M25 Kiseljak 2019 scoruri live, rezultate live

M25 Kiseljak live, $25K

bărbaţi simplu Zgura Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak seturi 1 2 3 4 5
02.06.19
Finală
Francisco Cerundolo 2 3 6 10
Christopher O'Connell 1 6 2 4
02.06.19
Semifinală
Christopher O'Connell 2 3 6 10
Gonzalo Villanueva 1 6 4 7
02.06.19
Semifinală
Francisco Cerundolo 2 6 7
Martins Podzus 0 0 63
31.05.19
Sfert de finală
Gonzalo Villanueva 1 w/o
Alen Rogic Hadzalic 0
02.06.19
Sfert de finală
Martins Podzus 2 7 6
Nik Razborsek 0 5 3
02.06.19
Sfert de finală
Christopher O'Connell 2 7 6
Nerman Fatic 0 63 4
02.06.19
Sfert de finală
Francisco Cerundolo 2 6 6
Joao Pedro Sorgi 0 4 3
30.05.19
a 2-a rundă
Martins Podzus 2 6 6
Aldin Setkic 0 2 2
30.05.19
a 2-a rundă
Christopher O'Connell 2 6 6
Jordan Correia Passos Do Carmo 0 2 3
31.05.19
a 2-a rundă
Joao Pedro Sorgi 2 6 6
Antun Vidak 0 1 1
31.05.19
a 2-a rundă
Nik Razborsek 2 6 6
Frane Nincevic 0 3 3
31.05.19
a 2-a rundă
Nerman Fatic 2 4 7 6
Nicolo Turchetti 1 6 5 4
31.05.19
a 2-a rundă
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Marko Tepavac 0 4 1
31.05.19
a 2-a rundă
Alen Rogic Hadzalic 2 3 7 6
Domagoj Biljesko 1 6 611 3
31.05.19
a 2-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 6
Marko Miladinovic 0 2 4
28.05.19
1-a rundă
Aldin Setkic 2 6 6
Wilson Leite 0 3 4
28.05.19
1-a rundă
Nik Razborsek 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 3 1
28.05.19
1-a rundă
Martins Podzus 2 6 6
Kenneth Raisma 0 2 0
28.05.19
1-a rundă
Gonzalo Villanueva 2 7 6
Juan Manuel Cerundolo 0 62 4
28.05.19
1-a rundă
Nicolo Turchetti 2 6 6
Sabit Suntic 0 1 2
28.05.19
1-a rundă
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Maxim Ratniuk 0 3 3
28.05.19
1-a rundă
Marko Miladinovic 2 6 6
Robert Strombachs 0 1 1
29.05.19
1-a rundă
Christopher O'Connell 2 6 6
Darko Jandric 0 1 3
29.05.19
1-a rundă
Frane Nincevic 2 4 7 6
Duje Kekez 1 6 62 4
30.05.19
1-a rundă
Joao Pedro Sorgi 2 6 6
Dusan Rajic 0 3 2
30.05.19
1-a rundă
Nerman Fatic 1 4
Pavle Daljev retragere 0 1
30.05.19
1-a rundă
Marko Tepavac 2 6 6
Ljubomir Celebic 0 3 3
30.05.19
1-a rundă
Antun Vidak 2 6 6
Igor Panin 0 4 4
30.05.19
1-a rundă
Domagoj Biljesko 2 4 6 7
Daniil Glinka 1 6 4 63
30.05.19
1-a rundă
Alen Rogic Hadzalic 2 1 7 6
Jakub Paul 1 6 64 3
30.05.19
1-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 6
Tim Heger 0 1 2
28.05.19
Calificare
Ljubomir Celebic 2 6 6
Patrik Stepanic 0 1 3
28.05.19
Calificare
Duje Kekez 2 6 6
Obrad Markovski 0 0 2
28.05.19
Calificare
Darko Jandric 2 7 3 10
Mislav Bosnjak 1 65 6 3
28.05.19
Calificare
Antun Vidak 2 4 6 10
Pavle Daljev 1 6 4 7
28.05.19
Calificare
Domagoj Biljesko 2 7 6
Connor Johnson 0 62 1
28.05.19
Calificare
Tim Heger 2 6 6
Luka Puljic 0 3 3
28.05.19
Calificare
Alen Rogic Hadzalic 1 5
Zvonimir Oreskovic retragere 0 2
28.05.19
Calificare
Daniil Glinka 2 6 7
Keivon Tabrizi 0 3 65
27.05.19
1-a rundă de calif.
