M15 Tabarka 2019 scoruri live, rezultate live

M15 Tabarka live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
03.11.19
Finală
Nicholas David Ionel 2 6 4 6
Andrea Picchione 1 4 6 4
02.11.19
Semifinală
Nicholas David Ionel 2 7 7
Fabrizio Ornago 0 65 5
02.11.19
Semifinală
Andrea Picchione 2 6 4 6
Peter Nagy 1 2 6 1
01.11.19
Sfert de finală
Fabrizio Ornago 2 6 6
Nini Gabriel Dica 0 4 3
01.11.19
Sfert de finală
Andrea Picchione 2 2 6 7
Mathieu Perchicot 1 6 1 5
02.11.19
Sfert de finală
Peter Nagy 2 6 2 6
Marco Miceli 1 3 6 1
02.11.19
Sfert de finală
Nicholas David Ionel 2 4 7 7
Mariano Navone 1 6 5 5
31.10.19
a 2-a rundă
Fabrizio Ornago 2 4 7 6
Tomas Farjat 1 6 5 4
31.10.19
a 2-a rundă
Peter Nagy 2 6 6
Niccolo Inserra 0 2 3
31.10.19
a 2-a rundă
Mathieu Perchicot 2 6 6
Leonardo Catani 0 3 1
31.10.19
a 2-a rundă
Marco Miceli 2 6 2 6
Stefano Battaglino 1 4 6 4
31.10.19
a 2-a rundă
Nicholas David Ionel 2 7 6
Gabriele Maria Noce 0 5 1
31.10.19
a 2-a rundă
Nini Gabriel Dica 2 6 4 6
Ivan Davydov 1 2 6 3
31.10.19
a 2-a rundă
Mariano Navone 2 6 6
Anas Fattar 0 1 4
31.10.19
a 2-a rundă
Andrea Picchione 2 6 6
Petru-Alexandru Luncanu 0 4 1
29.10.19
1-a rundă
Anas Fattar 2 6 6 6
Taha Baadi 1 72 1 1
29.10.19
1-a rundă
Fabrizio Ornago 2 6 4 6
Martin Van Der Meerschen 1 1 6 3
29.10.19
1-a rundă
Peter Nagy 1 6 6 4 2
Arthur Cazaux retragere 0 4 7 0
29.10.19
1-a rundă
Stefano Battaglino 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 3 2
29.10.19
1-a rundă
Niccolo Inserra 2 6 6
Jake Hersey 0 4 4
29.10.19
1-a rundă
Nini Gabriel Dica 2 6 6
Ivan Marrero Curbelo 0 4 3
29.10.19
1-a rundă
Mariano Navone 2 6 6
Nicolas Alberto Arreche 0 4 3
29.10.19
1-a rundă
Andrea Picchione 2 6 6
Lorenzo Bocchi 0 2 3
29.10.19
1-a rundă
Leonardo Catani 2 6 6
Jason Janis 0 0 0
30.10.19
1-a rundă
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Luca Castagnola 0 2 4
30.10.19
1-a rundă
Gabriele Maria Noce 2 6 6
Giordan Kunz 0 2 2
30.10.19
1-a rundă
Ivan Davydov 2 7 7
Leonardo Lopez Linquet 0 5 64
30.10.19
1-a rundă
Mathieu Perchicot 2 6 6
Marco Corino 0 0 2
30.10.19
1-a rundă
Marco Miceli 2 7 6
Lisandru Rodriguez 0 61 1
30.10.19
1-a rundă
Nicholas David Ionel 2 6 6
Romain Gales 0 2 2
30.10.19
1-a rundă
Tomas Farjat 2 4 6 6
Franco Feitt 1 6 4 2
28.10.19
Calificare
Giordan Kunz 2 7 3 10
Adam Kovac 1 61 6 6
28.10.19
Calificare
Lisandru Rodriguez 2 6 6
Rocco Piatti 0 1 0
28.10.19
Calificare
Marco Corino 2 6 6 10
Ignacio Vinas 1 78 2 0
28.10.19
Calificare
Romain Gales 2 6 7
Charles Tzicas 0 3 66
28.10.19
Calificare
Leonardo Lopez Linquet 2 7 4 10
Nicolo Crespi 1 5 6 4
28.10.19
Calificare
Luca Castagnola 2 6 6
Cesar Bouchelaghem 0 2 1
27.10.19
2-a rundă de calif.
