M15 Heraklion 2020 scoruri live, rezultate live

M15 Heraklion live, $15K

bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
16.02.20
Finală
Clement Geens 2 3 6 6
Zizou Bergs 1 6 4 1
15.02.20
Semifinală
Clement Geens 2 4 6 6
Alexis Musialek 1 6 3 4
16.02.20
Semifinală
Zizou Bergs 2 6 3 7
Billy Harris 1 3 6 67
14.02.20
Sfert de finală
Alexis Musialek 2 6 4 6
Omar Giacalone 1 4 6 2
14.02.20
Sfert de finală
Clement Geens 2 3 6 6
Antonio Massara 1 6 2 3
14.02.20
Sfert de finală
Billy Harris 2 4 6 7
Mattia Bellucci 1 6 4 5
14.02.20
Sfert de finală
Zizou Bergs 2 7 6
Petros Tsitsipas 0 5 4
13.02.20
a 2-a rundă
Omar Giacalone 2 6 7
Zsombor Velcz 0 1 66
13.02.20
a 2-a rundă
Alexis Musialek 2 6 6
Lodewijk Weststrate 0 4 2
13.02.20
a 2-a rundă
Antonio Massara 2 6 7
Stefan Seifert 0 3 5
13.02.20
a 2-a rundă
Clement Geens 2 6 6
Roi Ginat 0 2 1
13.02.20
a 2-a rundă
Billy Harris 2 6 6 6
Alibek Kachmazov 1 73 1 1
13.02.20
a 2-a rundă
Zizou Bergs 2 6 6
Jonas Trinker 0 2 1
13.02.20
a 2-a rundă
Petros Tsitsipas 2 6 7
Gabriele Maria Noce 0 2 5
13.02.20
a 2-a rundă
Mattia Bellucci 2 6 6
Alexander Erler 0 2 4
11.02.20
1-a rundă
Stefan Seifert 2 6 2 6
Ioannis Stamoulos 1 0 6 3
11.02.20
1-a rundă
Antonio Massara 2 6 6
Tom Kocevar-Desman 0 2 2
11.02.20
1-a rundă
Gabriele Maria Noce 2 4 6 6
Simon Beaupain 1 6 2 0
11.02.20
1-a rundă
Alibek Kachmazov 2 7 6
Hao Yuan Ng 0 5 1
12.02.20
1-a rundă
Omar Giacalone 2 3 6 6
David Pichler 1 6 0 4
12.02.20
1-a rundă
Alexis Musialek 2 6 6
Guy Den Heijer 0 4 3
12.02.20
1-a rundă
Clement Geens 2 6 6
Kai Wehnelt 0 2 2
12.02.20
1-a rundă
Billy Harris 2 4 7 6
Jaimee Floyd Angele 1 6 63 2
12.02.20
1-a rundă
Jonas Trinker 2 7 6
Alexandros Skorilas 0 5 2
12.02.20
1-a rundă
Alexander Erler 2 6 2 6
Valentin Guenther 1 4 6 4
12.02.20
1-a rundă
Zizou Bergs 2 6 6
Marco Furlanetto 0 2 2
12.02.20
1-a rundă
Petros Tsitsipas 2 5 6 7
Michal Dembek 1 7 2 66
12.02.20
1-a rundă
Roi Ginat 2 6 6
Chak Lam Coleman Wong 0 4 4
12.02.20
1-a rundă
Lodewijk Weststrate 2 7 6
Jonathan Gray 0 5 3
12.02.20
1-a rundă
Mattia Bellucci 2 6 6
Tim Heger 0 2 2
12.02.20
1-a rundă
Zsombor Velcz 2 7 6
Mike Urbanija 0 64 4
11.02.20
Calificare
Mike Urbanija 2 7 6
Lasse Muscheites 0 64 4
11.02.20
Calificare
Omar Giacalone 2 6 6
Tim Heger 0 2 4
11.02.20
Calificare
Roi Ginat 2 4 7 10
Matteo Gigante 1 6 5 8
11.02.20
Calificare
Marco Furlanetto 2 6 6
Matteo Lugari 0 2 2
11.02.20
Calificare
Lodewijk Weststrate 2 6 6
Maciej Rajski 0 4 2
11.02.20
Calificare
Mattia Bellucci 2 6 6
Ilias Zimmermann 0 3 4
10.02.20
2-a rundă de calif.
Mike Urbanija 2 6 6
Sandro Guscic 0 1 0
10.02.20
2-a rundă de calif.
Maciej Rajski 2 6 4 10
Marco Zocastello 1 2 6 5
10.02.20
2-a rundă de calif.
Omar Giacalone 1 6 4
Tsimafei Basalyha retragere 0 0 2
10.02.20
2-a rundă de calif.
Lasse Muscheites 2 6 6
Vojtech Vlkovsky 0 3 3
10.02.20
2-a rundă de calif.
Tim Heger 2 6 7
Luc Hoeijmans 0 2 5
10.02.20
2-a rundă de calif.
Roi Ginat 2 4 6 10
Eleftherios Theodorou 1 6 3 8
10.02.20
2-a rundă de calif.
