M15 Trnava 2020 scoruri live, rezultate live

M15 Trnava live, $15K

bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia M15 Trnava seturi 1 2 3 4 5
01.03.20
Finală
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Karlis Ozolins 0 4 4
29.02.20
Semifinală
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Lukas Klein 0 4 2
29.02.20
Semifinală
Karlis Ozolins 2 6 7
Vitaliy Sachko 0 3 5
28.02.20
Sfert de finală
Danylo Kalenichenko 2 7 6
Christoph Negritu 0 61 3
28.02.20
Sfert de finală
Vitaliy Sachko 2 6 7
Jan Satral 0 4 5
28.02.20
Sfert de finală
Lukas Klein 2 6 5 6
Aldin Setkic 1 2 7 4
28.02.20
Sfert de finală
Karlis Ozolins 2 7 7
Petr Michnev 0 64 63
27.02.20
a 2-a rundă
Aldin Setkic 2 6 6
Kai Lemstra 0 3 3
27.02.20
a 2-a rundă
Petr Michnev 2 4 6 6
Jonas Trinker 1 6 3 2
27.02.20
a 2-a rundă
Jan Satral 2 4 7 6
Albano Olivetti 1 6 64 3
27.02.20
a 2-a rundă
Christoph Negritu 2 6 7
Patrik Rikl 0 4 63
27.02.20
a 2-a rundă
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Nik Razborsek 0 4 4
27.02.20
a 2-a rundă
Vitaliy Sachko 2 6 6
Leandro Riedi 0 1 3
27.02.20
a 2-a rundă
Lukas Klein 2 4 6 6
Jiri Lehecka 1 6 2 3
27.02.20
a 2-a rundă
Karlis Ozolins 2 3 6 6
Dalibor Svrcina 1 6 4 4
25.02.20
1-a rundă
Nik Razborsek 2 7 6
Andrew Paulson 0 5 4
25.02.20
1-a rundă
Jonas Trinker 2 6 7
Petr Nouza 0 2 62
25.02.20
1-a rundă
Lukas Klein 2 6 6
Tomas Vanko 0 2 0
25.02.20
1-a rundă
Jiri Lehecka 2 6 3 6
Savriyan Danilov 1 1 6 4
26.02.20
1-a rundă
Aldin Setkic 2 3 7 6
Ondrej Krstev 1 6 66 2
26.02.20
1-a rundă
Petr Michnev 2 6 6
Filip Duda 0 4 3
26.02.20
1-a rundă
Jan Satral 2 6 6
Piotr Grynkowski 0 4 2
26.02.20
1-a rundă
Albano Olivetti 2 6 6
Janos Fekete 0 3 3
26.02.20
1-a rundă
Christoph Negritu 2 6 6
Kristof Minarik 0 1 2
26.02.20
1-a rundă
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Pavel Shumeiko 0 4 0
26.02.20
1-a rundă
Vitaliy Sachko 2 7 6
Matvey Minin 0 63 0
26.02.20
1-a rundă
Patrik Rikl 2 6 6
Pavel Nejedly 0 4 4
26.02.20
1-a rundă
Kai Lemstra 2 6 6
Andrej Glvac 0 4 4
26.02.20
1-a rundă
Dalibor Svrcina 2 7 6
Uladzimir Ignatik 0 64 4
26.02.20
1-a rundă
Karlis Ozolins 2 4 7 6
Jakob Aichhorn 1 6 64 3
26.02.20
1-a rundă
Leandro Riedi 2 6 6
Peter Benjamin Privara 0 4 1
25.02.20
Calificare
Petr Michnev 2 7 6
Filip Duda 0 5 3
25.02.20
Calificare
Christoph Negritu 2 6 6
Andrej Krajcik 0 2 4
25.02.20
Calificare
Piotr Grynkowski 2 6 6
Isa Mammetgulyyev 0 3 2
25.02.20
Calificare
Jakob Aichhorn 2 6 6
Mihailo Popovic 0 3 1
25.02.20
Calificare
Kai Lemstra 2 7 6
Dominik Recek 0 66 3
25.02.20
Calificare
Matvey Minin 2 7 6
Martin Fekiac 0 62 3
25.02.20
Calificare
Dalibor Svrcina 2 6 6
Emilien Voisin 0 3 1
25.02.20
Calificare
Pavel Shumeiko 2 6 3 10
Petr Hajek 1 3 6 6
24.02.20
1-a rundă de calif.
