M15 Veigy Foncenex 2020 scoruri live, rezultate live

M15 Veigy-Foncenex live, $15K

bărbaţi simplu Carpet France M15 Veigy Foncenex seturi 1 2 3 4 5
02.02.20
Finală
Christopher Heyman 2 6 6
Alexis Gautier 0 1 3
01.02.20
Semifinală
Christopher Heyman 2 6 6
Matteo Martineau 0 3 1
01.02.20
Semifinală
Alexis Gautier 1 6 3
Quentin Robert (1994) retragere 0 2 1
31.01.20
Sfert de finală
Quentin Robert (1994) 2 3 6 6
Maxime Tchoutakian 1 6 3 1
31.01.20
Sfert de finală
Christopher Heyman 2 7 6
Antoine Cornut-Chauvinc 0 62 4
31.01.20
Sfert de finală
Alexis Gautier 2 6 5 6
Elmar Ejupovic 1 4 7 4
31.01.20
Sfert de finală
Matteo Martineau 2 6 6
Stuart Parker 0 4 4
30.01.20
a 2-a rundă
Elmar Ejupovic 2 6 6 6
Mats Rosenkranz 1 4 73 2
30.01.20
a 2-a rundă
Maxime Tchoutakian 2 7 6
Julian Ocleppo 0 64 2
30.01.20
a 2-a rundă
Quentin Robert (1994) 2 7 4 6
Stefan Seifert 1 63 6 3
30.01.20
a 2-a rundă
Christopher Heyman 2 6 6 6
Maxence Beauge 1 3 74 3
30.01.20
a 2-a rundă
Alexis Gautier 2 7 6
Mischa Lanz 0 5 3
30.01.20
a 2-a rundă
Matteo Martineau 2 6 7
Jakub Paul 0 2 5
30.01.20
a 2-a rundă
Stuart Parker 2 7 6
Alexey Zakharov 0 5 3
30.01.20
a 2-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Glenn Smits 0 1 2
28.01.20
1-a rundă
Elmar Ejupovic 2 6 6
Jonathan Mridha 0 2 1
28.01.20
1-a rundă
Christopher Heyman 2 7 6 6
Yannik Steinegger 1 5 75 4
28.01.20
1-a rundă
Alexis Gautier 2 6 7
Yannick Mertens 0 2 64
28.01.20
1-a rundă
Mats Rosenkranz 2 6 6 6
Alexander Erler 1 3 72 2
28.01.20
1-a rundă
Maxence Beauge 2 6 6
Hugo Schott 0 3 1
28.01.20
1-a rundă
Glenn Smits 2 2 6 7
Ivan Liutarevich 1 6 4 5
28.01.20
1-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 7
Ryan Nijboer 0 2 5
28.01.20
1-a rundă
Alexey Zakharov 2 6 6
Jean Marc Malkowski 0 2 2
29.01.20
1-a rundă
Stefan Seifert 2 7 6
Jurgen Briand 0 62 1
29.01.20
1-a rundă
Maxime Tchoutakian 2 6 6
Tom Paris 0 4 1
29.01.20
1-a rundă
Quentin Robert (1994) 2 6 6
Hugo Bron 0 1 1
29.01.20
1-a rundă
Julian Ocleppo 2 3 7 6
Matteo Arnaldi 1 6 64 3
29.01.20
1-a rundă
Matteo Martineau 2 6 3 6
Antoine Bellier 1 3 6 4
29.01.20
1-a rundă
Stuart Parker 2 6 7
Aziz Kijametovic 0 1 610
29.01.20
1-a rundă
Jakub Paul 2 6 7
Christian Samuelsson 0 3 5
29.01.20
1-a rundă
Mischa Lanz 2 7 7
Petr Nouza 0 5 5
27.01.20
Calificare
Stefan Seifert 2 6 6
Glenn Smits 0 4 1
27.01.20
Calificare
Hugo Schott 2 7 6
Alexandre Peyrot 0 65 1
27.01.20
Calificare
Aziz Kijametovic 2 6 6
Alexandre Aubriot 0 4 2
27.01.20
Calificare
Ivan Liutarevich 2 6 6
Lucas Magnaudet 0 4 3
27.01.20
Calificare
Christian Samuelsson 2 6 6
Arthur Hugounenq 0 3 4
27.01.20
Calificare
Stuart Parker 2 1 7 11
Lasse Muscheites 1 6 5 9
27.01.20
Calificare
Yannik Steinegger 2 6 7 10
Hendrik Jebens 1 75 5 5
27.01.20
Calificare
Mischa Lanz 2 1 6 10
Ugo Blanchet 1 6 1 7
26.01.20
1-a rundă de calif.