Marco Furlanetto 2 1 6 11
Matic Dimic 1 6 3 9
10.02.20
2-a rundă de calif.
Lodewijk Weststrate 2 6 6
Nicolas Demeroutis 0 1 1
10.02.20
2-a rundă de calif.
Matteo Lugari 2 7 1 10
Matvey Khomentovskiy 1 615 6 6
10.02.20
2-a rundă de calif.
Mattia Bellucci 2 6 6
Dzianis Zharyn 0 3 1
10.02.20
2-a rundă de calif.
Matteo Gigante 2 4 6 13
Gian Luca Tanner 1 6 0 11
10.02.20
2-a rundă de calif.
Ilias Zimmermann 2 7 6
Frane Nincevic 0 63 2
09.02.20
1-a rundă de calif.
Eleftherios Theodorou 2 6 6
Daniil Savelev 0 0 2
09.02.20
1-a rundă de calif.
Marco Zocastello 2 6 6
Francesco Cardinale 0 3 0
09.02.20
1-a rundă de calif.
Dzianis Zharyn 2 6 5 10
Stephanos Schinas 1 4 7 8
09.02.20
1-a rundă de calif.
Roi Ginat 2 6 6
Dominik Nazaruk 0 3 3
09.02.20
1-a rundă de calif.
Nicolas Demeroutis 2 6 7
Maj Tomac 0 2 62
09.02.20
1-a rundă de calif.
Tsimafei Basalyha 2 6 7
George Agious 0 0 5
09.02.20
1-a rundă de calif.
Frane Nincevic 2 6 7
Tom Evans 0 0 5
09.02.20
1-a rundă de calif.
Luc Hoeijmans 2 6 6
Stylianos Poutis 0 1 3
09.02.20
1-a rundă de calif.
Vojtech Vlkovsky 2 6 6
Alexey Dubinin 0 0 1
09.02.20
1-a rundă de calif.
Lodewijk Weststrate 2 6 6
Christos Keisidis 0 4 2
09.02.20
1-a rundă de calif.
Sandro Guscic 2 6 2 12
Ioannis Brokakis 1 3 6 10
09.02.20
1-a rundă de calif.
Matteo Lugari 2 6 6
Sabit Suntic 0 4 1
09.02.20
1-a rundă de calif.
Matic Dimic 2 6 6
Vincent Knoess 0 4 2
09.02.20
1-a rundă de calif.
Gian Luca Tanner 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 1 1
09.02.20
1-a rundă de calif.
Ilias Zimmermann 2 6 6
Xristodoulos Kasmeridis 0 0 0
bărbaţi dublu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
16.02.20
Finală
David Pichler/Kai Wehnelt 2 7 6 10
Jaimee Floyd Angele/Alexis Musialek 1 61 76 7
14.02.20
Semifinală
Jaimee Floyd Angele/Alexis Musialek 2 6 7 10
Tim Heger/Frane Nincevic 1 76 67 6
14.02.20
Semifinală
David Pichler/Kai Wehnelt 2 6 6
Markos Kalovelonis/Eleftherios Theodorou 0 2 2
13.02.20
Sfert de finală
Jaimee Floyd Angele/Alexis Musialek 2 6 6
Valentin Guenther/Jonas Trinker 0 1 4
13.02.20
Sfert de finală
David Pichler/Kai Wehnelt 2 7 6
Marco Furlanetto/Gabriele Maria Noce 0 64 3
13.02.20
Sfert de finală
Markos Kalovelonis/Eleftherios Theodorou 2 1 6 11
Lasse Muscheites/Stefan Seifert 1 6 3 9
13.02.20
Sfert de finală
Tim Heger/Frane Nincevic 2 2 6 10
Tom Kocevar-Desman/Maj Tomac 1 6 3 2
11.02.20
1-a rundă
Jaimee Floyd Angele/Alexis Musialek 2 7 7
Simon Beaupain/Clement Geens 0 64 62
11.02.20
1-a rundă
Lasse Muscheites/Stefan Seifert 2 7 6
Guy Den Heijer/Alexandros Skorilas 0 66 4
11.02.20
1-a rundă
David Pichler/Kai Wehnelt 2 7 3 10
Omar Giacalone/Antonio Massara 1 62 6 5
11.02.20
1-a rundă
Marco Furlanetto/Gabriele Maria Noce 2 6 6
Zizou Bergs/Petros Tsitsipas 0 4 4
11.02.20
1-a rundă
Markos Kalovelonis/Eleftherios Theodorou 2 7 6
Jonathan Gray/Billy Harris 0 5 3
11.02.20
1-a rundă
Tim Heger/Frane Nincevic 2 6 6
Stylianos Poutis/Ioannis Stamoulos 0 1 1
11.02.20
1-a rundă
Tom Kocevar-Desman/Maj Tomac 2 7 6
Michal Dembek/Maciej Rajski 0 5 4
11.02.20
1-a rundă
Valentin Guenther/Jonas Trinker 2 6 7
Stefan Cizelj-Zivkovic/Goran Markovic 0 3 5
<