M15 Sharm El 2020 scoruri live, rezultate live

M15 Sharm El Sheikh live, $15K

bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
18.10.20
Finală
Pablo Vivero Gonzalez 2 7 5 6
Felix Corwin 1 5 7 2
17.10.20
Semifinală
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 7
Alexandar Lazarov 0 4 5
17.10.20
Semifinală
Felix Corwin 2 6 4 6
Timofey Skatov 1 3 6 0
16.10.20
Sfert de finală
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Georgii Kravchenko 0 4 3
16.10.20
Sfert de finală
Felix Corwin 2 6 7
Gijs Brouwer 0 4 5
16.10.20
Sfert de finală
Alexandar Lazarov 2 6 6
Marek Gengel 0 4 1
16.10.20
Sfert de finală
Timofey Skatov 2 6 6
Shintaro Mochizuki 0 3 1
15.10.20
a 2-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Justin Butsch 0 3 2
15.10.20
a 2-a rundă
Gijs Brouwer 1 w/o
Amr Asrawy 0
15.10.20
a 2-a rundă
Marek Gengel 2 7 7
Daniele Capecchi 0 66 66
15.10.20
a 2-a rundă
Felix Corwin 2 6 6 6
Dusty H. Boyer 1 74 2 2
15.10.20
a 2-a rundă
Alexandar Lazarov 2 7 3 6
Vitaliy Sachko 1 5 6 3
15.10.20
a 2-a rundă
Georgii Kravchenko 2 3 6 7
Ivan Gakhov 1 6 3 61
15.10.20
a 2-a rundă
Timofey Skatov 2 6 6
Evgeny Philippov 0 4 3
15.10.20
a 2-a rundă
Shintaro Mochizuki 2 6 6
Vladyslav Manafov 0 2 1
13.10.20
1-a rundă
Gijs Brouwer 1 6 1
Egor Agafonov retragere 0 4 0
13.10.20
1-a rundă
Felix Corwin 2 6 7
Gauthier Onclin 0 2 5
13.10.20
1-a rundă
Dusty H. Boyer 2 6 7
Denis Yevseyev 0 3 5
13.10.20
1-a rundă
Amr Asrawy 2 6 6
Kaita Odani 0 3 1
14.10.20
1-a rundă
Vladyslav Manafov 2 7 6
Marko Topo 0 60 2
14.10.20
1-a rundă
Ivan Gakhov 2 6 7
Egor Noskin 0 4 63
14.10.20
1-a rundă
Daniele Capecchi 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 0 3 4
14.10.20
1-a rundă
Vitaliy Sachko 2 6 6
Yann Marti 0 1 1
14.10.20
1-a rundă
Justin Butsch 2 6 6
Michael Zhu 0 1 2
14.10.20
1-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6 7
Wally Thayne 1 76 3 64
14.10.20
1-a rundă
Marek Gengel 2 7 6 6
Francesco Vilardo 1 61 78 2
14.10.20
1-a rundă
Alexandar Lazarov 2 6 6
Benjamin Lock 0 2 3
14.10.20
1-a rundă
Georgii Kravchenko 2 7 4 6
Arnaud Bovy 1 5 6 2
14.10.20
1-a rundă
Timofey Skatov 2 7 7
Yurii Dzhavakian 0 5 64
14.10.20
1-a rundă
Shintaro Mochizuki 2 4 7 7
Nick Chappell 1 6 65 67
14.10.20
1-a rundă
Evgeny Philippov 2 6 6
Savriyan Danilov 0 3 0
12.10.20
Calificare
Yann Marti 1 7 3
Dragos Nicolae Madaras retragere 0 5 1
12.10.20
Calificare
Francesco Vilardo 2 7 6
Kelsey Stevenson 0 5 1
12.10.20
Calificare
Michael Zhu 2 6 6
Omni Kumar 0 4 3
12.10.20
Calificare
Yurii Dzhavakian 2 3 6 10
Alec Beckley 1 6 3 3
12.10.20
Calificare
Egor Noskin 2 7 2 10
Simon Yitbarek 1 62 6 4
12.10.20
Calificare
Evgeny Philippov 2 6 6
Toby D. Boyer 0 4 1
12.10.20
2-a rundă de calif.
Yann Marti 2 6 7
Mikhail Fufygin 0 0 5
12.10.20
2-a rundă de calif.
Francesco Vilardo 2 4 6 10
Alastair Gray 1 6 1 4
12.10.20
2-a rundă de calif.
Kelsey Stevenson 2 6 6
Dominik Langmajer 0 3 4
12.10.20
2-a rundă de calif.
Michael Zhu 2 6 6
Sebastian Prechtel 0 4 4
12.10.20
2-a rundă de calif.
Yurii Dzhavakian 2 6 6
Nikita Kashirin 0 1 2
12.10.20
2-a rundă de calif.
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Viktor Jovic 0 2 0
12.10.20
2-a rundă de calif.
Omni Kumar 2 6 7
Markos Kalovelonis 0 2 5
12.10.20
2-a rundă de calif.
Simon Yitbarek 2 6 6
Jaime Caldes 0 2 3
12.10.20
2-a rundă de calif.
Toby D. Boyer 2 7 6
Ryan Nijboer 0 67 2
12.10.20
2-a rundă de calif.
Egor Noskin 2 7 6
Igor Trunov 0 5 4
12.10.20
2-a rundă de calif.
Alec Beckley 2 4 6 10
Cayetano March 1 6 3 5
12.10.20
2-a rundă de calif.
