M15 Tabarka 2019 scoruri live, rezultate live

M15 Tabarka live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
04.08.19
Finală
Mathieu Perchicot 2 6 3 6
Filip Cristian Jianu 1 2 6 0
03.08.19
Semifinală
Mathieu Perchicot 2 1 7 6
Max Houkes 1 6 68 4
03.08.19
Semifinală
Filip Cristian Jianu 2 6 6 7
Stuart Parker 1 2 73 63
02.08.19
Sfert de finală
Mathieu Perchicot 2 6 6
Luca Prevosto 0 2 3
02.08.19
Sfert de finală
Stuart Parker 1 2
Hugo Pontico retragere 0 3
02.08.19
Sfert de finală
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Bart Stevens 0 2 3
02.08.19
Sfert de finală
Max Houkes 2 4 6 6
Fermin Tenti 1 6 1 4
01.08.19
a 2-a rundă
Mathieu Perchicot 2 6 6
Tom Pisane 0 3 3
01.08.19
a 2-a rundă
Hugo Pontico 2 6 2 6
Marius Ruzgas 1 3 6 4
01.08.19
a 2-a rundă
Luca Prevosto 2 6 6
Alessandro Ingarao 0 3 1
01.08.19
a 2-a rundă
Bart Stevens 2 6 6
Gabriele Maria Noce 0 3 2
01.08.19
a 2-a rundă
Stuart Parker 2 6 6
Nicholas Bybel 0 3 0
01.08.19
a 2-a rundă
Fermin Tenti 2 6 6
Alexander Boborykin 0 4 0
01.08.19
a 2-a rundă
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Pedro Iamachkine 0 3 2
01.08.19
a 2-a rundă
Max Houkes 2 7 6
Clement Tabur 0 64 1
30.07.19
1-a rundă
Gabriele Maria Noce 2 7 6
Luca Tomasetto 0 63 0
30.07.19
1-a rundă
Alexander Boborykin 2 6 6
Kevin Portmann 0 0 0
30.07.19
1-a rundă
Mathieu Perchicot 2 6 6
Darko Jandric 0 1 3
30.07.19
1-a rundă
Alessandro Ingarao 2 4 6 7
Ignacio Carou 1 6 1 67
30.07.19
1-a rundă
Tom Pisane 2 3 7 6
Majed Kilani 1 6 5 4
31.07.19
1-a rundă
Pedro Iamachkine 2 6 6 6
Anirudh Chandrasekar 1 3 76 3
31.07.19
1-a rundă
Nicholas Bybel 2 6 6
Marco Mosciatti 0 4 1
31.07.19
1-a rundă
Hugo Pontico 2 6 3 7
Alexander Erler 1 3 6 63
31.07.19
1-a rundă
Luca Prevosto 2 6 6 6
Anze Arh 1 72 2 0
31.07.19
1-a rundă
Marius Ruzgas 2 6 6
Boris Butulija 0 2 1
31.07.19
1-a rundă
Clement Tabur 2 6 7
Miles Jones 0 2 5
31.07.19
1-a rundă
Bart Stevens 2 5 6 7
Luigi Sorrentino 1 7 4 64
31.07.19
1-a rundă
Stuart Parker 2 6 6 7
Lorenzo Bocchi 1 76 1 5
31.07.19
1-a rundă
Fermin Tenti 2 6 6
Nicolas Bianchi 0 4 3
31.07.19
1-a rundă
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Pasquale De Giorgio 0 0 1
31.07.19
1-a rundă
Max Houkes 1 6 4
Aziz Ouakaa retragere 0 4 0
29.07.19
Calificare
Marco Mosciatti 1 5 6 5
Arsenije Zlatanovic retragere 0 7 4 5
29.07.19
Calificare
Pedro Iamachkine 2 7 6
Mousa Alkotop 0 65 4
29.07.19
Calificare
Nicholas Bybel 2 2 6 10
Mathys Erhard 1 6 2 8
29.07.19
Calificare
Nicolas Bianchi 2 6 7
Mattia Barducci 0 3 69
29.07.19
Calificare
Marius Ruzgas 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 4 2
29.07.19
Calificare
Pasquale De Giorgio 2 6 6
Javier Naser 0 4 4
29.07.19
Calificare
Anze Arh 2 6 6
Mats Hermans 0 3 4
29.07.19
Calificare
Miles Jones 2 6 6
Charl Morgan 0 1 0
29.07.19
1-a rundă de calif.