Petr Michnev 2 6 6
Eric Talac 0 3 1
24.02.20
1-a rundă de calif.
Christoph Negritu 2 6 6
Sebastian Pjontek 0 2 1
24.02.20
1-a rundă de calif.
Dominik Recek 2 6 6
Marek Semjan 0 3 1
24.02.20
1-a rundă de calif.
Piotr Grynkowski 2 6 6
Jiri Barnat 0 3 2
24.02.20
1-a rundă de calif.
Isa Mammetgulyyev 2 6 6 10
Mikalai Haliak 1 3 74 3
24.02.20
1-a rundă de calif.
Petr Hajek 2 6 6
Anatoliy Voloshyn 0 0 0
24.02.20
1-a rundă de calif.
Jakob Aichhorn 2 6 7
Michael Gloeckler 0 3 5
24.02.20
1-a rundă de calif.
Kai Lemstra 2 6 6
Piotr Matuszewski 0 2 0
24.02.20
1-a rundă de calif.
Filip Duda 2 6 6
Vitalii Shcherba 0 1 2
24.02.20
1-a rundă de calif.
Matvey Minin 2 6 6
Dusan Obradovic 0 2 2
24.02.20
1-a rundă de calif.
Martin Fekiac 2 6 6
Noah Thurner 0 2 1
24.02.20
1-a rundă de calif.
Emilien Voisin 2 6 4 10
Milos Karol 1 3 6 4
24.02.20
1-a rundă de calif.
Dalibor Svrcina 2 6 6
Martin Dobry 0 0 1
24.02.20
1-a rundă de calif.
Andrej Krajcik 2 6 2 10
Bekkhan Atlangeriev 1 3 6 7
24.02.20
1-a rundă de calif.
Pavel Shumeiko 2 6 6
Flemming Peters 0 2 3
24.02.20
1-a rundă de calif.
Mihailo Popovic 2 7 4 10
Dominik Langmajer 1 61 6 8
bărbaţi dublu Indoor Hard Slovakia M15 Trnava seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Patrik Rikl/Jan Satral 2 6 6
Kai Lemstra/Christoph Negritu 0 3 4
28.02.20
Semifinală
Kai Lemstra/Christoph Negritu 2 7 7
Piotr Grynkowski/Piotr Matuszewski 0 5 64
28.02.20
Semifinală
Patrik Rikl/Jan Satral 2 7 6 11
Petr Michnev/Andrew Paulson 1 5 73 9
26.02.20
Sfert de finală
Kai Lemstra/Christoph Negritu 1 w/o
Uladzimir Ignatik/Aldin Setkic 0
26.02.20
Sfert de finală
Patrik Rikl/Jan Satral 1 w/o
Petr Nouza/David Skoch 0
27.02.20
Sfert de finală
Petr Michnev/Andrew Paulson 1 w/o
Vitaliy Sachko/Vitalii Shcherba 0
27.02.20
Sfert de finală
Piotr Grynkowski/Piotr Matuszewski 2 6 3 10
Albano Olivetti/Emilien Voisin 1 2 6 5
25.02.20
1-a rundă
Uladzimir Ignatik/Aldin Setkic 2 6 6
Janos Fekete/Kristof Minarik 0 0 3
25.02.20
1-a rundă
Patrik Rikl/Jan Satral 2 7 6
Karol Beck/Peter Benjamin Privara 0 5 4
25.02.20
1-a rundă
Piotr Grynkowski/Piotr Matuszewski 2 6 6
Filipp Kekercheni/Juraj Pivoluska 0 2 2
26.02.20
1-a rundă
Vitaliy Sachko/Vitalii Shcherba 2 6 7 10
Filip Duda/Ondrej Krstev 1 75 5 8
26.02.20
1-a rundă
Petr Michnev/Andrew Paulson 2 6 7
Jiri Barnat/Dominik Recek 0 1 65
<