Evgeny Philippov 2 6 6
Timur Kiuamov 0 3 2
11.10.20
1-a rundă de calif.
Yann Marti 2 6 6
Leonid Sheyngezikht 0 0 3
11.10.20
1-a rundă de calif.
Mikhail Fufygin 2 6 6
Igor Shrolik 0 3 0
11.10.20
1-a rundă de calif.
Francesco Vilardo 2 6 6
Roman Nashatyrkin 0 2 4
11.10.20
1-a rundă de calif.
Kelsey Stevenson 2 7 6
Arvid Nordquist 0 5 4
11.10.20
1-a rundă de calif.
Michael Zhu 2 6 6
Zakai Stone 0 3 0
11.10.20
1-a rundă de calif.
Markos Kalovelonis 2 6 6
Sabit Suntic 0 4 2
11.10.20
1-a rundă de calif.
Yurii Dzhavakian 2 6 6
Egor Novikov 0 3 2
11.10.20
1-a rundă de calif.
Timur Kiuamov 2 7 7
Dominik Palan 0 5 63
11.10.20
1-a rundă de calif.
Sebastian Prechtel 2 6 6
Mohamed Aboulkassem 0 2 1
11.10.20
1-a rundă de calif.
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Sagadat Ayap 0 2 4
11.10.20
1-a rundă de calif.
Cayetano March 2 6 6
Anze Arh 0 2 2
11.10.20
1-a rundă de calif.
Jaime Caldes 2 6 2 10
Faris Zakaryia 1 2 6 8
11.10.20
1-a rundă de calif.
Dominik Langmajer 2 7 6
Vasilios Caripi 0 65 2
11.10.20
1-a rundă de calif.
Alastair Gray 2 6 6
Omar Elkadi 0 2 4
11.10.20
1-a rundă de calif.
Omni Kumar 2 7 6
Guillaume Dermiens 0 63 0
11.10.20
1-a rundă de calif.
Simon Yitbarek 2 6 6
Reese Stalder 0 4 4
11.10.20
1-a rundă de calif.
Ryan Nijboer 2 6 6
Federico Luzzo 0 0 1
11.10.20
1-a rundă de calif.
Toby D. Boyer 2 6 6
Dostanbek Tashbulatov 0 2 1
11.10.20
1-a rundă de calif.
Egor Noskin 2 7 6
Benjamin Dhoe 0 61 2
11.10.20
1-a rundă de calif.
Nikita Kashirin 2 6 7
Ivan Denisov 0 4 5
11.10.20
1-a rundă de calif.
Igor Trunov 2 6 7
Sherif Makhlouf 0 3 5
11.10.20
1-a rundă de calif.
Alec Beckley 2 7 6
Viacheslav Bielinskyi 0 5 1
11.10.20
1-a rundă de calif.
Evgeny Philippov 2 6 7
Daniil Tsebrenko 0 2 5
11.10.20
1-a rundă de calif.
Viktor Jovic 2 6 6
Danylo Semenov 0 0 1
bărbaţi dublu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Finală
Shintaro Mochizuki/Rio Noguchi 2 6 7
Gijs Brouwer/Ryan Nijboer 0 2 5
16.10.20
Semifinală
Shintaro Mochizuki/Rio Noguchi 2 6 7
Justin Butsch/Nick Chappell 0 3 68
16.10.20
Semifinală
Gijs Brouwer/Ryan Nijboer 2 6 4 10
Alexander Donski/Alexandar Lazarov 1 2 6 6
15.10.20
Sfert de finală
Alexander Donski/Alexandar Lazarov 2 6 7
Jose Fco. Vidal Azorin/Pablo Vivero Gonzalez 0 3 5
15.10.20
Sfert de finală
Justin Butsch/Nick Chappell 2 2 6 10
Georgii Kravchenko/Vitaliy Sachko 1 6 4 8
15.10.20
Sfert de finală
Shintaro Mochizuki/Rio Noguchi 2 6 6
Savriyan Danilov/Timur Kiuamov 0 2 3
15.10.20
Sfert de finală
Gijs Brouwer/Ryan Nijboer 2 6 6
Sagadat Ayap/Markos Kalovelonis 0 4 4
13.10.20
1-a rundă
Jose Fco. Vidal Azorin/Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Daniel Harris/Sean Harris 0 2 4
13.10.20
1-a rundă
Alexander Donski/Alexandar Lazarov 2 6 6 10
Amr Asrawy/Sherif Makhlouf 1 75 0 7
13.10.20
1-a rundă
Georgii Kravchenko/Vitaliy Sachko 2 7 6
Felix Corwin/Reese Stalder 0 5 0
13.10.20
1-a rundă
Justin Butsch/Nick Chappell 2 6 6
Benjamin Lock/Vladyslav Manafov 0 4 3
13.10.20
1-a rundă
Sagadat Ayap/Markos Kalovelonis 2 6 6
Mohamed Aboulkassem/Omar Elkadi 0 4 2
13.10.20
1-a rundă
Shintaro Mochizuki/Rio Noguchi 2 6 6
Arnaud Bovy/Cayetano March 0 2 2
13.10.20
1-a rundă
Savriyan Danilov/Timur Kiuamov 2 2 6 10
Timofey Skatov/Denis Yevseyev 1 6 4 6
13.10.20
1-a rundă
Gijs Brouwer/Ryan Nijboer 2 6 6 12
Daniele Capecchi/Francesco Vilardo 1 3 75 10
<