M15 Heraklion 2020 scoruri live, rezultate live
LiveTenis.ro
Toate meciurile
Bărbaţi
Femei
TURNEE TENIS LIVE
TOATE TURNEELE
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Indian Wells Challenger
ATP: Monterrey Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Faro
ATP: M15 Heraklion
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Sharm El
ATP: M25 Hurlingham
ATP: M25 Las Vegas
ATP: M25 Mildura
ATP: M25 Murcia
ATP: M25 Potchefstroom
CLASAMENTE TENIS
Clasament ATP
Clasament WTA
PARTENERI
Predictii tenis
Live tenis
Program
Rezultate Finale
Meciurile mele (0)
M15 Heraklion live, $15K
M15 Heraklion
seturi
1
2
3
4
5
08.03.20
Finală
Filip Cristian Jianu
2
7
3
6
H2H
Lucas Catarina
1
5
6
3
07.03.20
Semifinală
Lucas Catarina
2
6
7
H2H
Ljubomir Celebic
0
3
5
07.03.20
Semifinală
Filip Cristian Jianu
2
7
6
H2H
Alexander Lebedev
0
5
1
06.03.20
Sfert de finală
Ljubomir Celebic
2
6
6
H2H
Antoine Cornut-Chauvinc
0
3
2
06.03.20
Sfert de finală
Lucas Catarina
2
6
6
H2H
Dusty H. Boyer
0
3
3
06.03.20
Sfert de finală
Filip Cristian Jianu
2
6
6
H2H
Vasil Kirkov
0
0
3
06.03.20
Sfert de finală
Alexander Lebedev
2
6
6
H2H
Alexander Erler
0
3
3
05.03.20
a 2-a rundă
Ljubomir Celebic
2
6
6
H2H
Martin Van Der Meerschen
0
4
3
05.03.20
a 2-a rundă
Alexander Erler
2
7
6
H2H
Ioannis Xilas
0
6
3
4
05.03.20
a 2-a rundă
Lucas Catarina
2
6
6
H2H
Igor Saveljic
0
0
3
05.03.20
a 2-a rundă
Dusty H. Boyer
2
6
6
H2H
Neil Oberleitner
0
0
2
05.03.20
a 2-a rundă
Vasil Kirkov
2
6
6
H2H
Matvey Khomentovskiy
0
3
0
05.03.20
a 2-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc
2
6
6
H2H
Lenny Hampel
0
4
3
05.03.20
a 2-a rundă
Filip Cristian Jianu
2
7
7
H2H
Alexandros Skorilas
0
5
5
05.03.20
a 2-a rundă
Alexander Lebedev
2
6
7
H2H
Aristotelis Thanos
0
1
5
03.03.20
1-a rundă
Dusty H. Boyer
2
6
6
H2H
Jiri Lehecka
0
3
3
03.03.20
1-a rundă
Filip Cristian Jianu
2
6
6
H2H
Jordan Hasson
0
4
4
03.03.20
1-a rundă
Neil Oberleitner
2
6
6
H2H
Stamatis Kapiris
0
3
3
03.03.20
1-a rundă
Alexander Lebedev
2
6
7
H2H
Bogdan Bobrov
0
2
5
04.03.20
1-a rundă
Ljubomir Celebic
1
5
H2H
Marko Tepavac
retragere
0
0
04.03.20
1-a rundă
Igor Saveljic
2
6
6
H2H
Hamad Medjedovic
0
3
1
04.03.20
1-a rundă
Alexander Erler
2
6
6
H2H
Sean Hodkin
0
2
1
04.03.20
1-a rundă
Lenny Hampel
2
7
2
6
H2H
Constantin Schmitz
1
6
5
6
3
04.03.20
1-a rundă
Matvey Khomentovskiy
2
6
7
7
H2H
Nino Ehrenschneider
1
7
5
5
5
04.03.20
1-a rundă
Lucas Catarina
2
6
6
H2H
William Griffith
0
2
0
04.03.20
1-a rundă
Vasil Kirkov
2
7
6
H2H
Nicholas David Ionel
0
5
3
04.03.20
1-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc
2
7
6
H2H
Christos Keisidis
0
5
2
04.03.20
1-a rundă
Alexandros Skorilas
2
6
6
H2H
Jason Janis
0
1
3
04.03.20
1-a rundă
Martin Van Der Meerschen
2
6
6
H2H
Buvaysar Gadamauri
0
3
2
04.03.20
1-a rundă
Ioannis Xilas
1
5
H2H
Victor Ernaelsteen
retragere
0
2
04.03.20
1-a rundă
Aristotelis Thanos
2
6
6
H2H
Hao Yuan Ng
0
3
1
02.03.20
Calificare
Victor Ernaelsteen
2
6
4
14
H2H
Ioannis Brokakis
1
2
6
12
03.03.20
Calificare
Hao Yuan Ng
2
7
2
10
H2H
Andrea Del Federico
1
6
4
6
7
03.03.20
Calificare
Igor Saveljic
2
6
6
H2H
Fabrizio Cavestro
0
3
1
03.03.20
Calificare
William Griffith
2
6
6
H2H
Matt Kuhar
0
1
0
03.03.20
Calificare
Buvaysar Gadamauri
2
6
6
H2H
Pietro Marino
0
4
0
03.03.20
Calificare
Aristotelis Thanos
2
6
6
H2H
Eric Ahren Moonga
0
1
1
01.03.20
2-a rundă de calif.