Giordan Kunz 2 6 6
Jera Staley 0 2 1
27.10.19
2-a rundă de calif.
Nicolo Crespi 2 5 6 15
Koonwar Gupta 1 7 2 13
27.10.19
2-a rundă de calif.
Charles Tzicas 2 6 6
Marco Zotti 0 3 4
27.10.19
2-a rundă de calif.
Lisandru Rodriguez 2 2 6 10
Mikel Aranzabal 1 6 1 8
27.10.19
2-a rundă de calif.
Adam Kovac 2 6 7
Bruno Britez 0 1 5
27.10.19
2-a rundă de calif.
Marco Corino 2 6 6
Federico Fioriti 0 4 0
27.10.19
2-a rundă de calif.
Romain Gales 2 6 7
Anthony Turchi 0 4 63
27.10.19
2-a rundă de calif.
Leonardo Lopez Linquet 2 6 6
Boruch Skierkier 0 0 2
27.10.19
2-a rundă de calif.
Ignacio Vinas 2 7 6
Stevan Popovic 0 61 4
27.10.19
2-a rundă de calif.
Luca Castagnola 2 6 6
Sebastian Defilippis 0 1 3
27.10.19
2-a rundă de calif.
Rocco Piatti 1 6 4
Simone Cacciapuoti retragere 0 3 3
bărbaţi dublu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
28.10.19
Finală
Nicholas David Ionel/Petru-Alexandru Luncanu 1 w/o
Gianmarco Ferrari/Niccolo Inserra 0
28.10.19
Semifinală
Gianmarco Ferrari/Niccolo Inserra 2 4 6 10
Taha Baadi/Anas Fattar 1 6 4 7
28.10.19
Semifinală
Nicholas David Ionel/Petru-Alexandru Luncanu 2 7 6
Gabriele Maria Noce/Andrea Picchione 0 5 4
28.10.19
Sfert de finală
Gianmarco Ferrari/Niccolo Inserra 2 7 6
Nini Gabriel Dica/Franco Feitt 0 5 4
28.10.19
Sfert de finală
Nicholas David Ionel/Petru-Alexandru Luncanu 2 6 4 10
Stefano Battaglino/Fabrizio Ornago 1 1 6 4
28.10.19
Sfert de finală
Gabriele Maria Noce/Andrea Picchione 2 6 6
Nicolas Alberto Arreche/Peter Nagy 0 4 3
28.10.19
Sfert de finală
Taha Baadi/Anas Fattar 2 6 6
Jason Janis/Leonardo Lopez Linquet 0 2 4
28.10.19
1-a rundă
Stefano Battaglino/Fabrizio Ornago 2 6 6
Lorenzo Bocchi/Marco Miceli 0 2 1
28.10.19
1-a rundă
Gianmarco Ferrari/Niccolo Inserra 2 4 6 10
Stevan Popovic/Anthony Turchi 1 6 4 6
28.10.19
1-a rundă
Nicholas David Ionel/Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Tomas Farjat/Mariano Navone 0 4 3
28.10.19
1-a rundă
Nicolas Alberto Arreche/Peter Nagy 2 6 7
Bruno Britez/Koonwar Gupta 0 1 5
28.10.19
1-a rundă
Gabriele Maria Noce/Andrea Picchione 2 6 4 10
Marco Corino/Giordan Kunz 1 1 6 4
28.10.19
1-a rundă
Jason Janis/Leonardo Lopez Linquet 2 4 6 10
Rocco Piatti/Marco Zotti 1 6 2 4
28.10.19
1-a rundă
Taha Baadi/Anas Fattar 2 6 1 10
Ivan Marrero Curbelo/Martin Van Der Meerschen 1 1 6 6
28.10.19
1-a rundă
Nini Gabriel Dica/Franco Feitt 2 6 7
Mikel Aranzabal/Jake Hersey 0 3 64
<