M15 Tabarka 2019 scoruri live, rezultate live

M15 Tabarka live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
21.07.19
Finală
Enrico Dalla Valle 2 3 6 6
Sebastian Baez 1 6 4 4
20.07.19
Semifinală
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Nicolas Alberto Arreche 0 3 2
20.07.19
Semifinală
Sebastian Baez 2 6 7
Erik Crepaldi 0 2 5
19.07.19
Sfert de finală
Erik Crepaldi 2 6 6
Ameur Ben Hassen 0 1 3
19.07.19
Sfert de finală
Nicolas Alberto Arreche 2 6 6
Simone Roncalli 0 4 0
19.07.19
Sfert de finală
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Duje Ajdukovic 0 3 1
19.07.19
Sfert de finală
Sebastian Baez 2 6 6
Alexander Weis 0 1 3
18.07.19
a 2-a rundă
Erik Crepaldi 2 6 6
Lorenzo Brunetti 0 4 3
18.07.19
a 2-a rundă
Ameur Ben Hassen 2 1 7 6
Benjamin Dhoe 1 6 64 3
18.07.19
a 2-a rundă
Nicolas Alberto Arreche 2 7 6
Max Houkes 0 5 2
18.07.19
a 2-a rundă
Simone Roncalli 2 6 6
Tom Pisane 0 3 3
18.07.19
a 2-a rundă
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Andrea Picchione 0 4 1
18.07.19
a 2-a rundă
Alexander Weis 2 6 2 6
Bart Stevens 1 1 6 0
18.07.19
a 2-a rundă
Duje Ajdukovic 2 6 6
Giovanni Calvano 0 1 0
18.07.19
a 2-a rundă
Sebastian Baez 2 6 6
Shunsuke Wakita 0 2 1
16.07.19
1-a rundă
Ameur Ben Hassen 2 7 7
Gregorio Cordonnier 0 65 5
16.07.19
1-a rundă
Simone Roncalli 2 6 6
Darko Jandric 0 2 2
16.07.19
1-a rundă
Alexander Weis 2 6 6
Luca Tomasetto 0 4 2
16.07.19
1-a rundă
Lorenzo Brunetti 1 5 6 4
Ignacio Carou retragere 0 7 4 0
16.07.19
1-a rundă
Duje Ajdukovic 2 1 7 6
Siddhant Banthia 1 6 5 4
17.07.19
1-a rundă
Erik Crepaldi 2 6 6
Raffaele Giuliano 0 4 3
17.07.19
1-a rundă
Nicolas Alberto Arreche 2 3 6 6
Egor Noskin 1 6 2 2
17.07.19
1-a rundă
Benjamin Dhoe 2 7 6
Giacomo Dambrosi 0 63 3
17.07.19
1-a rundă
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Colin Van Beem 0 4 3
17.07.19
1-a rundă
Shunsuke Wakita 2 5 6 6
Mousa Alkotop 1 7 2 3
17.07.19
1-a rundă
Giovanni Calvano 2 6 6
Gianmarco Amatiste 0 3 0
17.07.19
1-a rundă
Bart Stevens 2 6 6
Lynn Max Kempen 0 0 3
17.07.19
1-a rundă
Sebastian Baez 2 6 6
Nicolas Bianchi 0 0 1
17.07.19
1-a rundă
Tom Pisane 2 3 6 6
Majed Kilani 1 6 3 3
17.07.19
1-a rundă
Max Houkes 2 6 6
Anirudh Chandrasekar 0 2 2
17.07.19
1-a rundă
Andrea Picchione 2 6 3 6
Mats Hermans 1 3 6 3
15.07.19
Calificare
Lynn Max Kempen 2 6 6
Raffaele Giuliano 0 4 2
15.07.19
Calificare
Shunsuke Wakita 2 6 4 10
Maikel Borg 1 3 6 6
15.07.19
Calificare
Giovanni Calvano 2 6 6
Richard Thongoana 0 3 1
15.07.19
Calificare
Mats Hermans 2 6 7
Francesco Liucci 0 2 62
15.07.19
Calificare
Giacomo Dambrosi 2 7 6
Jake Hersey 0 5 1
15.07.19
Calificare
Mousa Alkotop 2 6 6
Shinnosuke Hiramatsu 0 3 0
15.07.19
Calificare
Egor Noskin 2 6 6
Eric Caleguer 0 2 1
15.07.19
Calificare
Andrea Picchione 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde 0 2 4
15.07.19
1-a rundă de calif.