Hao Yuan Ng
2
6
6
H2H
Aldin Jasarevic
0
4
0
01.03.20
2-a rundă de calif.
Eric Ahren Moonga
2
6
6
H2H
Joel Kuster
0
3
4
01.03.20
2-a rundă de calif.
Ioannis Brokakis
1
6
6
H2H
Ran Amar
retragere
0
1
5
01.03.20
2-a rundă de calif.
Fabrizio Cavestro
2
6
6
H2H
Andreas Anastasis Lavdas
0
4
3
01.03.20
2-a rundă de calif.
Buvaysar Gadamauri
2
6
6
H2H
Hans Peter Kaufmann
0
1
1
01.03.20
2-a rundă de calif.
Victor Ernaelsteen
2
6
6
H2H
Tom Evans
0
2
1
02.03.20
2-a rundă de calif.
Igor Saveljic
2
6
6
H2H
Stephanos Schinas
0
2
1
02.03.20
2-a rundă de calif.
William Griffith
2
7
6
H2H
Gabriele Bombara
0
5
4
02.03.20
2-a rundă de calif.
Matt Kuhar
2
6
7
H2H
George Galenianos
0
1
5
02.03.20
2-a rundă de calif.
Andrea Del Federico
2
6
6
10
H2H
Nicolas Demeroutis
1
2
7
2
7
02.03.20
2-a rundă de calif.
Pietro Marino
2
6
6
H2H
Ioannis Stamoulos
0
1
2
02.03.20
2-a rundă de calif.
Aristotelis Thanos
2
2
6
10
H2H
Samuel Puskar
1
6
3
3
01.03.20
1-a rundă de calif.
Stephanos Schinas
2
7
6
H2H
Lukas Rohseano
0
5
0
01.03.20
1-a rundă de calif.
Andrea Del Federico
2
4
6
10
H2H
Bjorn Nareyka
1
6
2
8
01.03.20
1-a rundă de calif.
George Galenianos
2
6
6
H2H
Salar Saraydarpour
0
0
0
01.03.20
1-a rundă de calif.
Gabriele Bombara
1
6
3
H2H
Rowan Blackbeard
retragere
0
3
0
01.03.20
1-a rundă de calif.
Pietro Marino
2
6
6
H2H
Victoras Zervoudakis
0
3
1
01.03.20
1-a rundă de calif.
Aristotelis Thanos
2
6
6
H2H
Rotem Sobol
0
2
0
M15 Heraklion
seturi
1
2
3
4
5
07.03.20
Finală
Bogdan Bobrov/Alexander Erler
2
2
7
12
H2H
Antoine Cornut-Chauvinc/Constantin Schmitz
1
6
6
4
10
06.03.20
Semifinală
Bogdan Bobrov/Alexander Erler
2
6
7
H2H
Lenny Hampel/Neil Oberleitner
0
3
6
7
06.03.20
Semifinală
Antoine Cornut-Chauvinc/Constantin Schmitz
2
6
7
H2H
Aristotelis Thanos/Ioannis Xilas
0
4
6
5
05.03.20
Sfert de finală
Aristotelis Thanos/Ioannis Xilas
1
w/o
H2H
Hamad Medjedovic/Marko Tepavac
0
05.03.20
Sfert de finală
Antoine Cornut-Chauvinc/Constantin Schmitz
2
6
6
H2H
Matvey Khomentovskiy/Alexandros Skorilas
0
2
2
06.03.20
Sfert de finală
Lenny Hampel/Neil Oberleitner
2
2
7
11
H2H
Ljubomir Celebic/Igor Saveljic
1
6
6
6
9
06.03.20
Sfert de finală
Bogdan Bobrov/Alexander Erler
2
6
7
H2H
Gabriele Bombara/Pietro Marino
0
4
6
5
03.03.20
1-a rundă
Lenny Hampel/Neil Oberleitner
2
6
6
H2H
Jason Janis/Bjorn Nareyka
0
1
3
03.03.20
1-a rundă
Bogdan Bobrov/Alexander Erler
2
6
6
H2H
Victor Ernaelsteen/Martin Van Der Meerschen
0
1
3
03.03.20
1-a rundă
Aristotelis Thanos/Ioannis Xilas
2
7
4
10
H2H
Nicholas David Ionel/Jiri Lehecka
1
6
1
6
3
03.03.20
1-a rundă
Ljubomir Celebic/Igor Saveljic
2
6
7
H2H
Stamatis Kapiris/Ioannis Stamoulos
0
4
5
03.03.20
1-a rundă
Matvey Khomentovskiy/Alexandros Skorilas
2
6
3
10
H2H
Eric Ahren Moonga/Hao Yuan Ng
1
4
6
4
03.03.20
1-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc/Constantin Schmitz
2
6
6
H2H
Sean Hodkin/Stephanos Schinas
0
2
1
03.03.20
1-a rundă
Gabriele Bombara/Pietro Marino
2
6
7
H2H
Nicolas Demeroutis/Nino Ehrenschneider
0
2
5
04.03.20
1-a rundă
Hamad Medjedovic/Marko Tepavac
2
2
7
10
H2H
Buvaysar Gadamauri/Jordan Hasson
1
6
6
3
7
<