Arsenije Zlatanovic 2 6 6
Alex Jones 0 3 3
29.07.19
1-a rundă de calif.
Mattia Barducci 2 6 6 10
Simone Cacciapuoti 1 2 74 4
29.07.19
1-a rundă de calif.
Marco Mosciatti 2 6 6
Ilya Rudiukov 0 2 1
29.07.19
1-a rundă de calif.
Pedro Iamachkine 2 6 6
Skander Ben Abdallah 0 2 3
29.07.19
1-a rundă de calif.
Nicholas Bybel 2 6 6
Tomas Vaise 0 4 1
29.07.19
1-a rundă de calif.
Javier Naser 2 6 6
Marco Zotti 0 2 1
29.07.19
1-a rundă de calif.
Mats Hermans 2 6 6
Zakaria Ben Brahim 0 2 1
29.07.19
1-a rundă de calif.
Nicolas Bianchi 2 6 6
Tommaso Vescovi 0 1 2
29.07.19
1-a rundă de calif.
Marius Ruzgas 2 6 7
Vladislav Ivanov 0 1 63
29.07.19
1-a rundă de calif.
Mathys Erhard 2 6 6
Tarun Chilakalapudi 0 2 0
29.07.19
1-a rundă de calif.
Pasquale De Giorgio 2 6 6
Ervin Haris Eminefendic 0 3 2
29.07.19
1-a rundă de calif.
Anze Arh 2 6 3 10
Artur Kulibaba 1 1 6 7
29.07.19
1-a rundă de calif.
Miles Jones 2 7 3 10
Noah Thurner 1 64 6 3
29.07.19
1-a rundă de calif.
Mousa Alkotop 2 6 6
Alessandro Pecci 0 4 2
29.07.19
1-a rundă de calif.
Charl Morgan 2 6 6
Feliksas Sakalauskas 0 2 1
29.07.19
1-a rundă de calif.
Gianmarco Ferrari 2 6 6
William Butler 0 2 2
bărbaţi dublu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
29.07.19
Finală
Mats Hermans/Bart Stevens 2 6 6
Mousa Alkotop/Alexander Boborykin 0 4 0
29.07.19
Semifinală
Mats Hermans/Bart Stevens 2 6 6
Alessandro Ingarao/Luca Prevosto 0 4 3
29.07.19
Semifinală
Mousa Alkotop/Alexander Boborykin 1 w/o
Hugo Pontico/Clement Tabur 0
29.07.19
Sfert de finală
Mats Hermans/Bart Stevens 2 6 6
Nicholas Bybel/Charl Morgan 0 2 3
29.07.19
Sfert de finală
Alessandro Ingarao/Luca Prevosto 2 6 7
Luca Tomasetto/Tommaso Vescovi 0 3 66
29.07.19
Sfert de finală
Mousa Alkotop/Alexander Boborykin 2 6 6
Ignacio Carou/Fermin Tenti 0 2 1
29.07.19
Sfert de finală
Hugo Pontico/Clement Tabur 2 7 1 10
Lorenzo Bocchi/Luigi Sorrentino 1 5 6 8
29.07.19
1-a rundă
Mats Hermans/Bart Stevens 2 6 7
Anirudh Chandrasekar/Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 0 4 5
29.07.19
1-a rundă
Ignacio Carou/Fermin Tenti 2 7 6
Tarun Chilakalapudi/Majed Kilani 0 67 3
29.07.19
1-a rundă
Lorenzo Bocchi/Luigi Sorrentino 2 3 6 10
Gabriele Maria Noce/Mattia Rossi 1 6 3 7
29.07.19
1-a rundă
Nicholas Bybel/Charl Morgan 2 7 6
Feliksas Sakalauskas/Tomas Vaise 0 65 2
29.07.19
1-a rundă
Alessandro Ingarao/Luca Prevosto 2 6 6
Skander Ben Abdallah/Zakaria Ben Brahim 0 3 3
29.07.19
1-a rundă
Mousa Alkotop/Alexander Boborykin 2 1 6 10
Nicolas Bianchi/Pedro Iamachkine 1 6 3 2
29.07.19
1-a rundă
Luca Tomasetto/Tommaso Vescovi 2 6 6 10
Pasquale De Giorgio/Javier Naser 1 75 3 8
29.07.19
1-a rundă
Hugo Pontico/Clement Tabur 2 6 4 10
Boris Butulija/Max Houkes 1 2 6 6
<