Lynn Max Kempen 2 4 7 10
Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 1 6 5 5
15.07.19
1-a rundă de calif.
Eric Caleguer 2 1 7 18
Anton Desyatnik 1 6 5 16
15.07.19
1-a rundă de calif.
Shunsuke Wakita 2 6 6
Bharath Nishok Kumaran 0 1 2
15.07.19
1-a rundă de calif.
Giovanni Calvano 2 6 7
Luigi Castelletti 0 3 5
15.07.19
1-a rundă de calif.
Mats Hermans 2 6 6
Skander Ben Abdallah 0 0 3
15.07.19
1-a rundă de calif.
Maikel Borg 2 6 6
Shayan Najam 0 0 3
15.07.19
1-a rundă de calif.
Juan Ignacio Alcalde 2 6 6
Anshumat Srivastava 0 4 0
15.07.19
1-a rundă de calif.
Giacomo Dambrosi 2 6 6
Ervin Haris Eminefendic 0 1 1
15.07.19
1-a rundă de calif.
Shinnosuke Hiramatsu 2 7 6
Mohamed Ali Abibsi 0 63 0
15.07.19
1-a rundă de calif.
Jake Hersey 2 7 6
Tarun Chilakalapudi 0 5 2
15.07.19
1-a rundă de calif.
Francesco Liucci 2 6 6
Patric Prinoth 0 4 4
15.07.19
1-a rundă de calif.
Mousa Alkotop 2 6 7
Miles Jones 0 4 5
15.07.19
1-a rundă de calif.
Egor Noskin 2 6 6
Matteo Masala 0 2 4
15.07.19
1-a rundă de calif.
Raffaele Giuliano 2 6 6
Charles Parry 0 3 1
15.07.19
1-a rundă de calif.
Richard Thongoana 2 4 6 10
Alex Jones 1 6 3 5
15.07.19
1-a rundă de calif.
Andrea Picchione 2 6 6
Adam Nagoudi 0 0 2
bărbaţi dublu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
15.07.19
Finală
Maikel Borg/Max Houkes 2 6 6 12
Nicolas Alberto Arreche/Alexander Weis 1 4 74 10
15.07.19
Semifinală
Nicolas Alberto Arreche/Alexander Weis 2 7 3 10
Nicolas Bianchi/Gregorio Cordonnier 1 5 6 8
15.07.19
Semifinală
Maikel Borg/Max Houkes 2 7 2 12
Mats Hermans/Bart Stevens 1 5 6 10
15.07.19
Sfert de finală
Mats Hermans/Bart Stevens 2 6 6
Sebastian Baez/Ignacio Carou 0 1 4
15.07.19
Sfert de finală
Nicolas Alberto Arreche/Alexander Weis 2 6 6
Giacomo Dambrosi/Simone Roncalli 0 3 3
15.07.19
Sfert de finală
Nicolas Bianchi/Gregorio Cordonnier 2 6 6
Lorenzo Brunetti/Ervin Haris Eminefendic 0 1 2
15.07.19
Sfert de finală
Maikel Borg/Max Houkes 2 6 7
Erik Crepaldi/Darko Jandric 0 3 5
15.07.19
1-a rundă
Mats Hermans/Bart Stevens 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde/Tarun Chilakalapudi 0 2 1
15.07.19
1-a rundă
Erik Crepaldi/Darko Jandric 2 6 6
Benjamin Dhoe/Tom Pisane 0 3 4
15.07.19
1-a rundă
Nicolas Alberto Arreche/Alexander Weis 2 6 6
Giovanni Calvano/Luca Tomasetto 0 3 2
15.07.19
1-a rundă
Giacomo Dambrosi/Simone Roncalli 2 7 6
Alex Jones/Miles Jones 0 63 1
15.07.19
1-a rundă
Nicolas Bianchi/Gregorio Cordonnier 2 6 6
Siddhant Banthia/Jake Hersey 0 4 3
15.07.19
1-a rundă
Lorenzo Brunetti/Ervin Haris Eminefendic 2 7 6
Shayan Najam/Charles Parry 0 64 3
15.07.19
1-a rundă
Maikel Borg/Max Houkes 2 7 6
Bharath Nishok Kumaran/Anshumat Srivastava 0 5 3
15.07.19
1-a rundă
Sebastian Baez/Ignacio Carou 2 6 6
Anirudh Chandrasekar/Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 0 4 4
<