M15 Sharm El 2019 scoruri live, rezultate live

M15 Sharm El Sheikh live, $15K

bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
03.11.19
Finală
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 4 7
Kacper Zuk 1 4 6 5
02.11.19
Semifinală
Pablo Vivero Gonzalez 2 7 6
Julian Ocleppo 0 5 3
02.11.19
Semifinală
Kacper Zuk 2 1 6 6
Kyrian Jacquet 1 6 0 4
01.11.19
Sfert de finală
Pablo Vivero Gonzalez 2 7 6
Vladyslav Manafov 0 5 3
01.11.19
Sfert de finală
Julian Ocleppo 2 2 6 6
Giovanni Fonio 1 6 3 3
01.11.19
Sfert de finală
Kacper Zuk 2 6 6
Maciej Smola 0 4 2
01.11.19
Sfert de finală
Kyrian Jacquet 2 2 6 6
Julian Cash 1 6 2 2
31.10.19
a 2-a rundă
Maciej Smola 2 0 6 6
Chien-Hsun Lo 1 6 3 4
31.10.19
a 2-a rundă
Vladyslav Manafov 2 6 6
Kalman L. Boyd 0 3 3
31.10.19
a 2-a rundă
Julian Cash 2 6 7
Daniel Michalski 0 3 61
31.10.19
a 2-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Tom Pisane 0 1 3
31.10.19
a 2-a rundă
Julian Ocleppo 2 6 6
Cheng-Yu Yu 0 2 3
31.10.19
a 2-a rundă
Giovanni Fonio 2 7 6
Timur Kiuamov 0 5 1
31.10.19
a 2-a rundă
Kacper Zuk 2 6 6
Aryan Goveas 0 3 2
31.10.19
a 2-a rundă
Kyrian Jacquet 2 6 6
Luigi Sorrentino 0 4 0
30.10.19
1-a rundă
Maciej Smola 2 7 6
Clement Tabur 0 68 4
30.10.19
1-a rundă
Vladyslav Manafov 2 6 6
Tsimafei Basalyha 0 1 3
30.10.19
1-a rundă
Cheng-Yu Yu 2 6 6
Piotr Galus 0 2 4
30.10.19
1-a rundă
Timur Kiuamov 2 6 6
Courtney John Lock 0 3 4
30.10.19
1-a rundă
Julian Cash 1 7 0
Bart Van Den Berg retragere 0 5 1
30.10.19
1-a rundă
Chien-Hsun Lo 2 7 6
Haadin Bava 0 5 3
30.10.19
1-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez 1 6 4
Boris Pokotilov retragere 0 0 1
30.10.19
1-a rundă
Julian Ocleppo 2 4 7 6
Piotr Matuszewski 1 6 65 4
30.10.19
1-a rundă
Kalman L. Boyd 2 6 3 6
Pietro Mugelli 1 2 6 1
30.10.19
1-a rundă
Giovanni Fonio 2 6 3 6
Wojciech Marek 1 3 6 4
30.10.19
1-a rundă
Luigi Sorrentino 2 6 6
Hanyi Liu 0 3 3
30.10.19
1-a rundă
Aryan Goveas 2 6 6
Chukang Wang 0 3 1
30.10.19
1-a rundă
Kacper Zuk 2 6 6
Jan Zielinski 0 3 3
30.10.19
1-a rundă
Daniel Michalski 2 6 6
Tsung-Hao Huang 0 1 0
30.10.19
1-a rundă
Tom Pisane 2 6 6
Oleksandr Ovcharenko 0 4 4
30.10.19
1-a rundă
Kyrian Jacquet 2 3 6 6
Lukas Hellum Lilleengen 1 6 0 4
29.10.19
Calificare
Haadin Bava 2 6 6
Vladimir Uzhylovsky 0 1 3
29.10.19
Calificare
Timur Kiuamov 2 6 7
Kai Lemstra 0 3 64
29.10.19
Calificare
Boris Pokotilov 2 6 3 10
Iancu-Lustinian Ghinda 1 2 6 3
29.10.19
Calificare
Piotr Matuszewski 2 6 6
Lukas Hellum Lilleengen 0 3 3
29.10.19
Calificare
Hanyi Liu 2 3 6 10
Herve Antchandie 1 6 4 3
29.10.19
Calificare
Oleksandr Ovcharenko 2 4 6 10
Billy Harris 1 6 4 5
28.10.19
2-a rundă de calif.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 3 10
Colin Van Beem 1 3 6 6
28.10.19
2-a rundă de calif.
Iancu-Lustinian Ghinda 2 6 6
Shamirul Shahril Mohd Adam Das 0 2 1
28.10.19
2-a rundă de calif.
Haadin Bava 2 6 6 10
Julien De Cuyper 1 4 74 8
28.10.19
2-a rundă de calif.
