M15 Piestany 2019 scoruri live, rezultate live

M15 Piestany live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Slovakia M15 Piestany seturi 1 2 3 4 5
12.05.19
Finală
Artem Dubrivnyy 2 3 6 6
Raphael Baltensperger 1 6 3 2
11.05.19
Semifinală
Raphael Baltensperger 2 6 6
Peter Nagy 0 2 0
11.05.19
Semifinală
Artem Dubrivnyy 2 7 6
Marek Gengel 0 5 2
10.05.19
Sfert de finală
Peter Nagy 2 6 3 6
Wojciech Marek 1 4 6 2
10.05.19
Sfert de finală
Raphael Baltensperger 2 6 7
Martins Podzus 0 4 5
10.05.19
Sfert de finală
Marek Gengel 2 6 7
Filip Duda 0 1 64
10.05.19
Sfert de finală
Artem Dubrivnyy 2 6 7
Tadeas Paroulek 0 4 5
10.05.19
a 2-a rundă
Martins Podzus 2 6 6 6
Alexander Shevchenko 1 1 74 4
10.05.19
a 2-a rundă
Peter Nagy 2 6 2 6
Tomas Liska 1 2 6 3
10.05.19
a 2-a rundă
Raphael Baltensperger 2 4 6 6
Matvey Khomentovskiy 1 6 4 4
10.05.19
a 2-a rundă
Marek Gengel 2 6 4 7
Michal Konecny 1 4 6 63
10.05.19
a 2-a rundă
Artem Dubrivnyy 2 3 6 6
Noah Thurner 1 6 0 0
10.05.19
a 2-a rundă
Filip Duda 2 6 6
David Poljak 0 3 3
10.05.19
a 2-a rundă
Tadeas Paroulek 2 1 6 7
Alexander Ovcharov 1 6 1 5
10.05.19
a 2-a rundă
Wojciech Marek 2 6 7
Danylo Kalenichenko 0 1 5
08.05.19
1-a rundă
Michal Konecny 2 6 3 6
Vitalii Shcherba 1 3 6 3
08.05.19
1-a rundă
Martins Podzus 2 6 3 6
Gabriele Moghini 1 4 6 3
08.05.19
1-a rundă
David Poljak 2 6 6
Tomas Vanko 0 3 0
08.05.19
1-a rundă
Peter Nagy 2 6 7
Fabian Marozsan 0 4 5
08.05.19
1-a rundă
Danylo Kalenichenko 2 7 6
Isa Mammetgulyyev 0 5 2
08.05.19
1-a rundă
Matvey Khomentovskiy 2 6 6
Tomas Jirousek 0 1 1
08.05.19
1-a rundă
Raphael Baltensperger 2 6 6
Brian Bencic 0 2 2
08.05.19
1-a rundă
Marek Gengel 2 6 7
Martin Fekiac 0 2 63
08.05.19
1-a rundă
Artem Dubrivnyy 2 6 7
Marek Semjan 0 3 5
08.05.19
1-a rundă
Alexander Ovcharov 2 4 6 6
Martin Dobry 1 6 1 4
08.05.19
1-a rundă
Tomas Liska 2 6 6
Vitaliy Sachko 0 2 4
08.05.19
1-a rundă
Filip Duda 2 6 6
Evzen Holis 0 1 2
08.05.19
1-a rundă
Tadeas Paroulek 2 6 6
Andrej Krajcik 0 0 1
08.05.19
1-a rundă
Noah Thurner 2 6 3 7
Peter Vajda 1 0 6 65
08.05.19
1-a rundă
Wojciech Marek 2 6 6
Toby Alex Kodat 0 3 2
08.05.19
1-a rundă
Alexander Shevchenko 2 7 6
Mikalai Haliak 0 64 4
07.05.19
Calificare
Vitalii Shcherba 2 6 6
Dominique Graf 0 4 3
07.05.19
Calificare
Gabriele Moghini 2 6 6
Samo Polakovic 0 0 1
07.05.19
Calificare
Peter Vajda 2 6 4 10
Dominik Recek 1 2 6 3
07.05.19
Calificare
Isa Mammetgulyyev 2 6 6
Samuel Puskar 0 3 2
07.05.19
Calificare
Alexander Ovcharov 2 6 6
Andras Necz 0 4 4
07.05.19
Calificare
Martin Fekiac 2 6 7
Nikolas Lahky 0 3 65
07.05.19
Calificare
Noah Thurner 2 6 7
Brian Bencic 0 2 61
07.05.19
Calificare
Evzen Holis 2 6 3 10
Johannes Bangratz 1 4 6 6
06.05.19
1-a rundă de calif.