Pavle Daljev 2 6 6
Zaharije-Zak Talic 0 1 2
27.05.19
1-a rundă de calif.
Darko Jandric 2 2 6 10
Luka Jankovic 1 6 3 7
27.05.19
1-a rundă de calif.
Antun Vidak 2 6 6
Mahir Trnka 0 0 0
27.05.19
1-a rundă de calif.
Keivon Tabrizi 2 6 6
Jannik Kampe 0 0 0
27.05.19
1-a rundă de calif.
Domagoj Biljesko 2 6 6
Nebojsa Milenkovic 0 3 1
27.05.19
1-a rundă de calif.
Zvonimir Oreskovic 2 6 4 10
Josip Jerolimov 1 2 6 4
27.05.19
1-a rundă de calif.
Mislav Bosnjak 2 6 6
Ruslan Khunarikov 0 1 2
27.05.19
1-a rundă de calif.
Alen Rogic Hadzalic 2 6 6
Karlo Divkovic 0 3 4
27.05.19
1-a rundă de calif.
Daniil Glinka 2 6 6
Andres Dellatorre 0 3 2
27.05.19
1-a rundă de calif.
Connor Johnson 2 6 6
Andrej Nedic 0 3 4
27.05.19
1-a rundă de calif.
Patrik Stepanic 2 6 6 10
Gaspar Zimbrek-Turkovic 1 0 74 5
27.05.19
1-a rundă de calif.
Luka Puljic 2 6 6
Luka Stojanovic (SRB) 0 4 3
27.05.19
1-a rundă de calif.
Obrad Markovski 2 6 1 10
Vanja Dobrnjac 1 3 6 5
bărbaţi dublu Zgura Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak seturi 1 2 3 4 5
27.05.19
Finală
Martins Podzus/Maxim Ratniuk 2 7 6
Francisco Cerundolo/Joao Pedro Sorgi 0 65 2
27.05.19
Semifinală
Martins Podzus/Maxim Ratniuk 2 6 6
Wilson Leite/Nicolo Turchetti 0 3 2
27.05.19
Semifinală
Francisco Cerundolo/Joao Pedro Sorgi 2 6 3 10
Darko Jandric/Gonzalo Villanueva 1 4 6 5
27.05.19
Sfert de finală
Wilson Leite/Nicolo Turchetti 1 6 3
Duje Kekez/Antun Vidak retragere 0 2 3
27.05.19
Sfert de finală
Darko Jandric/Gonzalo Villanueva 1 w/o
Juan Manuel Cerundolo/Andres Dellatorre 0
27.05.19
Sfert de finală
Martins Podzus/Maxim Ratniuk 1 w/o
Ljubomir Celebic/Alen Rogic Hadzalic 0
27.05.19
Sfert de finală
Francisco Cerundolo/Joao Pedro Sorgi 2 6 6
Daniil Glinka/Kenneth Raisma 0 4 4
27.05.19
1-a rundă
Duje Kekez/Antun Vidak 2 6 6 10
Mislav Bosnjak/Connor Johnson 1 2 75 1
27.05.19
1-a rundă
Wilson Leite/Nicolo Turchetti 1 w/o
Zvonimir Oreskovic/Dusan Rajic 0
27.05.19
1-a rundă
Daniil Glinka/Kenneth Raisma 2 7 7
Luka Jankovic/Luka Stojanovic (SRB) 0 64 64
27.05.19
1-a rundă
Darko Jandric/Gonzalo Villanueva 2 4 6 13
Aldin Setkic/Marko Tepavac 1 6 2 11
27.05.19
1-a rundă
Martins Podzus/Maxim Ratniuk 2 7 6
Frane Nincevic/Luka Nincevic 0 61 3
27.05.19
1-a rundă
Ljubomir Celebic/Alen Rogic Hadzalic 2 7 6
Vanja Dobrnjac/Obrad Markovski 0 5 2
27.05.19
1-a rundă
Juan Manuel Cerundolo/Andres Dellatorre 2 3 6 10
Luka Ilic/Nebojsa Milenkovic 1 6 4 4
27.05.19
1-a rundă
Francisco Cerundolo/Joao Pedro Sorgi 2 7 6
Jakub Paul/Robert Strombachs 0 62 3
<