 3
11.02.20
1-a rundă
Mick Veldheer 2 7 6
Antoine Walch 0 65 4
11.02.20
1-a rundă
Arthur Reymond 2 6 6
Quentin Robert (1994) 0 2 1
11.02.20
1-a rundă
Clement Tabur 2 7 4 6
Sascha Gueymard Wayenburg 1 66 6 3
11.02.20
1-a rundă
Kyrian Jacquet 2 6 7
Adrian Obert 0 2 5
11.02.20
1-a rundă
Matteo Arnaldi 2 6 6
Damien Salvestre 0 4 3
12.02.20
1-a rundă
Gleb Sakharov 2 1 6 6
Andrew Paulson 1 6 1 0
12.02.20
1-a rundă
Ronan Joncour 2 7 6
Yanais Laurent 0 66 4
12.02.20
1-a rundă
Alexandre Peyrot 2 6 6
Baptiste Crepatte 0 4 1
12.02.20
1-a rundă
Antoine Bellier 2 6 7
Artem Dubrivnyy 0 3 61
12.02.20
1-a rundă
Stuart Parker 2 6 6
Luca Staeheli 0 2 1
12.02.20
1-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Pierre Faivre 0 4 4
12.02.20
1-a rundă
Titouan Droguet 2 6 6 6
Yannick Mertens 1 73 4 4
12.02.20
1-a rundă
Luca Van Assche 2 7 1 6
Joshua Dous Karpenschif 1 62 6 2
10.02.20
Calificare
Yanais Laurent 2 6 6
Sandro Kopp 0 2 0
10.02.20
Calificare
Antoine Walch 2 7 3 10
Hendrik Jebens 1 5 6 8
10.02.20
Calificare
Alexandre Peyrot 2 7 6
Louis Dussin 0 5 2
10.02.20
Calificare
Pierre Faivre 2 6 6
Dominik Boehler 0 3 2
10.02.20
Calificare
Stuart Parker 2 7 4 10
Mirko Martinez 1 5 6 3
10.02.20
Calificare
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 7
Hugo Pontico 0 4 5
10.02.20
Calificare
Titouan Droguet 2 6 6
Hugo Schott 0 4 3
10.02.20
Calificare
Luca Staeheli 2 6 4 10
Jakub Paul 1 3 6 2
09.02.20
1-a rundă de calif.
Yanais Laurent 2 6 6
Joao Marcos Nusdeo 0 2 0
09.02.20
1-a rundă de calif.
Hugo Schott 2 4 6 10
Tom Paris 1 6 4 5
09.02.20
1-a rundă de calif.
Antoine Walch 2 6 7
Ugo Blanchet 0 4 5
09.02.20
1-a rundă de calif.
Hendrik Jebens 2 6 7
Lucas Magnaudet 0 3 65
09.02.20
1-a rundă de calif.
Dominik Boehler 2 6 6
Damien Bayard 0 2 4
09.02.20
1-a rundă de calif.
Alexandre Peyrot 2 6 6
Damien Wenger 0 3 2
09.02.20
1-a rundă de calif.
Pierre Faivre 2 6 6
Arthur Bouquier 0 4 1
09.02.20
1-a rundă de calif.
Hugo Pontico 2 6 4 11
Lilian Breut 1 3 6 9
09.02.20
1-a rundă de calif.
Mirko Martinez 2 4 6 10
Maxence Beauge 1 6 2 7
09.02.20
1-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 6 6
Noah Thurner 0 3 1
09.02.20
1-a rundă de calif.
Sandro Kopp 2 6 6
Mischa Lanz 0 2 4
09.02.20
1-a rundă de calif.
Stuart Parker 2 6 6
Alexandre Aubriot 0 1 2
09.02.20
1-a rundă de calif.
Jakub Paul 2 6 7
Emilien Voisin 0 3 65
09.02.20
1-a rundă de calif.
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Mathis Debru 0 1 4
09.02.20
1-a rundă de calif.
Titouan Droguet 2 3 6 10
Yannik Steinegger 1 6 4 4
09.02.20
1-a rundă de calif.
Luca Staeheli 2 6 3 10
Mayeul Darras 1 4 6 5
bărbaţi dublu Indoor Hard France M15 Grenoble seturi 1 2 3 4 5
14.02.20
Finală
Artem Dubrivnyy/Andrew Paulson 2 7 3 10
Fabian Fallert/Hendrik Jebens 1 64 6 7
13.02.20
Semifinală
Fabian Fallert/Hendrik Jebens 2 6 6 10
Sascha Gueymard Wayenburg/Damien Salvestre 1 4 77 6
13.02.20
Semifinală
Artem Dubrivnyy/Andrew Paulson 2 6 6 10
Lucas Poullain/Clement Tabur 1 3 74 8
12.02.20
Sfert de finală
Lucas Poullain/Clement Tabur 2 6 6 10
Jakub Paul/Yannik Steinegger 1 71 2 6
12.02.20
Sfert de finală
Fabian Fallert/Hendrik Jebens 2 6 6
Titouan Droguet/Yanais Laurent 0 4 2
12.02.20
Sfert de finală
Sascha Gueymard Wayenburg/Damien Salvestre 2 6 7
Marat Deviatiarov/Yannick Mertens 0 3 66
12.02.20
Sfert de finală
Artem Dubrivnyy/Andrew Paulson 2 7 6
Louis Dussin/Hugo Pontico 0 63 1
11.02.20
1-a rundă
Louis Dussin/Hugo Pontico 2 6 6
Robin Bertrand/Luca Van Assche 0 3 2
11.02.20
1-a rundă
Lucas Poullain/Clement Tabur 2 6 6
Florent Casays/Mathis Debru 0 3 0
11.02.20
1-a rundă
Jakub Paul/Yannik Steinegger 2 4 6 11
Simon Reveniau/Arthur Reymond 1 6 1 9
11.02.20
1-a rundă
Fabian Fallert/Hendrik Jebens 2 6 6
Mirko Martinez/Damien Wenger 0 3 4
11.02.20
1-a rundă
Titouan Droguet/Yanais Laurent 2 6 6
Patrik Rikl/Jan Satral 0 2 4
11.02.20
1-a rundă
Marat Deviatiarov/Yannick Mertens 2 1 6 15
Ronan Joncour/Stuart Parker 1 6 2 13
11.02.20
1-a rundă
Sascha Gueymard Wayenburg/Damien Salvestre 2 3 7 10
Sandro Kopp/Mick Veldheer 1 6 62 6
11.02.20
1-a rundă
Artem Dubrivnyy/Andrew Paulson 2 6 7
Antoine Bellier/Baptiste Crepatte 0 2 69
<