Vitalii Shcherba 2 6 6
Lukas Palovic 0 4 2
06.05.19
1-a rundă de calif.
Gabriele Moghini 2 6 6
Pietro Mugelli 0 3 1
06.05.19
1-a rundă de calif.
Dominik Recek 2 6 6
Simon Habsuda 0 1 4
06.05.19
1-a rundă de calif.
Peter Vajda 2 6 6
Juraj Pivoluska 0 0 0
06.05.19
1-a rundă de calif.
Alexander Ovcharov 2 6 6
Michal Sapala 0 0 0
06.05.19
1-a rundă de calif.
Brian Bencic 2 6 6
Patrik Lapin 0 2 3
06.05.19
1-a rundă de calif.
Andras Necz 2 3 6 10
Michal Novansky 1 6 2 5
06.05.19
1-a rundă de calif.
Johannes Bangratz 2 6 6
Jakub Katuch 0 0 3
06.05.19
1-a rundă de calif.
Nikolas Lahky 2 6 6
Samuel Paulovcak 0 4 2
06.05.19
1-a rundă de calif.
Martin Fekiac 2 6 6
Eric Talac 0 2 1
06.05.19
1-a rundă de calif.
Noah Thurner 2 6 6
Martin Zeljenka 0 3 4
06.05.19
1-a rundă de calif.
Samuel Puskar 2 6 6
Adam Arbet 0 4 1
06.05.19
1-a rundă de calif.
Samo Polakovic 2 1 7 10
Philip Bachmaier 1 6 5 6
06.05.19
1-a rundă de calif.
Dominique Graf 2 2 6 10
Ivan Kosec 1 6 1 6
06.05.19
1-a rundă de calif.
Evzen Holis 2 6 6
Sebastian Pjontek 0 4 3
bărbaţi dublu Zgura Slovakia M15 Piestany seturi 1 2 3 4 5
06.05.19
Finală
Fabian Marozsan/Peter Nagy 2 7 6
Raphael Baltensperger/Matvey Khomentovskiy 0 62 0
06.05.19
Semifinală
Fabian Marozsan/Peter Nagy 2 6 7
Janis Podzus/Martins Podzus 0 4 5
06.05.19
Semifinală
Raphael Baltensperger/Matvey Khomentovskiy 2 6 6
Artem Dubrivnyy/Alexander Shevchenko 0 4 2
06.05.19
Sfert de finală
Janis Podzus/Martins Podzus 2 6 6
Sebastian Pjontek/Samo Polakovic 0 2 4
06.05.19
Sfert de finală
Fabian Marozsan/Peter Nagy 2 6 7
Tomas Jirousek/Tadeas Paroulek 0 2 63
06.05.19
Sfert de finală
Artem Dubrivnyy/Alexander Shevchenko 2 6 6
Wojciech Marek/David Poljak 0 0 3
06.05.19
Sfert de finală
Raphael Baltensperger/Matvey Khomentovskiy 1 w/o
Brian Bencic/Toby Alex Kodat 0
06.05.19
1-a rundă
Fabian Marozsan/Peter Nagy 2 6 6
Andrej Krajcik/Tomas Vanko 0 0 2
06.05.19
1-a rundă
Sebastian Pjontek/Samo Polakovic 2 6 6
Adam Arbet/Eric Talac 0 2 1
06.05.19
1-a rundă
Tomas Jirousek/Tadeas Paroulek 2 6 6
Jakub Katuch/Lukas Palovic 0 1 3
06.05.19
1-a rundă
Artem Dubrivnyy/Alexander Shevchenko 2 6 6
Martin Fekiac/Samuel Puskar 0 4 4
06.05.19
1-a rundă
Wojciech Marek/David Poljak 2 7 6
Alexander Ovcharov/Vitalii Shcherba 0 65 4
06.05.19
1-a rundă
Brian Bencic/Toby Alex Kodat 2 1 6 10
Martin Dobry/Tomas Liska 1 6 4 4
06.05.19
1-a rundă
Raphael Baltensperger/Matvey Khomentovskiy 2 6 3 10
Filip Duda/Marek Gengel 1 4 6 8
<