Timur Kiuamov 2 6 6
Philipp Sikorski 0 0 1
28.10.19
2-a rundă de calif.
Billy Harris 2 6 6
Marco Franzini 0 4 4
28.10.19
2-a rundă de calif.
Boris Pokotilov 2 6 6
Dustin Goldenberg 0 2 3
28.10.19
2-a rundă de calif.
Herve Antchandie 2 6 6
Tim Riedel 0 1 4
28.10.19
2-a rundă de calif.
Piotr Matuszewski 2 7 6
Bastien Presuhn 0 63 1
28.10.19
2-a rundă de calif.
Kai Lemstra 2 6 6
Daniel Kossek 0 1 1
28.10.19
2-a rundă de calif.
Hanyi Liu 2 6 1 10
Amr Asrawy 1 4 6 8
28.10.19
2-a rundă de calif.
Lukas Hellum Lilleengen 2 6 6
Kevin Portmann 0 2 0
28.10.19
2-a rundă de calif.
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Rishabdev Raman 0 4 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Ammar Al-Shaikh 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Iancu-Lustinian Ghinda 2 6 6
Igor Solomatin 0 2 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Rishabdev Raman 2 6 6
Alejandro Hastings 0 4 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Dustin Goldenberg 2 6 1 10
Vassili Psaltopoulos 1 3 6 7
27.10.19
1-a rundă de calif.
Daniel Kossek 2 6 6
Muhammad Ragy 0 2 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Kevin Portmann 2 6 3 12
Batraz Chibirov 1 4 6 10
27.10.19
1-a rundă de calif.
Herve Antchandie 2 6 5 10
Davud Amirov 1 0 7 8
27.10.19
1-a rundă de calif.
Bastien Presuhn 2 6 6
Bingyu Yu 0 4 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Julien De Cuyper 2 6 6
Anwar Elkamony 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Shamirul Shahril Mohd Adam Das 2 6 6
Riccardo Tavilla 0 1 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Philipp Sikorski 2 6 6
Meaizur Rahman Khan 0 0 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Tim Riedel 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 4 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Marco Franzini 2 6 6
Yam Ziv 0 0 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Amr Asrawy 2 6 4 10
Henrik Traskin 1 4 6 7
bărbaţi dublu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
28.10.19
Finală
Jan Zielinski/Kacper Zuk 2 6 6
Pablo Vivero Gonzalez/Cheng-Yu Yu 0 3 1
28.10.19
Semifinală
Jan Zielinski/Kacper Zuk 2 6 6
Aryan Goveas/Courtney John Lock 0 1 2
28.10.19
Semifinală
Pablo Vivero Gonzalez/Cheng-Yu Yu 2 5 6 10
Timur Kiuamov/Vladimir Uzhylovsky 1 7 3 8
28.10.19
Sfert de finală
Aryan Goveas/Courtney John Lock 1 w/o
Lukas Hellum Lilleengen/Boris Pokotilov 0
28.10.19
Sfert de finală
Jan Zielinski/Kacper Zuk 2 6 6
Julian Cash/Piotr Matuszewski 0 1 2
28.10.19
Sfert de finală
Timur Kiuamov/Vladimir Uzhylovsky 2 2 6 10
Giovanni Fonio/Julian Ocleppo 1 6 4 7
28.10.19
Sfert de finală
Pablo Vivero Gonzalez/Cheng-Yu Yu 2 4 6 14
Kalman L. Boyd/Tom Pisane 1 6 4 12
28.10.19
1-a rundă
Aryan Goveas/Courtney John Lock 2 7 7
Vladyslav Manafov/Luigi Sorrentino 0 64 67
28.10.19
1-a rundă
Jan Zielinski/Kacper Zuk 2 6 6
Hanyi Liu/Chukang Wang 0 4 1
28.10.19
1-a rundă
Giovanni Fonio/Julian Ocleppo 2 6 6
Tsung-Hao Huang/Chien-Hsun Lo 0 3 2
28.10.19
1-a rundă
Timur Kiuamov/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Davud Amirov/Tsimafei Basalyha 0 4 1
28.10.19
1-a rundă
Kalman L. Boyd/Tom Pisane 2 7 6
Daniel Kossek/Maciej Smola 0 5 2
28.10.19
1-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez/Cheng-Yu Yu 2 3 6 10
Kyrian Jacquet/Clement Tabur 1 6 4 6
28.10.19
1-a rundă
Lukas Hellum Lilleengen/Boris Pokotilov 2 6 7
Haadin Bava/Rishabdev Raman 0 2 66
28.10.19
1-a rundă
Julian Cash/Piotr Matuszewski 2 4 6 10
Colin Van Beem/Bart Van Den Berg 1 6 2 3
<