Hugo Schott 2 6 6
Cesar Bouchelaghem 0 0 2
26.01.20
1-a rundă de calif.
Aziz Kijametovic 2 6 6
Antoine Berger 0 4 3
26.01.20
1-a rundă de calif.
Ivan Liutarevich 2 6 6
Kevin Bettendroffer 0 1 3
26.01.20
1-a rundă de calif.
Hendrik Jebens 2 6 6
Sizya Ernest Kivanda 0 2 4
26.01.20
1-a rundă de calif.
Alexandre Peyrot 2 6 6
Simon Reveniau 0 3 0
26.01.20
1-a rundă de calif.
Lasse Muscheites 2 6 6
Dean Thurner 0 4 1
26.01.20
1-a rundă de calif.
Glenn Smits 2 6 6
Cheraag Bajwa 0 1 3
26.01.20
1-a rundă de calif.
Arthur Hugounenq 2 7 6
Martin Van Der Meerschen 0 65 4
26.01.20
1-a rundă de calif.
Ugo Blanchet 2 7 6
Adan Freire Da Silva 0 63 2
26.01.20
1-a rundă de calif.
Yannik Steinegger 2 6 6
Guillaume Majcher 0 2 0
26.01.20
1-a rundă de calif.
Mischa Lanz 2 6 6
Mesa Mei 0 2 4
26.01.20
1-a rundă de calif.
Lucas Magnaudet 2 6 5 10
Noah Thurner 1 3 7 6
26.01.20
1-a rundă de calif.
Alexandre Aubriot 2 6 2 10
Antoine Ghibaudo 1 3 6 7
bărbaţi dublu Carpet France M15 Veigy Foncenex seturi 1 2 3 4 5
01.02.20
Finală
Fabian Fallert/Mats Rosenkranz 2 6 6
Ryan Nijboer/Glenn Smits 0 4 3
31.01.20
Semifinală
Ryan Nijboer/Glenn Smits 2 6 6
Ivan Liutarevich/Alexey Zakharov 0 3 2
31.01.20
Semifinală
Fabian Fallert/Mats Rosenkranz 2 3 7 10
Petr Nouza/Julian Ocleppo 1 6 63 7
30.01.20
Sfert de finală
Ivan Liutarevich/Alexey Zakharov 2 6 6
Hugo Bron/Lucas Magnaudet 0 3 1
30.01.20
Sfert de finală
Ryan Nijboer/Glenn Smits 2 6 6
Quentin Robert (1994)/Hugo Schott 0 2 4
30.01.20
Sfert de finală
Petr Nouza/Julian Ocleppo 2 7 6
Stefan Fiacan/Aziz Kijametovic 0 63 2
30.01.20
Sfert de finală
Fabian Fallert/Mats Rosenkranz 2 6 6
Antoine Bellier/Maxime Tchoutakian 0 3 4
27.01.20
1-a rundă
Quentin Robert (1994)/Hugo Schott 1 w/o
Arthur Hugounenq/Tom Paris 0
28.01.20
1-a rundă
Antoine Bellier/Maxime Tchoutakian 2 6 6
Stuart Parker/Martin Van Der Meerschen 0 3 4
28.01.20
1-a rundă
Petr Nouza/Julian Ocleppo 1 w/o
Jonathan Mridha/Christian Samuelsson 0
28.01.20
1-a rundă
Stefan Fiacan/Aziz Kijametovic 2 6 6
Maxence Beauge/Jurgen Briand 0 4 4
28.01.20
1-a rundă
Fabian Fallert/Mats Rosenkranz 2 2 6 10
Lasse Muscheites/Stefan Seifert 1 6 4 6
28.01.20
1-a rundă
Hugo Bron/Lucas Magnaudet 1 w/o
Christopher Heyman/Yannick Mertens 0
29.01.20
1-a rundă
Ivan Liutarevich/Alexey Zakharov 2 7 6
Antoine Berger/Simon Reveniau 0 5 2
29.01.20
1-a rundă
Ryan Nijboer/Glenn Smits 2 6 6
Alexandre Aubriot/Adan Freire Da Silva 0 3 3
<